Vesica-news
 
Vesica-news » DO NOT SAVE, CREATE NEW - ZACHRAŇOVÁNÍ MÁ NÍZKOU VIBRACI, TVOŘENÍ NOVÉHO - SUPER VYSOKOU

DO NOT SAVE, CREATE NEW - ZACHRAŇOVÁNÍ MÁ NÍZKOU VIBRACI, TVOŘENÍ NOVÉHO - SUPER VYSOKOU


Léčivý článek na sklonku transformačního léta

Krásný den všem,

nové News začínám psát 28.08., v 8,28 h. Synchronicity miluji. Vypovídají o tom, že jste „in the flow“, tedy v proudu, na správném místě, v přítomném čase, uvnitř. V daném nastavení vám posílám zprávu o tom, že zachraňování je program nastavený z hlavy. Mentální tvoření má v sobě zakódovanou polaritu. Jinými slovy, pokud chcete, potřebujete, aby se situace zlepšila, tak se to většinou zpočátku bude v tomto duchu jevit, ale pak se k tomu přidá, zezadu přicházející, nechtěná část, která to hezké, pozitivní, strhne zpátky.

Dokud se nerozšíří v těle vědomí, tak nás ego bude o výhodách mentálních vzorců přesvědčovat. Z hlediska skutečného posunu tam však žádné nejsou.

To, že zachraňování vibruje nízko, je možné spatřit v poodstoupení. Ve stavu neutrality. Ne, ve víru emocí, typu lítost, strach, vztek, kdy se chytáme záchranných prostředků. Třeba zpráv, že mnoha miliónové, dolarové částky, katastrofu odvrátí. Neodvrátí. Programy – „peníze hýbou světem, peníze zachraňují svět“, jsou iluzí. Peníze nás do harmonického stavu nedostanou.

V konečném důsledku se vždy bojíme o sebe. Jakkoliv pojmenováváme hrozby, primárně máme obavu, že nepřežijeme. Paralelní světy, nekonečnost, velikost duše, multidimenzionalita, jsou pro nás stále málo reálné. Nežijeme je. 

Peníze jsou energií. Záleží, jak se užívají. V případě, že s nimi máme spojenou naději na změnu, projektujeme do nich své potřeby, chtění, očekávání, tak se nic zásadního, evolučního, nestane. Stále dokola se budeme točit na frekvenci, kde nás bude pocitově něco ohrožovat zvenčí (moc ohně, moc vody, moc lidí), chvíli to bude houstnout, chvíli se zklidňovat, ale podstatná změna nepřijde. Ta se tvoří uvnitř. 

Tím, že FREKVENČNĚ ZMĚNÍTE SEBE. Navýšíte vibrace. Rozloučíte se s tělem ze strachů, s tělem minulosti a vytvoříte ze sebe nástroj přijetí, síly, lásky, důvěry. Náš svět je hologramem, stejně jako naše tělo. Neexistuje jen jedna realita. Planeta Země má mnoho paralelních realit. Některé vibrují slabě. V těch se válčí, mantrou jsou peníze, technologie, úspěch, ale pak jsou světy, kde je klid, harmonie, lidi se mají rádi, nepotřebují konzum, protože bohatství rozpoznávají uvnitř. Na této úrovni nemají potřeby demonstrovat ostatním, že „to myslí dobře“. A to, z toho důvodu, že nemyslí skoro vůbec. Nepřemýšlí, nebádají, jak co vyřešit nebo vylepšit. Prostě jdou do světa a mají ho rádi. Milují sebe, lidi, hvězdy, květiny. Nemusí ostatním vysvětlovat nuance svého příběhu. Pro ně je důležité, aby ty nuance byly v souladu především s nimi samotnými. Venek už si to přebere, jak chce. 

Stav, který vám popisuji, má mnohem blíže k pravdě, než iluzi. Tady už nemůžete fungovat ve vztazích, které nejsou důvěrné. Ve 3D realitě se většina vztahů udržuje díky ekonomické výhodnosti. Děje se to v rodinách, ve firmách, ve vládách. Aby iluzi výhodnosti ekonomického vztahu naše ego udrželo, čerpá nemálo energie z dalších částí těla. Z vnitřních orgánů. Často je to tak, že kdo pravdu nevidí, tak své tělo, od krku dolů, téměř nevnímá.

Oslabené orgány jsou operované. Když byste lidem, co žijí v iluzi, řekli, že si své tělo uzdraví sami, že si „odoperují“ (transformují) jakoukoliv část jen díky tomu, že změní scénář, chemii, vibraci, přístup, vzorec, neuvěří vám.   

Báječná zpráva na tom celém je, že jsme si do současné tělesné schránky vložili vše potřebné, aby se tak v příhodném čase stalo. Jedno je jisté, z hlavy to nepůjde. Ta na to nemá kapacitu. Veškerou výbavou disponuje srdce, a časem se nám otevře cesta k obrovské síle, kterou si neseme ve svých sexuálních orgánech.

Ženské i mužské orgány jsou nesmírně citlivé. Přímo senzorické. Vibrují podle toho, jak „načítají“ opačnou energii. Pokud má žena za sebou ohrožující interakce s muži, což má skoro každá, pak se její orgány (celé tělo) před mužskou energií stahují. A naopak.   

      

Vskutku parádní letní Ratmírov (to se opět něco náramně povedlo, děkuji všem báječným lidem, dětem, děkuji za podporu zevnitř, z venku, … za tvoření nových realit, ve vícegeneračním uskupení – nejlepší!) 

Co s tím?

To je jasné, chce to změnu. Uvnitř. Využít potenciály.

Tělo je v přirozenosti nastavené tak, že v hloubce sebe, v přirozenosti, ví, o největší síle, absolutní síle, a tou je láska. Láska teče tam, kde končí očekávání, potřeby a chtění.

Z mého pohledu vnímání je současný pozemský příběh vnitřním vztahem mezi mužskou a ženskou energií. Nemá smyl psát petice, postovat borce s dolarovými konty, kteří mají dobré úmysly, „zachraňují“, když se uvnitř bojíme sebe navzájem. My tu stále dokola malujeme obraz, že je to o penězích. Tím se nepouštíme Matrixu.

Až si stoupneme do své síly a půjdeme obejmout strom, pohladit louku, dítě, až otevřeme svoje srdce, zhluboka se nadechneme čerstvého vzduchu, tak nám tu nebudou hořet „plíce“, protože se vnitřně dusíme rozporem. Ženské tělo je šťastné a zdravé, a takovou realitu žije, když přijímá mužskou energii. Vnímá ji léčivě. Každou buňkou v těle. Obě těla, ženské i mužské,  mají kapacitu, dostat se přes programy minulosti, opustit staré křivdy, a vytvořit v těle vibrační prostředí, zcela nové, juicy, fresh, důvěryhodné, kdy celou svou bytostí načítáte energie opačného pohlaví tak, že jsou léčivé. Působí léčivé. Jsou v pořádku, takové jaké jsou.

Když muži opustí koncept „všechno za peníze“ a ženy „věřím mužům víc, než sobě“, posuneme se. Začneme vibrovat mnohem výš, což nám odzrcadlí děti, zvířata, příroda.

Otevírám cestu, dveře do nové reality. Výše jsou popsané stagnace, modely víry, díky kterým bychom zůstali stát v půlce.

Mám v těle absolutní důvěru, že opustíme strachy. Třeba se ty „plíce“ mají posunout na jiný kontinent, kde se momentálně vysazuje mnoho miliónů stromů. Třeba nemáme už nic zachraňovat ze starého světa, vztahů, starých forem, ale vytvořit něco zbrusu nového. S kým se držím v kruhu za ruce, tam ta nová energie teče. Nemluví se, nehlásá, nevysvětluje… a z hloubky se vynořuje skutečná síla. 

Všem mým částem, které se navrací do přirozenosti, opouští iluzi, nabízím „setkání v kruhu“. Jsem ve vás, a vy jste ve mně. Jedno vědomí, které si hraje.

Zde jsou nejbližší příležitosti– 

28.srpna, v pátek (KIN 49) -       ZNOJMO, KAKAOVÁ CEREMONIE, RC Maceška, ul.Pražská 80, od 17 – 20 hodin               Přidejte se do čokoládového kruhu. Kakao je „nápojem Bohů“. Otevírá vědomí, vede za iluzi. Akce se koná již za 3 dny, kdo zvažujete účast, ozvěte se, pošlu vám podrobnosti (ty budu dnes rozesílat). V centru se dá za malý poplatek i přespat. Užijeme si dokonalou symfonii, složenou s chutí, pohybů, zastavení, čistého Bytí. 

6.-8.září, od pátku do neděle (KIN 56,57,58) -    PRÁNICKÝ VÍKEND, na Vysočině, 10km od Velkého Meziříčí, v přírodním domku, na polosamotě                          48 hodin budeme pít jen čistou vodu a vědomě tvořit jinou realitu svého těla, a to takovou, že tolik jíst nepotřebujeme, že prána je vydatný příjem, vše je z energie, čím je průzračnější, tím je tělo zdravější.. Pokud se vám daná „vědomá volba, změna“ líbí, tak ještě 3-4 volná místa jsou. Důležitá je příprava. Pokud byste nikdy předtím po dobu minimálně 24 hodin nejedli fyzické jídlo, bude vám špatně. Tělo se začne zbavovat toxinů, nánosů, z čehož se motá hlava, ubývá energie, dostavuje se slabost. Ta je do určité míry v pořádku, ale nemusí to tak vůbec být, když jste důslední a zodpovědní v přípravě. Pak celá skupina „nepotřebuje“ víkend bez jídla nějak přežít, ale otevírají se možnosti mnohonásobně větších posunů. Když většina „nahodí“ sílu, ději se zázraky. O to nám jde.

Časová konstelace tohoto víkendu je geniální.. v číslech to máme – 6,7,8,9… završení 

9.září, pondělí (KIN 59) -             BRNO, pravidelný, začínající QIGONG & HEALING, na Lipce, ul.Kamenná 20, od 17,30 – 19,00 hodin, příchod je v 17,15 hodin             buď k tomu najdete pozvánku na mých stránkách – www.vesica-news.com/seminare-kruhy/, nebo můžete přijít i jednorázově, vyzkoušet, jste vítaní, v léčivém kruhu. Qigong nevedu tak, že se na něj chodí, jako do cvičení. Na Lipku si nechodíme zasportovat, i když si s tělem a pohybem hrajeme hodně. V případě těchto kruhů se jedná především o to, aby se vypnula hlava, rozšířilo vědomí, abyste začali vidět jiné možnosti, důvěřovali si, prohlédli, že všechno je z energie, a vy sami, bez toho, aniž by vám to někdo radil, učil vás, nebo hrál s vámi hry, že toho ví víc, abyste vy sami věřili sobě natolik, že se vám díky tomu otevře zdroj medicíny, která není venku, ale přímo ve vás 

11.září, středa (KIN 61)                PRAHA, Toulcův Dvůr, Stáje, SPIRÁLA – EVOLUCE (kvantové posuny), od 18 – 21 hodin, příchod je v 17,40 hodin                Většina z vás, kdo chodíte, ví, že večery v Praze, díky tomu, že tam pravidelně běží už několik let, mají svou sílu. Nesou do vyšších vibrací. Spolu se věnujeme tomu, abychom tvořili jinak, nově, vědomě… což se děje, mám za to vděčnost. Vítám všechny, muže i ženy. Nechte osobnost za dveřmi, a přijďte realizovat důvěru v opačné pohlaví. Podívejte se sobě navzájem do očí až uvidíte, že jsme žili předem domluvené scénáře, které se nyní završují a my přes sebe otevíráme léčivá spojení. 

12.září, čtvrtek (KIN 62)                             BRNO, pravidelný, začínající QIGONG & HEALING, na Lipce, stejný čas jako v pondělí                Tím, že je sál na Lipce skvělý, pro náš účel perfektní, ale také žádaný, tak beru všechny termíny, které jsou volné a vychází to tak, že pondělky jsou vždy ob týden a u čtvrtků to vychází zhruba třikrát do měsíce. Jak píši výše, na webu je pozvánka s vypsanými daty, kdo budete chodit, poznačte si je na začátku nového cyklu do diáře. Můžete si uhradit „permanentku“. Napište mi a domluvíme se. 

17.září, úterý (KIN 67)                  BRNO, studio na ul.Vojanové (kousek od Staré osady), SPIRÁLA – EVOLUCE (kvantové posuny), od 18 – 21 hodin, příchod je v 17,40 hodin               Jste srdečně zvaní. Na první termín, po létě, jsem dala zálohu, co se hradí předem, pro přihlášené účastníky, protože minule se na poslední chvíli odhlásilo velké procento lidí. Uvidíme, Pokud o brněnské večery zájem bude, dejte mi vědět. Pokud ne, má to tak být, a další vypisovat nebudu. Sama jsem zvědavá, co to naše Brnéčko umí… když se ukáže, že být mají, tak radost veliká. Napište mi. 

26.-29.září, čtvrtek – neděle (KIN 76,77,78, 79)               MALÝ RATMÍROV, QIGONG INTENSIVE CAMP                  Změní se vám tělo. Jednak díky vědomým pohybům, hraní si s tělem, meditacím, tanci, vědomému dýchání, ale taky díky prostředí, péči, vege jídlu… tady si to zkrátka nalaďte, víc k tomu nemám, jen to, že v květnu tu bylo famózní. 

V říjnu je večerní PRAHA (středeční) 16.10., a případné BRNO (úterní) 29.10. 

19.října, sobota               (KIN 99)             ZNOJMO, tělocvična na ul.Jezuitská       QIGONG, VĚDOMÉ DÝCHÁNÍ & MEDITACE           Po čtvrté… akce, co se opakuje jednou za čtvrt roku, a je skvělá, přidejte se 

1.-3.11., pátek – neděle (KIN 112,113,114)         PRAHA, Toulcův Dvůr, VELKÁ PŘEDNÁŠKOVÁ, QIGONG INTENSIVE & HEALING                          Stejné téma jsme tam měly teď o víkendu, a bylo to tedy dost mystické. Byly jsme tam samé ženy, v prostoru to tepalo moudrostí, blízkostí, léčivé lázně jak vyšité… čímž to do dalšího termínu otevírám, naplno, i pro mužské účastníky, už to máme spojovat, dávat dohromady, zažívat spolu, tak přijďte. Nyní nás bylo 13, čímž je vnímat, s jakým přesahem tvoříme, jak sami sebe podporujeme z jiných dimenzí, vedeme se do přirozené frekvence (13-20), a tak, pokud nás v listopadu bude 20, tak je to jasné – život je mystický

Těším se, první zájemci se již přihlašují, přidejte se též 

Mužská síla je mi léčivou esencí, Gabi, ve své ženské síle

 

Gabriela Dušková

E-mail: gabisoul77@gmail.com

Tel. 737 330 250

www.vesica-news.com

 

 

 

 

 

Diskuze

Vložit první příspěvek

 
 
Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
stránky vytvořilo Anything Studio