Vesica-news
 
Vesica-news » After Avalon - Freedom ∞ Cesta ke svobodě

After Avalon - Freedom ∞ Cesta ke svobodě


Be free, be happy, be organic, be in love with Nature, be authentic, be kind, be gentle, be powerfull; Buďme svobodní, organičtí, milující Přírodu, autentičtí, laskaví, jemní & mocní

Krásný den nádherné vesmírné bytosti v pozemské realitě,

Jakou má Váš osobní příběh momentální podobu – je barvy růžové, fialové, zelené nebo tmavě modré? Vnímáte, že každá je úžasná, taková, jaká je? I ta černá. Oblečená bych v ní chodit nemohla, což jsem měla kdysi přesně naopak, ale spojená jsem s ní velmi. Mystérium, které doprovází zahalení, neosvětlené prostory, nebo jen světlem ze svíček nasvícené, mne přitahují silně.

Jeden takový jsem „objevila“ v Glastonbury, v templu, kde vyvěrá Bílý Pramen. Nad posvátnou a léčivou vodou bdí Bohyně Bridgit. Svou ochranu rozprostírá nad celým Avalonem. Tak jako Bůh Thor silně profukuje bránu nahoře na Toru, tak hned pod ním, v klidné oáze u Bílého Pramene, který se nachází vedle Chalice Well, vibruje nesmírně silná ženská energie. Moc se neukazuje, jen občas. Když jsem se podívala přes oko hledáčku na fotoaparátu (jinak nic nešlo vidět) na její obraz, polívalo mne horko a chlad zároveň. Měla jsem pocit, že jsem našla sebe. Zpátky mám spojení – s mou hvězdnou konstelací Labutí, se sílou elementu ohně ve svých dlaních, a symbolem Vesica Pisces pode mnou. A do toho vyzařující srdce.

       

 S cestou do Avalonu se pojilo číslo 22 – nový začátek. Došli jsme na předěl, kde se otočíme a začneme zpátky propojovat to, co jsme myslí umisťovali do separátních šuplíků?

Když dvojky otočíte naproti sobě, tak z toho máte srdce. Také to připomíná dvě labutě, které nesou vznešenou energii. U pěšinky, která vede nahoru na Tor, jsou vyobrazeny labutě tři.

Hlavy mají ve tvaru spirály. Ta se objevuje na mnoha místech, často na kamenech, po kterých kráčíte.

     

 Na stejném místě jsme se v pondělí, 1.června, v den svátku Dětí na celé planetě, potkali s mistrovskými hudebníky – Bear Lovem, Andrewem a Ondrou Smeykalem. Původní plán byl, že vyneseme nahoru obří Gong. Povětrnostní podmínky však změnily celé scenário. Zpětně viděno – dokonale. Vydali jsme se nahoru, a to nalehko. Andrew se smál a ukazoval pod kabátem flétny. Radost, doprovázející fakt, že v tomto počasí se nedá ten velký talíř vytáhnout nahoru, protože by se nám změnil na létající talíř, byla znatelná.

Po přibližně dvaceti minutách jsme nahoře, stoupáme si do kruhu a zveme Andrewa do středu. Kruh s označeným středem symbolizuje Slunce. Zpíváme a souzníme. V jedné chvíli vidím, jak vítr nabírá Andrewovi flétny položené na Zemi, tak startuji a už jsem uvnitř kruhu také. Tělem mi projíždí intuitivní zpráva – „ceremonie započala“. Držíme se s Andrewem za ruce, a v naladění, které přesahuje naše osobní příběhy, propojujeme posvátné vztahy mužů a žen na planetě Zemi. V kruhu nádherných bytostí se naplňuje dávné proroctví. Ondra hraje na Didgeridoo, Bear na malý Gong a bílá žena a červený muž propojují dimenze, protože se takto domluvili. Své ruce a srdce spojují v místě, kde se potkávají dvě zemské linie, jedna ženského vyzařování a druhá mužského. Dva světy se propojují v místě, kde dole vyvěrají dva prameny – Červený a Bílý. Jsou to první dvě kružnice, které mají společné Jádro – Vesica Pisces.

 A tak nesu tento symbol dál ve svém vědomí a rozvíjím jej. Pradávné Tajemství Květu Života se probouzí. Mystika přichází do praxe. Začínáme s výrobou dřevěných Květů Života, které nesou moudrost stromů, každý je originál, každý je zcela přírodní, a každý je seskládaný z vícero druhů dřev.

     

Více info na - http://www.vesica-news.com/kvet-zivota/

Vím, že se naše životy neseskládají jen z obřadů a ceremonií, i když jsou nám tak přirozené. V té chvíli si stoupáme a propojujeme se do své božské podstaty. Náboženství sehrálo svou roli v tom, aby všemu posvátnému přimíchalo nádech odmítání, často nejlépe odříkání. A tak, když vyslovíte, že jste Bohyně, pořádáte obřady, jste sexuální bytost, protože celá planeta vibruje na zákonitostech propojování, tak víme, co často následuje.

Pohoda je, že se nyní zvedá vlna, která v naší lidské zkušenosti už nepřipouští „falešné hry“. Skutečnost je taková, že v blízké budoucnosti už bude málokdo schopen sdělit větu, že „vše je v pořádku“, a to v rodinných vztazích, v zaměstnání, na úřadech a jinde, když celým tělem bude vědět, že to „v pořádku není“.

 To bude tanec! Kolektivně se toho bojíme, i když srdce nás do toho směruje, a to s čím dál větší intenzitou.

Co se stane, když doma řekneme, že nám připoutanosti a hra na to, že se navzájem vlastníme, už vadí a nebaví nás?

Máme už dost odvahy pohnout se systémem, který nám bere tolik životní energie? Musíme stále – stavět a rozbíjet, vyrábět, opravovat, reklamovat, musíme toho tolik nakupovat a pak tolik vyhazovat, musíme ochutnávat všechny ty „junky“ v barevných obalech, které mají jedovaté účinky na naše tělo?

Tak přibrzdím, jinak bych napsala knihu. Zážitky z Avalonu budu postupně sdílet dál. Právě jsem domluvila termín na příští rok – a to od 21.- 28.května 2016. Můžete si poznačit do diářů, kdo budete mít zájem.

A kdo máte chuť a náladu, začít se změnami, vylaďovat mystiku v každodenním životě, přijďte teď ve středu do Toulcova Dvoru na workshop – spolutvoření „Být vědomím & Žít hmotu“. Pozvánku najdete na –

http://www.vesica-news.com/seminare/byt-vedomim-zit-hmotu

V Praze budu mít zmiňované  Květy Života, spolu s dalšími krásnými věcmi, které tvoří mé spřízněné duše – obrazy s posvátnou geometrií, textilní výrobky, peněženky a náušnice s kameny.

 Na závěr – v týdnu jsem byla na Páté Dohodě s Jardou Duškem. Z představení mi utkvěla věta, která pochází od Toltéků, a to, že v Mexiku mají místo, kde se lidé vrací a rozpomínají se na své Božství. Jakmile to dořekl, tak mi tam skočila Vesica. Ne náhodou mi intuicí přišel název pro letošní léto – Vitariánské pobyty pro Bohy a Bohyně. Nejbližší termín je od 10.-12.července. Přijeďte se rozpomínat, že být proudem znamená zažívat zázraky, které by hlava nikdy nevymyslela.

http://www.vesica-news.com/seminare/vikendovy-seminar-ve-vesice-255

 Tak nám všem přeji, ať žijeme svobodně. Každý z nás tvoří svůj svět, svou realitu. Největší šmrnc má, když je přítomná spontánnost. To pak jdete v Glastonbury po ulici a zvete na zvukově léčivý koncert i místního strážníka Neala. Ta radost, že po něm nic nežádáte, a prostě ho „jen“ zvete na bezvadnou večerní akci, to bych Vám přála všem zažít. V té chvíli byli tři lidé happy, včetně Bear Lovea.

Gabi

Diskuze

omenep 24.10.2017 03:58

igauhx-a.anchor.com [URL=http://igauhx-u.com/]igauhx-u.anchor.com[/URL] http://igauhx-t.com/ http://igauhx-t.com/ http://igauhx-t.com/ http://igauhx-t.com/ http://igauhx-t.com/ http://igauhx-t.com/ http://igauhx-t.com/ http://igauhx-t.com/ eriorii

» Reagovat


Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
stránky vytvořilo Anything Studio