Vesica-news
 
Vesica-news » AWAKENING - PROBUZENÍ

AWAKENING - PROBUZENÍ


Co když svět není složený z pevně daných forem, ale proměnlivých obrazů?

Krásný den, aprílový,

 jak se vám daří proměňovat životní příběh k obrazu svému? Všimli jste si, že čím jsou změny vědomější, tím se dostává obrazům jasnějších barev, zapadají do sebe a elegantně navazují jeden na druhý? Co je vlastně tím médiem, které je propojuje? Je to myšlenka, emoce, úhel pohledu, přístup? Anebo ještě jinak. Má to být naše osobnost nebo duše jakožto samotné vědomí? Co když se na úrovni ega pohybujeme v dimenzi spánku, kde procházíme skrze sny realitami upředenými z pevných tvarů, forem, omezujících systémů a kolabujících vztahů?

Změní se realita, když se z dosavadního snu probudíme?

V současném životě už každý z nás přestupem z jedné dimenze do druhé prošel. Při narození. Tělo nám zůstalo stejné, jen prostředí kolem se hodně změnilo. Díky přístupu staré fyziky se společností nesla idea, že náš svět je jediný existující. I když se nachází kosterní pozůstatky obrů, v poslední době se vynořuje velké množství pyramid po celé planetě, někteří lidé mají reálné kontakty s mimozemskými civilizacemi, tak stejně tady mermomocí držíme nad konceptem jedné reality ochrannou ruku. Jak dlouho ještě? Planeta Země byla údajně do roku 2012 v karanténě. Od té doby akcelerují možnosti, které nás vedou k jinému vnímání. Spouštěčem bývají nemoci, ztráty, osobní tragédie. Tato cesta je však nevědomá. Pak existuje i volba vědomá. Tady sehrávají roli největších transformátorů chladná voda, naordinovaný hlad nebo změna jídelníčku, pobyt ve tmě, netlumení bolestí medikamenty. Určitě jsou i jiné. Na ty vyjmenované silně reaguje naše tělo. Pokud je zatnuté a v nízké emoční rovině, pak se ani koupání mezi kostkami ledu, pár dní bez fyzického jídla, pobyt na samotě v lese, anebo zmiňované bolesti, nedají moc dlouho vydržet. Dá se zapnout ego, což máme naučené, že nám pomáhá překonávat těžkosti, protože v egu je síla, ale moc dobře to nezafunguje. Pořád tam bude lehký stres, jakýsi výsledek se taky dostaví, ale ze spánku se neprobereme. To, že ego má sílu transformovat, je iluzí Matrixu.

   

Když už víme, co nefunguje, nebo jen zčásti, jaké jsou pak možnosti pro procitnutí? Už jste vyzkoušeli zcela uvolnit své tělo? Během situací, kdy se konfrontujeme s tím, co tak silně otřásá naším pohodlím? Pokud takový odvážný krok učiníte, a to všichni víme, že ještě donedávna moc atraktivní pro většinu západní populace nebyl, pak aktivujete skryté síly. Skutečné síly. Sebe-léčivé energie, které nejenže uzdraví tělo, ale stejně tak se postarají o jeho nasměrování jiným směrem. Kormidlo přebírá duše a pluje spolu s obalem, který jsme dříve pokládali za něco, co si svou existenci musí dokazovat, obhajovat, bylo to pojmenované, občas i s tituly, po řece, moři, oceánu. To už je jedno, je tam, kde ji to zrovna baví. Duše obal miluje a s láskou se o něj stará. Tělo je pro ni darem, je nesmírně cenné, protože se díky němu dá zažít mnoho zkušeností a poznání. No a taky proto, že duše je jednoduše milující. 

Probuzená duše si volí, co s obalem podnikne. Nemá potřeby a chtění, které plynuly z ega, v době kdy byla v zapomnění. Určitě to mělo svůj důvod, že se zahalila, uspala a spolu s ní čisté ženské a mužské síly. Ve Vesmíru to už zkrátka tak chodí, že se pohybuje v cyklech. Jeden, který znamenal úpadek, destrukci, karanténu, nemocný svět, se završuje.

Duše ve své moudrosti, i když v zapomnění, neodporovala světu v chaosu. Ví, že je věčná. Každý cyklus má svůj hluboký smysl, protože vede k vědění. Díky izolaci planety Země od okolního vesmírného světa, tady nastává unikátní možnost. Nemáme tu téměř žádné mysterijní školy, ve školách se nauka o přirozenosti nepředává, každý z nás má prožité, že když školu opouštěl, tak o životě nevěděl skoro nic. Díky nevědomosti, je pozemská realita, kterou načítáme svými smysly, v dost dezolátním stavu. Máme tu závěr kalijugy. Kdo tuší, že není jen tělem, přeje si používat vnitřní schopnosti, odpoutat se z Matrixu, probudit duši a rozpustit ego, pak pro to musí něco udělat. Díky mnohaleté školní docházce máme vžité, že informace se nachází v knihách. V klasickém školství se nepraktikovalo to, že by třída šla ven do přírody, a děti, od přirozenosti schopné načítat vědění obsažené ve stromech, květinách, půdě, se ladily na rytmus krajiny. To je také důvod pro to, že když má někdo pocit větší diverzity světa, než jak se předkládalo, pak chodí často do knihkupectví. Nebo je na síti. A určitě najde množství informací, které jsou v souladu s vesmírnými principy. V tomto bodě už se dá vytušit, že v klasických médiích nic takového není. Tam se drží karanténa, embargo na podstatu.

Jednu věc je dobré si přiznat. Moudrost z knih nemá grády na to, aby provedlo frekvenční změnu v těle. Písmenka tělo neuzdraví, ani nepřenastaví staré vzorce. 

To, co už poměrně velkou sílu má, je zájem o to, v jakém se nacházíme stavu vědomí při té které aktivitě. To znamená, že nevynakládáme tolik úsilí na hledání činnosti, která nás bude bavit. Z toho plyne očekávání, že až ji najdeme, bude v těle líp. Možná dočasně, ale dlouhodobě ne, pokud se nezměníme uvnitř. Dokud my sami nevytvoříme stav štěstí a uvolněnosti uvnitř sebe, tak si můžeme dělat plno nadějí, že nás haluz potká venku… no, nepotká. 

Když si to tedy shrneme, tak platí že asi tak milionkrát větší sílu má duše, nežli ego. Povolené břicho a podbřišek (nemám na mysli svaly, ale napětí) je základním předpokladem pro vnitřní harmonii. Otevřené srdce, soucit (v žádném případě ne lítost) ladí vztahy. Společný rytmus, třeba srdeční tep, báječně propojuje obaly. Uvidíme, jak dlouho budeme hrát hru na miliardy jedinců, vzájemně se ohrožujících, když jsme ve své podstatě jedním systémem. Jsme jedno vědomí. Květ života. 

Co, když nám stačí rozpohybovat tělo v souladu s rytmem přírody a nevědomí pomine? Na to je geniální Qigong. A samozřejmě prána, pobyt v přírodě, spásání jarní louky. Šílené, říkáte? Jen do doby, než se změní úhel pohledu.

Tak si jej přijďte změnit. Srdečně zvu… 

UVOLŇOVAČKY TĚLA, ROZPOUŠTĚČKY EGA, V MNOHA SMĚRECH GENIÁLNÍ AKCE… přehled těch nejbližších 

4.dubna čtvrtek             BRNO, QIGONG NA LIPCE, ul.Kamenná 20, od 17,30 – 19,00 hodin, příchod je v 17,15 hodin… přidejte se k nám, kdo máte zájem,… necvičíme sestavy, a tak si můžete vypnout hlavu, úplně celou kolem dokola, a ponořit se hluboko do sebe, protože tam všechno je… duše má přesah, najdete v ní plno moudrostí, v duši je vše potřebné na to, abyste si z toho poskládali film, příběh, který si zamilujete 

Dubnové Qigongy jsou na Lipce – ve čtvrtek 11.dubna, v pondělí 15.dubna, ve čtvrtek 25.dubna, v pondělí 29.dubna 

17.dubna, středa           PRAHA, Toulcův Dvůr, večerní, od 18 – 21 hodin, příchod je v 17,40 hodin, téma – TĚLEM NA NOVÉ FREKVENCI (nové možnosti)… naskáčou hned, když se spustíte tělem dolů, s tím si budeme tři hodiny hrát. Nic od toho nečekejte, stačí se uvolnit. Změny nepřichází, když je potřebuji, chci je, jdu si je zařídit. Manažerský styl tady selhává. To, co funguje, je upřímný zájem a ochota opustit kuklu a roztáhnout křídla. 

23.dubna, úterý             BRNO, studio na ul.Vojanova 1, večerní, od 18 – 21 hodin, příchod je v 17,40 hodin, téma stejné jako v Praze – TĚLEM NA NOVÉ FREKVENCI (nové možnosti)… tedy dívat se jinak, dotýkat se jinak, vnímat jinak, v souhrnu – být ve vědomí 

5.-8.května, od neděle do středy je QIGONG INTENSIVE CAMP v Malém Ratmírově, jižních Čechách, malebném místě, parádním kempu, kde se budeme ladit, ladit, ladit… v prostoru, který miluje, rozuměj spravuje, kamarádka Lada. Pár míst je ještě volných 

8.-11.května, od středy do soboty, je ESENCE,pobyt pro rodiče a děti v Malém Ratmírově, to bude taky krása veliká, téma pro děti je „PROBOUZENÍ STUDÁNKY“ (v plném proudu příprav je Monča a Lucie, vedoucí dětí), my rodiče budeme PROBOUZET SEBE (kdo dovolí :))… poslední volná chatka hlásíme 

V květnu je Praha večerní 15.05., Brno večerní 21.05., a pak budu na superiózním Allfestu v Litoměřicích, program ještě posdílím, jak bude kompletní 

2.června v neděli           ZNOJMO, v krásném cvičebním sále na Jezuitské 1, od 9,30 – 16,30 hodin, téma je – QIGONG, VĚDOMÉ DÝCHÁNÍ & MEDITACE. Přihlašování spuštěno, přidejte se, ve Znojmě je to ták báječné 

7.-9. června, pátek večer až neděle       FESTIVAL NA PÁLAVĚ, RADOSTI & ŽIVOTA, oblíbená akce, kde budu mít ranní Qigong a možná i nějaký kruh. Program se tvoří. 

14.-16.června, pátek – neděle                PRAHA, víkend, téma je MYSTIKA & VĚDOMÍ… také báječná příležitost, jak se přeladit. Pokud Vám vyhovuje termín a místo, tak jste srdečně zváni. V neděli nebudete stejní, jako v pátek. Z čehož jde samozřejmě strach, protože je jasné, že nevíme, jak to doma vezmou. Mimozemské bytosti, které komunikují s naším světem říkají (Bashar), že nejhorší zdejší nemocí je strach. Pokud se chcete uzdravit, tak přijďte. Svoboda a volnost v těle za to stojí… ono, co je vlastně cennější? 

21.-23.června, pátek až neděle                             VESICA (Vysočina, kousek od Velkého Meziříčí), PRÁNICKÝ VÍKEND, kdy se od pátečního poledne do nedělního poledne nejí fyzické jídlo, pije se čistá voda, medituje, odpočívá, cvičí a praktikuje. I když je to náročnější, kdo není zvyklý (proto hodně moc doporučuji přípravu), tak ve výsledku nejenže získáte lehkost a ozdraví se vám buňky v těle, ale taky něco ztratíte… třeba závislosti apod.:-)

Prány zatím veřejně nabízet nebudu, tuším, že se naplní námi, s kým se potkáváme při jiných příležitostech a mám vaše kontakty v databázi. Tady ten první termín je už skoro plný. Je lehce speciální tím, že v pátek je Slunovrat, na což se spolu naladíme. Kdo máte zájem, napište mi zprávu, podrobnosti vám pošlu. Další termíny jsou v červenci – 19 – 21, v srpnu 2 – 4, v září 6 – 8.

Diskuze

Vložit první příspěvek

 
 
Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
stránky vytvořilo Anything Studio