Vesica-news
 
Vesica-news » "Low Vibes in Help - Nízká Vibrace Pomoci"

"Low Vibes in Help - Nízká Vibrace Pomoci"


Program "musíme si pomáhat" nás udržuje v závislostech, starém nastavení, skrze něj držíme starou realitu

Krásný den ve Valentýnském svátku,

od včerejška mi běží tělem, že mám vydat „speciální číslo“. Zde je:-)

Dle Mayského kalendáře je každý z posledních dní galaktickým portálem, včetně dnešního. Co to znamená? Předěly mezi dimenzemi se ztenčují, otevírají se brány a průchody. Neděje se tak pouze na vesmírné úrovni, ale i v lidském těle, které je toho všeho referenční mírou. O víkendu se k tomu přidalo zatmění Měsíce, Úplněk a přelet komety po Nebi. Žijeme v silné transformační době. 

Na „své kůži“ jsme výše uvedené prožívali o víkendu v Praze. Začalo to čtvrteční narozeninovou oslavou, která byla předzvěstí chystaného „radostného happeningu“. Po minulé zprávě týkající se „Hodnoty“, se daly věci do pohybu. Velké množství z vás mi napsalo pozitivní zpětnou odezvu, za kterou ještě jednou děkuji. Především z ní jde znát, že se ubíráme stejným směrem. Manifestací zprávy byl právě skončený víkendový workshop. Děkuji za štědrý přístup zúčastněných, za příspěvky hned na začátku workshopu, které do celého programu „nalily“ energii, a to velmi silnou energii. 

Na vztahy, situace, výměny se dívám z energetického úhlu pohledu. Kruhy, workshopy, neorganizuji z toho důvodu, aby byla Dušková slavná.  Nyní, v nových energiích dodávám, že je nevedu, abych pomáhala, zachraňovala nebo k něčemu přesvědčovala. Nic z toho:-). 

Starý program „musíme si pomáhat“ je i tématem článku.

Ze srdce děkuji Regi a Daně za páteční večer, kdy se nám nahoře na Nebi zatmívalo, a nám tady dole rozsvěcovalo. Káply jsme na jeden vzorec, který má v názvu i slavný český film.

„Musíme si pomáhat“.

Každému bude zřejmé, že vychází z náboženství. Nejednomu z nás je jasné, že náboženství programově potlačuje božskou stránku lidské existence, což je fenomenální paradox. Vzorec o nutnosti pomáhání nás kolektivně tlačí dolů, protože je tak silně zakořeněný, že ve chvílích, kdy pomoc není žádaná, nutná ani užitečná, neslyšíme intuici a přikláníme se k uposlechnutí dohody, kterou zde učinili předkové (tedy my sami), aby si vyzkoušeli patriarchát, pomalou frekvenci a destrukci na mnoha úrovních. 

Je to jeden ze silných programů, který drží pohromadě starý svět, pokud se nejedná přímo o program hlavní

Je pravda, že v naší krajině to s náboženstvím nepřeháníme. Tak jsme si vymysleli ezoteriku:-) Ta je skvělým příkladem zaonačeného programu duchovní pomoci. Mnoho z nás, kdo jsme v minulosti přestali spatřovat smysl života ve hmotě, se rozfrčelo na seminářích ezoterického typu. Nic tím nehodnotím, měla jsem to otevřené taky. Kolektivně jsme věděli, že nastavená ekonomika nás vede nedobrým směrem, že destrukce zesiluje na obrátkách a směřování našeho lidského kmene je vzdálené přirozenosti. Chtěli jsme tomu pomoci. A tak jsme pomáhali a zachraňovali, kolikrát i tam, kde se nás nikdo neptal. 

Mnoho lidí skrze program, který ve své poslední, závěrečné fázi zesílil, onemocnělo. To byla druhá strana mince. Vzorec produkující oběti. Vidíte, že jsem nemocná nebo nemocný, tak mi s tím snad někdo pomůžete. Vytvořila se velká vlna produkující léčitelé všeho druhu. Nic nehodnotím, měla jsem to stejně. Kdo byl upřímný, musel si přiznat, že to nefunguje. Posuny se neděly, protože program tak, jak byl nastavený, byl zkrátka slabý, protože nízko-frekvenční. Byl realizací spasitelského syndromu. Pokračovat bude dál, dokud jej neuvidíme. A to, že jeho podstatou je stahovat dolů. Oslabovat. 

Jak to vypadá po praktické stránce?

Kdo má jako celoživotní program „musíme si pomáhat“ (v obráceném módu – a ostatní musí pomáhat mně), tak oslabuje sebe i druhé. Neřídí se vlastní intuicí. Vnitřní vedení na všechno nepřikyvuje. V polovině případů nás vede, abychom řekli – „NE“. Proto jsme se na workshopu dívali do očí, drželi se za ruce, dýchali a pohledem si sdělovali „NE“. Víte jaká je to úleva? Odpověď zní – „obrovská“. Kolik síly se z takového „NE“ rodí. Jaký je to nádherný pocit v těle, přímo slastný, když upřednostníte intuici před společenským programem, starým paradigmatem. 

Novému paradigma otevíráme dveře. Zvolí je ten, kdo se cítí připravený. Autenticky vyjádřené „NE“ přemosťuje do nové dimenze. V té se můžete těšit na uzdravení, sílu a moudrost v těle.

Co to znamená?

Že je to přesně naopak, než jsme si mysleli! Domnívali jsme se, že tento svět zachrání pomáhání. Kdo si přizná, že to bylo nucené? Kdo už to ví, že nevycházelo z autentických pocitů v těle? Hráli jsme spolu hru na pomáhání, ale ve skutečnosti nás to dusilo. Anebo se tetelilo ego, ale tělo chřadlo. 

Z pozorování událostí v minulých dnech předesílám, že je možné, že se vám bude chvíli dělat zle. Ego se nebude chtít pustit. Někomu to půjde přepsat snadno, někoho začne bolet hlava, jiného srdce nebo břicho. Může to tak být. Je to přirozené. Popisované stavy přepisy programů doprovází. Pokud však výsledkem má být to, že se nám uzdraví tělo a poté realita, tak hurá. Stojí to za to. 

S kamarádkou Karolínou jsme se o víkendu shodly, že drahocenným pokladem, kterému se nevyrovná ani celkový součet bankovek tohoto světa, je NAPOJENÍ. Spojení se Zdrojem, Nebem, Zemí, Intuicí. To vědění, že jsme posvátným prostorem. Ani ne bolestí, emocí, vzorcem. Co je nám  všem dané je svobodná vůle, volba. Zaleží na nás, co zvolíme. Zda budeme poslouchat své tělo nebo staré programy. Zdá dáme přednost tomu, abychom na prvním místě ctili vztah k sobě, ke svému vedení, abychom tělo vnímali jako posvátný instrument, nevyčerpávali z něj esenci na programy, které vychází z jiného místa v těle, jen o malý kousek dál směrem dozadu. Však vy si to domyslíte. 

Pár měsíců mi trvalo, než jsme si do posvátné geometrie, kterou jsem rukama začala v minulém roce vykreslovat do vzduchu, stoupli. Hádejte do které? Ano – PŘESNĚ!:-) O víkendu jsme si ji dali (díky Verčo a Luci a vám všem, kdo jste ji tvořili a roztočili za pochodu). Byla tam Vesica, Jóni, Kosočtverec, Diamant. Ve správný čas. Právě se nám totiž přepólovávají těla. Což jinými slovy znamená, že se na programy dřívější doby začneme dívat jinýma očima. Uvidíme, co bylo a je falešné, a co naopak pravé a autentické.

V posvátné geometrii se mi rodila hadí síla v těle, svým dechem léčila zraněné mužské srdce… dělo se něco nepopsatelného. Zázrak proměny. Po dlouhé cestě jsme došli na nové místo. 

Před dvěma týdny jsem se konečně napřímo zeptala (jen a pouze) fyzického těla, co mu pořád je, že se oslabuje skrze záněty? Řeklo mi, že se bojí mužů. Poslední záchvěvy starých nastavení. Byly tam:-) Podle všeho čekaly na změnu v příhodnou dobu. Portálovou. Přiznám se, že jsem z toho byla chvíli překvapená. Měla jsem za to, že se už nebojím. Jenže tělo, super citlivý instrument, hlásilo něco jiného. Mé fyzické tělo si drželo program „malé uražené holky“. Nechtělo dospět, dozrát. S argumenty typu „ublížili jste mi“, tak vás vypudím, se úspěšně bránilo kontaktům. Teď, když to píšu, tak se musím smát… že jsem na to nepřišla dřív, že jsem to opravdu neviděla. Záněty jsem zkoušela přeléčit na mnoho různých způsobů. Co myslíte – pomohlo něco? Ani náhodou. Malé uražené holky mají sílu, jen tak se nedají:-)Občas volí sebedestrukci. A tak jsem destruovala tělo, aniž bych to měla ve vědomí. 

Jenže, tradááá!  Energie roku 2017 napomáhají tomu, abychom viděli pravdu. A děje se tak. Den po dní nechávám fyzické tělo, ať dozraje, dospěje. Malou holku líbám a děkuji za vše, co jsem s ní prožila. Přeci jen je vše dokonalé, jaké je. Jsme vědomí, které zažívá, zkouší, poznává.

A tak v nových energiích uvádím na pravou míru smysl workshopů, které pořádám. Čas malé holky, co byla občas v egu, které ji přihrávalo obavy finančních typů a jiných nejistot právě končí. Skončil s tímto víkendem. Ženská síla je zpátky tady. Aby nám ženám mohla proudit tělem, je zapotřebí odevzdat programy malých holek. O víkendu mi došel další paradox, který tu žijeme jako malé děti ve velkých tělech.

Často se chováme jako kluci nebo holky, ale přitom si vůbec nechceme hrát. Máme pocit, že bychom se shodili. Nebo se naším tělům hraní nezamlouvá. Jsou přeci zavalená množstvím dospělých programů, které tíží, a přitom je to jedna iluze vedle druhé.

Jakmile se staré programy uvolní, začne vás „hraní si“ bavit. Z toho důvodu na workshopech nepřednáším, nevytvářím žádná očekávání, neslibuji, nelákám, nepomáhám…:-) Tvořím je proto, že miluji sebe a lidi. Jsem doma v silných, čistých energiích. Osvobozená od nevědomého podnikání, nutnosti dělat kariéru, mít jméno,… si hraji s jinými možnostmi. Na workshopy Vám přináším autentickou podobu sebe samé, tedy dospělé holky, která to všechno žije. Neposuzuje, nesoudí, protože sama jako vědomí s velkou láskou pustila do svého těla parazity, destrukce, programy plné odříkání, naříkání, aby je skrze sebe proměnila.

Nemám Vám více co dát, nežli svůj příklad. 

Pokud vám rezonuje, je to skvělé, a pokud vůbec, tak je to taky boží. Vděčnost cítím ke všem. Někdo už tu tvoří nové paradigma, někdo ještě drží staré. Je to hra. Mě v rámci hry baví tvoření nové reality. Originální, a přitom cítím, že v univerzální přístupech. Přináším je i tam, kde jsou akce s dobrovolným vstupným. Před pár dny někdo sdílel na FB krátké video, které nový přístup popisuje. Sdílím link tady –

https://www.youtube.com/watch?v=pshzZZ9HP4w 

V nové dimenzi jsou lidé odměňování dle konkrétních dovedností. Už žádné umělé systémy nebo hodnoty, často nafouknuté promyšleným marketingem. Naopak – jen a pouze ty pravé.

 Po lednové houpačce, kdy jsem do tvořivého pole zavolala i ty, kdo zahráli partii o zneužívání, lehkovážném přístupu v rámci přihlašování se, aby mohlo být vše vyneseno na povrch, což zafungovalo léčivě pro mnohé včetně mě, už vím, že takové energie, přístupy zapotřebí nejsou.  Nastupují nové. Energie souladu, hojnosti, podpory… jsou tady, je to skutečnost, nová realita. 

Kdo v sobě nese archetyp královny nebo krále, dlouho šel sám, novým směrem, tak právě došel na místo. Do nového prostoru. Ten se začíná zaplňovat. Králové a královny se tady už nevynášejí na trůny, ale pohybují se mezi ostatními a začínají žít posvátné vztahy. Druhým nevládnou. Jsou na stejné úrovni, ví, že vše vychází z jednoho zdroje, jejich největší síla vychází z napojení na sebe samé, a tím jsou inspirací pro ostatní.

Tak huuuups – z vnitřního směrem ven:-)

Posílám článek v den lásky, aby naše těla prožívala vzrušení z radosti, že jsou tady, mohou se přerozovat, harmonizovat, plynout, milovat se, v každém tady a teď. 

KOHO BAVÍ TVOŘIT NOVÉ PARADIGMA SVÝM TĚLEM – zde jsou příležitosti 

22.2. – PRAHA „ABSOLUTNÍ SPLYNUTÍ S INTUICÍ“, středa, ve dni 222 – což jsou nové začátky, místo konání je – TOULCŮV DVŮR, Stáje, od 18,00 – 21,00 hodin, více informací na webu 

10.-12.března – PRAHA „LÉČIVÁ VIBRAČNÍ ZMĚNA V TĚLE“, pátek – neděle, hradí se nevratná záloha 555,-Kč, pocitově jsou tam nyní 3-4 volná místa, pro více informací, mrkněte na pozvánku na webu 

A tam najdete i další, na workshop – TANTRA & TAO, pak je Ratmírov ( v době čarodějnic se chystám spolu s vámi přepsat vzorec, kdy silné ženy byly vnímány negativně, v neúctě, bez pokory. Patriarchální nastavení stavělo vědomé ženy na okraj společnosti… nové nastavení si takových žen váží, má je ve svém středu, protože proměňují destrukci v nový život)

V červnu jsem tam dala příležitost pro TANTRU & TAO pro páry…

Uvidíte, co Vám bude rezonovat, kde máte být, tvořit, spolu se podílet…

Závěrem –

Posdílím ještě jeden obraz. Jaká je mocná síla, kouzlo v tom, když řeknete, že nepomáháte… že si nemusíme pomáhat. V praxi to pak vypadá tak, že bez řečí dělají věci všichni spolu s Vámi. Na workshopech to jde vidět v kuchyni. Prostor fyzické manifestace toho, jak to máme nastavené uvnitř v těle. Pozná se to podle společného stolu a úklidu. Tentokrát jsme měli hody, stejně jako v listopadu, závěrečný úklid zajišťovali všichni společně.

Tralalááááá, JSME TAM!!!

Jste NEJLEPŠÍ!!!

Love you.

Gabi 

Diskuze

Vložit první příspěvek

 
 
Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
stránky vytvořilo Anything Studio