Vesica-news
 
Vesica-news » "RESPECT - RESPEKT"

"RESPECT - RESPEKT"


Završilo se období, kdy byly více, než kdy jindy, otevřeny průchody mezi dimenzemi,... staré programové verze přestaly fungovat, nové se rodí... spolu s tím i respekt k sobě navzájem

Krásný den, po víkendu, kdy padaly Perseidy,

jak vám je po „protančení“ Lví bránou? Jízda, že?

O Lví bráně jsem psala už minulý rok, ale detailnější popis toho, co vlastně znamená, chyběl.

Vzhledem k tomu, že letošní prázdninové období je nesmírně intenzivní, nabízí se téma více otevřít.

Koncem července a začátkem srpna se po každý rok otevírají průchody, „portály“, mezi dimenzemi. Naladěným tělem je možné zachytávat energie, které proudí z kosmu na Zemi. Díky vyšší vibrační hodnotě narušují zdejší hustotu. Občas je to pěkný očistec, obzvláště, když se ve stejném období dějí i zatmění. 

Když bychom to vzali po pořádku, tak možná nejprve několik slov k našemu gregoriánskému kalendáři. Je směrodatný, určuje počítání času a tudíž udává příslušný rytmus. Jenže ten není přirozený.

A proč tomu tak je? Tedy, že ve skutečnosti je gregoriánský kalendář uměle vytvořeným programem? Nectí ženský princip, pouze mužský. Je známo, že oběh Země kolem Slunce činí 365 dní. Jenže. V jednom roce není měsíců dvanáct, ale třináct. A ty perfektně lícují s ženským 28-denní cyklem. Po vynásobení obou cifer (13 x 28) se dostáváme na celkový počet 364 dní.

A co s tím posledním? Tomu se za starých dob, kdy podle 13-ti měsíčního kalendáře počítalo čas mnoho národů (Egypťané, Druidi, Essenští, Inkové, Polynésané,..), říkalo den „bez času“. Byl to vyrovnávací den – plný oslav, a vítání období, kdy se sklízí úroda.

Kdy se slavil? Každý rok se den „out of time“ slaví 25.července. Poté začíná nová fáze, a to na heliaktický východ Síria, což znamená, že nejjasnější hvězda noční oblohy vychází na Východě o chvíli dříve, nežli Slunce. Tak dochází ke spojení – skrze Sírius a Slunce se spojuje noc se dnem, tma se světlem… V Egyptě se na dvě jasné hvězdy, nacházející se při východu v blízkosti sebe, dívá Sfinga, která funguje jako ladička, rezonátor (stejně jako pyramidy). Vrcholky pyramid odpovídají hvězdám na Orionově pásu, který na Sírius ukazuje. Pro naše předky byly vesmírné a zemské cykly super důležité. Byli spojeni s přírodou, večer a v noci pozorovali hvězdy a se vším kolem sebe komunikovali. Ženy neměly rozhozenou menstruaci, protože jim nikdo netvrdil, že měsíc má občas 30, jindy 31 nebo 29 dní (aj ty náboženské instituce).

Tak dobře, proč ale o tom píšu? Z počítání kalendáře, který ctí 13 měsíců je jasné, že perfektně lícuje (je to stejné téma, které provází Květ Života a posvátné geometrie – taky „sedí“). Co si však z toho můžeme prakticky odnést, když už tu gregoriánský kalendář máme? Možná jen stačí vědět, že se jedná o program, který v sobě má nastaveno - „time is money“, „čas jsou peníze“. A tak se honíme, kmitáme, vyděláváme… a stále něco nestíháme. Je to však jen program! Stačí si uvědomit souvislosti a změnit rytmus. Ženám velmi doporučuji, ať s tělem (lůnem) komunikují a zpátky si nastavují třináctku jako posvátnou. Jedná se o kód, kterému tělesný systém rozumí. Skrze něj se vrátí do přirozenosti. A my po cestě zjistíme, že lineární počítání času přináleží jen do 3D reality. Ve 4D se výrazně navyšuje vnímání cykličnosti a přítomnosti. Tělo už není tak neklidné, držíte se ve středu a kolem vás rotuje pole možností. Vědomě si vybíráte, co má být součástí reality, a co už ne. Tady se stává čas uměním („time is art“). Pro ty, koho téma více zajímá, přikládám stránky s informacemi - https://lawoftime.org/ nebo http://calendartruth.info/ 

Pokud tedy v poslední době nevíte, co je za den nebo nemáte žádnou představu o čase, tak skvěle. Tělo se spontánně přelaďuje. Energetické vlny, které přichází z Vesmíru, rozhazují zavedené pořádky. Čímž nás vedou k tomu, abychom viděli, že se jednalo spíše o hru „na pořádek“, který byl ve skutečnosti pěkným chaosem. 

Než se dostanu k dnešnímu tématu, kterým je respekt, tak pro ty z vás, kdo nejste na Facebooku, posdílím pár novinek z tohoto léta. Dívala jsem se, že minulý newsletter jsem rozesílala 1.července. Což byla neděle. A hned v pondělí, následující den, jsme začali se stavbou jezírka před Vesicou. Zpětně viděno, určitě nás to stálo nějakou fyzickou sílu, čas, finanční energii, ale takové radostné plynutí v průběhu… podobných jezírek bych ještě pár dala. Přikládám fotky, věřím, že se budou líbit… a naživo pak ještě lepší:) Začali jsme v pondělí a hotové bylo ve čtvrtek kolem poledne. Na dně pod fólii je krystal, mezi kameny jich už pár také je. Voda se čistí jen díky vodním rostlinám a funguje to bezvadně. Aby se jednou za rok mohlo vyčistit z gruntu, má jezírko výpusť.

                    

 

První prázdninovou akcí, která se konala v domku s jezírkem, bylo naladění na dlouhé zatmění Měsíce během úplňku, v pátek 27.července. Tolik nás uvnitř do té doby ještě nebylo (18), a celkově pak dvacet i s dětmi. Co se týče nebeské podívané, tak Měsíc byl nádherný, ale k vidění až ve čtyři ránoJ V průběhu večera pršelo, hřmělo, blízké i vzdálené blesky osvětlovaly oblohu… a tak jsme seděli v propojeném kruhu, uvnitř jádra, uvnitř sebe.

Další víkend na to navazoval pránický pobyt. Když si dáte takové víkendy tři během pár týdnů, leccos se změní. Strava zjemní, „zazelená se“, z vařeného a pečeného se změní v syrovou, a vy ucítíte, že tělo sílí, uzdravuje se, má mnohem více energie, lehkosti a radosti. Ano, je to výzva, 48 hodin nejíst fyzické jídlo a jen pít čistou vodu, ale hodně moc se to celé vyplatí. Akce není myšlena jako přechod na pránu. Spíše naladění se na sebe, svou vnitřní krajinu, zahrádku… s tou, jak jste spojeni, tak se vám tam nechce šupat něco, co by ji plenilo.

A zatím poslední akcí byl termín 8.08., tedy samotná Lví brána. Přijelo osm žen a osm mužů, a tak se mohl zrodit rituál pro uctění obou aspektů. Muži stáli ve vnějším kruhu, ochraňovali prostor, byli pevní, na své správné pozici a ženy si uprostřed mohly tančit, uvolňovat se a propojovat. Během dne, kdy jsme si s vyrovnaností a vzájemným respektem hráli, panovalo vedro, teplota byla vysoká, vzduch se moc nehnul. Opět trochu výzva, která za to stála. Když jsme skončili, rozpršelo se, do toho ještě svítilo Slunce, a pak se nad údolím roztáhla duha. Měla jsem pocit, že se tam odehrál nejlepší možný scénář. 

Od Lví brány má pravděpodobně mnoho z nás pocit, že se přeskládalo tělo. Vysoké teploty napomohly rozpuštění starých struktur. Kdekdo se nyní věnuje očistě těla, mění se (čistí) i vztahy. Kdo byl součástí kruhu blízkých přátel, tak najednou není. S měnící se frekvencí se někteří z života vzdalují, jiní přichází. Což se dělo vždy, jen teď je oddělování intenzivnější (a naopak i přibližování). Na místě je respekt, že je to tak v pořádku. Tím se zruší vzorce, které velely, občas neposlechnout sebe. Po odrazu z takového můstku však není možné přistát hladce a v harmonickém prostoru. Jak jdeme proti sobě, tak bez výjimky vždy hupsnem do situace, kam jsme si třeba na začátku přáli přinést „to dobré“, jenže tělo ošidit nelze. Když nemáme nastavený „sebe se poslouchající“ mód, tvoříme chaos

Nyní se na to podíváme z druhé stránky. Ve stavu, kdy se posloucháme. Při vědomém rozhodnutí, které může znít třeba takto - „skutečně si přeji následovat moudrou navigaci, která posílá správné souřadnice zevnitř“, zjistíte, že bez ztišení a zpomalení to nepůjde. V neklidném těle, pod nánosy, „řeč zdroje“ neuslyšíte. Ticho v těle se dá trénovat v přírodě, v lese, u řeky, na zahrádce, při QiGongu.

Tím vypnete program Matrixu. Ten se nachází uvnitř, není venku. Při procházkách v lese, během koupání se v řece, stání v QiGongu na splavu, není po Matrixu ani stopa. Existuje pouze tam, kde jsou uspěchaná, vystresovaná a neklidná těla. Nejvíce ve městech. Pokud však přinesete „zen“ do městského prostředí, brzy rozpoznáte, co všechno Matrixový systém aktivuje a udržuje (rádia, reklamy, televize, zábavní, nákupní centra atd.)

Volba je jednoduchá. Buď si přeji mít klidné, zenové, vitální a vědomé tělo, anebo neklidné, více méně „spící“. Tuším, že tady bude vyskakovat otázka, zda vypnutím Matrixu, nepřijdeme o výhody Matrixu? Tak to opravdu můžeme zůstat zcela v klidu, protože kvality, jakými jsou svoboda, harmonie, spojení, tvoření vlastní reality, jsou skutečně k nezaplacení (popisovaný 3D program nic takového v nabídce nemá).

Se zenovým tělem se rozšíří pole možností. To, co s neklidným tělem nelze zažít, ani spatřit, bude v případě „probuzeného těla“ mnoho-rozměrný film. Nepotřebujete k tomu drogy, ani stimulanty.

Na začátku jsem měla za to, že budu psát nejvíce o respektu, ale v závěru je to už óda na vyklidnění. Jak to tak po sobě čtu.

Po padajících Perseidách, které plní přání, nebyl dnešek až tak jiný. Ale v něčem výrazně. Po celý den mám pocit, že se mi všechny přání vyplnily. A to je největší dar, které hvězdy o víkendu nadělovaly. POCIT, ŽE VŠE JE DOKONALÉ, TAKOVÉ JAKÉ JE. Klid, nespěchání, obrovská důvěra v život… je to tady, přeladili jsme na jiný rytmus. Někdo už, jinému to třeba ještě chvíli potrvá,… stále je to dokonalé, takové, jaké je. 

A na závěr – nabídka nejbližších „kruhů“, tzv. přelaďovacích 

17.-19. srpna (pátek – neděle) – SHAKTI & SHIVA, v Praze, Toulcově Dvoře… a nic nedodávám, téma je jasné 

3.září (pondělí) – QIGONG V BRNĚ, na ul.Kamenná, centrum Lipka 

5.září (středa) – ESENCE, v Praze, Toulcově Dvoře (večer – od 18 – 21h.) 

7.-9.září (pátek – neděle) – PRÁNICKÁ VESICA, na Vysočině, u Dolních Heřmanic – 48 hodin bez fyzického jídla, pije se jen čistá voda 

13.-16.září (čtvrtek – neděle) – OSLAVA SKVĚLÉHO ŽITÍ & RADOSTI, Ratmírov, pobyt pro dospělé, i rodiny s dětmi

 

Diskuze

ejaxou 20.10.2018 03:59

d3d3LnZlc2ljYS1uZXdzLmNvbQ## oesuzij-a.anchor.com [URL=http://oesuzij-u.com/]oesuzij-u.anchor.com[/URL] http://oesuzij-t.com/ http://oesuzij-t.com/ http://oesuzij-t.com/ http://oesuzij-t.com/ http://oesuzij-t.com/ http://oesuzij-t.com/ http://oesuzij-t.com/ http://oesuzij-t.com/ uhuntuyib

» Reagovat


Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
stránky vytvořilo Anything Studio