Vesica-news
 

Blog

"Light walking - Jsme vědomím"

4.12.2014
„The most beautiful thing we can experience is the mysterious.“ „ Nejkrásnější věc, kterou můžeme zažít, je mystérium, které ji zahaluje“ Albert Einstein

"Mechanicky nebo Magneticky?"

22.11.2014
Až nám tady přes Slunce doputují kódy, které nám pomohou osvobodit se od stahujících 3D modelů, tak uvidíme, že na planetě Zemi žije jedna bytost – jeden organismus – vyjádřený v mnoha fyzických tělech.

Propojený Vesmír - The Connected Universe

13.11.2014
Na Havaji byla založena Akademie, s názvem Resonance. Vede ji Nassim Haramein. Ke studiu, které ukazuje a vede k tomu, že už je čas vystoupit ze starých paradigmat, se přihlásilo několik set lidí z celého světa. Z České republiky jsme prozatím tři:-)

Zodpovědnost za vlastní energie

13.11.2014
Převezměte zodpovědnost za vlastní energie, které vyzařujete do okolí

Vnitřní Slunce, The Inner Sun

2.10.2014
Tento článek popisuje proměnu, která souvisí se zvýšenou Sluneční aktivitou a magnetismem. Pojďme společně do magnetické rezonance v rámci Slunečních rytmů. V následujících řádcích se dozvíte, jak propojený rytmus ovlivňuje naši lidskou zkušenost.

Mocný symbol, první den Stvoření - VESICA

1.10.2014
První článek do Blogu přichází v návaznosti na inspiraci z Newsletteru, který zasílá David Weitzman z Ka Gold Jewelry (www.ka-gold-jewelry.com). David vyrábí šperky ze zlata a stříbra. Tvoření doprovází posvátná geometrie a pradávné symboly.

Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
stránky vytvořilo Anything Studio