Vesica-news
 
Vesica-news » "Let´s Hug - Objetí"

"Let´s Hug - Objetí"


Kdo přehodí na vertikální režim, je volný. Doslova. V oceánu volné energie. Co se pak stane? Něco božího!:-) Přestanete počítat, přežívat, spořit a jistit se. Odpoutáte se od Země, prorostete do ní, vzlétnete, zanoříte se a asi tak milionkrát naroste

Krásný adventní čas všem,

směju se tady, jak mi vždy chvíli trvá, než mi téma nebo článek „nateče“. Připomíná mi to začátek workshopu na Tantra festivalu. Měl začít v 10 hodin, bylo deset minut poté, a nikde nikdo. Nedařilo se mi „pobrat „ situaci. Když jsem v místnosti, kde měl workshop probíhat, stála půl hodiny před tím v QiGongu, viděla jsem, že tam bude na spolutvoření plno. V duchu jsem si říkala – „zajímavé, nečekané“, protože obraz, který jsem viděla uvnitř sebe byl reálný. Jenže věci se dějí v dokonalosti. Tak jsem přijala, co bylo, uvolnila se a zvedla stavidla:-). Z velkého sálu, kde probíhala ranní ceremonie, natekla vlna báječných lidí, mnoha párů i individuálních účastníků a zaplnila místnost, až jsme se tam pomalu nemohli vejít. I s tím jsem se chvíli popasovávala. Pak se kruh (elipsaJ… vlastně dvě) energeticky srovnal, vědomí se propojila. To už jsem frčela na vlně taky, doslova byla v ráži. Rukama jsem vykreslovala velký kosočtverec do prostoru, aby se nám degradovaný symbol, církví nenáviděný, zapsal posvátným způsobem do kolektivního vědomí. 

A jak jsem k tomu kosočtverci se super čárou přesně uprostřed dostala?

Už minule nebo předminule jsem popisovala, jak jednou z mnoha geometrických matric, které tvoří náš energetický systém, jsou dvě pyramidy. Sluneční a zemská. Když je otočíte základnami proti sobě, způsobem, kdy jeden hrot směřuje nahoru k Nebi a druhý dolů k Zemskému jádru, tak v průřezu dostaneme kosočtverec. Ten se dá vepsat i do Vesicy, která má tvar semene, ale i ženského lůna. A přes ženské lůno, pokud se porodní cesta přirozeně otevřela, se rodí každý člověk na Zemi. Jedná se o posvátnou bránu. Posvátný symbol. Když jej procítíme uvnitř sebe, pak v té super čáře, která vertikálně propojuje oba hroty kosočtverce, rozpoznáme dýchací trubici, která se nachází ve středu těla, a propojuje hlavní energetická centra, čakry. Když kosočtverce nakopírujete, dostanete DNA. A jsme doma. Stále stejná, v celém Vesmíru, v různých měřítcích vyobrazená a prožívaná matrice života. 

Čeština je zkrátka skvělá. I když přejatý, tak stejně název „kundalíni“ pro životní sílu, je trefou do černého.

Kosočtverec je perfektním příměrem našeho vztahu k životu a ženské energii. Buď ji zesměšňujeme a degradujeme, anebo si ji vážíme, je posvátná, nese život sám. Jako ženské lůno. Ctí esenci.

Pokud bychom to tak kolektivně měli, tak tu nemáme žádné těžařské firmy, které složitě tahají esenci Matky Země, aby ji na povrchu zobchodovali. Naftařské společnosti, které vytváří složité infrastruktury a příležitosti pro investice. Zamořují krajinu. Došlo to tak daleko, že ve Standing Rocks se na domorodé lidi posílají zástupy vyzbrojených vojenských jednotek, aby agresivním přístupem prosadili zájmy olejářských elit. Potrubí má vést v blízkosti území, kde jsou pochovaní předci současných indiánských rodin. Táhnout ho chtějí pod řekou, jejíž vodu by unikající ropa mohla otrávit, jak už se mnohokrát stalo na jiných místech. Než se však budeme zlobit na nesmyslné jednání americké vlády, která ze dvou táborů, kdy jeden je pro zachování moudrosti, života (čisté vody) a míru na Zemi a druhý by nejraději všechno, co dýchá, zbagroval, vybírá ten plundrující, podívejme se, jakým způsobem máme toky energií nastavené uvnitř sebe. Jestli náhodou také nevytěžujeme esenci ze spodních center, a proti gravitaci ji neženeme do hlavy, abychom tady mohli „vymýšlet“. Záměrně používám vymýšlet, protože když je moc energie v hlavě, tak namísto toho, abychom přirozeně nechali život proudit, vymýšlíme hovadiny, které přirozenost potlačují.

Bude hodně troufalé, když napíšu, že i konflikt je život sám?

Co, když se konflikt rozplyne a situace promění na konstruktivní a fluidní tím, že ji obejmeme.

Takto bylo stvořeno lůno. Na objímání. Tajemný mikrosvět. Jemný, vláčný, má ohromnou sílu. Stejně jako naše ruce. Když jsou otevřené k objetí, tak mají velkou moc. Vím, že někoho teď napadne – „a co znásilnění?“. Když zjemníme, tak se žádné znásilňování už konat nebude. Přestaneme znásilňovat Zemi, nebudeme drsní ve vztahu ke zvířatům, vykašleme se na to, abychom profitovali a měli zisk plynoucí z utrpení druhých.

Když necháme téct energii přirozeně tělem dolů, tak jako teče vodopád, tak už nebudeme potřebovat zavírat zvířata do malých klecí, odebírat mláďata matkám, krmit je syntetikou. 

Náš svět je na pokraji zhroucení.

Vědomě jsme vytvořili program, jehož účelem je tvořit obraz reality, který je uvěřitelný, nevychází však z univerzálních a přirozených principů. Je to program, který destruuje, stahuje, umenšuje. Jmenuje se ego. Pjér la Šéz říká, že ego je rezignace na podstatu, souvislosti, selský rozum. Takový „zavírač srdcí“. Opakuje stále to stejné dokola, protože není schopné vytvořit novou věc. Ego nás udržuje v iluzi, skrze kterou se domníváme, že raději budeme přežívat, ale hlavně ne nic moc měnit. Jenže motorem života je změna. Jinakost. Kdo se zamiluje do své jinakosti a autentičnosti, dostane se za ego, k esenci. 

Teď mi tu vybíhá jeden příklad z každodenního života. Setkala jsem se s majitelkou jedné veganské restaurace, které jsem se ptala, co je (manželský pár) přivedlo k tomu, že ji otevřeli. Odpověděla, že děti. Přirozeně se rozhodly pro veganskou stravu, poté co viděly pár dokumentů, jak se chovají u nás a ve světě zvířata. Takových dětí znám víc. Když mi to říkala, tak se mi otevíralo dokořán srdce. V duchu si říkám super, skvělé, děti mají ale sílu. No, a pak tady ta majitelka popisuje, jak v době, kdy přecházeli na jinou stravu, stojí v supermarketu u police, kde mají parmezán, má na něj chuť, ale pak jí projede hlavou ten dokument, a tak ho vrací zpátky do regálu se slovy – „seru na vás“.  Vědomá změna, vědomá volba. Ona se prostě v té chvíli rozhodla, že už iluzi žít nebude. Zavírání očí před pravdou. 

Nechtěli bychom se už vykašlat na všechny ty slevy a lákavé komerční nabídky? Obzvláště teď – o Vánocích. Rodiče si myslí, že by to jejich děti bez krabic pod stromkem nedali. Mám jinou zkušenost. Dali a perfektně. Děti stojí mnohem víc o naši přítomnost, objetí a úsměv, než o hejblátka. Na ty jsme je naučili my sami. Tady je možnost začít tvořit reálné změny, které vedou nejen k udržitelnosti na planetě Zemi, ale k jasnému „ANO“ životu. K prosvětlení. Už i církev sama přiznává, že k narození Ježíše 24.prosince nedošlo. Křesťanství si uzpůsobilo slovanský svátek po svém. Ve slovanském šlo hlavně o slunovrat, tedy 21.prosince. O pozornost směrem ke Slunci. A tak v době, kdy bychom mohli jít s lucernami poděkovat stromům, zvířatům, hvězdám za propojení, opisujeme veletoče po nákupních centrech a nesmyslně utrácíme svou životní sílu. Vyměňujeme ji za krabice. Také v tom je dost symboliky. Krabice, izolované boxy, mnohdy s hračkami, které poslouží jen jednou, protože jsou vyrobené na efekt. Tak buď tady ještě nějakou chvíli pojedeme na efekty, které nemají hodnotu, jsou umělé a možná stály mnoho lidí zdraví, když je vyráběli, nebo se vrátíme do přirozenosti a budeme kultivovat to pravé, ořechové. 

Zpátky však k egu. Skrze ego se udržujeme v zajetých kolejích. Co by tomu lidi řekli, kdybychom si začali dělat věci po svém? Měnili přístupy ke svátkům, oslavám, k jídlu, náboženství, k praktikám ve škole? Na to je jednoduchá odpověď. Buď to začneme dělat po svém, tak, jak to cítíme, anebo už moc komerčních Vánoc nezažijeme. Nebylo by to možné. Destruujeme to tady až v příliš velkém měřítku.

Je čas se probudit. Přestat děti nabádat, aby poslouchaly autority. Neočkovat je, ani sebe. Ani dobře míněnými radami, ani divnou směsí v ampulích. Začněme se dětí ptát, jak si vánoční svátky představují. Pokud budou chtít krabice, tak jim povyprávějme příběh, který se odvíjí od krabice, až k začátku, kdy vznikala. Věřte mi, že bez výjimky každé dítě, už nic takového pod stromkem chtít nebude, protože mají cit a jemnost. 

Mým snem, který jsem tady přišla z Vesmíru snít, je, tvořit s lidmi medicínské kruhy. S lidmi, kteří se nebojí otevřít srdce a žít jinak. Vím, že je nás nespočetné množství. Těch, kdo mají ochotu vzdát se identity, překročit hranice prostorů, kde se hrály hry na oddělenosti a systémy. Přicházíme zpátky do kruhů. Dívat se do očí, objímat se, energeticky cvičit. Řeknu Vám, že listopadový víkendový workshop byl, jak z jiné dimenze. Taková hloubka! Opravdovost. Vědomě volím ponory do hlubokých vod. Jsou očistné. Stejně jako detox, kterým teď procházím. Trvá měsíc, nebo i déle, kdy nejíte žádný cukr, nic od mléka a obilovin (těch s lepkem). Kamarádka, která mě inspirovala, mi psala, že jestli to dám přes Vánoce, tak jsem „hustá borka“. Perfektní. Raději jsem hustá borka, která, to, co Vám popisuje, taky žije, než abych si hrála na úču, co sem přivezla Květ Života z americké Sedony a vytvořila iluzi, že ví něco, co ostatní neví. Blbost. Květ Života je zapsaný v jádru každého atomu. Do Ameriky jsem jela, abych tam přes příšerný detox na mnoha úrovních prozřela, kdo vlastně jsem.

      
moje kuchyně:-) - dýňový krém, pórková polévka s topinambury, slunečnicová pomazánka... jedu detox

A tak zní má nabídka. Jednoduché vědomé bytí v přítomnosti.

Přijďte se rozpomínat do kruhů, kým jsme ve skutečnosti. Věřím, že křeče a dramatické povolování ztuhlostí v těle, které se mi děly v Americe, nejsou zapotřebí. Jsme už v jiných energiích. Nyní to prostě líp teče… :-) 

A na závěr přidávám vizualizace. Malé porovnání, geometricky vyjádřené, které ukazuje, kdy žijeme egem (minulostí, budoucností, přes odpory, „obráceně“, nepřirozeně, proti selskému rozumu… Dušek tomu říká, když jsme jako šílenci:-)), a kdy srdcem, lůnem, v pravdě, ve vidění souvislostí, podstaty.

Podívejme se na to přes ty pyramidy. Už víte, proč byly tak dlouho zarostlé na mnoha místech světa, trávou, keři a stromy? To, aby se v době velkého probouzení začali na počátku 21.století všude vynořovat. Každou chvíli se na internetu objeví informace, že se opět našel kopec, který perfektně lícuje na čtyři světové strany, čtyři posvátné směry.

Zkrátka další pyramida. Jsou všude:-) I na dně moří.

Šílenou etapu života žijeme, když máme pyramidy proti sobě hrotem. Pak je základna, deska v hlavě a v nohách. Nemůžeme se hnout z místa, stavíme betonové základy a místo fluidního mozku (vědecky se ví, že je z 90% tvořen vodou) je „natvrdlá“ hmota. Angličtina na to má bezvadný příměr – „concrete mind“ – tedy – zabetonováno. Kdo z nás to zná? To, ale není nejpodstatnější. Průser je, že tam, kde má být oceán, na úrovni spodních čaker, v místech, kde se nachází sexuální orgány, tvořivá centra, teče zúžený potůček. Geometrie se podobá přesýpacím hodinám, což sedí. Pořád spěcháme, máme málo času, ten furt běží, nechce se zastavit, a tak jsme ve stresu. Betonová deska nahoře a dole nás izoluje od kontaktu se Zemí, její hloubkou, stejně tak s Vesmírem. S jinými civilizacemi, bytostmi, univerzálním věděním. Jsme izolovaní. Spolu se sebou hrajeme hru, že už všechno víme, a přitom nevíme skoro nic. Kontakt máme v horizontální rovině, můžeme telefonovat na druhý konec světa, ale doma se neobejmeme. Upřednostňujeme kontakt virtuální. Točíme filmy o tom, že jiné civilizace jsou nepřátelské, že jsou to vetřelci, měli bychom se bát. Žijeme tak v zúženém prostoru, vidíme jen malou část ze skutečného obrazu. Když se kontaktujeme v posteli, tak to málokoho vyživí. Mluvím tady o nevědomé fázi:-)

A pak je ta vědomá. Hned vedle. Posuňte pyramidy po vertikální ose proti sobě (díky Heli za vidění této možnosti, je geniální). Nahodíte tím pohon a přísun energie do správných míst. Vede to k síle, pocitu celistvosti, propojení se vším, co je. Osvobodí Vás to ze závislostí. Především z energetické závislosti. Už se nebudete potřebovat „dobíjet“ ve vztahu, kde se horizontálně pereme o energie, pozornost. 

Kdo přehodí na vertikální režim, je volný. Doslova. V oceánu volné energie. Co se pak stane? Něco božího!:-) Přestanete počítat, přežívat, spořit a jistit se. Odpoutáte se od Země, prorostete do ní, vzlétnete, zanoříte se a asi tak milionkrát narostete. 

Však přijďte do kruhu, trénovat:-) Ty prosincové, v Praze, se jmenují Tantra & Tao. Budeme kultivovat posvátné v nás. Mužské i ženské. Tím procitneme:-) 

NEJBLIŽŠÍ KRUHY, KTERÉ OSLAVUJÍ ŽIVOT A ŽIVOTNÍ SÍLU V TĚLE – 

3.prosince – sobota, UHERSKÉ HRADIŠTĚ, Květ Života, jeho mystéria a kvantová podstata, celodenní, cena 555,-Kč, už je téměř obsazeno, ale možná ještě jedno dvě volná místa tam budou 

14.prosince – středa, PRAHA, Toulcův Dvůr, TANTRA & Tao, od 18 – 21,00 hodin, cena 321,-Kč, JE ÚPLNĚK
15.prosince – čtvrtek, PRAHA, Toulcův Dvůr, TANTRA & Tao, od 18 – 21,00 hodin, cena 321,-Kč (přijde Péťa Vojtěchovská, o přestávce si budete moci ovonět, případně zakoupit esence firmy Alquimia – jsou totální, absolutní, skvělé, jedinečné – koncentrované vědomí rostlin:-))

Každý prosinec mám večery dva, po sobě. Aby byla možnost se potkat, vidět, spolu tvořit. Můžete přijít na jeden večer nebo na oba. Prosím nahlaste se, díky:-) 

Pak jsou tu víkendové akce za dobrovolné vstupné. Už výše jsem psala, že ten listopadový byl perfektní, nádherný. Jak Vám jen popsat tu superiózní energii, která tam proudila? Nijak:-) Přijďte ji vytvořit, v rámci dalších kruhů. V lednu je obsazeno 27.-29.01., ale v únoru a březnu ještě nějaká volná místa jsou ( 10.-12.02., 10.-12.03. dokonce stejná dataJ). Brzy vypíši duben. 

V březnu povedu workshop na Prague Spirit Festivalu.

A koncem dubna je Ratmírov – víkendová ESENCE, popis najdete na webu. Obzvláště vytuněná akcička v přírodě se super jídlem a parádním programem. 

V případě, že si budete přát individuálně pomoci „přehodit tok energií do plynulosti“, tak můžeme po Skypu, nebo na Vesice.

A nakonec dárky ze srdce na závěr roku pro blízké. Tvořené v českých dílnách, rukama, z přírodních materiálů, poukazující na základní symboliku Vesmíru, však vy víte. Kdyby Vás bavilo takové nadělovat, mrkněte na Eshop.

                                      

Sdílím s Vámi vášeň pro proměnu vědomí, pro změnu vibrace v těle, abychom nechřadli a nebáli se, ale naopak. Když budeme zpátky ctít život v sobě, otevírat se životu, vědomým kontaktům, objetím – tak tralalááá, Gabi

Diskuze

exuipzo 08.02.2019 19:00

d3d3LnZlc2ljYS1uZXdzLmNvbQ## ovexoca-a.anchor.com [URL=http://ovexoca-u.com/]ovexoca-u.anchor.com[/URL] http://ovexoca-t.com/ http://ovexoca-t.com/ http://ovexoca-t.com/ http://ovexoca-t.com/ http://ovexoca-t.com/ http://ovexoca-t.com/ http://ovexoca-t.com/ http://ovexoca-t.com/ ulucipag

» Reagovat


Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
stránky vytvořilo Anything Studio