Vesica-news
 
Vesica-news » Čas na manifestování vnitřní síly

Čas na manifestování vnitřní síly


V hloubce sebe víme, že máme možnost výběru mezi slabostí a sílou. Dlouho jsme "trénovali" slabosti. Pocit z toho je takový, že to nikoho moc nebavilo. A tak - co zvolit sílu?

Srdce na obrázku je od sestřenky Miri - fotka z Bali

 

Krásný den všem,
jaký jste měli pátek 20.března? 

U mne se v ten den „sbíhaly“ témata související s přístupem k vlastní síle. Možná nám nebeské objekty chtěly připomenout a ukázat, že to, co se děje na Nebi, má svůj identický otisk také uvnitř nás. A tak Zatemnění doprovázelo následné Odtemnění. Záleží na nás, kolik pozornosti věnujeme tomu „pravému“, autentickému a čistému. Slunce nám ukazuje sílu, která zároveň spočívá uvnitř nás samotných.

Když se na to podíváme „poeticky“, tak Slunce požádalo v první jarní den Měsíc, aby jej na chvíli zastínil. Jaké to je, když dojde k zatažení? Pocitově nic moc. Barevné spektrum najednou vypadá jako padesát odstínů šedé. Sluneční paprsky slábnou, je trochu zima, tíha doléhá.

 Neukazuje nám Vesmír princip fungování ega a čisté podstaty?

      Slunce vždy bylo, je a bude vyzařujícím Zdrojem. Stejně jako galaxie, jiné hvězdy, planety, tak i naše čakry (vnitřní Galaxie) podléhají principu tzv. „Black hole“, tedy Černé díry. Název není přesný. Věřím, že brzy najdeme a začneme používat vhodnější. Moderní věda potvrzuje, že černá díra nevtahuje, nestahuje a nepohlcuje okolní objekty do sebe. Není destruktivní. Je to přesně naopak – je nesmírně kreativní. Dýchá, vyzařuje, obsahuje vodu...

Roky žijeme v iluzi, že černé díry nás ohrožují. Celá staletí žijeme v domnění, že jsme ve Vesmíru sami, máme jen jeden život a jsme „smrtelníci“, kteří toho moc nezmůžou.

Co když je to všechno jinak – přesně naopak?

Princip černé díry je přítomen ve všem (tzn. vším proudí kreativní síla, čisté vědomí, vyšší inteligence). Když vším proudí životodárná síla, tudíž je Život přítomen v celém Vesmíru. My nejsme primárně „fyzická těla“ chodící po Zemi, ale mocné energetické bytosti přícházející do této dimenze z různých koutů Vesmíru.

Před „zhmotněním“, narozením se do této reality, jsme souhlasili, že zapomeneme, kým ve skutečnosti jsme, abychom měli příležitost poznat svět hmoty. V určité fázi nám začne být zřejmé, že pokud budeme setrvávat jen ve hmotě, tak zničíme vše kolem i sami sebe. Malý čas před velkou destrukcí, která zde právě online běží, se chodící „fyzická těla“ začnou rozpomínat. Přestane je bavit plochá hra „na hmotu a ego“. V čase probouzení začnou mít vize, otevře se vnímání energií, začne být zřejmé, co je pravda, a co je iluze. A to se děje také právě teď.

Z fyzického těla se zpátky stává čisté vědomí, které ví, že v této realitě na sebe bere tuto hmotnou formu, podobu. Čisté vědomí zjišťuje, že tělo ve 3D, kterým se prolínají ego programy,  slábne, často nemocní, brzy stárne. A tak čisté vědomí začíná zvyšovat frekvence svého energetického těla, které má stejnou podobu, jako to fyzické. Tím se fyzické tělo léčí.

A jdeme ještě dál. Čisté vědomí probouzí v této realitě poznání, že máme energetické tělo, které má stejný tvar jako to fyzické, ale zároveň je tady pole, které tělo přesahuje. A tak se postupně mění život „fyzického těla“ na planetě Zemi. Už ví, že nemusí hrát hry na to, že je malé a bezmocné, že je v zajetí a je obětí. Rozpoznává, že to všechno byla iluze. Pravda je taková, že jsme mocnou vesmírnou bytostí, která si sama sebe začíná v této realitě uvědomovat, aby mohla manifestovat sílu Zdroje.

Diskuze

Vložit první příspěvek

 
 
Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
stránky vytvořilo Anything Studio