Vesica-news
 
Vesica-news » "GIVING BIRTH - RODÍ SE NĚCO NOVÉHO... A POROD MŮŽE BÝT ORGASMICKÝ"

"GIVING BIRTH - RODÍ SE NĚCO NOVÉHO... A POROD MŮŽE BÝT ORGASMICKÝ"


Způsob, jakým rodíme, zcela odpovídá stavu vědomí. Buď je to příšerná bolest, případně díky tlumícím látkám, ani nevíte, že rodíte... anebo - stvoříte dítě, realitu, vztah, možnost (ať už v těle ženy nebo muže) ORGASMICKY, v bdělé přítomnosti

Krásný den, v naladění na děti, oslavu dětí,

newsletter začínám psát 1.června, a na začátku nikdy nevím, jestli to půjde jedním tahem, nebo se rozepíšu několikrát, než mi slova vedoucí do vyšších vibrací naběhnou.

Tak uvidíme.

Dnešním tématem je „TVOŘENÍ, ROZENÍ VE STAVU LÁSKY“. Zdali je vůbec možné, mít tělo v lásce „bez výpadků“? Odpověď zní: „Záleží, čemu věříte“. A na kolik vědomě si vlastní realitu tvoříte

Jednou z možných cest, která se pravděpodobně dříve či později bude každému zamlouvat, je vědomé rozhodnutí, díky kterému netvoříte žádné odpory. Vzhledem k tomu, že jsme v různých typech odmítání žili většinu času, tak si nový způsob žádá trénink. Bez vědomé přítomnosti to nepůjde.

Výhodou je, že tělo je v přirozenosti nastavené do „otevření“ (přijetí), a ne zavření, kteréžto jsme tady po generace provozovali. 

Otevřené tělo má spojení (napojení). Tady se na chvíli zastavte, abyste si popisované prožili, pokud si to budete přát. Přiblížím vám, mnohým už známý, rozdíl mezi starým a novým světem z hlediska nastavení v těle. Tedy způsob, jak sami sebe vnímáme. Ve 3D dimenzi jsme jasně fyzickým tělem. To už ani moc popisovat nebudu, nuance známe. Jaké změny však nastávají, když se začnete posouvat?

Namísto, abyste se o tělo báli, tak si s ním začnete hrát. Důkladně a do hloubky jej zkoumat. Ne po fyzické stránce, ale energetické (ne ezoterické). Je jasné, že na začátku jsou cesty spletité, mnoho slepých uliček, protože ještě moc věříme na sílu ega. Časem, až vás začnou bavit stavy „opouštění osobnosti“, se vše zjednoduší. Pak už tak moc nebudete věřit zkušenostem, které učinili jiní, ale zaměříte se na nejmoudřejší komunikátor, kterým je vlastní tělo. Neříkám tím, že se tady nemáme navzájem inspirovat a zprostředkovávat si iniciace, ale stále má na prvním místě zůstávat důvěra v sebe sama. 

Čím více důvěry narůstá, tím častěji se rozpoznáváte jako „chodící vesmír“. Při pohledu do sebe nabíhá obraz více fluidní, prostorový, někdy geometrický, možná fraktální (ano, bez drog), nežli neměnný a nehybný. Na této úrovni se vědomě rozhodujete, do čeho vkládáte svou energii, s tím, že víte, že z toho se pak seskládá osobní příběh. 

Rozdíl mezi „chodící osobností“ a „chodícím Vesmírem“ je značný. Přitom je to stále jedno tělo. Zkrátka nesmírně záleží na tom, jak s bio-oscilující mlhovinou (ano, je to abstraktní, ale když je celé z energie bez přítomnosti jakékoliv pevné částice, tak jak to chcete popsat?:-) nakládáte. A taky – co do ní vkládáte. Tělo NENÍ spalující pec. Program“ je jedno, co jím, hlavně, že se najím“ je silně sebe poškozující. Taktéž destruktivní je model „maso, mléko, pšenice, cukr“. Nečekejte, že budete mít zdravé energie s obdobným jídelníčkem. A pokud si změny přejete, tak mrkněte na přednášku na YouTube Tomáše Kašpara – „zdraví začíná ve střevech“. Bezvadný pán, co má hodně pokory a taktéž znalostí. Pak už to jen dodržovat. Za tip děkuji Zuzce z Love of Raw, která mimochodem prodává super mixéry (můžete mrknout - OmniBlend). 

Abych vás trochu více naladila, tak vám popíšu, co se mi stalo, když jsem spolkla první kapsli probiotik (podívejte se po veganských nebo vegetariánských), s 50 miliardami živých kultur. Po pár vteřinách jsem byla ve stavu lehké extáze, jak mi titěrné holky a kluci začali smýčit v útrobách. Takový materiál v kupovaných jogurtech nenajdete. Uvidíte, co vás samotné bude bavit, z hlediska změn. Celé je to jednoduché. Buď se jí převážně živé věci, no a pak je tělo živé, vibrující. Anebo „mrtvé“, s převahou přidaných látek, aby se neztratila barva, tvar a chuť, a dále si dosadí výsledek každý sám.

Pak je tady další kapitola, a to možnost být občas na práně – živit se vědomě světlem.

Takovou zkušeností jsme si prošli minulý víkend na Vesice. A musím říct, že radost. Vlastně se mi tím zodpovědělo, že přesně pro tento účel tam přírodní stavba je. A celé je to nějak hodně podporované. Když jsem se na akci ladila předem (pobyt od pátku do neděle - po dobu 48 hodin bez fyzického jídla), chodilo mi, že tím projdeme. Chvilku to půjde snadno, občas hůř, ale dáme to.

Venku bylo krásně, slunečno, teplo, a tak jsme se povalovali na dekách na louce, koupali se v Oslavce, lehce energeticky cvičili, pili vodu a často se vědomě dotýkali. Režim prány uvnitřňuje. Minimálně se spočinutí v tichu sebe přirozeně nabízí. To nám občas ještě nejde. Být ve skupině, jen se sebou. Staré programy nás vedou ke konverzaci s ostatními, ke sdílení osobních příběhů, občas nesnází, kterými procházíme. 

S energetického pohledu je to nejspolehlivější cesta, jak se ve starých programech udržet. Pokud o svých obtížích mluvíme s jinými (a všichni jsme to tak měli nebo máme), tak se z hlavy snažíme porozumět tomu, co se nám děje, ale daleko se s tím nedostaneme. Tím, že do sdílení příběhů dáváme energii, tak tam naléváme přesně tu ingredienci, která je potřebná na to, aby příběh v podobném duchu pokračoval.

Pokud příběhy staré reality žít nechcete, tak o nich nemluvte. A taky je neposlouchejte. Nemusíte.

Abychom vnesli více světla do nových, přicházejících možností, které vedou k odpoutaní od dřívějších forem, natočím vám úhel pohledu ještě jinak. 

Na živení iluze je zapotřebí mnoho energie. A strach takovou iluzí je (FEAR – false evidence appearing real… strach je falešnou iluzí, která se tváří jako skutečná věc). Vezmeme si na to příklad. A zároveň ho posuneme do času minulého. Pokud jsme tedy v minulosti měli z něčeho strach, potřebovali jsme iluzi energeticky živit, a to se dělo nejčastěji sdílením (stále jsme to zprava zleva probírali). Tím se něčemu, co nebylo skutečné, vdechoval život, a někdy tak intenzivně, až se strach zhmotnil. 

Nyní opačný příklad.

Pokud žijete v pravdě, tak energii jiných lidí nepotřebujete. Ani jejich pozornost, náklonost, lásku. Ve skutečnosti nic z toho nepotřebujete, protože tím vším jste a víte to. Paradoxně se vám vyjmenovaného dostává následně vrchovatou mírou, protože „like attracts like“… tedy – vyšší frekvence přitahují vyšší frekvence. A navíc si můžete svým tělem, polem, sami zvolit, že budete žít jen a pouze vyšší frekvence. 

Když se někdy stane, že se setkáte s člověkem, který se nepřijímá takový jaký je, v tom případě se vůbec nemusíte snažit cokoliv vysvětlovat, zdůvodňovat nebo argumentovat. Neuslyší nic. Ani jednu z dobrých rad, i když by na krásně přitakával. To, co však reálně zabere, je vaše vědomá přítomnost, vnitřní ticho, neposuzování a stav lásky. A tady dodávám, že cílem není druhému člověku pomoci. Od pomáhání jste vzdálení. Zachraňování patří do starých programů. Ve stavu lásky nerozlišujete. Nehodnotíte. Víte, že všichni jsme jedno vědomí, které si hraje. Zkoumá různé frekvenční hladiny. A tak neberete vážně sebe, ani druhé. Už se na to všechno dokážete podívat jinak (nejsme svým životním příběhem, jsme neutrální, věčnou, nelimitovanou duší, energií, vědomím). 

Tímto vám všem, nádherní, odvážní lidé děkuji, že jste novou etapu spolu se mnou otevřeli. Vím, že je to šílený záhul, přestavba celého systému, když máte najednou mít tolik věcí jinak. Nejíst, být sami se sebou a ještě se do poslední buňky milovat. Ale je to tak osvobozující, juicy,… něco jako „newborn reality“ – nově vznikající realita. A když se něco rodí, tak tam i porodní bolesti být mohou. Ale my taky víme, že nemusí. Dá se rodit orgasmicky. 

A to už je moje téma. Tady jsem doma. V rozpomínání, jak porodit novou realitu orgasmicky. 

Z toho důvodu mě nepřitahují složité procesy, náročné terapie apod. Nijak to nehodnotím, akorát vím, že jsem tu pro něco jiného. Pro lehkost, super drive, iniciaci, náboj, orgasmický, lásky plný stav, který je zapomenutý, který je ale HLAVNÍM SPOUŠTĚČEM STAVŮ ROZŠÍŘENÉHO VĚDOMÍ. 

V minulém emailu jsem popisovala, jak se aktuálně energeticky otevírá průchod do ženské jóni (ke kosmickému vědění), který byl po staletí zavřený nebo přivřený. Iniciace běží na mnoha úrovních. Jednu, až nečekaně silnou, jsem zažila dva týdny zpátky na Kubasově chalupě. V plánu původně nebyl pouze ženský kruh, ale protože nic není žádná náhoda, tak tam zkrátka v sobotu odpoledne takový byl. A poskládaný z velmi krásných žen. Začít měl ve tři odpoledne. Tak se v poledne dívám na oblohu, s otázkou, zda nás to vede ven, nebo máme zůstat uvnitř. Nebylo to jasné. Cítila jsem, že je to půl na půl. A že to mám nechat plavat, počkat, až bude těsně před, pak se ukáže. Ve tři se začalo zatahovat, tak jsme šly dovnitř. Po třetí jsme se chytly za ruce v kruhu, a když jsem asi ve třetí větě řekla nahlas „ženská síla“, ozvala se hromová rána, zaduněla podlaha, venku začalo lít a vzduchem lítaly blesky.

Je to tady. Ženská síla je zpátky. Ještě ne každá žena přijala „stav lásky“ za svůj, ale časem to bude veliký, uvidíte. A transformace, která se bude dít ve vztazích s muži! Kdo už s tím má zkušenost, jak taková probuzená žena dokáže zahýbat s předsudky a mužsky stavěným světem? 

Na Kubasově chalupě byly dvě ženy těhotné. Ty už budou rodit orgasmicky. I ty jiné, které znám, nebo neznám. Děti jsou nádherným zázrakem. Novou realitou, a i ta může bát porozená orgasmicky. Stačí si takový přechod mezi dvěma světy zvolit. 

A ke svátku všem dětem přeji, ať zůstanou svobodné, jsou zdravé a šťastné… a mají takové rodiče, kteří je podporují v přirozenosti (dávají jim jíst hodně živého jídla, netrestají a nepřikazují, ale podporují a milují). 

             

NA ZÁVĚR PŘIDÁVÁM PŘÍLEŽITOSTI, BĚHEM KTERÝCH MŮŽETE ZAŽÍT ORGASMICKÉ ZNOVU ZROZENÍ SEBE SAMA – taková možnost na Zemi už nyní opět je – 

6.června STŘEDA – PRAHA, Toulcův Dvůr, LÁSKA – NÁVRAT BOŽSKÝCH PRINCIPŮ, večer, od 18 – 21 hodin – už je poměrně dost zaplněný, pokud víte, že půjdete, přihlaste se, napište mi, TĚŠÍM SE MOC 

7.června ČTVRTEK – BRNO, ul.Hybešova 14, LÁSKA – NÁVRAT BOŽSKÝCH PRINCIPŮ, večer, od 18 – 21 hodin – ještě nějaké místo je, pokud plánujete přijít, dejte vědět, TĚŠÍM SE MOC 

8.-10.června PÁTEK – NEDĚLE – FESTIVAL RADOSTI A ŽIVOTA NA PÁLAVĚ, v kempu u Pasohlávek – přijeďte, je tam božsky. Letos vedu dvě ranní lekce QiGongu (v sobotu a neděli), a pak jeden kratší workshop v sobotu odpoledne 

15.-17.června PÁTEK – NEDĚLE – PRAHA, Toulcův Dvůr – SHAKTI & SHIVA – víkend plný rozpomínání. Pokud výše uvedené povídání oslovuje, tak tady poběží praxe. Poznávání sebe v hloubce, vědomé propojení polarit, orgasmické rození nových realit, což se netýká jen žen, ale i mužů, principy jsou univerzální, obě síly máme v sobě, jen vědět, jak je propojit, aby začala nová etapa

Pokud se přihlásíte jako pár, i když je víkend otevřený všem, jednotlivcům stejně jako partnerům, tak stoprocentně zažijete přijetí sebe navzájem v netušených polohách - velmi krásných… povedu to tak – oprava – povede se to skrze mne tímto způsobem… 

ČERVNOVÁ PRÁNICKÁ VESICA JE ZAPLNĚNÁ 

Další večerní Praha je 11.července, brzy ji vypíši 

SRPNOVÁ PRÁNICKÁ VESICA JE SKORO ZAPLNĚNÁ – pokud máte zájem, tak termín je od 3.-5.08. a ozvěte se brzy – jsou tam asi dvě místa volná 

NOVÝ TERMÍN NA PRÁNICKOU VESICU – je 07.-09.září, pravděpodobně letošní poslední, kdo máte zájem, napište, pošlu Vám podrobnosti 

VÍKENDOVÁ SHAKTI & SHIVA V PRAZE, NA TOULCOVĚ DVOŘE JE NÁSLEDNĚ OD 17.-19.SRPNA, HLÁSIT SE MŮŽETE UŽ NYNÍ. 

Pohledem vyššího vědomí není možné nemilovat každý aspekt sebe sama. A jakmile se tak stane, tedy když tělo chytnete a zanoříte do lásky, ať nečouhá ani kousek ven, tak vám v takovém „médiu“ jednak nic nechybí, ale taky nepřebývá, medíte si, kde právě jste, neřešíte, jestli byste neměli být náhodou jinde… tady jste zdraví, šťastní, milující a milovaní,… miluju vás, Gabi 

A jsem nadšená, že se potkáme… někde na akci 

Ještě jsem zapomněla uvést RATMÍROV – ale vy už o něm víte - je od 13.-16.září, a bude to hodně dobré… tady je vizuální pozvánka… chatky jsou ještě nějaké volné, kdo se přidá?

 

Diskuze

Vložit první příspěvek

 
 
Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
stránky vytvořilo Anything Studio