Vesica-news
 
Vesica-news » Awareness is stillness - Jde to - být v klidu?

Awareness is stillness - Jde to - být v klidu?


Bdělou pozornost doprovází stav klidu. Tělo nikam nespěchá, hlava nevymýšlí své scénário, že se něco musí, bytost se cítí propojená se vším, co je. Ví, že skutečné kouzlo se děje právě TEĎ.

Ahojte krásné bytosti,

Jak se Vám daří na počátku léta?

Polovina z Vás bude nyní pravděpodobně na dovolené, nebo se z ní možná právě vracíte. Mám to obdobně. Minulý týden jsem se častokrát houpala na houpačce v altánku, ze kterého byl báječný výhled na Jadran. Jeden večer jsme se vraceli z Trogiru a na horizontu pozorovali „svatbu“ dvou nebeských objektů - Venuše a Jupitera. Astrologové znají toto přiblížení planet pod názvem „Betlémská hvězda“. Krásné, že?

Naopak před východem Slunce lze nyní spatřit Sírius. S jeho manifestací na obloze, která ovlivňuje naše životy, se někomu zdají sny o Egyptu, jinému o psech, o nilském kříži…

 
ze stránek Ka Gold Jewelery

Symbol Ankhu (nilského kříže) se mi nyní připomíná často. Ve vlastním těle vidím, kde je umístěn a co se v naladění na něj probouzí. Tyto momenty se střídají s pozorováním velkého zmatku, který se odehrává ve vnějším světě. Ve stávající realitě nabývá ohromných rozměrů. Přirozenost je potlačována s takovou vehemencí, že si kolikrát v duchu říkám, jaké ohromné množství energie je věnováno na to, abychom neviděli pravdu a souvislosti.

S tím, jak se 3D svět bortí, ustupuje a ztrácí, začíná se ukazovat nový časoprostor.  Bylo načase. Ve starém světě je málo přítomná soudnost, selský rozum, svoboda, volnost, a to nezmiňuji pojmy jako moudrost, poznání, vhledy, léčitelství, a podobně. Mnoho z nás ví, že ve vibracích 3D se již zdravě fungovat nedá. Gaia zrychluje svou frekvenci, a tam kde si vědomí zvolilo, že rychlejším vibracím otevře přístupy, v tom kterém fyzickém těle,  se děje přerod. Kdo své tělo, svůj „božský instrument“, zpřístupnil proměně, což si žádá odvahu („vstupní lístek“ na scénu, kde nejsou jen jedny kulisy, kterým se říká 3D, ale kde je mnoho jevišť a mnoho pódií), toho vede pozornost často dovnitř. Ví, že tam venku se potkává stále sám se sebou. Ví, že je jiskrou jednoho Vědomí, které se rozdělilo do mnoha těl. Ví, že ve své podstatě o nic nejde. Nikde nic nekončí, nikde nic nezačíná.

Lehce se mu s kýmkoliv komunikuje, protože není zatížené domněnkami. Cítí a prožívá velkou lásku, vysílá si ji k sobě, což se stává magnetickým stavem pro druhé. Vědomí, které se miluje, nemusí nijak demonstrovat lásku pro druhého. Zkrátka a jednoduše ji tam má. Vidí, jak se v blízkosti více těl propojují srdce. Užívá si tohoto univerzálního mystéria, které svou mocí dosahuje až na druhý konec Vesmíru.
                                                                                                                                                                                                                                          

Vědomí v probuzeném těle užívá svobodnou volbu. Hledá nové přístupy.  Nebaví ho stále to stejné, „zajeté“, do kolečka. Ví, že pokud si otevře příležitost pro kreativní manifestaci ve hmotě, tak mnohem snadněji mu to půjde, když svůj instrument, tedy své tělo, bude mít živé, otevřené, dýchající, vibrující. Velmi mu záleží na tom, čím ho vyživuje. Vědomě se neúčastní hry, že se něco musí.

Mé vědomí vkládá do těchto slov, do této zprávy, vibraci generující moudrost. Frekvenci, která v lidském těle dovolí opustit modely, které tělu generovaly pocity strachu. Nechť Vám tato zpráva napomůže uvidět, kde své tělo ještě oslabujete, a kde ještě dovolujete nežít svou jedinečnost a unikátnost.

Jeden vedle druhého jsme pravý originál. Každý máme ve svém srdci diamant. Lidské tělo je miniatura Vesmíru. Skládá se z buněk, a ty z atomů, které jsou identické. Téměř ze 100% je tvoří čisté vědomí, inteligence, sdílený prostor.

Jako pravý originál, který má ve svém poli zapsané znalosti o fungování Vesmíru, protože tento je stvořen holograficky, tudíž má každý přístup ke všemu, si nemusíme hrát na to, že je mezi námi nějaký rozdíl. Všemu, co se nám děje v životě dáváme souhlas. Když nás jiné vědomí v lidském těle chválí, když nás další naopak šidí, nebo s námi hraje hru, že ví něco víc, než my, tomu všemu dáváme jako multidimenzionální bytost souhlas, a to do doby, než si vzpomeneme a uvidíme, že jsme hráli roli a nebyli sami sebou.

A tak můžeme druhé s respektem vyslechnout, ale nikdy ne odevzdaně “poslouchat“. Nechť se nejvyšší priorita v rámci slyšení dostává našemu vnitřnímu mistru, vlastní intuici.

A tak můžeme druhým pomáhat, ale ne se „obětovat“. Hraní na oběti už bylo dost, teď přichází fáze „probouzení mistrovství“

K té patří kouzlo sdělování slova NE. Zkuste si jej v duchu (nebo nahlas) několikrát vyslovit, a uvidíte, že se Vám zalíbí. NE otevírá dveře svobodě, což je onačejší pocit v těle, než hraná poslušnost.
                                                     

ANO je taky úžasné, hlavně v kontextu a spojení se samotným Životem. Tomu dávám velké ANO. A je 21.21 hodin večer, skvělé. Potvrzené, že se probudíme a budeme se bavit a slavit život.

Tímto Vás zvu k akcím, kterými se vše zde zmiňované prolíná.

Kdo uslyší „volání“ své nádherné jedinečné duše, která Vás povede ke spolutvoření, tak přijeďte. Těším se.

Možnosti jsou tyto –

 

TENTO VÍKEND –SPOLEČNÝ KRUH na Vesice (pobyt s vitariánskou stravou), od pátku do neděle, tedy termín 10.-12.červenec, místo ještě je (informace jsou na www.vesica-news.com)

Dále –

14.-16.srpna – také víkend na Vesice, tady jsou ještě tak 3-4 místa volná, jinak už je to zaplněné. Kdo máte zájem, ozvěte se brzyJ

 

19.srpna – večer v Praze, téma „Živé a Pulsující Tělo“ – mám k tomu krásnou pozvánku - najdete ji v záložce "Semináře".
Děkuji za sdílení, téma je univerzální, pro všechny bez rozdílu pohlaví, názorů, postojů

 

4.-8-září – Vesica, cesty zvukem a potní chýše s Andrew Begayem a Bear Lovem. Termíny a možnosti jsem zmiňovala minule, kdo máte zájem, ozvěte se brzy, všechny termíny se určitě zaplní, už nyní jsou některé téměř plné, tady se vyplatí mrknout do diáře a učinit plán brzyJ

Terapie skrze hru na nejstarší nástroje světa v domku, který je vystavěny podle posvátné geometrie – věřte mi, to je nádherná příležitost, jak zahýbat se zápisy v těle. Pustit ty staré a učinit místo pro nové.

Slaměnka ve tvaru Jádra je pravděpodobně jediná na Zemi (stavba ve tvaru oka). A když se do ní umístí největší symfonický Gong, který se na této planetě nachází, v doprovodu nádherných zvuků z vlastnoručně vyráběných fléten, spolu s modlitbami v Navaho jazyce… co dodat. To je prostě magická oslava Života.

 

Kdo byste měli zájem přiložit ruku k dílu, hodně Vás baví manuální práce a celkově tvoření, kdo věříte, že projekt Vesica má smysl, a že v této realitě má být, má své místo a přináší rozpomínání do zapomenutého, tak se k nám přidejte příští víkend na brigádu (17.-19.07.). V plánu jsou terénní úpravy kolem Vesicy, budeme zakládat skalku, zrušíme jeden malý dřevník a celkově si zahradnicky na místě vyhrajeme. Kdo máte zájem, napište mi, děkuji. Za účast na akci bude moc dobrá strava.

Gabi

Děkuji za sdílení, hodí se, ať se o naší zapomenuté multidimenzionalitě ví

 

Diskuze

Vložit první příspěvek

 
 
Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
stránky vytvořilo Anything Studio