Vesica-news
 

Blog

"Vesica Film - Video z Vesicy, zpráva o přirozenosti"

1.12.2015
Do tohoto Blogu vkládám zároveň odkaz na video, které jsme spolu s kameramanem Karlem Čtveráčkem natočili v listopadu na Vesice. Je o vědomí, jak jinak:-) Vědomém žití...

"Going through the Gate - Nové Možnosti a Přístupy"

6.11.2015
Kam směřujeme svou pozornost - takový je náš život. Když volíme vnější podněty, zaobíráme se jinými systémy (organickými i umělými) víc, než svým vlastním, tak žijeme ve stresu. Jakmile obrátíme pozornost dovnitř, čeká nás změna. Skvělá změna!

"Nothing can be lost - vše je darem"

12.10.2015
Jaký je náš úhel pohledu na sebe a životní situace? Už vidíme a víme, že každý odchod je zároveň návratem? Nemoc, ztráta a opuštění je zároveň darem, přínosem a nalezením sebe sama? Možností, které doprovázejí stav vyšších vibrací, je "mega":-)

"Expanded level of self - Rozšířený stav, který vede za ego"

25.9.2015
Fyzické tělo je vesmírně-pozemskou laboratoří, kde intuice napojená na kosmickou inteligenci, je tou nejvyšší instancí v této realitě, kde vládne moudrost

"Our brilliant mission - Každý z nás je diamantem - hvězdou"

29.8.2015
Země se v srpnu posunula do frekvenčního pole, které propojuje bytosti na ní žijící do svého středu. Jsme Vědomím v těle. Kdo se rozpomene, tak změní pohled vnímání na realitu kolem i uvnitř sebe. Probuzené vědomí primárně harmonizuje své tělo.

"Designing our manifestations - Každá obrana se může stát otevřenou bránou"

14.8.2015
Jsme projekcí svého vědomí. Když ke svým pěti smyslům, zapojíme "šestý", tak nám to naše vlastní intuice bezpečně potvrdí. Přijetí sebe sama jako energetického obrazu nabízí násobně větší možnosti pro proměny, než omezený mentální pohled, který...

Our cells with light codes - je čas opustit vnitřní 3D Matrix

30.7.2015
Ve stávajícím časoprostoru je naše optika zaměřena z velké části na hmotné vyjádření. Uvnitř nás se však nachází (ve velkém měřítku doposud neprobuzená) schopnost - vidět jemnohmotný svět. Aktivuje se přes důvěru, že se jí můžeme dotknout všichni.

Expected outcomes vs. Abundance - Výkony vs. Hojnost

21.7.2015
Přečtěte si na dnešním Blogu o pohledu do světa starých forem a možnosti těch nových. Buďme sami sobě Hojností...

Awareness is stillness - Jde to - být v klidu?

9.7.2015
Bdělou pozornost doprovází stav klidu. Tělo nikam nespěchá, hlava nevymýšlí své scénário, že se něco musí, bytost se cítí propojená se vším, co je. Ví, že skutečné kouzlo se děje právě TEĎ.

"We are the shift - Alchymistická proměna uvnitř"

25.6.2015
Jaké soubory energetických dat a zápisů necháváte skrze své fyzické a světelné tělo proudit? Baví Vás alchymie? Pokud ano, můžete něco vyzkoušet.

Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
stránky vytvořilo Anything Studio