Vesica-news
 

Blog

BEING A WAVE, A FLOW - VLNA NAMÍSTO ČÁSTICE

28.4.2019
Pohled na své tělo, jako na neutrální instrument, je nesmírně léčivý. Probouzí vědomí. Ukazuje, co je pravda, co iluze. Ve skutečnosti jsme vlna vědomí.

AWAKENING - PROBUZENÍ

2.4.2019
Co když svět není složený z pevně daných forem, ale proměnlivých obrazů?

"QIGONG - ZDROJEM SOBĚ"

7.3.2019
..blíží se Rovnodennost, pojďme se naladit

"MYSTICISM AS THE JOURNEY WITHIN - MYSTIKA JE O NÁVRATU K SOBĚ"

13.2.2019
Tak jako nás logika vede s pozorností ven, s mystikou je to naopak - je cestou dovnitř sebe.

"FOCUS ON NEW POSSIBILITIES - NOVÉ MOŽNOSTI NA TÉMA LÉČENÍ"

16.11.2018
Božský, přírodní, vesmírný materiál – systém – lidské tělo. Čím více ho milujete, tím vyšší úroveň vědomí má. Nakonec JE TO JEDNODUCHÉ. Stačí milovat a SPOJOVAT.

"INNER ALCHEMY - VNITŘNÍ ALCHYMIE"

28.9.2018
Alchymistické procesy jsou ve fyzickém těle zapovězené. Ve světe hmoty je život zápas, boj a soutěž. Pokud vás tento způsob už nenaplňuje, přelaďte na vnímání energetické a uvidíte, že život je sérií zázraků.

"RESPECT - RESPEKT"

14.8.2018
Završilo se období, kdy byly více, než kdy jindy, otevřeny průchody mezi dimenzemi,... staré programové verze přestaly fungovat, nové se rodí... spolu s tím i respekt k sobě navzájem

LIVING THROUGH THE LIFE FORCE - KDYŽ NECHÁME ŽIVOTNÍ SÍLU TVOŘIT PŘÍBĚH...

1.7.2018
Od vlastní životní síly byla většina z nás odpojená, to se však v současné době mění... je to dobře, krása veliká... otevírá se nám kapitola vědomého tvoření skrze vlastní "energetiku", skrze "energetické tělo"

"GIVING BIRTH - RODÍ SE NĚCO NOVÉHO... A POROD MŮŽE BÝT ORGASMICKÝ"

2.6.2018
Způsob, jakým rodíme, zcela odpovídá stavu vědomí. Buď je to příšerná bolest, případně díky tlumícím látkám, ani nevíte, že rodíte... anebo - stvoříte dítě, realitu, vztah, možnost (ať už v těle ženy nebo muže) ORGASMICKY, v bdělé přítomnosti

FEAR TO LOVE - BÁLI JSME SE DO HLOUBKY MILOVAT

13.5.2018
My ženy jsme kdysi dávno zavřely průchod do lůna, k univerzálnímu vědění... a tak se započala destrukce a chaos, což obojí nyní kulminuje... a aby se mohlo narodit něco zcela nového, vrací se nám paměť

Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
stránky vytvořilo Anything Studio