Vesica-news
 
Vesica-news » Between two worlds, mezi dvěma světy

Between two worlds, mezi dvěma světy


Nacházíme se na předělu. Na rozhraní dvou světů, dvou dimenzí. Je čas na jejich spojení.

Ahojte lidi, čistá vědomí v hmotných templech, neboli chrámech:-)

Jak se máte v zářivém měsíci Máji?

Věřím, že se stoprocentně nenudíte. Vývoj, kterým procházíme, je náramně překotný. Co platilo včera, tak dnes je jinak. Alespoň takové pocity se u mě dostavují, včetně těch, které připomínají „ztrácení půdy pod nohama“. 

Došli jsme na předěl. Dřívější vnímání světa, kde převládal materiální pohled a s ním určitá ukotvenost, se začíná měnit. Kde komu je již zřejmé, že hmotné vychází z energetického, světelně geometrického, elektricko-magnetického, zvukového, frekvenčního,... 

Před námi se otevírá jiná dimenze,  nová realita. Vývoj běží přirozeně. Směrování do prostoru, který harmonicky propojuje světlo a hmotu, není možné bez toho, aniž bychom vědomě zvyšovali, jinými slovy – zrychlovali, své vibrace. Nejenže nás samotné to vede ke změnám ve svých životech, k vystoupení z  těžkopádného rytmu, čímž si zpřístupníme úroveň, kterou protéká léčivá a harmonizující síla, jedná se zároveň o proměnu celé planety.

Vidím přerod. Černé kabátky převlékneme za bílé a barevné.

 Ve čtvrtek začíná nový cyklus Tzolkinu v rámci Mayského kalendáře. Někde jsem četla, že období, které ve čtvrtek 21.května začíná, bude připomínat těhotenství. Začnou se vyvíjet zárodky nových projektů, vizí a nápadů, a to ve velkém, tedy kolektivně. Již to nebude vize jednoho v poli mnohých, kteří ji nevidí, ani necítí, ve větší míře to budou společné vize, kolektivní a komunitní projekty. Z hlavy se posuneme do srdce, a v břiše si budeme prociťovat, co nám rezonuje, a kde vnímáme, že hry na „nevím“ už nebudeme chtít provozovat.

Na spojující most se vykračuje s jednoznačným „JÁ VÍM“. Tím přestaneme hrát hru sami se sebou, protože pravda je taková, že „VÍME“.

 Blíží se cesta do Avalonu. Vyjíždíme příští sobotu, tedy 30.května. Jedeme na místo, které je považováno za srdeční čakru planety Země – GLASTONBURY & AVEBURY.

 

Včera jsem poslouchala dokument s Michaelem Tellingerem o síle zvuku, o pradávných místech, a také kamenech, které jsou rezonátory. Některé zní jako zvony. Mám pocit propojení minulosti s přítomností, čímž vědomě tvoříme, čím budeme v budoucnosti procházet. Již nějaký čas mé vědomí probouzí ve stávající realitě symbol Vesicy. V Glastonbury máme nádhernou zahradu Chalice Well, právě s tímto symbolem. A tak se budeme rozpomínat a skrze ceremonie se zvuky vycházejícími z Gongu, Fléten a Didgeridoo SE POSTAVÍME DO KRUHU.

Budeme držet společnou vizi, ve které uvidíme, jak si další a další lidé stoupají do kruhů a společně dýchají a zpívají. Kruhy posilují. V kruzích dochází k přirozenému vyléčení. Kruhy se nachází všude v přírodě. Kruhy stavěli naši předci, aby zachovali moudrost pro sebe, své následovníky, aby vyjádřili propojení s planetou, která je nám domovem. Kruhy v obilí jsou generátory léčivých sil.

Podívejte se na kruh v Avebury. Kdo je znáte – svým srdcem? Koho tento kruh volá, abyste se do něj vrátili? 

Místo ještě máme. Pokud Vám intuice napovídá, že máte jet, poslechněte ji. Odvahu Vám k tomu dodává ta, která k této zvukové cestě po dlouhém čase opět svolává. Už je čas. Vytvořit most. To je má vize, poslání, tvoření v této realitě. Být průvodkyní, stavět mosty, zhmotňovat posvátnou geometrii v architektuře a krásných dekoracích, svolávat do kruhů, otevírat cestu ke Zdrojové energii. V tom je mi nesmírně dobře. Jsem doma.

 

Otevírám prostor pro sdílení – názorů, nápadů, možností. Budu teď opět pár dní u počítače, a tak si dávám čas na propojování všech Vašich listů (zpráv), tedy „lístků“ Květu Života.

Od neděle už máme první vzorek menší verze z různých druhů dřev. Přišel mi k tomu název „Hand & Heart Made from Czech republic“:-) Průměr má 21cm, a může být používaný pod karafy s vodou nebo mísy, kde kyne těsto. Cena je 377,-Kč nebo 15,-EUR. Víte o místech, kde je zájem o nabízení a zprostředkování podobných přírodních předmětů s duší, které přináší radost, a které nás budou propojovat a léčit? Pokud máte tip, tak za něj předem velmi děkuji.

                       

Příště budu psát o vitariánských víkendech na Vesice. Teď jsme jeden prožili, a jde s tím síla. Má to smysl a veliký. Být v energiích domku, který má tvar Jádra, mít skvělou vitariánskou – tedy živou – stravu (děkuji Ti Káji za tu alchymii v kuchyni), cvičit, naslouchat, být, nechat plynout...

 S láskou k životu, všemu živému, Gabi

 

      

 

 

 

Diskuze

Vložit první příspěvek

 
 
Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
stránky vytvořilo Anything Studio