Vesica-news
 
Vesica-news » Our cells with light codes - je čas opustit vnitřní 3D Matrix

Our cells with light codes - je čas opustit vnitřní 3D Matrix


Ve stávajícím časoprostoru je naše optika zaměřena z velké části na hmotné vyjádření. Uvnitř nás se však nachází (ve velkém měřítku doposud neprobuzená) schopnost - vidět jemnohmotný svět. Aktivuje se přes důvěru, že se jí můžeme dotknout všichni.

Kresba - od Leonardo da Vinci

 

Dávám si záměr, ať mi do slov vchází vysoká vibrace, která se po jejich přečtení bude dotýkat vnitřní krajiny každého z nás. Rychlejší frekvence uzdravuje a vede k rozpomínání. Občas dostávám otázky, jakým způsobem navodit ve svém těle stav „otevírání se potenciálům“. Když se na to nyní naladím, tak mi k tomu přichází, že základem je přijetí svého těla jako energetického obrazu.

Matrix 3D nám velké možnosti v rámci tohoto poznání nenabízel, a tak jsme je ani nevyužívali. Se svým obrazem jsme si vyhrávali primárně venku (anebo nevyhrávali). K tomu jsme měli zavedené všemožné trendy – oděvní, obuvní, kosmetické. Tady nám bylo zřejmé, že záleží na nás, jak své tělo oblečeme a zkrášlíme, tedy jaký obraz mu přidělíme. Na první pohled bylo poznat, koho to baví a koho ne. Kdo si rád hraje, je kreativní, a kde chyběla fantazie, a jen proto, že jsme se domluvili, že budeme chodit v západní společnosti oblečení, tak se něco „poskládalo“.

                Když se podíváme na svůj obraz zvenčí tady a teď. Jaký je? Je barevný, fresh a vibrující? Pokud ano, tak tomu zcela jistě odpovídá vnitřní pocit. Každé ráno se můžeme svého těla zeptat, do jakých barev jej máme odít. V případě žen – jaké šperky, pokud nějaké, si vzít. Podívat se do zrcadla a přijmout zodpovědnost, že jsme to my sami, kdo obraz v zrcadle tvoří. My volíme, zda náš obraz evokuje krásu, barevnost, hloubku. Záleží na našich každodenních rozhodnutích, zda je obraz našeho těla plný energetického a živého vyzařování.

Z povrchu míříme do hloubky. Kódem pro rozpomenutí se na základní vesmírné principy v této realitě je „jak se díváme“ – pod jakým úhlem, zda jen ven, nebo i dovnitř.

 Vnímejme své oči. Můžeme si procítit, že každá buňka našeho těla mnohonásobně převyšuje schopnosti nejvýkonnějšího počítače, který kdy lidé vyrobili. Takových buněk máme v očích milióny. Světlo zachytávané v okolním světě je předáváno mozkovým centrům. Pokud světlo (světelnou optiku) otočíme dovnitř sebe a dovolíme, ať ty super výkonné počítače přečtou, co vidí, tak nám mozek předloží exaktní data. To je jedna ze schopností, která nám „zeslábla“, protože nebyla užívána. Proto i ten obraz bude zpočátku slabý. Zkoušejte to dny a týdny. Uvidíte, že vidíte.

Pak začnete radostně komunikovat s buňkami. Spatříte nové, právě se rodící a zároveň si budete vědomi těch, které odchází. Tady zjistíte, že PROBÍHAJÍCÍ PROCES TRANSFORMACE SE BYTOSTNĚ TÝKÁ TÉTO ÚROVNĚ – buněčné. Cyklus přicházejících a odcházejících buněk v rámci našeho těla je tzv. „malým Vesmírem“. Podobá se koloběhu našich životů. Pokud si přenášíme zápisy z jednoho života do druhého, tak to stejné se děje na buněčné úrovni. Nové buňky přichází se „starými zápisy“. V současné době si máme na tento princip vzpomenout – uvidět jej. Když přijmeme propojení mezi malým a velkým za své, tak nás naše vlastní vědomí intuitivně povede, abychom mnoho ze své pozornosti zaměřili k těmto „nositelům života“. Když si požádáme, ať se do naší vnitřní krajiny rodí buňky, které nepřichází „ze světa starých forem a zápisů“, ale které v sobě nesou světelné kódy, které nám umožní rozpomenout se, že jsme vědomím v těle, mocnou bytostí, nádherným projevem stvoření, čistou duší, energetickým polem, ve kterém je zapsáno vědění a moudrost z různých dimenzí, tak umožníme své vlastní znovuzrození.

              
    Inspirace z Etsy.com

 Návod na vizualizaci (THE CELL IN THE SHELL WHICH IS THE LIGHT CODE – buňka uvnitř perlorodky je světelným záznamem)

Ponořte se s pozorností do své vnitřní krajiny, která je součástí Vesmíru a požádejte si, ať spatříte zrození jedné nové buňky, které právě probíhá v těle. Tuto buňku může symbolizovat perla v lastuře. Víte, že je to čistá, zářivá perla z vesmírné lastury (perlorodky), která se manifestuje uvnitř Vás. Není zatížená předchozími zápisy, PŘICHÁZÍ Z JINÉHO ZDROJE. V momentě zrození začíná komunikovat se všemi ostatními buňkami. V našem těle probíhá přepis. „Pásmo“ Matrixu 3D odchází (z těla odchází toxiny). Vnitřkem svého Bytí se dotýkáme multidimenzionality. Každá perla miluje další perlu, poznává v ní sebe sama, i když ví, že každá má své určení. Regenerující proces započal.             

 

Naše duše ví, že taková je domluva s Gaiou. V určité fázi svých životů dovolíme, aby světelné kódy, které změní staré zápisy, vstoupily do našich buněk. Svá těla propojíme se Zemí a Nebem a nové otevřené buněčné brány budou vyživovat světlem, čchi, pránou, životní energií celou naší Bytost. Vnitřní proces se bude zrcadlit venku. Tím, že provedeme tuto proměnu uvnitř sebe, tak otevřeme brány pro přicházející energie ze zemského jádra, měsíčního, slunečního, galaktického. Struktura posvátné geometrie zharmonizuje život na Zemi.

 

Kdo vnímáte, že tyto informace jsou určeny Vám, že Vy jste těmi, kdo mají otevřít své tělo pro proměnu, znovuzrození, že vy jste těmi, kdo mají aktivně vstoupit do probíhajícího proudu změn a skrze sebe je spoluvytvářet, přijďte praktikovat do kruhu

 První možnost je 19.srpna (středa) v Praze – na Toulcově Dvoře – téma „ŽIVÉ A PULSUJÍCÍ TĚLO“ – více informací zde - http://www.vesica-news.com/seminare/zive-a-pulsujici-telo

 Dále pak zvukové cesty a potní chýše na Vesice (největší symfonický Gong světa a Navaho flétny) v termínu od 4.-8.září – úžasná příležitost, jak meditovat za poslechu nejstarších nástrojů světa ve stavbě, která má tvar Jádra, Lastury, na téma světelné kódy v nově se rodících buňkách - http://www.vesica-news.com/seminare/zvukove-lecive-terapie-gong-fletny

 V Praze pak budu 16.září, na Toulcově Dvoře s tématem „VĚDOMÍ PŘESAHUJÍCÍ STÁVAJÍCÍ REALITU“

 A mnoho z pradávného, geometricky posvátného, multidimenzionálního máte příležitost zažít na začínajícím cyklu víkendových workshopů s názvem „POSVÁTNÁ GEOMETRIE V PRAXI“. Konat se budou v Praze, časem možná i na jiných místech. První termín, na který je možné se již teď přihlašovat je v říjnu – od 23.-25.října

 

A poslední nabídka, příležitost, se týká individuálních setkání. Na těchto je možné se domluvit v Brně nebo na Vesice. Během terapií nic neřešíme, naopak otevíráme. Nehledáme, naopak – nacházíme. Zrychlujeme vnitřní vibrace, které mění pohledy na vztahy, situace a sebe. Jsou to zkrátka vysoko-vibrační setkáníJ Pokud jsou obě místa pro Vás příliš daleko, tak nabízím vedení po Skypu – http://www.vesica-news.com/leceni-terapie/

 S láskou pro všechny bytosti této reality, pro Gaiu, Měsíc, Slunce
Gabi

Diskuze

Vložit první příspěvek

 
 
Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
stránky vytvořilo Anything Studio