Vesica-news
 
Vesica-news » CONSCIOUSNESS SHIFT - ZMĚNA VĚDOMÍ

CONSCIOUSNESS SHIFT - ZMĚNA VĚDOMÍ


Základem uzdravení je "PRÁZDNÁ HLAVA"

Krásný, květnový den všem,

a máme tu zpátky nádherné, rozkvetlé louky, stromy, květiny. A také mnohé změny. Týkají se zejména toho, jakým způsobem vnímáme sebe a svět kolem. Kolik filtrů zastiňuje skutečnost. Jejich počet určuje hustotu, ve které se nacházíme. Při bližším zkoumaní se souvislosti poukazující na přímou úměru vyjasňují. V případě, že jsme odfiltrovali svůj původ, zapomněli na schopnosti, za centrum těla si vybrali hlavu, kde se kumuluje přespříliš energie, čímž se v těle tvoří stagnace, je zatížené a často i ve všelijakých závislostech, pak jsme různorodých bariér vystavěli mnoho. Kde je husto, bývá chaos. A taky hodně strachů. S tímto typem vědomí máme zkušenost všichni.

V současné době se však ukazuje, že realita, která pro nás byla jedinou existující, je po pravdě jednou z mnoha. Abychom mohli další dimenze (jinými slovy možnosti) začít načítat a být v nich, je nutno přesunout „operační centrálu“. Z hlavy do srdce. Minimálně v této fázi. Jak to provést, když je zvyklost stále nad něčím přemýšlet tak silná? A stav „vypnuté hlavy“  je tak žádoucí, ale zdánlivě nelehce proveditelný.

Představte si to tak, že aktivní, mentální úroveň funguje jen díky sevřenosti těla. Stresy plodí mnoho myšlenek. Toho se dá lehce docílit už jen tím, že věřím na hmotu, neboli zákon „uzavřené krabice“. V kontextu pravidel dané normy se nemám šanci za horizont vnímání ani dostat, ani tam nahlédnout. Každému, kdo za mnou přijde s informacemi pocházejícími z prostoru mimo krabici, potvrdím, že je „mimo“. S materiálním nahlížením na svět je normální pouze krabice a obsah uvnitř.

Celé to má však jeden háček. Mít operační systém v hlavě je pro naše tělo nepřirozené. Ozývá se. Namísto souladu tvoří výše zmiňovaný chaos. A ten generuje ne-moci.

S těmi se pak chodí za odborníky. Všichni víme, že se tím příčina neodstraní. Ledaže by na všech dveřích specialistů bylo napsáno – „prázdná hlava, základ zdraví“.

Můžeme stále dokola zkoušet něco pochopit, něčemu porozumět, nijak daleko se s tím nedostaneme. Zcela jistě tím nezměníme program oběti, který je ve výbavě krabice.

Co je tedy tou tajnou formulí, díky níž se z krabice, tedy oddělenosti, vrátíme zpět do přirozenosti?

Stoprocentním klíčem k bráně je vypnutí osobnosti. Tím, že vypnete falešné já, kterým je ego, začnete se rozpomínat na to, kdo jste v jádru. A naopak. Jak tam to ego bude, tak se bude jednat o stále stejný scénář „z krabice“, i když třeba jinak pojmenovaný.

Další otázka může znít – jak bezpečně poznám, že už nejsem ve staré realitě? Intuicí. Pocitem radosti, lehkosti. Důvěry. Taktéž se uzdraví tělo. Pokud jej důsledně oddělíte od minulosti, dál ji nenosíte s sebou, pak vám do cesty přijde „healing set“, neboli „uzdravovací sada“. Co si pod tím představit? Tuším, že každému bude chodit jinak seskládaná, ale pro představu, co může obsahovat, pár věcí zmíním. 

S vědomím v srdci, to znamená, že hodnotu dáváte sobě, svému tělu, existenci, když znáte stav neutrality a máte už dostatečnou sílu v něm kdykoliv pobývat, se vám probuzená, enormní síla srdce rozteče do rukou. Poznáte to tak, že když dáte ruce naproti sobě, tak vnímáte silný elektromagnetismus. Jakmile takto „vodivé“ ruce přiložíte na oslabenou část těla, nastartujete toky. Jedná se o čistou fyziku, žádné čarování. Propojte se zdrojem a jen ho nechte, ať harmonizuje. Jinými slovy – neusilujte, tím byste tok zastavili.

Další zázračnou součástí sady je pocit spojení. Jedná se o energetickou, vnitřní záležitost. I když vám na druhých něco neladí, neztrácejte propojení. Popisované se děje přes nehodnocení. Být s výzvami v kontaktu se daří dobře tehdy, když sami sobě nic nezazlíváte. Zdánlivé slabosti milujete, máte k nim respekt, ctíte je, jsou součástí vývoje. Spojení startuje rozpomínání a naopak. Paradoxem zdejší reality je, že když má někdo tendenci se oddělit, aby se ochránil, tak se nevědomky vzdaluje ze zdroje síly.

Letošní rok je podle Mayského, galaktického kalendáře, rokem Kosmického Léčitele. Podmínky pro uzdravení jsou vysoce příznivé. Na každém z nás je, abychom si přesun vědomí z hlavy do srdce zvolili. Svět tvořený z krystalického srdce je jiný. Posun změní vnímání, ale také návyky. Esence ze srdce vás ztiší, zpomalí. Po těle se vám rozlije důvěra, která v sobě nese mnohem vyšší vibrační hodnoty, než mají strachy generované z hlavy.

Velká důvěra, že se vám ve své podstatě nemůže nic stát. Tělo je zhuštěnou částí multidimenzionálního vědomí. Na planetě Zemi bylo a je mnoho miliónů těl, u kterých si vědomí posun nezvolilo a operační systém zůstal až do konce dní na Zemi v hlavě. Pod správou ega. Z dané úrovně se to může jevit jako chyba. Ale není. Jen zkušenost, jako každá jiná. Pohledem vědomí nesmírně cenná. Ego se takto dívat neumí, na chyby je naprogramované. Asi by se mu dalo přezdívat jako „aktivní vyhledávač nedostatků“. Ego na ně často a rádo upozorňuje. Pozornost těla zaměřuje na slabosti, čímž celý systém udržuje v nízkých frekvencích. 

Změna vědomí úzce souvisí se směřováním pozornosti. Vnímejte a dívejte se na obrazy, které jsou tvořené energií srdce. „Operativu“ v srdci mají zvířata, stromy, celá planeta Země, hvězdy na Nebi. Spojte tělo se Zemí a Nebem, sdělte svým buňkám, ať následují moudrost z vnitřního Vesmíru, který v srdci máme.

Přeskládat tělo, změnit nastavení, zvýšit frekvenci, to se nestane, samo od sebe. K tomu je zapotřebí praktikovat. Znát možnosti a aktivně do změn jít. Neusilovat, ale rozhodnout se pro ně. Být zpátky primárně vědomím, svým vyšším Já. Jak neopustíme koncept, že jsme fyzickým tělem ve fyzickém světě, tak budeme příliš koncentrovaní na splácení dluhů, vydělávání peněz, na hodnoty věcí, ale nevzpomeneme si, že podstata života je jinde. 

Závěrem. Nacházíme se v časovém pásmu, kdy je výše popisovaný „healing set“ na dosah. V těsné blízkosti. Ze srdce vás zvu k příležitostem, do kruhů, kde se navracíme domů k sobě. K pravdě.

 NEJBLIŽŠÍ PŘÍLEŽITOSTI 

V neděli, 2.června ZNOJMO        téma – QIGONG, VĚDOMÉ DÝCHÁNÍ & MEDITACE, od 9,30 – 16,30 hod. s polední přestávkou. Ve Znojmě máme velmi krásný prostor, celé Znojmo je kouzelné. A takový bude i náš program. Stále se můžete přidat. 

V úterý, 4.června HEŘMANŮV MĚSTEC                 téma – LÁSKA JAKO NEJMOCNĚJŠÍ SÍLA & ENERGIE, od 17,30 – 20,30 hod. Kdo to máte poblíž, přijďte. Stejné naladění jsme měli před pár dny v Praze i Brně a bylo to boží. 

Ve čtvrtek, 6.června BRNO                         RANNÍ, LÉČIVÝ QIGONG v Yoga Lokah, a pak i odpolední QIGONG NA LIPCE 

Víkend 8.-9.června  PÁLAVA, PASOHLÁVKY           FESTIVAL ŽIVOTA A RADOSTI, oba dva dny mám ranní Qigong u ohniště, kousek od hlavního pódia 

Víkend 14.-16.června PRAHA                     téma – VĚDOMÍ & MYSTIKA, od pátečního rána do nedělního poledne, úžasná příležitost, jak se „probudit“, zpřítomnit, posílit. Pokud vás akce volá, poslechněte se. Těším se. 

Ve středu, 19.června  PRAHA                     téma – SÍLA SPOJENÍ, večer od 18 – 21 hodin, už se můžete přihlašovat 

Víkend  21.-23.června  VYSOČINA, VESICA (10km od Velkého Meziříčí)                   téma – PRÁNICKÝ VÍKEND spojený s OSLAVOU SLUNOVRATU, 48 hodin se pije čistá voda, tělo se rozpomíná na doplňování z jiných zdrojů, pročišťuje se, zbavuje závislostí, posiluje se… tady už je jen jedno místo, možná dvě 

Další PRÁNICKÉ VÍKENDY jsou – od 19.-21.července, od 2.-4. srpna (rychle se zaplňuje), od 6.-8.září 

V úterý, 25.června BRNO             téma - SÍLA SPOJENÍ, večer od 18 – 21 hodin, už se můžete přihlašovat 

Letní pobyt, od 17.-22.srpna, sobota – čtvrtek    NOVÝ RATMÍROV            téma – WELLNESS & HRY, pobyt pro rodiče a děti, vědomá, báječná akce, máme poslední 3 chaty volné 

Nově vypsaný víkend v PRAZE, od 23.-25.srpna               téma – QIGONG INTENSIVE & HEALING, bude to síla, přidejte se 

Nově vypsaný víkend v MALÉM RATMÍROVĚ, od 26.-29.září         téma – QIGONG INTENSIVE CAMP, taky boží akce, už se můžete přihlašovat 

Krásné dny, plné vědomých změn, Gabi 

Diskuze

Vložit první příspěvek

 
 
Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
stránky vytvořilo Anything Studio