Vesica-news
 

Blog

Water - Voda

16.9.2016
Až jednou zažijeme moment, kdy nás nebude vzrušovat, co se děje za okny, kdy dovolíme vlastní pozornosti, ať se porozhlédne po těle, po všech těch zapomenutých krajinách, hlubokém klidu, který se v oněch místech nachází, pak rozpustíme strach.

The Outer World is a mirror - Vnější Svět je otiskem vlastních rozhodnutí

31.8.2016
Pravdu Vám vždy řekne vlastní tělo. Skrze pocity a emoce. Iluze se nedá rozpoznat jinak, než v uvolnění.

Matter is a Perfect Illusion - Hmota je perfektní Iluzí

29.7.2016
Vstupte do světa energií, dovolte hmotě, ať se rozpustí. Dotkněte se prázdnoty, vakua, staňte se těmito kvalitami. Středem samotným. Tady se přepisují záznamy.

"No more duality - Dualita je o iluzorním vnímání světa, skutečnost je jiná - Absolutně vše je v Jednotě"

9.7.2016
Život sám je nastavený jako svobodně, ve zdraví a síle, fungující ekosystém, bio oscilující super generátor energie. Stačí "jen být".

"Old reality collapses and new one is being born - Stará realita se definitivně rozpadá, nastupuje nová"

2.6.2016
Konečně:-) Iluze mizí, rozpomínáme se na uspořádání Vesmíru, svých těl, možností pohybů po vertikále směrem nahoru, k vyšším frekvenčním rozhraním, se kterými souvisí nádherné pocity v těle, stavy klidu a klidu...

"The Balance - Rovnováha"

11.4.2016
Jaká je souvislost mezi tělem a vnější realitou? Jaké cesty vedou k vyrovnání polarit uvnitř, aby se pak to stejné odzrcadlilo směrem ven. Přečtěte si možnosti...

"Universal Principles - Univerzální principy"

3.3.2016
Největší vědění se otevírá tak, že si ho procítíte… ne, že se je dozvíte.

"How to have the powerful body again - Super schopnosti našeho těla"

15.2.2016
Jakmile si kritické množství z nás vzpomene na moudrost spojenou s užíváním svých energií, na sílu svého srdce a jasnost mysli, projekt spojený s užíváním volné energie na celé planetě se zrealizuje.

What we believe becomes true - Jaká je pravda a čemu věříme?

4.2.2016
Představme si své tělo, jako velký promítací přístroj a život venku v podobě velkého promítacího plátna a naopak. Dovolíme, aby se destrukce z venku promítala do nás? Nebo začneme promítat nový, silný a krásný příběh směrem ven?

Story of the Year 2016 - Příběh roku 2016

4.1.2016
Přečtěte si na začátku Nového roku, jaká je možná verze uspořádání zemského a vesmírného, lidského a světelného. Existují paralelní světy, které se liší frekvenční vlnovou délkou? A co když si sami volíme, který vidíme, slyšíme, cítíme a prožíváme...

Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
stránky vytvořilo Anything Studio