Vesica-news
 
Vesica-news » "QIGONG - ZDROJEM SOBĚ"

"QIGONG - ZDROJEM SOBĚ"


..blíží se Rovnodennost, pojďme se naladit

Krásný slunečný den všem, už skoro jarní,

I když jaro nám oficiálně začíná 20.března na jarní Rovnodennost. Zrovna to tak vyšlo, že bude v Praze večer, který tam už několik let jednou v měsíci, vždy ve středu, mívám. Přijďte, oslavíme se. Mnoho indicií naznačuje, že to nebude jen tak ledajaká oslava. Rovnodennost je v případě letošního roku doprovázena Úplňkem (již třetím Super-Úplňkem v tomto roce). Naposledy se to takto sešlo před 19 lety v roce 2000, a další podobná konstelace nastane až v roce 2030.

A to není všechno. Někteří z vás už znají možnost jiného počítání času, než podle dnes užívaného Gregoriánského kalendáře. Ten vytěsnil lunární cyklus v jeho přirozené podobě (rok má 13 úplňků). V gregoriánském kalendáři je potlačený ženský princip, proto je naše společnost z velké části (už se to mění) patriarchální s adorováním technologií a potlačeným citem k přírodě (elementům, zvířatům). Vyrovnanost mezi mužským a ženským principem je přítomná v Mayském kalendáři, a pak je tady další, který z něj vychází, ale zároveň pojímá galaktické principy. Podle tohoto kalendáře začíná na první jarní den série portálových dní, což znamená, že se ztenčují hranice mezi časoprostory, přichází hodně vizí, docházejí souvislosti.

Koho téma více zajímá, uvádím zde stránky – www.lawoftime.org 

V dnešní době vše nasvědčuje tomu, že se za současné situace nabízí dvě možnosti. V případě, že zůstaneme v nevědomí, bez toho aniž bychom změnili zvyklosti, což je z jiného úhlu pohledu určitý rytmus, který definuje, jak žijeme (zrychleně, ve stresech, v hlavě bez propojení a vnímání zbývajících částí těla), tak se destruktivní vlna bude šířit dál. Druhou možností je ukončení fáze, kdy jsme se považovali za osobnost, v mnoha případech oddělenou od celku. Nová fyzika zcela jasně dokazuje, že se jedná o nesmysl. Iluzi. Vesmír je fraktální povahy. Každá buňka v našem těle ví, že je součástí něčeho většího. Orgánová buňka tvoří orgán, orgány tělo. A tady to nekončí. Tělo je součástí planetárního těla, planetární tělo je součástí galaktického atd. Vše je spolu navzájem provázané, ať si o tom myslí náš mozek, co chce.

V zásadě se po celou dobu, na všech fraktálových úrovních, odehrává tanec mezi mužskou a ženskou polaritou. Pokud se jeden z principů oslabí, pak vše kolabuje. Mužský princip, který by měl mít podle lidských pravidel navrch a být tedy v nebývalé síle, kterou mu má zajistit většinové právo o rozhodování, kolabuje taky. To už však chce velkou dávku upřímnosti, abychom si to dokázali přiznat. Muži, kteří probouzí své vědomí, ale často i v nevědomí, vnímají šestým smyslem, že ženský princip rozhodně není slabší. Win-win situace nastává, když jsou spolu obě energie vyrovnané. A pro taková uvědomění tady máme speciální dny, kterým je například blížící se rovnodennost. Equilibrium. Udělejte si ten den čas na sebe, uvnitřnění, oslavu, ono se to pak mnohokrát vrátí zpět.

Celkově si pro sebe vytvořte mnohem více prostoru. Až teprve s vnitřním klidem se tělo napojuje na neviditelnou síť plnou matric a kódů, které ctí univerzální principy. Spojení se sítí, kde je doma naše tzv. Higher Self, „vyšší vedení, moudrost, něco, co přesahuje pozemskou formu“, nám dává znát, co je pravda a co iluze. Z tohoto spojení se rodí síla pro tvoření změn. Tak jako Internet spojuje informacemi pocházejícími převážně z mentální úrovně již téměř celou planetu, pak Soulnet (Soul znamená „duše“ a net je „síť“) nám dává na vědomí, že záznamy přesahující zdejší Matrix máme uvnitř sebe. 

Internet není jediným zdrojem informací. Zdroje, které jsou žádané, proto abychom přežili a vyvíjeli se, nejsou jen venku. Tady nastává ten velký disbalance mezi oběma výše zmiňovanými aspekty. Venek je muž a vnitřek žena. Venek je světlo, sluneční paprsek, vnitřek je skryté vědění. Když se ženy směřují hodně ven, chtějí být viděné ve vnějším prostředí, příliš studují, chtějí se vyrovnávat mužům, tak to nebude nikdy fungovat. Přirozeným principem je, když se žena vnořuje do sebe, miluje ženský princip, ctí jej a v důvěře zve dovnitř ten mužský (intimní milování je jen jednou z mnoha podob). Všudypřítomná nerovnováha je odrazem toho, že máme hodně venku a málo vnitřku. Vnitřní Zdroj je stále ještě ve velkém zapomnění. Proto máme pocit bezpečí a jistoty tak hodně spojený s obklopováním se. Věcmi, potravinami, lidmi… ono to samozřejmě do této reality patří, ale když jste propojení se zdrojem uvnitř sebe, svou moudrostí, v napojení na „Soulnet“, pak nepotřebujete mít tolik oblečení, jídla v lednici a nemusíte být každý večer s jinou partou lidí a bavit se. Je báječné s lidmi být, ale občas taky jen se sebou. 

A tím povídání končí a navazují příležitosti, které tvořím, abychom svá těla odpojili z Matrixu a napluli si do moře vědomí, kde víte, že jste vším a vše je vámi.

Informací je všude plno, teď to chce tu praxi. Být ve skutečném spojení se sebou. 

PŘÍLEŽITOSTI PRO „VĚDOMÉ BYTÍ“ 

20.března – středa      PRAHA, Toulcův Dvůr, od 18 – 21 hodin, téma je – OSLAVA ROVNODENNOSTI. A jak popisuji výše, tady skutečně stojí za to, se naladit. Spolu s Úplňkem a začínajícím portálovým obdobím to bude vědomá merenda jaksepatří! Spolu s cateringem od Káji Novákové a také tradiční čokoládou. Přihlášky na – gabisoul77@gmail.com. Pokud se chystáte, přihlaste se. 

23.března – sobota    ZNOJMO, krásná tělocvična, spíše velký rehabilitační sál, jak jej místní nazývají, od 9,30 – 16,30 hodin s obědovou pauzou – QIGONG, VĚDOMÉ DÝCHÁNÍ & MEDITACE. Teď je tam tak 5 míst volných. Kdo si přejete mít uzdravené, šťastné a propojené tělo, být ve vědomí, přijďte, je to vynikající příležitost 

26.března – úterý        BRNO, studio na ul.Vojanova 1, od 18 – 21 hodin, téma je – VĚDOMÉ DÝCHÁNÍ, DOTEK & POHYB. Přijďte se uvolnit, být, v blízkosti, plynout… 

V dubnu bude večerní Praha ve středu 17.04. a Brno v úterý 23.04. 

1.- 4.května – středa až sobota (středa je státní svátek ) -                MALÝ RATMÍROV u Jindřichova Hradce, krásný kemp v přírodě, kde budeme mít QIGONG INTENSIVE CAMP. Tento termín je zaplněný, jste úžasní! Proto přidávám další – 

5.- 8.května – neděle – středa (opět státní svátek) -            MALÝ RATMÍROVQIGONG INTENSIVE KEMP… Qigong je takovou mocnou přelaďovačkou z nevědomí do vědomí, asi se hodně vyplatí být si s tím intenzivně 3 dny, tuším, že to bude super léčivé

Tady ještě místa jsou, přidejte se. 

8.-11.května – středa – sobota           MALÝ RATMÍROV – ESENCE, pobyt pro rodiny s dětmi. Pro děti je připravený velmi krásný program – PROBOUZENÍ STUDÁNEK, my dospělí si v čase, kdy děti budou na procházkách po okolí (převážně v lese) budeme PROBOUZET VNITŘNÍ ZDROJ. A také skrze hru, uvolnění. V některých momentech se spojíme s dětmi, protože děti, které vidí své rodiče šťastné, bezprostřední, spontánní, ve hře, ví, že je svět v pořádku. Tak takovou báječnou příležitost vám spolu s Ladou, Mončou a Lucií připravíme. Teď jsou volné 4 chaty.

Fotky z minulého roku – 

       

   

V květnu budu v Alchymistických Litoměřicích, tak i tam se potkáme, kdo jedete. 

V květnu je večerní Praha ve středu 15.05., a Brno v úterý 21.05. 

14.-16.června – pátek až neděle        PRAHA, Toulcův Dvůr, od pátku rána do neděle oběda, téma je – MYSTIKA & VĚDOMÍ – únorový mystický víkend jsme měli podle galaktického kalendáře v té největší harmonii, právě začínalo období tzv. mystické (jak jinak?:)) tady v červnu navážeme, půjdeme ještě do větší hloubky, k sobě, což je nesmírně cenné jak pro ženy, tak i muže. 

21.-23. června – pátek až neděle       VESICA (Vysočina, přírodní – slaměno-hliněný domek v krásné přírodě, údolí řeky Oslavy), PRÁNICKÝ VÍKEND – v pátek je letní SLUNOVRAT, takže to opět vychází báječně. Tento termín nebudu dávat na web, protože tuším, že se zaplní rychle vámi, už teď jsou 3 místa obsazené. Minulý rok vás bylo asi 50, kdo jste víkendovou pránu absolvovali (jen pro upřesnění – nejedná se o přechod na pránu, spíše pročištění, možnost propojit tělo s vnitřním zdrojem… celé je to o tom, že se po dobu 48 hodin pije jen čistá voda, nejí se, ale medituje, cvičí a praktikuje a taky hodně odpočívá), tak tuším, že si to opět zopakujete. Plus se samozřejmě může přidat někdo nově. Jakmile se přihlásíte, pošlu vám podrobnosti. Podmínky jsou – 2.220,-Kč jako minimální stanovená částka, s přihláškou se bude hradit záloha, to vám upřesním pak do emailu. Součástí je muzikoterapeutický koncert na závěr.

Další 3 termíny roku 2019 jsou tyto (podmínky stejné, hlásit se můžete už taky ) – 19.-21.červenec, 2.-4.srpna, 6.-8.září 

Krásné dny, Gabi

Diskuze

Vložit první příspěvek

 
 
Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
stránky vytvořilo Anything Studio