Vesica-news
 

AKTUALITY a zprávy z Facebooku

1.září 2017 

Děkuji za středu v Praze, velkou účast, otevřenost při vstupování do vyšších frekvencí, za sdílenou radost, tanec, vědomý dotek... 

Další den jsme si ráno s Kájou Novákovou přivstali, abychom si před katedrálou na Vyšehradě užili svítání, klid velkoměsta v čase rozednění, vůni cedrového dřeva, kadidla, a hlavně blízkost... ta je úžasná,... barevná, vonící, milující 

Další středeční kruh bude 27.září, s tématem -
"Tělem v 5D dimenzi, rozpomínání se na dávné dohody". 
Můžeme tak iniciovat letošní svatováclavský svátek. Pozvánku s textem brzy vložím na stránky i na FB.

Nová realita se rodí. Její zrod nijak nesouvisí s mentální úrovní. Vyšší frekvence se tělem neroztečou ani četbou, ani sledováním dokumentů... jedině a pouze autentickým prožitkem.
Ten se může dostavit v přírodě, ve vodě, s vědomou pozorností na děti, zvířata, v bdělé přítomnosti, během rituálu. 
Jedním z nejsilnějších spouštěčů nové reality v těle je blízkost v kruhu.
 

 

7.2.2017 

K dnešnímu portálovému dni -
"TVOŘME TAK, ABY Z NÁS NAŠE DĚTI MĚLY RADOST" 

"LET´S ALLOW OUR BODIES ARE A SPLENDID EXAMPLE OF EVOLUTION"
a česky - 
"LIDSKÉ TĚLO JE UNIKÁTNÍM NÁSTROJEM PRO EVOLUCI. ZOSOBŇUJE KRÁSU SVĚTA A VĚDOMÍ V KAŽDÉ ČÁSTEČCE PRACHU"
 

Prosinec
Nabízím dárkové poukazy na Proměnu

9.listopadu
Včera probíhala další individuální proměna na Vesice. Ranní námraza vytváří z celého údolí kulisy k zimní pohádce.
Pohádka, náš životní příběh, má mít šťastné rozuzlení. Na čem závisí?
Cesta životem je úzce spojená se svobodnou volbou. Kdo z nás vidí, jak vědomá volba ovlivňuje stav vědomí?
Kdo volí staré programy, nedovoluje si moc kreativity, jiných přístupů, alternativních možností, ne-mainstreamového uvažování, kdo se bojí, že u jiných bude považován za blázna, někoho nenormálního, ten v životě "přežívá". Nedá se jinak.
Vždyť se podívejme kolem sebe. Kam jsme to dopracovali se všemi těmi normálními postupy...
Na co potřebujeme politiky?... aby volili za nás?
Na co potřebujeme bankéře?... aby za nás řešili energetický dostatek?
K čemu doktory?... aby přebírali zodpovědnost?
... výčet by byl dlouhý:-)
Komu se začíná "sypat" tělo, vysílá alarmující vzkazy, že tudy cesta nevede, stejně jako se to děje s planetou Zemí, tak bez ZÁSADNÍ ZMĚNY se dohromady nedá. Není šance.

Někdo má změnit partnera, někdo práci, bydliště, životní, tempo, rytmus, stravu...
Můžeme rotovat po specialistech, obíhat ordinace, kupovat farmaka... neposuneme se nikam.

NEOCHOTA K PROMĚNĚ DEGRADUJE BUŇKY V TĚLE.
K jakým typům nemocí to vede, všichni dobře víme.

Jsme vědomím. Tělo je projekce. Instrument na to, abychom poznávali, že nevědomé volby vedou k destrukci a vědomé ke kráse a harmonii.

Za dva dny tu máme 11.11.
Staňme se vědomou bytostí. To je ten největší dar, který můžeme dát sobě, dětem, rodičům, planetě...
Gabi 

28.října

Rodičům, kteří své děti nevychovávají programem "aby z nich něco bylo", ale ukazují jim cestu, jak být v životě šťastnými.
SEDMERO VHLEDŮ
- nikdo nemá větší moc, než ony samy (děti) - ani rodiče, prarodiče, učitelé, starší sourozenci, žádný z kamarádů
- známkování ve škole není měřítkem stavu jejich vědomí (příklad - děti s výtvarným nebo hudebním citem nepotřebuji znát algoritmy, k ničemu jim to v životě není)
- pro děti je mnohem důležitější "přítomnost" rodičů, nežli materiální dárky
- nemoci dětí poukazují na stav vědomí jejich rodičů (jinými slovy, na kolik mají těla fluidní nebo "zablokovaná")
- rodiče šťastných dětí volí v životě jiné přístupy, nežli systémové, nenásledují mainstream, a nepřisuzují matrixu (chaosu, zmatkům) moc nad jejich životy
- dětské oči vidí svět jako místo bezpečí a lásky, když jejich rodiče používají selský rozum, svobodnou volbu, mají cit, jemnost, respekt
- moudrost, která děti vede ke šťastnému životu, se nepředává skrze školní osnovy, které historicky vycházejí z náboženských a vojenských praktik
Z esence všem moudrým rodičům, prarodičům, šťastným dětem a synovi Otíkovi, který měl včera narozeniny, Gabi

25.října

Propojený Vesmír - název filmu, který se věnuje univerzálním principům. Spatřit je lze ve všem, co existuje - v galaxiích, hvězdách, planetách i člověku. Stará, newtonovská, fyzika, přestává platit. Vědci, kteří zkoumají fyzikální jevy v uzavřených prostorech, popírají stav, který vidí kolem i malé dítě. A to, že přirozeností je otevřenost a propojení. Díky přesvědčením vycházejícím z meetingů vědátorů, kteří sami sebe zavírali do laboratoří, až ztráceli kontakt s vnějším světem, jsme se i my na planetě Zemi uzavřeli před kontaktem s jinými civilizacemi.
Pokud by v této době někde u nás přistála vesmírná loď, tak mnoho lidí zažije stres a paniku.
Bojíme se toho, kým ve skutečnosti jsme.
Ve školních učebnicích nenajdete pasáže o propojených dimenzích, frekvenčních úrovních, horizontu vnímání, pravdivých souvislostech na téma vakuum, černá díra, základní geometrie (tzv.posvátné), a že naše tělo je primárně energetickým systémem.
Časy se mění. Mystici - moderní vědci přináší vědecké důkazy, které vyvrací mnohé, co je ve školních skriptech napsáno.
Věřím, že film obletí svět. A naše přístupy se změní. Přestaneme se zavírat na mnoho hodin do skleněných kostek bez čerstvého vzduchu, děti na mnoho hodin do školních lavic, kde se v izolovaném prostředí učí o tom, jaké je to venku v přírodě, se kterou jsme ztratili kontakt, protože ještě mnoho lidí z měst, jde o víkendu do nějakého "centra", než třeba do lesa.
Děti ve školách stresujeme známkováním, přístupem, který vychází z náboženství a vojenských praktik. Hlavní je poslušnost. A taky ztráta selského rozumu. Přeci rodiče sami vědí, v čem je jejich dítě talentované, co ho baví, a kde naopak pozornost nemá, což je přirozené a v pořádku. Pokud si myslíme, že ne, tak se v práci stresujeme, stejně jako děti ve škole, protože nás někdo nutí, ať dáváme svou pozornost do něčeho, co nás nebaví a nedává nám smysl.
To všechno může změnit moderní věda, kvantová fyzika a náš zájem o její výstupy, které poukazují na harmonická uspořádání a vnímání v kontextu celku, a ne rozdrobených částí, kde jsme zapomněli, jak vypadali na počátku v dokonalém propojení.
Film bude za dva dny na Vimeo.
Viděla jsem ho minulý pátek v Krakově. Skvělé záběry, vizualizace, poznání. Je se na co těšit.
Zatím je anglicky, věřím, že časem i s českými titulky.

19.října

"VĚDOMÍ vs. NEVĚDOMÍ"

Dvě roviny, dva úhly pohledů, jeden starý, "zakonzervovaný" a druhý, který se otevírá.
Podívejme se v daném kontextu na člověka. A spojme jej s tvarem pyramidy, nebo jednoduše s trojúhelníkem. Pokud je základna nahoře a špička dole, v místech dolních energetických center, jsou energie z přirozeného stavu přetočené přesně o sto osmdesát stupňů. V takovém případě nežijeme z esence, ale z hlavy. Esenci vyčerpáváme tak, že ji nepřirozeně ženeme tělem nahoru, abychom mohli celý den z hlavy kde co posuzovat, vymýšlet strategie a sichrovat jistoty. Ego jede na další a další dávky energie vydolované z těla (vzpomeňte si na příměr s planetou a vytěžováním zdrojů), může řádit, a přinášet stále nové iluzorní obrazy reality. S otočenými energiemi v těle žijeme zapomnění. Esence slábne, kdo se s ní nespojí, rychle stárne.
Pokud máme hodně energie v hlavě, tak jeden z obrazů, který ego produkuje, se týká financí, bohatství a hojnosti. Hlava přesvědčuje, že zdroje jsou omezené. Je třeba o ně soutěžit, bojovat a spolu navzájem se přetahovat. K danému tématu jsme si pořídili bezvadný nástroj. Hru zvanou peněžní systém. Vytvořená je mazaně, jak jen to ego umí. Z přesvědčení, že je to tak správně, trávíme pět dní v týdnu vyděláváním na složenky, a když se daří, pak i na hory a moře. Koho vlastní ego žene do pilování ještě luxusnější podoby vlastní identity, tak je v práci i o víkendech.
Esence slábne, tělo nemá dostatek výživy, imunita se hroutí. Z podobného životního stylu bolí hlava, srdce, či jiné orgány, nervozitou se klepou ruce nebo je to silně rozhozené v břichu.
No nic, to známe. Tolik popis iluzorní reality.
Jaká je ta pravá?
Ta jde vidět, když se trojúhelník otočí do správné pozice. Tedy základna dole, špička nahoře. Nacházíte se ve stavu, kdy cítíte a jste si dobře vědomi síly reprodukčních orgánů, u žen lůna. Tady jste se propojili se substancí, která oplývá moudrostí, nekonečným potenciálem, pravou sílou. Jakmile rozšíříte spodní základnu, přestanete hledat v jiných lidech možnost opory. Máte svou vlastní super stabilitu. Vidíte, že s otočenými energiemi se naplno otevírají "spoje", které tělo má s Nebem a se Zemí. Systém "najíždí" na nevyčerpatelnou energii z Vesmíru, ale také ze spodních kořenů, které nás uzemňují a propojují s přírodou. Tělo už není jen tělem s identitou. Stáváte se vědomím, které zná pravdu a souvislosti.
Vědomí umožňuje systému, aby načerpávalo parádní energii, se všeho, co se nachází kolem - ze stromů, řeky, hvězd, nebo z vlastního středu.
Konzum se stává minulostí. Stará realita, ve které jsme mezi sebou od rána do večera počítali peníze, výdělky, úspory, končí.
Rozpouští se ego se všemi vykonstruovanými systémy, které do života přinášely oslabení, iluzi nedostatku, a taky mnoho strachů a obav.
Pokud budete mít hodně energie v hlavě, tak Vám téma volné energie bude připadat jako sci-fi. Když je otočíte, uvidíte, co je skutečnost a co iluze.
A ta naše iluze už má pěkné trhliny.
Je to přeci jen obraz, energetická projekce. Ve všem je přítomná prázdnota, vakuum, nemůže to být jinak. Každý atom je složen jen a pouze z čistého vědomí.
A na závěr ještě k těm trojúhelníkům. Když si představíte v horní části svého těla trojúhelník ve správné pozici, špička nahoře, základna dole, máme zde sluneční aspekt. Když dole k základně přidáte další trojúhelník, směrovaný špičkou dolů dolů, tedy zemský, a budete tak postupovat dál směrem nahoru i dolů, tak se ukáže tvar DNA. Šroubovice. Fraktální uspořádání Vesmíru.
S otočeným trojúhelníkem jsme řadu generací věřili, že jsme výjimka v rámci Vesmíru. Oddělení. Samostatná, jediná obydlená planeta. Člověk, a pak už žádná jiná bytost. Mimozemšťani jsou taky sci-fi.
Takové obrazy poměrně rychle vyrušíte, jakmile otočíte energie svého těla do přirozeného toku.
Vesmír je propojený.
Tak za dva dny v Krakově - na filmové projekci "PROPOJENÝ VESMÍR". Krásný den, Gabi
Dodatek - když se propojíte s Nebem a Zemí, základnu máte tam, kde esenci, přestáváte žít přes odpory. Ty vytvářel nepřirozeně natočený trojúhelník. Jak dotočíte svůj systém do vesmírné DNA šroubovice, začnete plynout ve shodě s tím, co je.

11.října

"Vědomí a Nevědomí"
Dnes se na dané téma podívejme z pohledu dvou obrazů, které jsou známé po celé planetě Zemi. Jeden je pravděpodobně nejrozšířenější symbolikou vůbec. Nejsem náboženský typ, ale tento zrovna do náboženství patří. Je jím Yeshua na kříži. Má oslabené, bezvládné tělo, život visí na vlásku. Obraz evokuje utrpení, strádání a nespravedlnost. Obsahuje dvě roviny. Jedna přináleží těm, kdo Yeshuu na kříž umístili. Tichý vzkaz - "pokud nás nebudete poslouchat, tak skončíte podobně". Druhý vzkaz, také pocházející z nízké vibrace je - "podívejte se na mě, co všechno mám vytrpět, abych Vás zachránil".
Dva super silné programy, které nám tu kolektivně "jely" po mnoho generací. Jeden je o tom, že nadřízení se musí poslouchat, a kdo není v pozici nadřízeného, tak osciluje mezi zachraňováním ostatních, a pak stavy, kdy mu nebo jí nedává nic smysl.
Pozitivní zpráva je, že se jedná JEN O JEDNU vibrační úroveň z mnoha.
Například hned vedle - další obraz. Ne tak běžný, jako první s křížem, ale přeci jen se dá najít na mnoha místech.
Na něm Yeshua už bezvládně nevisí, ale stojí na zemi, je oblečený, ze srdce mu jdou dva proudy směřující dolů. Vysoko vibrační emocí vyživuje esenci, kterou si neseme ve spodních energetických centrech, tam kde máme sexuální orgány. Nejsou jen na plození dětí a sex. Je to místo s přesahem. Super kreativní, silné, mocné, vibrující... v případě, že je vyživené. Pokud jsme v těch místech stažení, zranění, bez vědomého kontaktu, tak je výsledkem malá stabilita v životě, málo životní síly v celém systému, celková ochablost, zkrátka odkaz prvního obrazu - pomalé umírání zaživa.
A tak přináším vhled do dnešního dne spolu se zprávou - "bez výjimky všichni máme kapacitu žít esenciálně, aktivovat vnitřní zdrojovou substanci skrze krásné emoce a dovolit ji, ať se projeví, tvoří, manifestuje".
Nemusíme být obětí. Tou jsme tehdy, když máme obráceně energie - přetlak v hlavě a nedostatek v podbřišku.
Kdo si je obrátí, tak si otevře netušené potenciály.
A hlavně přestane žít z ega:-)
Krásné úterní ráno, Gabi

7.října

Krásný páteční večer, píši pár článků do časopisů, na téma - "Květ Života - mystika a fyzika uvnitř skrytá". Při psaní se ukazuje paralela mezi tělem člověka a planetou. Z energetického úhlu pohledu.
Týká se esence, výživy.
Ještě předesílám, že ve světě hmoty by se nám s největší pravděpodobností taková souvislost neukázala. Když se však "překlikneme" na energetické vnímání, tak je tu.
Vezměme si tedy dva obrazy - tělo a planetu a podívejme se na ně ve vertikální ose. Už naši předci šestým smyslem tušili, že to, co Země uvnitř ukrývá, má vysokou hodnotu. Ať už plynného nebo tekutého skupenství, či krystalických struktur (drahé kameny, polodrahokamy apod.) Z hloubky vytěžujeme cenné na povrch, abychom vše následně mezi sebou zobchodovali. To, že se jedná o výživu planety, která není mrtvá (jak by mohla, copak žijeme na mrtvé hromadě kamení?), ví, snad jen domorodé národy. Je to její esence, kterou vyčerpáváme. Vynášíme ji na povrch, kde o ní mezi sebou bojujeme. Afriku prohlašujeme za chudý kontinent, přitom ta nerostným bohatstvím oplývá. Kolektivně vytváříme iluzi, které pak poměrně dlouho i věříme.
Kdy se obláček rozplyne a nám se rozjasní?
Že to stejné se děje s našimi těly?
Esenci, kterou si neseme uvnitř, ženeme tělem nahoru do hlavy, abychom měli dostatek energie pro mentální pohon, který má v popisu kontrolu, třídění, ochranu, soutěž atd. To víme všichni velmi dobře, co takový mentální pohon umí a zvládá:-)
A těla se oslabují a nemocní. Jakou konkrétní nemoc máme? To není až tak důležité, pokud známe společného jmenovatele.
Tím, je ne-moudré užívání energií. Už víte, proč máte slabost a nervozitu v břiše?
Neposloucháme tělo.
Esenci, která v hloubce udržuje rovnováhu, harmonii, má strukturu posvátné geometrie, vynášíme v zapomnění na povrch, kde se její síla ztrácí.
Dokud spolu budeme hrát hry, že sílu a moc má ten, kdo má zlaťáky v kapse, tak se z iluze neprobereme.
Sílu a moc má ten, kdo má zdravé tělo, tečou mu energie, nemá energetický přebytek v hlavě, ale naopak - hodně síly v břiše, srdce otevřené, stejně jako celý systém. Žádné odpory.
Víte, jak poznáme, že jsme se probudili?
Začneme využívat volnou energii, která je všude kolem.
Nebudeme muset složitě dolovat z hlubin Země to, co vydrží jen chvíli a je, na základě nastavení z ega, finančně náročné.
Jak se přeladíme na volnou energii, nebudeme muset pětkrát týdně lítat někam do práce. Svoji vnitřní esenci si budeme užívat onačejšími způsoby.
Jen se probudit a přestat hrát hry.
Gabi

1.října
Kdykoliv spěcháme, zrychlujeme bez ohledu na přirozenou dynamiku nádechů a výdechů, žijeme iluzi. Nevidíme skutečnost. Nemůžeme ji vidět - tak zní univerzální princip. Pokud nejsme ve středu, v souladu, nejenže iluzi neprohlédneme, na této úrovni ji ani nechceme vidět.

To, že tomu odpovídají naše emoce, zatuhlost svalů a celková náročnost v "dělání", kterému věnujeme čas, nedáváme do souvislostí. Na určité úrovni nechceme.
A nyní opak.
Můžete vyzkoušet.
Zastavte se. Nejen v pohybu. Dovolte, ať se zastaví všechny funkce. Hluboký klid, vákuum. Žádný odpor. Víření atomů ve vákuu neustane, je přirozenou součástí prázdnoty. 

Udělejme opak, než ke kterému vede celý mainstream.
Nedělejme - buďme
Nezrychlujme - zpomalujme
Nehrňme energii směrem nahoru do hlavy, ale směřujme ji dolů do spodních center 

TÍMTO ZPŮSOBEM SE PŘEPISUJÍ STARÉ VZORCE, MODELY A MYŠLENKOVÉ PROGRAMY
Nadobro:-) 

Hrejte si se svým tělem, s existencí. Uveďte celý systém do bodu nula, středu černé díry, všechno zastavte..
V energiích černého Měsíce a s vášní pro mystiku, Gabi


Novinky v Eshopu -

   Krabička s Květem Života, cena 970,-Kč

   Vitráž Květ Života z mléčného skla, cena 570,-Kč

   Vitráž - barevná, čakrová, cena 3.700,-Kč

Duben 2016

Nová vitráž - kulatá, transparentní, průměr 38cm, cena 3.300,-Kč, více informací na EShopu

 

Březen 2016

Festival Evolution - bylo to báječné

Od 18.-20.března vystavuji na festivalu EVOLUTION , v části ECOWORLD stánek LK 85. Kdo se chystáte veletrh navštívit, zastavte se:-) Budu tam mít různé krásné předměty s posvátnou geometrií, tištěné VESICA NOVINY s programem na celý rok, aj. Chystáme se, že budeme nabízet minutové dívání se do očí, zdarma objetí a třeba i nějaké další překvapení, které mi prozatím nepřišlo:-)

V březnovém čísle Pravého domácího časopisu -

  

 

Aktuální fotka z Vesicy
 
autor Rosťa Krkoška

Únor 2016

PRVNÍ VESICA NOVINY JSOU NA SVĚTĚ. Pokud si bude přát zaslat výtisk do poštovní schránky, moc ráda Vám jej bezplatně zašlu. Napište mi prosím adresu na email - gabisoul77@gmail.com 
V případě, že máte tip na centrum, studio, wellness, ordinaci, .. možná nějaké přímo vlastníte a zpravodaj o přirozenosti, posvátné geometrii a propojených realitách by se Vám tam líbil, ozvěte se,... ať jdou pozitivní zprávy do světa.

 

Leden 2016

- Účastním se a vystavuji (předměty se zakomponovanou posvátnou geometrií) na konferenci PŘÍRODNÍCH STAVEB OD A DO Z, v termínu od 12.-14.února 2016, v Kaprálově Mlýně (Ochoz u Brna) 
Webové stránky pořadatele - http://www.prirodnistavby.com/ a na FB - https://www.facebook.com/events/175613356121804/

    

- Účastním se a vystavuji (předměty se zakomponovanou posvátnou geometrií) na konferenci STAVEB Z PŘÍRODNÍCH MATERIÁLŮ,  od 26.-28.února 2016, v Impact HUBU Praha, ul. Drtinova 10
Webové stránky pořadatele - http://www.baobaby.org/aktualne/ a na FB - https://www.facebook.com/events/645043428932331/

      

NEJBLIŽŠÍ WORKSHOPY V ÚNORU (večerní a víkendový, oba v PRAZE)
10. února - od 18 - 21 hodin, večerní workshop na téma " VNITŘNÍ VESMÍRNÝ INTERNET", v Praze, Toulcově Dvoře, cena 321,-Kč, záloha se hradí ve výši 121,-Kč na účet 107- 1226280257/0100, přihlášky - gabisoul77@gmail.com

19.-21.února - viz pozvánka (v sekci semináře - upřesnění časů a programu), téma - "POSVÁTNÁ GEOMETRIE V PRAXI, v Praze, Toulcově Dvoře, cena 3.555,-Kč, záloha se hradí ve výši 1.555,-Kč na účet 107- 1226280257/0100, přihlášky - gabisoul77@gmail.com

INDIVIDUÁLNÍ LÉČENÍ & INDIVIDUÁLNÍ KOUČOVÁNÍ

Mnoho let se pohybuji ve světě energií, otevírání si schopností, jak je vidět, vnímat a následně harmonizovat. Mám zkušenosti z šamanských výcviků (Drunvalo Melchizedek), z těch, které se zabývají živou vizualizací (Catherine Shainberg), léčení zvukem (Tom Kenyon), dálkově studuji poznatky z kvantové fyziky a moderní vědy (u Nassima Harameina, projekt Resonance).
V případě, že se Vám cesta ke mně otevírá - pro harmonizaci, léčení, diagnostikování příčin nerovnovážného stavu, ukázání možností posunu, k nasměrování, ozvěte se.
Možnost (bez přesouvání se na jiné místo) je SKYPOVÁ - gabriela.duskova
Délka trvání je 55 minut a cena 777,-Kč
Druhá pak osobní, a to v Brně. Délka je 1,5 hodiny, v ceně 1.555,-Kč. Domluvit se předem je možné tady - Tel. - 737330250, E-mail: gabisoul77@gmail.com

        

 

Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
stránky vytvořilo Anything Studio