Vesica-news
 
Vesica-news » KNOW THE TRUTH - ZNÁT PRAVDU

KNOW THE TRUTH - ZNÁT PRAVDU


Sen o Květině, který se stává skutečností

Krásný den všem, už téměř jarní,

     následující řádky tentokrát věnuji snům, proroctvím a novým, ještě nepopsaným kapitolám. Slyšeli jste někdy o „nepopsaném“ sarkofágu patřícímu Červené Královně z Mexika, oblasti Palenque? Objevený byl v roce 1994, vedle hrobky Mayského Mistra, velkého zasvěcence Pacala Votana (ta byla objevená v r.1952). Z jakého důvodu o tom píši? Právě jsem dočetla knihu pojednávající o proroctví, jenž mělo být v těchto časech rozluštěno. Nachází se v podobě hieroglyfů na sarkofágu krále Pacala, vládnoucího v Palenque v 7.století. Podle Tibetské tradice jsou na planetě Zemi umístěny „indície z minulosti“, tzv. „terma“. Zašifrované zprávy dokáže rozluštit pouze tzv. „Terton“, člověk k tomu předurčený. Hieroglyfy na sarkofágu dekódoval koncem minulého století José Arguelles, který má až nápadně mnoho podobností s králem z hrobky. Proroctví je zapsáno v sérii knih sdružených pod společným názvem – Kosmická Historie.

Touto zprávou navazuji na zmínky v dřívějších příspěvcích ohledně 13-ti měsíčního kalendáře. Není pochyb o tom, že žijeme v uměle nastaveném čase. Rytmus „čas jsou peníze“ má zažitý převážná většina lidí na planetě. V současné době se však otevírá „nové pole vědomí“. O pár řádků výše zmiňovaná kniha se nazývá „The Uninscribed“, tedy „Nepopsaná“. Nula, neutralita, nepopsaný list (nebo hrobka) to vše směřuje jedním směrem. Znát pravdu.

K tomu se mi zdál nedávno krásný sen. Byla jsem v něm uvnitř paláce, kde mi bylo nabídnuto vstoupit do prostorné komnaty plné jadeitových šperků. Mohla jsem si vybrat. Doporučený mi však byl jeden speciální přívěšek. Pokud si jej sama najdu, tak ve chvílích, kdy jej budu nosit, budu vědět, co je pravda. Přesně jsem věděla, kde je. Jednoduchý oválek z jadeitu na obyčejné šňůrce. Poklad, jemuž se všechny šperky v síni nemohly rovnat.

Tuším, že je to součást hlubšího rozpomínání, protože v hrobce se rovněž našly jadeitové šperky. Pouze pár hodin oddělovalo prožitek ze snu a moment, kdy jsem četla o proroctví týkající se pravdy o nás, vesmírných a galaktických souvislostech. Čas od času se ve vizích vidím, jak stojím nahoře na patrové pyramidě a někde z oblasti mého pasu stéká hadí síla dolů. Podle Mayského, Galaktického kalendáře jsem Red Magnetic Serpent, což znamená Červený Magnetický Had (hadinka). 

V knize „Nepopsaná“ od autorky Stephanie South, která byla partnerkou José Argullese (ten odešel v roce 2011), se jedna z kapitol věnuje historii Maldeku. Kdysi to byla pátá planeta Sluneční soustavy, která se však později roztříštila do pásu asteroidů (mezi Marsem a Jupiterem). Možná bude nyní vyvstávat otázka, zda je nutné vědět o již neexistující planetě. Pointa je v tom, že se na Maldeku odehrávalo přesně to, co se děje momentálně tady, na Zemi. Maldek je spojován s životní sílou, sexuální energií. Ta nese veškeré kódy a programy nevědomé mysli. Represe a zneužívání životní síly ústí do agresí a válek. Taktéž vede k potřebě kontrolovat a vládnout. Posvátná životní síla tvoří v zapouzdřené, nesvobodné podobě touhy po majetnictví, vyznačuje se nedůvěrou, vztekem a ponížením. Destrukční síly následně oslabují a zatěžují planetu Zemi. 

Dávné trauma na nás stále působí. Rozděluje nás a vede k tomu, abychom neměli sebe v lásce. A tak hledáme uznání u jiných. Pokud nepřichází, dostavuje se plno nekomfortních pocitů. V podstatě odmala jsme trénovaní k tomu, abychom odevzdávali  svou sílu něčemu venku, z velké části autoritám. 

Tímto článkem kóduji budoucnost. Více, nežli slovní zprávou, je sdělení energetické. Mám za sebou devítileté „porodní“ období. Začalo v Červených skalách (Red Rocks v Arizoně), kde jsem spoluzakládala Školu Rozpomínání. Poslala mne tam kruhová duha kolem Slunce, kterou jsem pár týdnů před tím viděla v pravé poledne na jednom ostrově (shodou okolností v podobě ležící těhotné ženy) v Malaysii. Otevřela mi cestu pro iniciování mnoha kruhů propojených do Květu Života. Devět let jsem dozrávala k tomu, abych se dokázala spojit se smrtí. Prohlédnout iluzi a otevřít se kvalitě této síly, která umí ukončit vše dlouhodobě stagnující.

Staré verze mne samotné umřely. Byly to nesvobodné, závislé části osobnosti (programy oběti) vytvořené na základě společenských dohod. Dávné úmluvy vychází z náboženství, dogmatismu a přesvědčují nás, že hodnota je venku a teprve si ji musíme zasloužit. Skutečnost je taková, že tu největší hodnotu máme uvnitř sebe. Nenarůstá s dalším certifikátem, ani neklesá na základě kritiky.

Vidím, jak celá transformace spočívá ve změně přístupu. Když budeme nadále bojovat s temnotou, bát se smrti, potažmo své vlastní síly, zůstaneme v realitě zahalené množstvím mentálních vzorců (modelů víry), které jsou od podstaty vzdálené.

Slova popisující znovuzrození postrádají logiku. Z toho důvodu tím teče skutečná síla. Jakmile v něčem není přítomné rácio, frekvence jde nahoru.

Nechte smrt, ať rozpustí stagnace a nemoci v těle. Je to naše vnitřní moudrost. Pro alchymistickou proměnu vytvoří bezpečné prostředí. Vnímáte, jak jsme ve staré realitě po celou dobu usilovali o život, záchranu, obraceli se na „spasitele“ a nevšimli si, jak velkou stagnaci jsme tím tvořili? Popřeli jsme půlku sebe. V rámci Monády jsme adorovali Jang (světlo, muže, ekonomický nárust,…) a vytěsnili Jin (tmavou část, ženu, intuici,..).

Žijeme na nádherné Zemi. Vím, že historie z Maldeku se již nebude opakovat. Tvořím realitu krásných, lidských vztahů, blízkosti, souladu mezi mužským a ženským principem v každém „tady & teď“.

Děkuji vám za propojování ve Květině. 

    

NEJBLIŽŠÍ KRUHY PRO ZNOVUZROZENÍ SEBE – 

28.02. – 01.03., víkend, pá – ne                              PRAHA, Toulcův Dvůr, téma – HIEROS GAMOS (soulad mezi mužskou a ženskou energií – posvátný vztah)         Tady nás čekají praxe, jenž jemně uvolní životní sílu, magneticky propojí se Zemí, tím nám vědomí sestoupí z hlavy do srdce. Své tělo posuneme na jinou frekvenční úroveň. Zmizí strachy z druhého pohlaví a naopak se znovuoživí elektromagnetická přitažlivost srdcí. Osvobozená životní síla tvoří nezávislé vztahy, jenž jsou paradoxně mnohem důvěrnější, hlubší a propojené, než kdy dříve 

3.března, úterý (od 18 – 21 h.)                 BRNO, ul.Vojanova 1, téma – UZDRAVENÉ TĚLO                              Zvu vás na procházku uvnitř vlastního, moudrého systému, ve kterém spolu propojíme a vyrovnáme tmu i světlo, čímž se zrodí nová verze těla nepodléhající programům 3D reality (dimenzi hustoty, oběti, tenzí a zmatků) 

11.března, středa (od 18 – 21 h.)            PRAHA, Toulcův Dvůr, téma – ŽÍT V SRDCI (bez logiky)  Přijďte, bude to „duhové“

20. – 22.03., víkend, pá – ne                     PRAHA, Toulcův Dvůr, téma – ZERO POINT (nulový bod) – NEUTRALITA                      Tohle téma je nové, v kódech nové, frekvenční reality. Věnovat se budeme potenciálům tvoření vlastní reality, naladíme se na univerzální principy, které jsou popsané v pradávných svitcích a jako hieroglyfy na sarkofázích, zároveň je potvrzuje moderní věda. Během tohoto víkendu oslavíme JARNÍ ROVNODENNOST. 

3.dubna, pátek (od 17,30 – 20,30 h)      ZNOJMO, RC Maceška, téma – UZDRAVENÉ TĚLO               Stejné téma jako o měsíc dřív v Brně. Přijďte, bude to mít přesah.

V dubnu bude večerní Praha – 22.04., a večerní Brno – 28.04.

7. – 10.05., čt – ne ‚v pátek je státní svátek)       MALÝ RATMÍROV, kemp U kapličky, téma – ČAROVNÝ RATMÍROV, akcepro rodiče, prarodiče a děti v krásné přírodě             Tady taktéž tvoříme budoucnost. Vnímáme se. Dospělí se nalaďují na přirozený rytmus dětí, cítí, jak je pro ně důležité mít prostor a klid na zkoumání, poznávání (okolí, živlů, vztahů). Jak nesmírně důležité je být v přirozeném rytmu, nezrychlovat, „nebýt stále v hlavě“. Přidejte se k nám. Děti budou mít společný program v duchu lesní školky, s dospělými budeme v té době mnohem pomaleji dýchat a objevovat kouzlo Alfa stavů (určitá hladina mozkových vln, na které zachytáváme, co je pravda a skutečnost… v klasické Betě načítáme pouze iluzi) 

23.května, sobota                         ZNOJMO, tělocvična na ul.Jezuitská, téma – QIGONG (čchi kung), VĚDOMÉ DÝCHÁNÍ A MEDITACE Tradiční akce, co se ve Znojmě zhruba jednou za čtvrt roku opakuje.. a je skvělá 

4.-7.června, čt – ne                       MALÝ RATMÍROV, téma – QIGONG (čchi kung) INTENSIVE CAMP   Qigong je dávným kódem, který v těle spouští rozpomínání na podstatu a pravdu. Navrací do přirozeného rytmu. V Ratmírově je to nádherné, báječné zázemí, strava, příroda. Pokud si přejete věnovat si prostor na znovuzrození, tak tento prodloužený víkend je na to ideální 

15.-20.08., so – čt                          MALÝ RATMÍROV, téma – WELLNESS & HRY V RATMÍROVĚ               Akce pro rodiče, prarodiče a děti. Letní, s bazénem, procházkami, parádním programem… půlka chatek je už obsazených, dejte vědět včas 

Diskuze

Vložit první příspěvek

 
 
Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
stránky vytvořilo Anything Studio