Vesica-news
 
Vesica-news » "Let´s Love - Milování"

"Let´s Love - Milování"


Víte, jak fungují zázraky? Dějí se tehdy, když ze svého srdce promítáme skrze oči do vnější reality nádheru, kterou nosíme uvnitř sebe.

Krásný den v Novém, „jedničkovém“ roce,

když sečtete číslice letopočtu 2017, dostanete se tak k jedničce. Celý cyklus je devítkový. Newsletter začínám psát den před Silvestrem roku 2016, který je rokem devítkovým, tedy završujícím, ukončujícím.

S Novým rokem se zpřístupňují jiné energie.

O čem budou?
Záleží na každém z nás, vlastní ochotě otevřít se novým přístupům. Na ochotě poslechnout sebe.

Začátkem prosince jsem rozepsala knížku. První stránky byly hotové za poměrně krátkou dobu. Začínám svým životním příběhem. Jak mne neminuly roky žití z hlavy, ve hmotě, v zaměření na komerci. Ego mělo navrch. Tělo jsem měla oslabené, v duchu jsem si říkala, jak to tady s tou ubývající energií dám. Mohla jsem se utěšovat, že přeci jen jdou za mnou nějaké výsledky vidět a celé to mordování se má alespoň trochu význam.

Při psaní knížky mi docházely souvislosti. Je to, jako když si naordinujete terapii. V průběhu zjistíte, že co Vám vadilo na okolí, tvořili jste na určité úrovni sami. Dojde Vám, že pokud se ještě zlobíte na „rodové programy“, tak v nich sami jedete, jen to nevidíte. Rozpoznáváte je kolem sebe, nejvíce ve své rodině. Otřásají Vám tělem, protože nejsou zpracované. Nechuť transformovat vzorce skrze sebe se projevuje tím, že nutíte ostatní, ať se změní.

Kolik z nás kupovalo svým bližním knížky, zvalo je na semináře, posílalo linky na videa s přesahem na Internetu?

A jaký byl výsledek?

Pokud budeme upřímní, tak si přiznáme, že jsme tímto způsobem ničemu nepomohli. Druzí se ještě více uzavřeli do sebe. Z hlediska vědomí je to nejlepší možný model. Skrze něj se můžeme rozpomenout, že tudy cesta nevede. Je pohodlnější transformovat venek, nežli sebe. A tak se tyto snahy skrývají za „dobré úmysly“.

Posun nastane, když texty transformují člověka, který je čte. Dávat svou pozornost slovům, řádkům a u toho přemýšlet, komu všemu by se napsané hodilo, aby konečně pochopil, jak to s ním nebo s ní je… to jsme v slabé síle, nikam se nepohneme. Neříkám, že se knížky nemají darovat. Darování z lásky má velkou sílu. Avšak nadělovat s očekáváním, že se konečně něco stane… s tímto přístupem blokujeme sami sebe. 

Naše „dobré úmysly“ nám často zrcadlí děti. Nenechají se zmást. Zejména malé děti, které žijí s přesahem, mají uvolněné tělo a vidí podstatu, umí přesně vystihnout nebo ukázat, co se děje. Vysílají signály, boří hranice, bariéry, dělají spoustu věcí jinak, než by si rodiče nebo prarodiče přáli. Jeví se jako neposlušné. Mají chyby, nedostatky, jsou plné vzdoru. Pravda je taková, že děti žádné chyby, ani nedostatky nemají. Dokonce, i když jsou nemocné, tak se jedná o zcela něco jiného, než jak si to vysvětlujeme my sami. Dětská duše je čisté zrcadlo. Do určitého věku „jen“ ukazují. Svůj systém udržují nezatížený. Souhlas k přijetí „rodových a kolektivních programů“ dají tehdy, když žádaná změna, transformace rodičů, dlouhodobě nepřichází.

Pokud rodiče příležitost nevyužijí, pak jsou to děti, které v dospělém věku mohou svým instrumentem, tělem, tvořit realitu vystavěnou na jiných hodnotách.

Už víte, jaký je důvod, že se rodí energeticky tak silné děti?:-)

Děti, které milují všechny stránky života. I když vidí a zažívají, že jejich rodiče mají málo trpělivosti, hodně se zlobí, nedávají jim svou pozornost, stejně je ze srdce milují. 

A tak se dostáváme k milování. Když bychom se zpovzdálí dívali, jak to na naší planetě funguje vibračně, v západní společnosti, dostali bychom jasnější obraz toho, co se děje. Všem je nám jasné, že se nacházíme na předělu. Pocitově jsme mezi dvěma světy. Mezi starým a novým. Přejít z jednoho do druhého není jen tak. Jsme vědomím, které si hraje, přeci si to nebudeme usnadňovat, když navíc o nic nejde. Pokud jsme tělem ve starém světě, pak máme pocit, že „jde o všechno“. Sledujeme zprávy, vývoj na trhu, firemní čísla, i čísla v žákovských knížkách. Těla máme chycená v realitě financí a výsledků. Tělo přichycené v realitě iluzí hlásí, že to není pravdivá skutečnost. V síti Matrixu nás drží ego. Celé tělo by už rádo vykročilo na most. Pokud ještě máme hodně energie v hlavě a ego vyživujeme, tak nám iluzi změny nejen nabídne, ale rovnou vytvoří. Už to není jen obyčejné ego, od teď se stává egem „spirituálním“. Programy zůstávají stejné, jen kulisy se mění. Spirituální ego se projevuje tím, že chce pomáhat. A tak pomáhá tady i onde, jestli to druzí chtějí nebo nechtějí, je to jedno.

Člověk posílající hodně energie do spirituálního ega, má své tělo ve starém světě. I když si to sám nemyslí. Přeci se tak snaží, lítá od jednoho k druhému, aby byl nápomocný, málokdy řeší sebe, je tady přeci pro ty ostatní. Ze spirituálního ega bylo vytvořeno náboženství. Kdo pomáhá, zaslouží si lepší život:-). To, že je pomáhající člověk kolikrát nešťastný, protože odměny nepřichází, se v potaz nebere. V takovém stavu druhým ani pomoci nemůže, nemá dost energie, je v nízké vibraci, a když opravdu tlačí na pilu, tak začne ostatní dotovat ze své energie (esence), až se jednou sesype. 

Zpátky ale k vesmírnému kukátku. Když se jím podíváte, co se děje na popisované vibrační úrovni, tak se usmějete. Krásná, dokonalá iluze. Maskovaná neochota změnit sebe. Po pravdě – tady jsme na most ještě nevykročili. Je v tom málo lásky, naopak hodně úsilí, což drží tělo v hustotě, pomalých frekvencích. 

Jak se tedy na most dostat, abychom už nešálili sami sebe, ale věděli, že jdeme správným směrem?:-)

K tomu nám pomáhají energie roku 2017.

Jasně nám budou ukazovat, že programy typu „vím, že mi to hapruje, ale nevím, jak to mám změnit“ jsou iluzí. Stále ještě neochota měnit sebe. Přes výmluvy „nevím, co mám dělat“ držíme své tělo před mostem. Je to jen známka toho, že ještě vykročit nehodláme. V takových situacích často mluvíme o těch druhých. Co maminka, tatínek, děti, partneři… opakovaně rozebíráme s jinými, jak to máme složité. Věříme tomu, že my už jsme si mnohé zpracovali, a kdyby nám to ostatní nekazili, tak se tady žije skvěle:-) 

Na most vykročí, až ten, kdo otevře své srdce a začne milovat svět takový, jaký je. A hlavně sebe. Zamiluje si všechny své pády, trapasy, nepovedené akce. Milováním svých vzdorů, odporů, nemocí, závislostí, zvláštností, jinakostí si otevřete prostor, abyste pak stejné kvality milovali u jiných. Už se nemusíte nijak snažit. Jde to samo. Na dané úrovni milujete člověka slabého, trapného, jakkoliv nedokonalého. Vlastně se už na něj tak nedíváte. Smějete se, protože víte, že pozorujete sami sebe. A jakmile zaznamenáte, že lidé kolem se osvobozují, uvolňují, narůstají a kvetou tak nějak sami od sebe, můžete si říct „nádhera“. Tady už nemusíte bádat, zda jste ještě ve starých energiích, nebo už v nových. Nic takového vás ani nenapadne, protože už víte. Přestali jste hrát hru na „nevím“. 

Most je nádherná fáze. Vše se otáčí vzhůru nohama. Na mostě zjistíme, že nepřecházíme z bodu A do bodu B, ale vracíme se do stejné reality. Se změněným pohledem v očích. Vzpomněli jsme si. Už víme, že se nejen skrze oči díváme, ale zároveň i promítáme. Jsme ve vědomí. Rozpomněli jsme se, že oči jsou kamery, venek projekcí a cívky zakládáme sami. Úložiště cívek je v srdci. Když je srdce zavřené, tak se k mnoha cívkám nemáme šanci dostat. Je zapotřebí otevřít srdce a milovat. Síla, která cívky popohání, aby se točily, se nachází ve spodních centrech. Je to životní energie. Sexuální síla. Kdo se na venek jen dívá, má zavřené srdce a ochablé sexuální orgány, tak nepozná, že povaha Vesmíru, Matky Země i člověka je milostná, sexuální. Neví, že jsme si sem přišli hrát se svými těly. Že je jedno, jakého věku se dožijeme, zda jsme něco vybudovali, postavili, koupili, prodali. Na mostě už víme, že primární je dojít ke změně, kde se oddělené mění na propojené, odpory se mění na plynutí, závislosti ve svobodu, odmítání jinakostí na jejich plné přijetí. 

Už víte na jaký film byste si přáli se venku dívat?

Pokud ano, tak je na čase rozproudit životní sílu, otevřít srdce a zaměřit pozornost.

S takto probuzenými centry bude snadné, přijmout „odmítané stránky života“. Všechno to pokoření, nesnáze, facky, manipulace… i to jsou projevy života. To, že jsou to nádherné projevy je však vidět, až jsou přijímané. Pak je zřejmé, že jsou doprovázené hromadou lásky. Jak je skvělé, když nás někdo opustí, vytrestá, okrade. Vstávají vám chloupky na těle?:-) Pak odmítáte půlku projevů života a ten svůj jedete na půl plynu. Přesvědčujete se z ega, že jste ti hodní, myslíte to dobře, jen ten svět je zkažený. 

Svět zkažený není, je dokonalý. Pamatujete – je na nás, kterou cívku zvolíme, a co si přejeme vidět ve vnějším světě.

Na Vánoce nám v kinech běžel symbolický film k popisovanému  - Anděl Páně 2. Jsme úžasným národem, když tady máme takové režiséry, herce a celé filmové štáby, kteří dokáží zachytit jednotu v odporech. Soulad mezi andělským a čertovským. Vážně krásná práce. Příběh plný zázraků.

A víte, jak zázraky fungují?

Dějí se tehdy, když ze svého srdce promítáte skrze oči do vnější reality nádheru, kterou uvnitř sebe nosíte.

Nestane se tak dřív, dokud nemáte dostatek životní síly. Hromadu energie ve spodních centrech. A ta se tam nakumuluje tak, že přijmeme život ve všech jeho podobách a projevech. Nebudeme vydělovat, hodnotit a zavírat se.

A tak nám do Nového roku přeji, ať zjistíme, kdo jsme. 

Jasný obraz o tom, kým jsme ve skutečnosti, se vynoří, jakmile si zamilujeme všechny své projevy, činy, dělání, nic nedělání… 

Takový akt přijetí sebe sama je pravým osvícením. Věděním. Nic se mu nemůže vyrovnat. 

I když by někdo přečetl všechny knihy, podíval se na všechna videa a měl certifikáty z desítek kurzů.

Terapeuti v nových energiích nemusí mít nastudováno. Stačí, když budou milovat sebe a žít to. Tím druhému člověku zprostředkují nejúžasnější medicínu pod Sluncem. Žádná lepší není.

Největší, mega a nejskvělejší věc, co tady můžeme projevit je -  LÁSKA. 

Na závěr Vás srdečně zvu, ať přicházíte milovat sebe a jiné do kruhů.

Aby byly mocné, transformační a parádní ve všech směrech, tak i na klasické středeční večery v Praze – Toulcově Dvoře, které se konají jednou za měsíc, otevírám koncept s dobrovolným vstupným. 

PŘEHLED KRUHŮ –

11.1. – středa, téma „ESENCE“, Praha, Toulcův Dvůr, Hostivař, místnost Stáje, od 18 – 21,00 hodin, přihlášky na email nebo přes webovou pozvánku 

Pak jsou tu víkendy, také za dobrovolné vstupné

LEDEN 27.-29.01. a ÚNOR 10.-12.02. jsou již obsazené

Poslední 3-4 volná místa jsou na BŘEZEN – 10.-12.02. pátek až neděle, LÉČIVÁ VIBRAČNÍ ZMĚNA V TĚLE, Praha, Toulcův Dvůr, místnost „Velká Přednášková“ 

Na DUBEN JSEM VYPSALA NOVÝ TERMÍN, s názvem TANTRA & TAO, od 7.-9.dubna, pátek až neděle, PRAHA, Toulcův Dvůr, místnost Zátiší 

Koncem dubna máme RATMÍROV – jižní Čechy, pro účastníky workshopů nebo proměn, i s rodinnými příslušníky – termín 28.04. – 1.05., i s ohňovým rituálem, programem pro děti, ranním cvičením v rose, tancem, procházkami a meditací v kapličce na jejíž dveřích je Květ Života… místa ještě jsou 

V červnu proběhne první workshop pro páry. Během týdne dám informace na stránky. 

Tímto zvu i na párové proměny na Vesicu. Jsou určené těm, kdo mají touhu otevřít se, přijmout zodpovědnost a dovolit svým tělům, ať se milují. V detailech, projevech, pohledech… Odpory vychází z iluze. Z nedostatku vlastní kapacity milovat. Přijeďte se „potkat v hloubce“. 

To stejné nabízím i individuálním zájemcům… 

Přeji Vám báječné novoroční dny, Gabi

 

 

Diskuze

Vložit první příspěvek

 
 
Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
stránky vytvořilo Anything Studio