Vesica-news
 

Blog

"Our brilliant mission - Každý z nás je diamantem - hvězdou"

29.8.2015
Země se v srpnu posunula do frekvenčního pole, které propojuje bytosti na ní žijící do svého středu. Jsme Vědomím v těle. Kdo se rozpomene, tak změní pohled vnímání na realitu kolem i uvnitř sebe. Probuzené vědomí primárně harmonizuje své tělo.

"Designing our manifestations - Každá obrana se může stát otevřenou bránou"

14.8.2015
Jsme projekcí svého vědomí. Když ke svým pěti smyslům, zapojíme "šestý", tak nám to naše vlastní intuice bezpečně potvrdí. Přijetí sebe sama jako energetického obrazu nabízí násobně větší možnosti pro proměny, než omezený mentální pohled, který...

Our cells with light codes - je čas opustit vnitřní 3D Matrix

30.7.2015
Ve stávajícím časoprostoru je naše optika zaměřena z velké části na hmotné vyjádření. Uvnitř nás se však nachází (ve velkém měřítku doposud neprobuzená) schopnost - vidět jemnohmotný svět. Aktivuje se přes důvěru, že se jí můžeme dotknout všichni.

Expected outcomes vs. Abundance - Výkony vs. Hojnost

21.7.2015
Přečtěte si na dnešním Blogu o pohledu do světa starých forem a možnosti těch nových. Buďme sami sobě Hojností...

Awareness is stillness - Jde to - být v klidu?

9.7.2015
Bdělou pozornost doprovází stav klidu. Tělo nikam nespěchá, hlava nevymýšlí své scénário, že se něco musí, bytost se cítí propojená se vším, co je. Ví, že skutečné kouzlo se děje právě TEĎ.

"We are the shift - Alchymistická proměna uvnitř"

25.6.2015
Jaké soubory energetických dat a zápisů necháváte skrze své fyzické a světelné tělo proudit? Baví Vás alchymie? Pokud ano, můžete něco vyzkoušet.

After Avalon - Freedom ∞ Cesta ke svobodě

18.6.2015
Be free, be happy, be organic, be in love with Nature, be authentic, be kind, be gentle, be powerfull; Buďme svobodní, organičtí, milující Přírodu, autentičtí, laskaví, jemní & mocní

Between two worlds, mezi dvěma světy

25.5.2015
Nacházíme se na předělu. Na rozhraní dvou světů, dvou dimenzí. Je čas na jejich spojení.

We are great - Ego jsme si stvořili sami

24.4.2015
Jaký život žijeme, když nehodnotíme nic a nikoho kolem? Jaké to je, když na sebe prozradíme "svá tajemství"?

Čas na manifestování vnitřní síly

5.4.2015
V hloubce sebe víme, že máme možnost výběru mezi slabostí a sílou. Dlouho jsme "trénovali" slabosti. Pocit z toho je takový, že to nikoho moc nebavilo. A tak - co zvolit sílu?

Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
stránky vytvořilo Anything Studio