Vesica-news
 
Vesica-news » BEING A WAVE, A FLOW - VLNA NAMÍSTO ČÁSTICE

BEING A WAVE, A FLOW - VLNA NAMÍSTO ČÁSTICE


Pohled na své tělo, jako na neutrální instrument, je nesmírně léčivý. Probouzí vědomí. Ukazuje, co je pravda, co iluze. Ve skutečnosti jsme vlna vědomí.

Krásný nedělní den, ještě dubnový,

  jak se vám daří a jaké jste měli Velikonoce?

Podle Mayského, galaktického, kalendáře nám teď běží cyklus 13-ti dní (od 26.dubna do 8.května), který přináší mocné a podporující energie. Doslova jej doprovází heslo „na co pomyslíme, splní se“. Už včera mi k tomu přicházelo slovo definující aktuální dobu. Je jím – JASNOST. Úzce souvisí s vnímáním světla. Zkoušeli jste si někdy hrát s představou, že máte světelné ruce nebo světelné tělo? Možná je přeladění z natrénovaného fyzického vnímání reality na energetické, klíčem k přístupu ke kolektivní mřížce (síti) vědomí. V každém případě se vám začne dít mnoho synchronicit, myšlenky druhých budete znát předem, než se vám někdo ozve, informace se dostaví v předstihu.

Díky svobodné volbě má každý z nás příležitost věnovat pozornost (trénovat) jiný stav vědomí. Ve 3D realitě je aktivní program, který vede ty, kdo si přejí mít posílené tělo, k fyzickým cvičením. Být v kondici je výborné, mnoho z nás to takto praktikuje, když se však k tomu přidá rozvíjení vnitřní síly, pak změníte hustotu těla (až teprve tehdy). A to si většina lidí v skrytu duše přeje. Málokdo tady dobrovolně volí tragédie a zátěže. 

To, v jaké hustotě se tělo nachází, můžeme poznat podle toho, jak a s čím komunikuje. Čím je míra synchronicit vyšší, tím otevřenější vědomí máme. Až na určitém stupni je člověk schopen připustit, že s ním jeho vlastní tělo mluví. Podává zprávy. Jakmile to zachytíte, pak si zkoušíte vybavit, rozpomenout se, na manuál, který je překladačem oněch zpráv. Manuálem je intuice. V nejnovější knížce od mé oblíbené Sophie Bashford je uvedeno, že intuice je vědění, které přichází, aniž byste pátrali jak a odkud, jen jste ve stavu kdy „víte, že víte“.

Intuice nepřekládá jen řeč těla. Umí přeložit zprávy od zvířat, ptáků, ze Země i Nebe. Přístup k informacím se nedá vymyslet a taktéž nefunguje, pokud jste v hlavě a přemýšlíte. Naopak výborně funguje přítomný okamžik, naladění a vysoká míra lásky v těle. A tak se nabízí, pokud si přejete rozvíjet komunikaci třeba se stromy - ztište se uvnitř a „nahrajte“ do těla vysokou frekvenci. Vyvolejte ji. 

Tady vás možná bude napadat otázka – jak to provést?

Jednou z nejspolehlivějších možností, která vás do stavu, kdy si sami určujete frekvence v těle, vede, je uvědomění, že vy jste frekvence a tělo přijímač. Rádiová stanice. To, co se vysílá, určujete vy sami. Jste oním vysíláním. Nejste tělem, které čeká, kde se co vysílá, a pak se podle toho zařídí. Proto je nežádoucí sedět před televizí, která vede do nepřirozenosti. Vytváří iluzi, že to, co na různých stanicích běží, my sami neovlivňujeme. Na nás je pouze to, abychom přijali, že to tak je. Jenže ono je to celé obráceně. Tělo je instrument (pro lepší názornost si představte, že tělo je televize), a to co běží, tvoříme my sami. Jsme primárně vlnou. Ne krabicí. 

   

Od toho se odvíjí, jak to máme s přijímáním a dáváním. V týdnu jsem na to téma dávala příspěvek na FB. Tematicky se hodí i sem, věřím, že je aktuální, proto jej stručně uvedu. Týká se vztahu, který mají dospělí k dětem. Existují dva základní modely, a to buď „fear“ model, tedy vedu děti tak, že je motivuji strachem, nebo „trust“ model, případ opačný, kdy žádné obavy netvořím, ale dávám dětem důvěru. Kolik z nás rodičů nebo učitelů řeklo dětem, že jsou pro ně dokonalé, takové jaké jsou? Že nepotřebujeme, aby vyhrály soutěž, chodily do pěti kroužků, aby toho více uměly, dostaly se na lepší školu? Že nám nemusí svou hodnotu dokazovat, protože my tu nejvyšší možnou už dávno načítáme, a jestli vyhrají Olympiádu nebo ne, tak je to v daném kontextu úplně jedno. 

Pokud jsou děti vedené opačně, tedy, že hodnotu má hlavně ten, kdo vyhrává, má ambice, pak se ten vyhrávající (ambiciózní) k ostatním i tak chová. Nakonec ani pro něj to vítězstvím není, protože pokud kariéru živíte strachem, abyste uspěli, pak budete mít strach téměř pořád. Když už jste nahoře, pak potřebujete obdiv, pozornost, ze strachu makáte pořád dál, abyste nesletěli dolů. Váš svět je postavený na tom, že hodnotu má názor, hlas těch druhých. Jejich posouzení. Potřebujete, aby vám ostatním dávali, jste na tom závislí.

V případě, že žijete s rodinou a okolím, kde vám odmala dávají najevo lásku, důvěru, podporu, nepotřebují vás strkat nahoru po žebříčku, abyste jim dokázali, že teď ještě ničím nejste, ale jednou budete, pak přirozeně dáváte. Ostatní podporujete. Nepotřebujete, aby podporovali oni vás, jste celiství. To je asi víc, než kdybyste dětem zaplatili Harvard, Stanford a Cambridge dohromady. 

Vím, že změnit nastavení, nebýt obětí, televizí, pasivním přijímačem, ale přijmout to, že jsme vysíláním, energetickým polem, že tělo je iluze, protože nic hmotného v celém Vesmíru není, je výzvou.

Jenže pokud si to dáte, tak dary, které vám budou přicházet, jsou prostě boží. Pak už nemáte tělo pro načítání strachů, ale zázraků. 

Každý den si ráno můžete tělo „připravit“. Prodýchejte ho, zacvičte s ním, osprchujte studenou vodou, dejte mu napít čisté vody, zpomalujte ho… zní to divně? Ano vím, že když se tolik let s tělem ztotožňujeme, až máme pocit, že jím jsme (jen jím), že končíme hranicí těla, tak to, co popisuji, se jeví jako dost zvláštní. My jsme si moc zvykli na osobnosti. Představit si, že tělo je univerzální instrument, je nebezpečné. Je to však jen iluze. Čím více z osobnosti jste schopni pustit, tím více darů vám bude chodit. Minimálně ten, který souvisí se svobodou, a to už je velký posun.

Nemalou výhodou je uvědomění, že tělo je, jako vše kolem, neutrální povahy. Jeho základní funkcí je zachytávání lásky. V každém těle se nachází dekodér lásky, nejmocnější energie ve Vesmíru. Aktivujte ho. Tím zaktivujete důvěru, propojení a rozpomínání. 

V poslední době zažívám sérii zázraků, když se na stejnou frekvenci naladí větší počet lidí. Uzdravuje to všechny… a působí s přesahem. 

Pokud vám text spouští vzpomínky, důvěrné pocity, lásku, pak nádhera, děkuji, že si takovou možnost sami otevíráte.

V případě, že ji budete chtít co nejvíce stabilizovat, zvu vás do kruhu. Přijďte si vytvořit budoucí verzi těla, otevřít si více „stanic“, možností, dimenzí. 

KRUHY „PROBOUZENÍ“

29.dubna, pondělí                         BRNO, QIGONG NA LIPCE, od 17,30 – 19,00 hodin, příchod je v 17,15 hodin               nalaďování těla na univerzální principy, mocnou energii, lásku, ve velmi krásném prostoru 

1.-4.května, středa, státní svátek – sobota         MALÝ RATMÍROV (jižní Čechy, kousek od Jindřichova Hradce), INTENSIVE QIGONG CAMP, akce na 3 noci, s ubytováním v pěkných chatkách v kempu U Kapličky, s bezvadnou, vegetariánskou stravou a programem – báječným, velmi povzbuzujícím, nabíjejícím, nebudeme jen cvičit, ale čekají nás procházky v přírodě, ochutnávky čajů, sdílení… asi 2-3 místa se uvolnila, můžete se přidat (třeba vám pomůže informace, že od Plzně byste to měli se spolujízdou, a z jiných míst, tam dle domluvy) 

5.-8.května, neděle – středa, státní svátek         MALÝ RATMÍROV (jižní Čechy, kousek od Jindřichova Hradce), INTENSIVE QIGONG CAMP, stejná akce jako předchozí, i tady je ještě nějaké místo volné, pokud vám vyhovuje tento termín, dejte vědět 

8.-11.května, středa, státní svátek – sobota       MALÝ RATMÍROV (jižní Čechy, kousek od Jindřichova Hradce), POBYT PRO RODIČE A DĚTI – ESENCE, máme místo pro jednu rodinku… kdo se přidá? Program mají vždy 2 hodiny dopoledne a odpoledne děti zvlášť (jsou hodně v přírodě, s přírodou), dospělí zvlášť (jsme hodně v rozpomínání, objevování skrytých schopností). Báječná akce, na které dospělí mohou všem dětem vyjádřit, že jsou dokonalé, takové, jaké jsou, což se děje i naopak. Přijíždíme vytvořit rodinné prostředí s velkou důvěrou. 

15.května, středa                          PRAHA, LÁSKA JAKO NEJMOCNĚJŠÍ SÍLA & ENERGIE, večer v Praze, od 18 – 21 hodin, konstelace je parádní, májové téma jak vyšité, přijďte, přivezu čokoládu 

17.-19.května, pátek – neděle   LITOMEŘICE, Allfest, program už je zveřejněný, spolu si zatančíme v sobotu ráno v Tanečním sále a večer spolu ochutnáme ceremoniální čokoládu 

21.května, úterý                            BRNO, LÁSKA JAKO NEJMOCNĚJŠÍ SÍLA & ENERGIE, večer v Brně, od 18 – 21 hodin, na ul.Vojanova 1 (u Staré osady), taky krásné datum – „jednadvacítka“, přijďte, těším se, kdybych vám povyprávěla, jaké to minule bylo… „jako být zpátky doma“… a teď v květnu opět a ne jinak.. i tady bude čokoláda (o přestávce) 

2.června, neděle                            ZNOJMO, QIGONG, MEDITACE  & VĚDOMÉ DÝCHÁNÍ, celodenní akce v krásném prostoru, letos ji opakujeme potřetí, energeticky jde nahoru, přidejte se 

4.června, úterý                               HEŘMANŮV MĚSTEC, Radovánek, LÁSKA JAKO NEJMOCNĚJŠÍ SÍLA & ENERGIE, od 17,30 – 20,30 hodin, i tady srdečně zvu, také krásný prostor, vytvoříme tu něco nového (utkané z vyšších vibrací, fungující pro soulad, krásné vztahy) 

8.-9.června, sobota – neděle     PÁLAVA, FESTIVAL ŽIVOTA & RADOSTI, mám tam v sobotu ráno i neděli Qigong, těším se na všechny setkání 

14.-16.června, pátek – neděle   PRAHA, MYSTIKA & VĚDOMÍ, víkend v Praze – transformace jako hrom, změna programů, vystoupení ze slabostí, návrat síly, schopností, naladění, komunikace – cítím, že to bude fičák, srdečně zvu 

19.června, středa                          PRAHA – večer, připravuji téma 

21.-23.červen, pátek (letní SLUNOVRAT) – neděle          PRÁNICKÝ VÍKEND, v přírodním domku Vesica na Vysočině, kousek od Dolních Heřmanic (u Velkého Meziříčí), od pátku 14,00 hodin – do neděle 14,00 hodin, pozvánka je na webu, máme 3 místa volná, pokud máte zájem objevit skryté schopnosti těla, mezi které patří doplňování energie z jiných zdrojů, nežli fyzických, čímž se celý systém báječně pročistí a „nabije“, tak tady, v přírodě, je to báječná příležitost. Akce není myšlena jako přechod na pránu, to by musela být mnohem delší. Dva dny bez jídla dá s přípravou každý. Ve skupině je změněný rytmus mnohem jednodušší… působí tady síla kruhu

Diskuze

Vložit první příspěvek

 
 
Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
stránky vytvořilo Anything Studio