Vesica-news
 
Vesica-news » "FOCUS ON NEW POSSIBILITIES - NOVÉ MOŽNOSTI NA TÉMA LÉČENÍ"

"FOCUS ON NEW POSSIBILITIES - NOVÉ MOŽNOSTI NA TÉMA LÉČENÍ"


Božský, přírodní, vesmírný materiál – systém – lidské tělo. Čím více ho milujete, tím vyšší úroveň vědomí má. Nakonec JE TO JEDNODUCHÉ. Stačí milovat a SPOJOVAT.

Krásný den všem,

jak se máte? Dívám se do historie a zjišťuji, že mám lehký skluz oproti tradici zasílání newsletteru každý měsíc. Minulý nepřišel, já vím. Můj letitý notebook odmítal pobrat jakoukoliv snahu o sebe-zrychlení, spíš mi dával najevo, ať to nehrotím a koupím si nový. Tak vám teď píši z nového „stroje“, který je ve srovnání o mnoho úrovní rychlejší. Radost psát články a pozvánky, komunikovat po emailech.

Chvíli mi trvalo, než jsem si ručně převedla všechny kontakty, dala jsem si s tím práci, abych „oživila“ databázi. Kdo se mi dlouho neozval a neměli jsme spolu žádný kontakt, tak už jsem si jeho nebo její emailovou adresu nezadávala. Pokud byste si přáli daný stav změnit, článek k Vám doputuje z jiného zdroje, tak mi napište. Potěším se a uložím si email znovu. 

Je tady ještě jeden důvod, pro který výměnu stávajícího systému za jiný uvádím. Pocitově mi přichází, že stejným „upgradem“ má projít naše tělo. Jinými slovy – přerodem, proměnou, znovuzrozením se. V této chvíli už existuje na planetě velké množství lidí, kteří nejenže tuší, že velká změna je zapotřebí, ale už to ví a podnikají kroky žádaným směrem.

V hlavních médiích vychází studie o nutnosti mnohoprocentního snížení živočišných produktů, o vědomém zadržování vody v krajině, potřebě sázet stromy, omezit plasty a věnovat se svému tělu. V našem článku se zaměřím na poslední z vyjmenovaných, i když vás hodně povzbuzuji k vegetariánské stravě, zakládání jezírek, vysazování starých odrůd stromů, zkrátka k naladění se na přírodu. „Materiál“ našeho těla JE Z PŘÍRODY. Na kolektivní úrovni prožíváme nebo jsme prožívali společnou zkušenost, jaké to je, když do lidské podoby vytvarovanou hmotu nemáme moc rádi. Kdesi v dávné historii se zrodil program tvořící iluzi, ale zároveň i zjevnou destrukci. Odněkud se do naší reality promítl vzorec, který nám dával pocit dvou různorodých subjektů, entit, nevím, jak to teď nazvat. Zkrátka, že je tu příroda, a pak jsme tu my. Lidé, kteří se od přírody oddělili, vzdálili, vystavěli si města, velkoměsta, která jsou obalená v betonu.

Přitom se však ukazuje, jak je vše spolu navzájem propojené. Podívejme se například na srdce a strom –

    

Na planetě Zemi se píše rok 2018. Selským rozumem a s velkou dávkou soudnosti je zjevné, že nastavení, v rámci kterého volíme někoho jiného, ať nás zastupuje, nefunguje. O své tělo, těla stromů, těla řek, pramenů, rostlin máme pečovat my sami. A jednoznačně začít u sebe. Dokud nenavýšíme vědomí svého systému, tak nám spousta možností týkajících se harmonizace bude unikat. Jednak je neuslyšíme, když o nich bude někdo jiný mluvit, a ani si je nepřečteme. Nedokážeme se na ně naladit.

Každý z nás má mnohokrát zažité, že nemá cenu vkládat energii do zlobení se nebo přemítání nad chováním nenaladěného člověka. S omezeným množstvím „operačních vstupů a spojů“ nemáte šanci vyšší frekvence načíst. Je to stejné, jako kdyby se 40W žárovka rozhodla vyzkoušet 100W. Jednak na to nemá kapacitu a taky by to neskončilo dobře.

Zároveň to neznamená, že naladěný člověk je něco víc, než ten který si citlivost a vnímavost teprve otevírá. Stále platí, že jsme jedno vědomí, které si hraje na různých frekvenčních postech a každý z nich má svůj hluboký význam. 

Co teď s tím? Co když už se rozhodneme mít svůj materiál ve vyšší frekvenci, aby se otevřela centra, která prosvítí každou iluzi a skrze která se ukáže, jakým způsobem zharmonizovat chaos, uzdravit destrukční vzorce?

Často se o tom zmiňuji na Facebooku, který je jedním ze zdrojů informací s vysokou frekvencí – pokud by si to tak nastavíte. A o čem tedy? Zapotřebí je „překopat, přeorat“ svůj životní styl. Vědomě se pro to rozhodnout. Každý den cvičit, méně jíst, hlavně rostlinnou stravu, používat oleje (dovnitř i na sebe – výbornou zkušenost mám s dejsiolej.cz – děkuji Ivet), zařadit zelené potraviny, detoxikovat se, otužovat, pracovat venku, dýchat - hluboce a milovat – taky hluboce. 

Materiál, který byl unavený, občas nemocný, často sevřený, zraněný, zatížený a přežívající se ZMĚNÍ. V tom je lidské tělo geniální. Je nádherně přizpůsobivé, přenastavitelné a pružné. V mnoha směrech alchymistickou záležitostí. Alchymie zůstane zapovězená, pokud náš vztah k ní bude nedůvěřivý. A naopak. Čím více dáváte tělu pozornosti, berete jej na procházky, cvičíte s ním, třeba Qigong, léčíte parádní, živou stravu, tak se od podstaty změní. 

Klíčem je láska. Tu si v sobě neseme všichni, jakožto prvotní, nejzákladnější a nejsilnější energii, která disponuje množstvím zázračných formulí na uzdravení kdečeho a kdekoho.

Největší změny se docilují milováním těch nejhorších stavů, jakými jsou bolest, zrada, ztráta, křivda atd. Autentický tok energie, která rozpouští bloky, nespustíte z hlavy. Mnoho z nás už kolikrát mělo pocit, že přece druhým zraňování a různé typy způsobených traumat odpustili, pokud se to však odehrálo jen na mentální úrovni, tak se láska a spojení nemohly iniciovat. 

Zkuste se naladit na následující pasáž textu. Otevřete tělo, sdílím skutečný stav, když máte tělo v lásce. Cítíte to? Vnímáte ohromnou sílu spojení, kterým sjednocující energie vládne?

Otevírá se vám při tom srdce a dimenze, ve kterých máte nepopsatelně velkou důvěru v život? A svou kapacitu, v rámci které je možné milovat každého jaký je? A hlavně sebe? Všechny své omyly, chyby, nezkušenosti, přesně tu úroveň vědomí, která nám nedovolovala rozlet, radost, hojnost? Už vidíte, jak úžasná byla? Kolik zkušeností jsme díky ní získali? 

Spojovat svou esenci s esencemi jiných, včetně lidí, se kterými hlava nechce mít nic společného a odsuzuje je. Jenže tělo nemá jen hlavu. Ta tvoří jen malou část celku. V momentě, kdy začneme používat další orgány, centra, otevřou se jiné možnosti. Najednou online vidíme a prožíváme, že skrze každé spojení odehrávající se uvnitř, v duchu, anonymně, ale vědomě, sílíme, uzdravujeme- své části. Postranním efektem daného kouzla je, že náš přístup léčí na jemnohmotné úrovni všechny a vše kolem. 

Závěrem platí – z hlavy lásku nevymyslíme. Dokud se budeme ošívat, když se držíme v kruhu, dotýkáme se nebo objímáme druhé, tančíme s nimi, cvičíme nebo meditujeme, pak jsme pořád ještě hodně v hlavě. Jakmile nám to začne připadat přirozené a postupem času úžasné, nádherné, tak posilující, jsme doma.

Ano vím, že začátky jsou těžké a síla starých programů nás tahá dolů. Přesně pro takovou zkušenost tu jsme. Právě píšeme, chvílemi dramatický příběh, o probuzení esence v prostředí, které se jeví jako silně zanesené. Nenechme se mýlit. Planeta Země je neskutečně boží. Kdo si přeladí tělo na vyšší frekvenci, pak začne zažívat lásku vyjádřenou na mnoho způsobů a podob. To už se vám bude chtít tančit samo od sebe. 

Láska nemá žádný osobní charakter a nerozlišuje. Jedná se o univerzální sílu. Naší prvotní přirozeností je milovat do hloubky sebe, a všechny děti, ženy, muže. Nakonec se jedná o JEDNO TĚLO, JEDEN MATERIÁL, JEDNU ESENCI, JEDNO VĚDOMÍ. Možností je mnoho. Mohu se zaměřit na osobnostní rovinu a milovat jen ty, které mi vybere hlava, pak mi ale některé části těla nepojedou v síle, protože je na jiné úrovni odmítám. Anebo si, a to zpočátku doporučuji, hravou formou zvolím, že své tělo spojím energeticky s každým. A začnou se dít divy a zázraky všeho druhu. Neznamená to, že už nikdy neřeknu ne. Možná častěji než předtím, ale u toho vyřčeného ne, se mi „neseká“ systém. Pokud na to mám kapacitu, tak ho říkám s klidem. Neřeším odezvu, ani důsledky. Jsou vždy dokonalé, takové jaké jsou.

Mějte se krásně a pokud jste vlastníkem materiálu, který by se rád frekvenčně pozdvihnul, tak to své tělo chytněte  a přijďte s ním do kruhu. Držet se za ruce v kruhu má ohromnou, magickou sílu. Jedná se o posvátnou geometrii, stačí se zpřítomnit (a být přítomen) a vše podstatné pofrčí samo od sebe.

Doba přednášení končí. Vzdělávání je báječnou záležitostí, avšak jen v případě, že vás baví. Na druhou stranu platí, že když se naladíte na svou intuici, tak ta má takové napojení, přesah do mnoha dalších časoprostorů, že je škoda ji nevyužívat. Nikdo jiný není moudřejší, než vaše vlastní intuice.

Tímto vás zvu na prožitky. Zážitky jiného druhu – pradávného, mysterijního, a přitom tak přirozeného. 

KRUHY S VYŠŠÍ FREKVENCÍ – 

21.listopadu    středa                  PRAHA, Toulcův Dvůr, od 18 – 21 hodin, téma – ENERGETICKÉ TĚLO KA (podle knihy The Magdalen Manuscript – Magdalenin Manuscript) – I během tří hodin je možné zažít hluboké „aha“ momenty, sílu vyvolávající zvýšenou elektricitu v buňkách při vědomém spojování vnitřní ženské a mužské energie, uvědomění si univerzálních principů, které jsou velmi jiné, než ty, které z hlavy považujeme za správné, ale někde uvnitř tušíme, že jsou „mimo“. Pokud se chystáte, tak se určitě přihlaste předem, díky. 

7.-9.prosince   pátek (od 18 hodin) – neděle (do 13 hodin)         PRAHA, Toulcův Dvůr, téma – SHAKTI & SHIVA                   Nádherná víkendová záležitost pro všechny ty, kdo vnímají pradávnou tantru jako cestu k probuzení sebe. Dvě tančící energie – Shakti & Shiva se nejprve mají tantricky spojit uvnitř ve vlastním těle. Jedná se vesmírný akt, uctění života, vytvoření ohromně silné matrice, která pozvedá životní formy. Ta vzniká nejprve skrze vědomé propojení obou polarit ve vlastním čakrovém systému. Nabízím příležitost nezaměňovat tantru za častější sexuální spojení s protějškem, kdy vlastní tělo ještě není vyladěné a očekává se, že nám ho vyladí ten druhý. To se nikdy nestane, ať to budeme zkoušet milionkrát dokola. Jen vyčerpáme energii. Zásadní je vědomé milování UVNITŘ, V SOBĚ. Víkend je otevřený pro muže, ženy, páry… posunete se všichni, když to dovolíte. 

19.prosince      středa                  PRAHA, Toulcův Dvůr, od 18 – 21 hodin, téma – BODY & SOURCE (tělo a zdroj – původ v propojení), tradiční předvánoční vědomá merenda, na kterou jsem opět domluvená S Kájou Novákovou, že bude raut, čokoláda, zkrátka balada. Přijďte slavit život:) 

12.ledna            sobota                 ZNOJMO, rodinné centrum MACEŠKA, od 9 – 17 hodin, celodenní QIGONG, VĚDOMÉ DÝCHÁNÍ & MEDITACE             Qigong je boží, absolutně nadčasový, super pradávný „nástroj“ na vyladění těla. Je jednoduchý, mocný a hluboce léčivý. No však přijďte… a zažijete sami 

18.-19.ledna    pátek (navečer) a sobota (celodenní)      OSTRAVA, pohybové studio SUNDARA                Tak opět Ostravěnka, téma ještě nemám, brzy vypíšu, nyní si už můžete poznamenat do diářů, že si rozvibrujeme každou buňku do radosti a lehkosti na začátku roku spolu, kdo jste z místa a okolí 

VEČERNÍ PRAHY V ROCE 2019 BUDOU V TĚCHTO TERMÍNECH – 16.ledna, 6.února, 20.března, 17.dubna, 15.května, 19.června atd.

PONDĚLNÍ QIGONG NA LIPCE V BRNĚ BUDE V ROCE 2019 V TĚCHTO TERMÍNECH – 7.ledna, 21.ledna, 4.února, 18.února, 4.března, 18.března, 1.dubna, 15.dubna, 29.dubna atd.

NOVĚ PŘIBUDE ČTVRTEK!!!

TERMÍNY NA ČTVRTEK NEJSOU PŘESNĚ OB TÝDEN, BRZY BUDE POZVÁNKA NA WEBU, KDO MÁTE ZÁJEM, NAPIŠTĚ, ZATÍM TO JSOU TYTO TERMÍNY, STEJNĚ JAKO V PONDĚLÍ OD 17,30 – 19 HODIN – 10.ledna, 24.ledna, 7.února, 28.února, 7.března, 28.března, 4.dubna, 11.dubna, 25.dubna, … 

JAKO NOVINKU BUDEME MÍT QIGONG INTENSIVE CAMP – v Ratmírově , jižní Čechy, od 1.-4.května 2019 (prosím všimněte si, že zahajujeme na den oslavy lásky). Pokud do kempu přivezete své tělíčko, vrátí se vám jako vyměněné. V průběhu získáte mnoho návodu, jak si změněnou, novou, vysokovibrační formu udržet. To bude stát hodně za to. A navíc – boží místo, zázemí, kuchyně mých blízkých bytostí – Lady a Zuzky, těšte se na super hodnotnou, živou stravu… no, tělo si bude vrnět

Přihlašování je otevřené 

A PAK – HNED DALŠÍ TÝDEN si dáme oblíbenou rodinnou trachtaci s názvem ESENCE, rodiče spolu s dětmi, opět v Ratmírově, taky na svátek – začínáme 8.května, na 3 noci, tedy od středy do soboty, 8.-11.05. 2019, spolu s MONČOU & LUCKOU, které děti zavedou do světa kouzel, divů, záhad… a já vás dospělé taky, přes ranní QiGong, meditace, společné praxe

Přihlašování je otevřené, chatky jsou po 4-5 lůžkách, areál s láskou vedený a spravovaný… zn. Vědomě. 

RATMÍROV PAK MÁME ZAMLUVENÝ PRO RODINNOU DOVČU I V LÉTĚ. Pokud jste na tom jako já, že už plánujete rok dopředu, tak termín bude od 17.-22.srpna 2019 – to je velká změna. Ze září jsme jej posunuli na prázdniny, kdy si užijeme mimo všech parádních klasik i bazén. V Ratmírově jsme v plavkách ještě nebyli:) … to se však změní:) V plavkách uvidíte lítat i nás, team, který baví propojovat dospělé a dětské duše.

Termín je daný, akci vypíšu do konce roku. 

A ještě na závěr píšu víkendy na PRAHU v příštím roce – 22.-24.02. (TO JE DVOJEK – TAKŽE NOVÉ ZAČÁTKY), 8.-10.března (ZAČÍNÁ JARO), a pak až 14.-16.června (ZAČÍNÁ LÉTO). 

NOVINKY Z VESICY – stavíme pódium na cvičení (Qigong, Jóga), meditace venku, odpočívání (bude mít zastínění), ale taky posilování (bude hrazda aj.)

    

    

… a pak nám tam stále roste měsíček, s Česťou zahradníkem jsme zasadili strom dlouhověkosti Oskeruši (tedy on zasadil, já jsem fandila) 

Parádní podzim, Gabi

Diskuze

NatalieJuina 19.11.2018 12:10

Добрый день
Доктор посоветовала
Лучшая Интернет Аптека

Zelgor (Абиратерон ацетат) - Зелгор (Abiraterone Acetate) - аналог Zytiga
Zelgor (Абиратерон ацетат) - Зелгор (Abiraterone Acetate) - аналог Zytiga купить
Zelgor (Абиратерон ацетат) - Зелгор (Abiraterone Acetate) - аналог Zytiga цена
Zelgor (Абиратерон ацетат) - Зелгор (Abiraterone Acetate) - аналог Zytiga стоимость
Zelgor (Абиратерон ацетат) - Зелгор (Abiraterone Acetate) - аналог Zytiga отзывы
Карм спал (Carmustine) - Carm Spal (Кармустин) для инъекций
Карм спал (Carmustine) - Carm Spal (Кармустин) для инъекций купить
Карм спал (Carmustine) - Carm Spal (Кармустин) для инъекций цена
Карм спал (Carmustine) - Carm Spal (Кармустин) для инъекций стоимость
Карм спал (Carmustine) - Carm Spal (Кармустин) для инъекций отзывы
Гливек (Imatinib) – Glivec (Иматиниб)
Гливек (Imatinib) – Glivec (Иматиниб) купить
Гливек (Imatinib) – Glivec (Иматиниб) отзывы
Гливек (Imatinib) – Glivec (Иматиниб) стоимость
Гливек (Imatinib) – Glivec (Иматиниб) цена
Криксана (Ribociclib) – Kryxana (рибоциклиб)
Криксана (Ribociclib) – Kryxana (рибоциклиб) купить
Криксана (Ribociclib) – Kryxana (рибоциклиб) отзывы
Криксана (Ribociclib) – Kryxana (рибоциклиб) цена
Криксана (Ribociclib) – Kryxana (рибоциклиб) стоимость
кискали рибоциклиб
рибоциклиб отзывы
рибоциклиб инструкция
рибоциклиб купить
рибоциклиб цена +в москве
рибоциклиб отзывы больных
мнение врачей +о рибоциклиб
рибоциклиб +или палбоциклиб
комментарии врачей +о рибоциклибе
рибоциклиб +в россии
аналог рибоциклиба
рибоциклиб окпд 2
+когда перестаешь принимать рибоциклиб рмжопчть начинает расти
рибоциклиб +и паблоциклиб
PacliAll (Паклитаксел) – аналог Абраксан
PacliAll (Паклитаксел) – аналог Абраксан купить
PacliAll (Паклитаксел) – аналог Абраксан отзывы
PacliAll (Паклитаксел) – аналог Абраксан цена
PacliAll (Паклитаксел) – аналог Абраксан стоимость
паклитаксел карбоплатин
паклитаксел химиотерапия
после паклитаксела
паклитаксел купить
паклитаксел цена
паклитаксел побочные
паклитаксел инструкция
паклитаксел действие
паклитаксел побочные действия
химиотерапия паклитакселом побочные действия
паклитаксел побочные действия после химиотерапии
применение паклитаксела
паклитаксел инструкция +по применению
паклитаксел москва
паклитаксел +при раке
химиотерапия паклитакселом отзывы
паклитаксел купить +в москве
побочные действия паклитаксела отзывы
паклитаксел побочные действия после химиотерапии отзывы
паклитаксел 300
паклитаксел 300 мг
паклитаксел тева
паклитаксел отзывы больных
паклитаксел +при раке молочной железы
карбоплатин +и паклитаксел отзывы
паклитаксел эбеве
паклитаксел система
паклитаксел цена +в москве
паклитаксел 300 цена
паклитаксел 300 мг цена
паклитаксел цена купить
паклитаксел производитель
паклитаксел купить +в москве цена
наб паклитаксел
куплю паклитаксел 300
препарат паклитаксел
схема паклитаксел
паклитаксел 300 мг купить
паклитаксел отзывы больных +при раке
паклитаксел волосы
паклитаксел +при раке молочной железы отзывы
паклитаксел тева купить
паклитаксел отзывы больных +при раке молочной
введение паклитаксела
паклитаксел отзывы больных +при раке молочной железы
купить паклитаксел 300 +в москве
паклитаксел 300 мг купить +в москве
паклитаксел форум
Эвермил (Everolimus) Evermil (Эверолимус) - аналог Afinitor
Эвермил (Everolimus) Evermil (Эверолимус) - аналог Afinitor купить
Эвермил (Everolimus) Evermil (Эверолимус) - аналог Afinitor цена
Эвермил (Everolimus) Evermil (Эверолимус) - аналог Afinitor стоимость
Эвермил (Everolimus) Evermil (Эверолимус) - аналог Afinitor отзывы
Эрлонат (Erlotinib) - Erlonat (Эрлотиниб) - аналог Тарцева
Эрлонат (Erlotinib) - Erlonat (Эрлотиниб) - аналог Тарцева купить
Эрлонат (Erlotinib) - Erlonat (Эрлотиниб) - аналог Тарцева цена
Эрлонат (Erlotinib) - Erlonat (Эрлотиниб) - аналог Тарцева стоимость
Эрлонат (Erlotinib) - Erlonat (Эрлотиниб) - аналог Тарцева отзывы
Кризосент (Crizotinib) - Crizocent (Кризотиниб) - аналог Xalkori
Кризосент (Crizotinib) - Crizocent (Кризотиниб) - аналог Xalkori купить
Кризосент (Crizotinib) - Crizocent (Кризотиниб) - аналог Xalkori отзывы
Кризосент (Crizotinib) - Crizocent (Кризотиниб) - аналог Xalkori цена
Кризосент (Crizotinib) - Crizocent (Кризотиниб) - аналог Xalkori стоимость
ксалкори кризотиниб
кризотиниб цена
кризотиниб ксалкори отзывы
кризотиниб инструкция
применение кризотиниба
принимаю кризотиниб
лечение кризотинибом
кризотиниб отзывы принимающих
кризотиниб инструкция +по применению
кризотиниб аналоги
кризотиниб купить
лечение кризотинибом отзывы
кризотиниб купить +в москве
кризотиниб цена отзывы
продам кризотиниб
+как получить кризотиниб бесплатно срочно
кризотиниб цена +в рублях
кризотиниб производитель
кризотиниб дженерик китай
кризотиниб инструкция цена
кризотиниб торговое название +в россии
ксалкори
ксалкори инструкция
ксалкори отзывы
ксалкори кризотиниб
ксалкори инструкция +по применению
куплю ксалкори
ксалкори 250
ксалкори цена
кризотиниб ксалкори отзывы
препарат ксалкори
продам ксалкори
ксалкори crizotinib
купить ксалкори 250
купить ксалкори +в москве
ксалкори сертификат
ксалкори 250 мг цена
ксалкори аналоги
ксалкори отзывы пациентов
купить ксалкори 250 +в москве
курс лечения препаратом ксалкори
ксалкори лп 001917 фото
+кто лечился ксалкори
Гефтиб (gefitinib) - Geftib (гефитиниб) - аналог Иресса
Гефтиб (gefitinib) - Geftib (гефитиниб) - аналог Иресса купить
Гефтиб (gefitinib) - Geftib (гефитиниб) - аналог Иресса цена
Гефтиб (gefitinib) - Geftib (гефитиниб) - аналог Иресса отзывы
Гефтиб (gefitinib) - Geftib (гефитиниб) - аналог Иресса стоимость
Пеметрексед Pemmet - Пеммет Pemextered - аналог Алимта
Пеметрексед Pemmet - Пеммет Pemextered - аналог Алимта купить
Пеметрексед Pemmet - Пеммет Pemextered - аналог Алимта цена
Пеметрексед Pemmet - Пеммет Pemextered - аналог Алимта отзывы
Пеметрексед Pemmet - Пеммет Pemextered - аналог Алимта стоимость
пеметрексед инструкция
пеметрексед алимта
пеметрексед инструкция +по применению
препарат пеметрексед
пеметрексед купить
пеметрексед отзывы
пеметрексед алимта противоопухолевый препарат химиотерапия
пеметрексед 500
пеметрексед купить +в москве
пеметрексед 500 мг цена
пеметрексед аналоги
пеметрексед отзывы пациентов
пеметрексед натив
пеметрексед карбоплатин
пеметрексед 500 мг купить +в москве
пеметрексед натив купить +в спб
расчет дозировки пеметрекседа
пеметрексед купить +в москве цена
Оланиб (Olaparib) - Olanib (Олапариб) - Аналог Линпраза
Оланиб (Olaparib) - Olanib (Олапариб) - Аналог Линпраза купить
Оланиб (Olaparib) - Olanib (Олапариб) - Аналог Линпраза цена
Оланиб (Olaparib) - Olanib (Олапариб) - Аналог Линпраза отзывы
Оланиб (Olaparib) - Olanib (Олапариб) - Аналог Линпраза стоимость
линпарза олапариб
олапариб цена
линпарза олапариб цена
lynparza olaparib олапариб
олапариб дженерики
олапариб +в москве
линпарза олапариб +в россии
олапариб купить
олапариб инструкция
олапариб отзывы
линпарза олапариб +в москве
олапариб линпарза дженерики цена
линпарза олапариб дженерики
линпарза олапариб lynparza olaparib
олапариб инструкция +по применению
олапариб купить +в москве
олапариб отзывы пациентов
олапариб цена купить
олапариб цена купить +в москве
олапариб стоимость
олапариб купить +в германии
олапариб +при глиобластоме
линпарза олапариб +в россии отзывы
линпарза олапариб +из +чего изготавливают
олапариб +при раке яичников отзывы
олапариб аналоги
олапариб форум
олапариб инструкция +по применению отзывы
линпарза lynparza олапариб купить +в москве
Эрлосип (Erlotinib) - Erlocip (Эрлотиниб) – аналог Тарцева
Эрлосип (Erlotinib) - Erlocip (Эрлотиниб) – аналог Тарцева купить
Эрлосип (Erlotinib) - Erlocip (Эрлотиниб) – аналог Тарцева цена
Эрлосип (Erlotinib) - Erlocip (Эрлотиниб) – аналог Тарцева отзывы
Эрлосип (Erlotinib) - Erlocip (Эрлотиниб) – аналог Тарцева стоимость
эрлотиниб инструкция
эрлотиниб инструкция +по применению
тарцева эрлотиниб
эрлотиниб отзывы
эрлотиниб натив
эрлотиниб инструкция цена
эрлотиниб инструкция +по применению цена
эрлотиниб купить
эрлотиниб натив лекарство цена
тарцева эрлотиниб цена
эрлотиниб цена +в москве
эрлотиниб цена +в аптеках
эрлотиниб отзывы пациентов
эрлотиниб инструкция +по применению цена отзывы
%0

» Reagovat


Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

- Vesica-news
Vesica-news
 

Chyba serveru

The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
stránky vytvořilo Anything Studio