Vesica-news
 
Vesica-news » "Our brilliant mission - Každý z nás je diamantem - hvězdou"

"Our brilliant mission - Každý z nás je diamantem - hvězdou"


Země se v srpnu posunula do frekvenčního pole, které propojuje bytosti na ní žijící do svého středu. Jsme Vědomím v těle. Kdo se rozpomene, tak změní pohled vnímání na realitu kolem i uvnitř sebe. Probuzené vědomí primárně harmonizuje své tělo.

Ahojte bytosti přinášející do této reality svůj vnitřní briliant. 

Kdo z nás se s ním již spojil? Kdo z nás si vzpomněl, že jsme na planetu Zemi  nepřišli primárně řešit hypotéky, nemoci, rozchody a peníze?

Kdo už ví, že se pohybujeme v multidimenzionálních vodách? 

Uvedené poznání závisí na nastavení vnitřního úhlu pohledu.

Jedna skupina bytostí si svobodně, na úrovni vědomí, nastavuje ještě „starou“ optiku. Ta se často zaměřuje na problémy. Energetické pole těchto bytostí přitahuje zápisy, které se dají jednoduše nazvat „řeším neřešitelné“ nebo „stále musím něco řešit“. Tím se vyčerpává velké množství životní energie. Vibrace v těle jsou v tomto případě pomalé, protože pro rychlejší je zapotřebí, aby se s energií nakládalo moudře. 

Druhou skupinou jsou bytosti, které se již probouzí z kolektivního snu. Začínají měnit optiku. Dívají se pohledem Gaii, a tím se dostávají na její frekvenční úroveň. Otevírá se jim multidimenzionalita. Spouští se vnitřní samoléčivé procesy.  Tyto bytosti získávají zpět své léčitelské schopnosti, rozpomínají se na to, že jsou primárně vědomím a ví, že do této reality přinesly světelné zápisy a kódy, které jsou uložené ve vnitřním krystalu, diamantu.

Diamant neboli briliant. Španělsky „zářit“ se řekne „brillar“. Je to jasné. 

Kdo je připravený otevřít oči pravdě, tak zaznamená, že strach, který stál na životní cestě před tělem, čímž stínil výhled, různě se zvětšoval, aby zastrašoval a umenšoval, ztrácí svou pozici. Probouzející se bytost jej bere za ruku a staví jej vedle sebe, aby se spolu dívali stejným směrem. Tím se odkrývá výhled. Strach se mění na důvěru, a to z toho titulu, že energie je jedna. Záleží na tom, jakou pozici ji přidělíme, a jak ji vnímáme. 

Jakmile dostatečný počet bytostí chytne svůj strach za ruku, postaví si jej vedle sebe, dívat se budou stejným směrem, tak tím promění dualitu na jednotu. 

Zkuste člověka, se kterým máte různé pohledy na tutéž realitu vzít jemně za ruku a postavit vedle sebe, abyste se dívali stejným směrem.

Co se stane, když už nestojí naproti Vám a nevysvětluje své pravdy? Možná zázrak… 

A tak vedle sebe můžete postavit svou multidimenzionalitu, pozvat Gaiu, Slunce, své doma ve Vesmíru…

Jakmile dovolíme dívat se způsobem, že plyneme jako lidská společnost jedním směrem, tak to zrealizujeme. Ve 3D zmatku se zdá, že jsou tady ti, kdo to myslí opravdu dobře, a pak ti, kdo to nemyslí ale vůbec dobře. Má to svoji logiku. Umístili jsme se do bazénu, který má své ohraničení. Půlka loví a půlka je lovena. Když ve svých představách vyskočíme z bazénu, kde je čistá voda udržována chemicky, což nedělá nikomu dobře, a přeskočíme do řeky, která si organicky plyne, přestaneme ve svých životech pociťovat omezení.

Plynutí jedním směrem.

Kdyby se ve firmách namísto nekonečných meetingů postavili všichni včetně šéfů, majitelů, zaměstnanců vedle sebe tak, aby se dívali jedním směrem, nemuseli by si dlouhé hodiny vysvětlovat, kudy se má firma ubírat. Silná vize a záměr sjednocuje pole a pohledy.

Mně osobně by se líbilo, kdyby se učitelky a učitelé posadili každý den alespoň na chvíli do lavic, vedle dětí a vědomě se s nimi propojili.

V nemocnicích by neškodilo, kdyby se doktoři před vizitou položili na nemocniční lůžko a spojili se s vědomím těch, kdo na nich leží.

Úředníci by si mohli každý pracovní den ráno sednout na židličky těch, kdo za nimi přichází.

Pokud v sobě máte touhu pro proměnu, manifestujte tyto situace. Vytvořte je. Jde s tím osvobozující energie.

Před týdnem jsem měla vizi, ve které jsem viděla, jak se světlo a tma navzájem uznávají a mají k sobě respekt. Světlo vidělo ve tmě mystérium a tma ve světle osvícení.

Jakmile bude naše vibrace dostatečně rychlá, tak uvidíme, že jsme bytosti z jedné substance. Je dokonalé, když se dvě substance milují, anebo když se ve 3D na sebe zlobí. Stejně se na úrovni multi-dimenzionality milují.

Zpráva pro tyto dny – pochazí z knihy „Zpráva o Lásce a Moudrosti“. Anglicky zní – „SPEAK UP, SPEAK UP, SPEAK UP“.

Pokud Vám tělo hlásí, že situace, ve které jste se ocitli vykazuje energetickou nerovnováhu, tak to vyjádřete nahlas.

Není možné mít zdravé tělo a v životě ustupovat, uhýbat, bát se projevit, nevyjadřovat své pocity.

Zdravé tělo máme tehdy, když říkáme své NE na situace, které s námi nerezonují.

Není možné mít sílu, tu pravou sílu v těle, ale navenek  hrát mentální hry. Ty vychází z velmi slabé úrovně. Kdo má probuzené vědomí, tak to ví. Srdce Vám řekne, že se hraje “hra“. Jakmile dáte ostatním na vědomí, že hry nehrajete, zjistíte, jak nízkou potenci měly.  Hry ega se jen tváří, že mohou kdeco a kdekoho ovlivnit.

Věřím, že naše propojená vědomí povedou fyzická těla do zázraků spojených s léčením.

V mém vlastním těle se mi to děje. Je to otázka svobodné volby. Otázka toho, co je radostné a naplňující. Přeji si vidět pravdu, podstatu, být realizující bytostí, kterou baví Život, autentická síla, kreativita,… ?

Odpověď je – ANO.

  

A tak dál tvořím příležitosti, v rámci kterých je možné vibrační spojení s Gaiou, skrze které se otevírá moudrost srdce. Ta ukazuje, že jakmile přestaneme očekávat pozornost, potřeby pochválení, schválení zvenčí, což energeticky zmenšuje, ale začneme se plně koncentrovat na to, co my sami do této reality přinášíme, pak se energeticky rozšíříme všemi směry. To je klíč proměny.

Jsem vděčná, že jsem v letošním létě dokončila jednu kapitolu, která měla dlouhého trvání. Mám pocit absolvování vesmírného semestru, skrze který jsem se připravovala na změny. Spojené je mám s posvátnou geometrií a zvukem. Symbolem zrodu a stvoření je VESICA, proto je mám v poli zapsané jako VESICA HEALING. Vedou ke znovuzrození na planetě Zemi.

Má cesta mne momentálně vede k tomu, abych si nechávala dostatek prostoru pro individuální proměny, které mám popsané na web stránkách - http://www.vesica-news.com/vesica-healing-promena/

Kdo uslyšíte vnitřní volání, pradávný „calling“, ozvěte se.    

                                                                                  

GONGY A FLÉTNY NA VESICE, 4.-8.září 2015

Pradávný „calling“, tedy volání nás svedlo dohromady s Bearem a Andrewem, o kterých už určitě všichni víte. Svoji letošní Výpravu započali v neděli v Pacově. Na Vesicu se přesouvají příští čtvrtek. V této chvíli je asi 80% z kapacity na zvukové cesty zamluvených, takže stále je tu ještě 20% pro ty, kdo si budou přát zažít zvuky z pradávných nástrojů v přírodní stavbě, která má tvar Jádra. Teď mi něco napovídá, že i Univerza. V každém případě to tímto směrem vede hned po prvních tónech.

V Pacově jsem viděla, jak mi ze srdce vychází obrazy. Stoupaly nejprve nahoru do šišinky, to abych spatřila, jak se realizují ve vnějším, a pak i směrem dolů, kde se harmonizovaly se zemskými frekvencemi. Vím, že je to cesta, která dává jasné znamení, že si realitu tvoříme sami. A teď si představte, že ten stav dovolíte a budete ze svého srdce posílat skrze svůj moudrý super systém obrazy a vize do vnějšího světa. A protože ze srdce, tak budou v jednotě. Představte si, že na základě těchto vysílaných vizí a obrazů proměníte násilí, represe a příkazy do svobodného Bytí. Z mého pohledu vnímání jsme přesně kvůli takovým manifestacím tady.

Tak zpátky k těm volným místům – ty jsou ještě v pátek 4.09. v 11 hodin a ve 14 hodin,  nějaká se najdou v sobotu 5.09., a pak v úterý 8.09.          

            

Další následuje Praha - Toulcův Dvůr 16.září (ve středu)večerní workshop, spolutvoření na Toulcově Dvoře s názvem VĚDOMÍ PŘESAHUJÍCÍ STÁVAJÍCÍ REALITU.

Všem zhruba 45 lidem, blízkým bytostem, kteří jste se účastnili minulou středu, MOC DĚKUJI.

V říjnu je víkendová Praha – „POSVÁTNÁ GEOMETRIE V PRAXI“, v termínu od 23.-25.října, momentálně je obsazeno zhruba z poloviny. Více informací je zde - http://www.vesica-news.com/seminare/vikendovy-seminar-v-praze-354

 

Na všechny akce s sebou beru předměty se zakomponovanou posvátnou geometrií, které jsou z různých přírodních materiálů a z různých dílen. Spojuji je u sebe, aby šly do světa a pomáhaly nám v udržování vyšších frekvencí v těle. Prostě zářiče. Na prodej již nyní. Informace jsou na Facebooku - https://www.facebook.com/profile.php?id=100005096054850

     

Jak jsem tu dnešní zprávu vkládala do slov, vysvitla duha. Nechť je stále přítomná, Gabi

Diskuze

Vložit první příspěvek

 
 
Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
stránky vytvořilo Anything Studio