Vesica-news
 
Vesica-news » MERCY - SOUCIT, PSÁNO ZE SRDCE

MERCY - SOUCIT, PSÁNO ZE SRDCE


Vědomí soucitného srdce

Krásný den všem na začátku října,

po energeticky silném Novoluní ve Vahách. Pár dní nazpět jsme tu měli podzimní rovnodennost, se kterou přišlo množství změn. Co se na určité úrovni v kolektivním vědomí odehrává, bych s vámi dnes ráda sdílela. Vhledy k aktuálnímu dění.

„Skutečné změny se dějí v momentě, kdy se na stejnou realitu dokážeme podívat jinýma očima. Pokud během situací, které se opakují, změníme přístup, vědomě v těle vytvoříme jinou emoci, změna se dostaví.“ 

Energii v těle vede pocit (emotion – energy in motion; anglicky se emoce přirovnává k energii v pohybu). Základem zdraví je energetická hojnost. Tímto jednoduchým příměrem se nám může objasnit, co způsobuje slabost a nemoci. V daném případě máme v těle na nejhlubší úrovni energetický nedostatek, stagnujeme. Imunita je ve své podstatě médiem zaznamenávajícím dostatek nebo „chudobu“. Do chudoby vede program oběti.

Díky nevyváženosti mezi základními principy, tedy ženskou a mužskou energií, bylo vědomí frekvenčně ukotvené v oběti nejčastějším typem na planetě Zemi. Velmi tomu napomáhal pohled „vědy minulosti“ odkazující na oddělenost všeho a všech.

Nyní mnoho z nás frekvenční úroveň „oběti, nutnosti ty kolem zachraňovat, potřeby přitahovat pozornost“ opouští. Tím, že tak učinilo poměrně velké množství lidí, uzavřela se během podzimní rovnodennosti část staré reality. Zbortila se. Na základě toho dalo mnoho lidí výpověď, rozvedlo se, ukončilo staré, nefungující.

Najednou začíná být jasně vnímatelné, že ve starých programech už nelze pobývat. S navyšující se citlivostí se vám nechce tělo stahovat dolů posloucháním zpráv, alkoholem, naučeným způsobem stravování a hlukem. A proč ne? Získáváme zpět respekt. S měnící se frekvencí vyhledáváme klid a ticho, abychom měli prostor objevovat, kdo jsme ve skutečnosti. Pokud ještě nemáme natrénované, jak si libovolně měnit emoce v těle, tedy roztáčet větší množství energie, aby nás „nebraly“ lítosti, ale místo nich jsme se zaměřili na vděčnost, propojení, soucit, tak to ve standardním nastavení dnů, kdy většinou spěcháme nebo se chceme bavit, nepůjde lehce. 

Možná tady ještě odbočím a vrátím se k minule zmiňovanému programu „zachraňování“. Je mi jasné, že když zmíním, že se pasujeme do obětí, tak většina z nás už má takovou dávku upřímnosti, že si to přizná. Ale proč bychom neměli zachraňovat? Kdo je v oběti, tak se čílí, protože si se zachraňováním spojuje svoji identitu. Jak velký je rozdíl mezi soucitem a lítostí? Zachraňování je maskujícím vzorcem pro lítost. Vytvořený z hlavy, stejně jako rebelie. Nemá požadovanou sílu, aby něco změnil. Program, který popisuji nemá nic společného s urgentními stavy, kdy někdo potřebuje naši pomoc. Popisuji tady „potřebu zachraňovat“. V té je schovaná touha – zachránit sebe. Nenechat odejít to, co už je vyčerpané, nachystané na odchod.

Minulý víkend jsem měla velmi zvláštní prožitek. Načítala jsem, jak se vytvořily okolnosti, poměrně jasně definující, co je nová a co stará realita. Uvnitř mne zrála volba, díky níž jsem, věřím že nadobro, hry na klany, dva tábory, opustila. Věděla jsem s jistotou, že nejpodstatnější je, abych byla v souladu se sebou. Stála jsem v místnosti mezi lidmi a uvnitř v těle se nejprve odlupovala, a pak se zřítila „stará stavba, jenž měla definovat moji identitu“. My ženy jsme ji v minulosti měly často spojenou s mužem. Patriarchální nastavení sehrálo svou roli, v potlačení ženské energie, dokonale. Potřeba identifikovat se s něčím venku byla však silná v tělech žen i mužů. Měla nám dodávat jistotu, která nám přirozeně chyběla uvnitř. K tomu sloužila náboženství, sportovní oddíly, party. Logem, dresem, vizitkou jsme ostatním sdělovali, kdo jsme.

Kdo jsme však ve skutečnosti, když vystoupíme z jakéhokoliv fan klubu?

     

Tak, jak se uvnitř mne rozplýval obraz Notre Dame symbolizující patriarchát (to je také důvod, proč se tak rychle hrnuly velké částky na obnovu od solventních mužů… nemyslím si, že k tomu jakkoliv přispívaly vědomé ženy), začalo se rodit něco nového. Vědomí soucitného srdce. Přijetí. Každého člověka. Uznání, že se nachází na té které úrovni vědomí, kterou právě zkoumá a poznává.

Soucit má obrovskou sílu. Tak jako zachraňování žádá akci, přitahuje pozornost, kolikrát vede do boje, srovnávání (my zachraňujeme – jsme dobří, stojíme proti těm zlým), pak soucit je kvalitou tichou, anonymní, nikdo o ní nemusí vědět.

Do reality na planetě Zemi se otevřela možnost setkání soucitného srdce ženy a muže. Příběh Máří Magdaleny a Yeshui po dlouhé přetržce pokračuje. Mnoho žen se již probralo ze spánku a vědí, že jejich posláním je držet silné pole. Svoji sexuální sílu zklidnily, spojily se s ní, a tak se začaly dotýkat božské esence. Už se nepotřebují oblepovat nálepkami z všelijakých duchovních směrů nebo proudů. Nechávají se inspirovat, to ano, ale na první pozici mají sebe jako vědomí, otevřené srdce, galaktické propojení (ví, že nálepky patří egu, které je kolikrát opatří všemožnými lákadly, jen aby odvrátilo pozornost od podstaty).

Když se ženská sexuální síla zklidní, je připravená uzdravovat. Ve zdejší realitě se udála jedna poměrně vzácná konstelace. Díky patriarchálnímu nastavení zde nebylo mnoho mužů, kteří by ženám pro spojení své sexuální síly s božstvím vytvořili prostor, ochranu a bezpečí. Častokrát to bylo naopak.

Některé ženy ještě nenasbíraly dost síly, aby muže, bránící staré formy, pustily. Vzhledem k tomu, že nemají spojení se svým energetickým tělem, mají jej málo probádané, tak ani netuší, že muže energeticky drží. Projevuje se to tak, že nejsou ve vztahu spokojené, kolikrát kvůli ekonomice věci nechtějí odejít, pravá příčina je však v tom, že se vedou do závislostí na mužích, protože nemají rozpoznanou vlastní energetiku.

Jenže, některé ji rozpoznanou mají. Díky tomu, že ztišily vnitřní vody, nenabíhají si do mužských vzorců, nepotřebují zapadat, spojily archetyp Máří a Yeshui uvnitř sebe. A začínají se dít zázraky. Skrze Vesicu. Kdykoliv své tělo propojíte s čistou esencí, vyrovnáte uvnitř oba protiklady, v tu chvíli jste v nové realitě. Poznáte to tak, že už nepotřebujete vztah. Stačí vám propojení. Mnoho lidí je ve vztahu, milostném, kamarádském, rodinném, ale nemají propojení. Z toho důvodu tvoříme kolikrát falešné iluze o lásce, která se prezentuje jako vztah dvou lidí. Láska je stavem, ne vztahem.

 Patriarchát (utrpení, symbol Yeshui na kříži) vedoucí do destrukce zanikne v tělech vědomých žen. Taktéž vědomých mužů, kteří si uzdraví vztah k ženské energii. Díky odpuštění, soucitu a lásce (do popředí se dostane znovuzrozené světelné tělo). V daný okamžik se ukáže, o čem je skutečná síla zaměňovaná za peníze. Vesmírným, přirozeným zákonem je hojnost pro všechny. Bankovky, které na Zemi používáme, v sobě nesou program nedostatku ( z toho důvodu jsme tak často nemocní, oslabení). Jsme přesvědčení, že jich koluje omezené množství, a tak generují boje mezi lidmi. Zkuste si představit, že jich je neomezené množství a všechny spojují. Jakmile se do takového vědomí dostaneme, už je nebudeme potřebovat.

Něco nového se narodilo. Příběh o posvátném vztahu pokračuje, již z jiné úrovně vědomí. Pro všechny, kdo mají zájem o stavy propojení, energetickou hojnost, dotýkání se reality zázraků, tvořím příležitosti. Kruhy. Níže je přehled těch nejbližších. 

NEJBLIŽŠÍ KRUHY

Ve čtvrtek, 3.10.        BRNO, QIGONG & HEALING, na ul. Kamenné 20, v krásné Lipce, pravidelný Qigong… spojený s léčením (dále podle rozpisu na letáčku, ve čtvrtek jsou termíny 17.10., 24.10., 31.10., atd.)
V pondělí, 7.10.          BRNO, QIGONG & HEALING, na ul. Kamenné 20, v krásné Lipce, pravidelný Qigong… spojený s léčením (dále podle rozpisu na letáčku, v pondělí jsou termíny 21.10., a pak vždy ob týden) 

V pátek, 11.10.           HEŘMANŮV MĚSTEC, RC Radovánek, od 17,30 – 20,30 hodin, téma – SPIRÁLA – EVOLUCE (kvantové posuny) 

Ve středu, 16.10.       PRAHA, Toulcův Dvůr, od 18 – 21,00 hodin, téma -  OTEVŘENO DO NOVÉ DIMENZE 

V sobotu 19.10.          ZNOJMO, tělocvična speciální školy, od 9,30 – 16,00 hodin) – QIGONG, VĚDOMÉ DÝCHÁNÍ, MEDITACE 

V úterý 29.10.            BRNO, ul.Vojanova 1, od 18 – 21,00 hodin, téma -  OTEVŘENO DO NOVÉ DIMENZE 

Víkend 1. – 3.11.        PRAHA, Toulcův Dvůr, INTENSIVE QIGONG & HEALING 

Pátek, 22.11.              ZNOJMO, RC Maceška, 18 – 21 hodin, KAKAOVÁ CEREMONIE 

Víkend 6.-8.12.           PRAHA, Toulcův Dvůr, HIEROS GAMOS, vnitřní soulad mezi mužskou a ženskou energií 

Na závěr přidávám krátké video na téma „V čem spočívá skutečná síla“. Povídání je nejen vyjádřením ve slovech, ale rovněž sdílením energetiky věci.

https://www.youtube.com/watch?v=qQ49Gc0LuKY 

V průběhu října budu mít prostor pro 3 individuální sezení na Vesice (můžete přijet jako jednotlivec, nebo se domluvit malá skupina – max. 3). Kdo máte zájem, napište mi, domluvíme se.

 Krásné dny Vám přeji, Gabriela

 

Diskuze

Vložit první příspěvek

 
 
Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
stránky vytvořilo Anything Studio