Vesica-news
 

Blog

"We are the shift - Alchymistická proměna uvnitř"

25.6.2015
Jaké soubory energetických dat a zápisů necháváte skrze své fyzické a světelné tělo proudit? Baví Vás alchymie? Pokud ano, můžete něco vyzkoušet.

After Avalon - Freedom ∞ Cesta ke svobodě

18.6.2015
Be free, be happy, be organic, be in love with Nature, be authentic, be kind, be gentle, be powerfull; Buďme svobodní, organičtí, milující Přírodu, autentičtí, laskaví, jemní & mocní

Between two worlds, mezi dvěma světy

25.5.2015
Nacházíme se na předělu. Na rozhraní dvou světů, dvou dimenzí. Je čas na jejich spojení.

We are great - Ego jsme si stvořili sami

24.4.2015
Jaký život žijeme, když nehodnotíme nic a nikoho kolem? Jaké to je, když na sebe prozradíme "svá tajemství"?

Čas na manifestování vnitřní síly

5.4.2015
V hloubce sebe víme, že máme možnost výběru mezi slabostí a sílou. Dlouho jsme "trénovali" slabosti. Pocit z toho je takový, že to nikoho moc nebavilo. A tak - co zvolit sílu?

Život probouzející kódy

26.3.2015
Poslední dobou se stále ve větším měřítku rozpomínám na kódy, které aktivují brány vedoucí k přirozenosti, pravdě a síle. Často se mi stává, že se mi nechce „zapojovat svou osobnost“.

Mystical Avalon - Mystický Avalon

28.2.2015
Koncem ledna jsem se vydala do magického Avalonu v Anglii.

Gaia - Planeta Země

25.1.2015
Stávající článek je věnovaný planetě Zemi a naší koexistenci v tomto prostoru. Na začátku se můžeme naladit na otázku, z jakého důvodu je nás tady, v současné době, takové množství?

Posvátná Geometrie, Vyšehrad a Síla Snění

15.1.2015
Článek je o mystickém prožitku začátkem letošního roku na Vyšehradě, ve kterém se propojuje pradávné učení Kabbalah (neboli "přijímání"), společenství žen, které v naladění posvátně tvoří, a symbolika, která to doprovází

"The Birth Canal - Porodní cesta"

6.1.2015
Letošní začátek roku nás vede k vědomému propojení vodního elementu, který námi proudí odspodu skrze oceány, moře, vodní toky, říčky, prameny, a elementu ohně,který námi proudí odshora - ze Slunce, hvězd, souhvězdí...

Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
stránky vytvořilo Anything Studio