Vesica-news
 
Vesica-news » "Designing our manifestations - Každá obrana se může stát otevřenou bránou"

"Designing our manifestations - Každá obrana se může stát otevřenou bránou"


Jsme projekcí svého vědomí. Když ke svým pěti smyslům, zapojíme "šestý", tak nám to naše vlastní intuice bezpečně potvrdí. Přijetí sebe sama jako energetického obrazu nabízí násobně větší možnosti pro proměny, než omezený mentální pohled, který...

... se snaží léčit chemicky. Tento model má nízkou vibraci.

Ahojte vědomí projektující své fyzické tělo do této reality. 

To zní, jako bychom byli všichni inženýři.

Španělsky se říká „ingeniero“. A pak je tu další španělské slovo – „genial“ – propojený základ je zřejmý. 

A co si představit pod projekcí?

Zkuste si v duchu říct – „Já jsem manifestovaná hmotná projekce svého vědomí, které se nachází v šišince mozkové“.

 Omlouvám se, že neuvádím zdroj – nevím, kdo jím je 

Jak na takovou informaci tělo reaguje?
Z mého pohledu vnímání je přijetí poznání, že jsme vědomím, které s láskou uvedlo do fyzické podoby sebe sama, momentem, kdy přestáváme popírat, že jsme stvoření primárně z energií. To, že nevidíme atomy neznamená, že z nich nejsme seskládaní. To, že fyzickýma očima nevidíme, že téměř celý atom tvoří prostor, prána, živoucí energie, neznamená, že je to není naše základní substance. To, že nevidíme, jak je prostor kolem nás nabitý jemně hmotnou energií, neznamená, že nemáme možnost ji moudře užívat. A to, že fyzickýma očima nevidíme dovnitř svého těla, svou šišinku, své třetí oko, neznamená, že tam není.

Svobodně jsme si jako čisté vědomí zvolili, že před své vnitřní oko umístíme závoje, abychom si vytvořili příležitosti pro žití „starých vzorců“. Pokud bychom tak nepostupovali, nebyla by zde šance zažít, co je to emoce s pomalou frekvencíJ Z pohledu jednotného vědomí se jedná o úžasnou zkušenost. Bez ní bychom neproměnili staré modely a programy. Nedokázali bychom je rozpustit do světla a vytvořit prostor pro nové uspořádání v tomto časoprostoru.

Co z toho vyplývá?

Pro proměny, léčení, harmonické bytí vede cesta přes bránu, skrze kterou neprojdeme, dokud sami sebe nepřijmeme jako projekci svého vědomí. Jakmile se takto poprvé „spatříte“, tak zjistíte, že obrany v těle se Vám přirozeně proměňují na otevřené brány. Jako vědomí v ženském těle vnímám danou skutečnost nejsilněji na druhé čakře (momentálně). Staré vzorce nám na této úrovni utlumily vědomé propojování, které máme možnost vidět všude v přírodě. Na kolektivní úrovni měly ženy své orgány, ty tzv. „život dávající“, velmi oslabené, často nemocné. V součtu několika miliard žen, které na planetě Zemi žijí a žily, má tento fakt obrovský vliv na lidskou manifestaci v okolním prostředí. Úcta k Životu se vytrácela. Týká se to zvířat, stromů, bylin atd. Tím se Život na Zemi nacházel v alarmujícím stavu.

Pro to, abychom nedestruovali sami sebe a život kolem, se otevírají příležitosti pro proměnu. V posledních dnech mám silný pocit, že jedna fáze týkající se příprav na vytvoření pole nových možností, které mi přichází v podobě VESICA HEALING, je naplněná.

Nejnovější kruh v obilí, který se objevil, je nádhernou Vesicou. Tři dny poté, kdy se Vesica objevila, jsem měla první několika-hodinovou individuální terapii ve Vesice, kterou nyní začínám nabízet. Už jsem připravená. A také vděčná, že první „proměny“ v této podobě, se dotkla má blízká duše, se kterou jsme zažily mocné zahřmění a zadunění v momentě, kdy jsem nahlas vyslovila, že se nám propojují srdce. Pak následovala meditace a léčivé dotyky, trvající přibližně dvě hodiny. Celou dobu se Gaia ozývala. Vytvořila kolem nás prostor síly, který vdechl život pro vědomé transformace na Vesice, tedy v domku, který má tvar Mandle, Jádra, Oka. Vím, že jsem neměla znát přesné určení, “posvátné geometrie v architektuře“, v době stavby. A vím, že celý příběh se odvíjí postupně. Jsem vděčná za každou novou stránku, která se mi otevírá. Cítím a vím, že jsem vedená.
Kdo při čtení těchto slov vnímáte, že se Vám proměna otevírá, ozvěte se. Při té první mi chodily obrazy, na kterých jsem sebe sama viděla v minulých životech, v momentech léčení, proměn. V čase iniciací. Vážím si své energie, síly a moudrosti. Jsem tady. Vědomí, které si projektuje své fyzické Bytí, aby poznalo, zažilo a spoluúčastnilo se zázraků Života. Znovuzrození. Harmonického přerodu této reality.
http://www.vesica-news.com/vesica-healing-promena/

      

            
(Vesica je spojována s posvátným ženstvím, s portálem, skrze který se rodí nový Život, je propojením vyrovnané mužské a ženské síly, symbolem posvátných vztahů)

 S proměnou velmi souvisí síla zvuku. Není to žádná náhoda, že se v čase potkáváme s Bearem, který vlastní největší symfonický Gong světa. Stejně jako s Andrewem, který vyrábí magické flétny, na pohled i poslech. Oba ví, že zvuk léčí. Oba mají otevřené napojení.

Pokud máte prostor, přijeďte začátkem září do Vesicy. Skrze zvuky ze zmíněných nástrojů je možné uvidět atomy. Malé galaxie. Spojit si je s většími galaxiemi v těle, kterými jsou naše čakry. Systém je stále stejný, má jen různá měřítka. Kdo sám sebe s vesmírným principem propojí, tak si poodstoupí od pohledu vnímání, že je jen jedna realita.

Pokud v malé skupině během zvukové cesty zažijete, že jste všichni vědomí, které si projektují svá krásná fyzická těla, která nemusí stát už proti sobě, ale vidět, jak všechna plynou spolu- jedním směrem (což se vždy dělo, děje a bude dítJ - rozdělenost a proti sobě stojící tábory je iluze tvořená egem), tak se na mnohé rozpomenete.
(5.září vedou Hathors skrze Toma Kenyona celoplanetární zvukovou meditaci – načasování vychází. Místo na Vesice v tento den ještě je)

 

Dívat se pod jiným úhlem na jednu realitu a uvolňovat kódy ze své šišinky do svých fyzických očí, aby malinké „čtečky“, které absorbují a zapisují vnější projekci (tedy to, co vnímáme jako fyzický manifestovaný svět), rozšířily svou kapacitu, protože už je na to čas, budeme také příští středu v Praze, na Toulcově Dvoře. 

 

Mám pocit, že to píši sobě samé. Prostě jedno vědomí:-).Ve zprávě jsou uloženy kódy, které vedou k rozpomínání. Tedy „tune in“ – nalaďte se.

 A jedna nabídka na vědomou proměnu na závěr –

Během dne se několikrát zcela zastavte a dotkněte vakua, středu černé díry, singularity, jednoty. Dostane Vás to do přítomného okamžiku, kde není přítomen ani strach, ani potřeba. Tak se propojíte s podstatou, ze které vycházíme.

Za VESICA NEWS, Gabi

 

Diskuze

ifwzinui 28.05.2019 23:06

d3d3LnZlc2ljYS1uZXdzLmNvbQ## iduduho-a.anchor.com [URL=http://mewkid.net/generic-cialis/#iduduho-u]iduduho-u.anchor.com[/URL] http://mewkid.net/generic-cialis/#iduduho-t http://mewkid.net/generic-cialis/#iduduho-t http://mewkid.net/generic-cialis/#iduduho-t http://mewkid.net/generic-cialis/#iduduho-t http://mewkid.net/generic-cialis/#iduduho-t http://mewkid.net/generic-cialis/#iduduho-t http://mewkid.net/generic-cialis/#iduduho-t http://mewkid.net/generic-cialis/#iduduho-t oudopeg

» Reagovat


Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
stránky vytvořilo Anything Studio