Vesica-news
 

Blog

"Universal Principles - Univerzální principy"

3.3.2016
Největší vědění se otevírá tak, že si ho procítíte… ne, že se je dozvíte.

"How to have the powerful body again - Super schopnosti našeho těla"

15.2.2016
Jakmile si kritické množství z nás vzpomene na moudrost spojenou s užíváním svých energií, na sílu svého srdce a jasnost mysli, projekt spojený s užíváním volné energie na celé planetě se zrealizuje.

What we believe becomes true - Jaká je pravda a čemu věříme?

4.2.2016
Představme si své tělo, jako velký promítací přístroj a život venku v podobě velkého promítacího plátna a naopak. Dovolíme, aby se destrukce z venku promítala do nás? Nebo začneme promítat nový, silný a krásný příběh směrem ven?

Story of the Year 2016 - Příběh roku 2016

4.1.2016
Přečtěte si na začátku Nového roku, jaká je možná verze uspořádání zemského a vesmírného, lidského a světelného. Existují paralelní světy, které se liší frekvenční vlnovou délkou? A co když si sami volíme, který vidíme, slyšíme, cítíme a prožíváme...

"Vesica Film - Video z Vesicy, zpráva o přirozenosti"

1.12.2015
Do tohoto Blogu vkládám zároveň odkaz na video, které jsme spolu s kameramanem Karlem Čtveráčkem natočili v listopadu na Vesice. Je o vědomí, jak jinak:-) Vědomém žití...

"Going through the Gate - Nové Možnosti a Přístupy"

6.11.2015
Kam směřujeme svou pozornost - takový je náš život. Když volíme vnější podněty, zaobíráme se jinými systémy (organickými i umělými) víc, než svým vlastním, tak žijeme ve stresu. Jakmile obrátíme pozornost dovnitř, čeká nás změna. Skvělá změna!

"Nothing can be lost - vše je darem"

12.10.2015
Jaký je náš úhel pohledu na sebe a životní situace? Už vidíme a víme, že každý odchod je zároveň návratem? Nemoc, ztráta a opuštění je zároveň darem, přínosem a nalezením sebe sama? Možností, které doprovázejí stav vyšších vibrací, je "mega":-)

"Expanded level of self - Rozšířený stav, který vede za ego"

25.9.2015
Fyzické tělo je vesmírně-pozemskou laboratoří, kde intuice napojená na kosmickou inteligenci, je tou nejvyšší instancí v této realitě, kde vládne moudrost

"Our brilliant mission - Každý z nás je diamantem - hvězdou"

29.8.2015
Země se v srpnu posunula do frekvenčního pole, které propojuje bytosti na ní žijící do svého středu. Jsme Vědomím v těle. Kdo se rozpomene, tak změní pohled vnímání na realitu kolem i uvnitř sebe. Probuzené vědomí primárně harmonizuje své tělo.

"Designing our manifestations - Každá obrana se může stát otevřenou bránou"

14.8.2015
Jsme projekcí svého vědomí. Když ke svým pěti smyslům, zapojíme "šestý", tak nám to naše vlastní intuice bezpečně potvrdí. Přijetí sebe sama jako energetického obrazu nabízí násobně větší možnosti pro proměny, než omezený mentální pohled, který...

Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
stránky vytvořilo Anything Studio