Vesica-news
 

Blog

Život probouzející kódy

26.3.2015
Poslední dobou se stále ve větším měřítku rozpomínám na kódy, které aktivují brány vedoucí k přirozenosti, pravdě a síle. Často se mi stává, že se mi nechce „zapojovat svou osobnost“.

Mystical Avalon - Mystický Avalon

28.2.2015
Koncem ledna jsem se vydala do magického Avalonu v Anglii.

Gaia - Planeta Země

25.1.2015
Stávající článek je věnovaný planetě Zemi a naší koexistenci v tomto prostoru. Na začátku se můžeme naladit na otázku, z jakého důvodu je nás tady, v současné době, takové množství?

Posvátná Geometrie, Vyšehrad a Síla Snění

15.1.2015
Článek je o mystickém prožitku začátkem letošního roku na Vyšehradě, ve kterém se propojuje pradávné učení Kabbalah (neboli "přijímání"), společenství žen, které v naladění posvátně tvoří, a symbolika, která to doprovází

"The Birth Canal - Porodní cesta"

6.1.2015
Letošní začátek roku nás vede k vědomému propojení vodního elementu, který námi proudí odspodu skrze oceány, moře, vodní toky, říčky, prameny, a elementu ohně,který námi proudí odshora - ze Slunce, hvězd, souhvězdí...

"Life is a choice, choose happiness - Život je výběr, zvolme si ŠTĚSTÍ"

9.12.2014
„ Když budeme šťastnější my, tak učiníme šťastnějšími i ty kolem“ Gabisoul

"Light walking - Jsme vědomím"

4.12.2014
„The most beautiful thing we can experience is the mysterious.“ „ Nejkrásnější věc, kterou můžeme zažít, je mystérium, které ji zahaluje“ Albert Einstein

"Mechanicky nebo Magneticky?"

22.11.2014
Až nám tady přes Slunce doputují kódy, které nám pomohou osvobodit se od stahujících 3D modelů, tak uvidíme, že na planetě Zemi žije jedna bytost – jeden organismus – vyjádřený v mnoha fyzických tělech.

Propojený Vesmír - The Connected Universe

13.11.2014
Na Havaji byla založena Akademie, s názvem Resonance. Vede ji Nassim Haramein. Ke studiu, které ukazuje a vede k tomu, že už je čas vystoupit ze starých paradigmat, se přihlásilo několik set lidí z celého světa. Z České republiky jsme prozatím tři:-)

Zodpovědnost za vlastní energie

13.11.2014
Převezměte zodpovědnost za vlastní energie, které vyzařujete do okolí

Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
stránky vytvořilo Anything Studio