Vesica-news
 
Vesica-news » The Outer World is a mirror - Vnější Svět je otiskem vlastních rozhodnutí

The Outer World is a mirror - Vnější Svět je otiskem vlastních rozhodnutí


Pravdu Vám vždy řekne vlastní tělo. Skrze pocity a emoce. Iluze se nedá rozpoznat jinak, než v uvolnění.

Krásný poslední prázdninový den,
srpen je u konce, ale hned zítra něco nového začíná. Na Nebi se koná prstencové zatmění Slunce. I když jej v naší zeměpisné šířce neuvidíme, stejně nás pozitivně ovlivní. Procházíme na zázraky bohatým obdobím.

A v čem zázrak spočívá?

Možná v prohlédnutí iluze a pravdy. Když jsme v nevědomí,  tedy hodně v hlavě, egu, na mentální úrovni, pak žijeme iluzi. Pokud jsme otevřeli, „rozepnuli“ svůj systém (tělo), kterým nyní může volně proudit energie, tedy vědomí, pak vidíme a žijeme pravdu. 

Iluzemi jsou mediální zprávy, zkostnatělé systémy, politika, finančnictví, klasické zdravotnictví…  a tak bychom mohli dál pokračovat.

Jak je možné, že jsou iluzí?

Pravdu Vám vždy řekne vlastní tělo. Skrze pocity a emoce. Pravidlem je, že pokud se bojíme, strádáme, zmenšujeme a utíkáme pryč, náš pocit uvnitř v těle je úzkostný a zmatený. Občas bychom nejraději zmizeli, ale někde uvnitř běží program, který nás vede zátěž vydržet. Tímto způsobem tvoříme realitu, v rámci které nás televizní zprávy straší, systémy potlačují vrozenou unikátnost, ve stylu – „jedny předpisy, stejné osnovy“ pro každého, pokuty a sankce se navyšují. Všímáte si, že už není, kam uniknout? 

A proč se to celé děje, když je to taková hrůza?

Vzhledem k tomu, že vše plyne z čistého vědomí, má úroveň, kterou kolektivně procházíme, hluboký smysl. Do svých těl jsme zapsali vzorce, abychom je později mohli změnit. Společně se tak vydáváme na most. Předěl. Cesta z nízko-vibračního nastavení směrem ven je vystavěná na principech „tvořit vše naruby“. Úplně opačně. Doslova obráceně. 

Pokud nám zatnutým tělem proudí málo energie, nemůže být venek rajskou zahradou, kde vše vzkvétá a plyne. Základním Vesmírným principem je „Jak uvnitř, tak venku“. Iluze se nedá rozpoznat jinak, než v uvolnění. Tak, že vstoupíte do vakua, hrajete si se zmizením všeho hmotného, s esencí, životním rytmem. Když se zastavujete a rozšiřujete. Plynete, vnímáte své vnitřní orgány, objímáte kosterní systém, svaly, tkáně. Rozmlouváte s buňkami. Uvědomujete si prázdnotu atomů. Sami sebe rozpoznáváte jako energetický obraz. Rozpomínáte se na tvoření z nultého bodu. Vědomě vedete čistou, nemanipulativní energii. Vyznáváte svobodu a volnost. Jste v přijímání. Víte, že osobní příběh si tvoříte sami. Své tělo berete jako drahocenný instrument - poklad.                                     

        

Povolené tělo mocní a sílí. Když si upřímně přiznáme, že vnější svět je otiskem vlastních rozhodnutí, pak pravděpodobně změníme mnoho ze svých postojů, pokud tedy již nejsou o sto osmdesát stupňů otočené:-)

Když přestaneme kroužit kolem středu, ale přímo se s ním propojíme, což znamená pohyb do hloubky, do tmy, „neznámého“ prostoru, tak poté co přistaneme v nultém bodě, prožijeme naplno „návrat domů“. O to nám celou dobu šlo. Z centra černé díry rozpoznáme iluzi složitě dobitých pozic, iluzi honění se za dobrými a ještě lepšími výsledky, iluzi luxusu a her na V.I.P. 

To, co popisuji, se nedá pobrat hlavou, protože ta iluzi tvoří. Opak nebude chtít přijmout. Tím by se ego rozplynulo. A to už je záležitost každého z nás, jak dlouho se mentálních pravidel budeme přidržovat.

Svět žitý „z hlavy“ je komplikovaný, složitý a často bolestný. Sami se vedeme iluzí, jak je důležité mnoho vydržet, přečkat, překonat, protože někdy v budoucnu bude určitě líp. Nebude. Takto Vesmír nefunguje. Je nastavený frekvenčně. Záleží, kterou frekvenční úroveň jsme pro tělo zvolili. 

Vibrace rovná se pocit a naopak.

Uvedu Vám příklad ze stránek Toma Kenyona od bytostí Hathors.

Týká se emocí. V případě, že v některé situaci pocítíme vztek, je to v pořádku. Jedná se o čistou emoci nastavující zdravé hranice. Když zlost necháme projít tělem a nezadržíme ji, tak jsme v následující minutě schopni opět naplno milovat, možná ještě hlouběji. Pokud však necháme vztek eskalovat a ženeme jej do extrému, tedy do nenávisti, tak celý systém stáhneme dolů, do toxické dimenze. Nenávist uvnitř systému kopíruje identické směrem ven. Kolik lidí na planetě v sobě drží tuto emoci, skrze kterou jsou přichyceni na úrovni, která generuje mnoho jedů? Už jsme schopni načíst souvislost? 

Z jakého důvodu máme zamořené ovzduší a vodu? Kolik z nás, kdo se zaobíráme chemtrails, máme zcela uvolněné tělo, které nedrží toxickou zátěž?

Když to shrneme, tak karty jsou rozdané následovně – jaká emoce v těle, takový frekvenční prostor obýváme. Realita kolem nás je multidimenzionální, tělo je multidimenzionální, záleží na vlastních rozhodnutích, kde, tedy na jaké úrovni, se pohybujeme. 

Je čas si začít hrát. Vědomě užívat vlastní volbu týkající se uvolněnosti, pravosti, krásných pocitů v těle.

Pohledem z vyšší vibrační úrovně tady skutečně nejde o to, kdo jaké máme hodinky na ruce, v jakém autě se vozíme, a od čeho všeho máme klíče. Pevná pracovní doba, povinná školní docházka a úřad na pomalu každé ulici ve městě je výplodem ega. S podstatou, kreativním tvořením, moudrým užíváním energií v těle to nemá nic společného. Všechny zmiňované kvality se skrze systémy s různými zákoníky akorát potlačují. 

Jak tedy vyjít z těch motání se v kruzích?

Zkuste se ráno probudit a povolovat tělo. Počkat, až Vám systémem běží radost a láska. Vášeň.

Během dopoledne se jen tak zastavujte, dýchejte a povolujte. Když budeme stále kmitat a někam uhánět, tak budeme držet svůj instrument nízko.

V poledne dýchejte, rozšiřujte se, povolujte.

Zpomalujte.

Spojte se s celým tělem, báječným, unikátním komplexem, který jsme sami stvořili. Dokonale jej známe. V povolení se na to budete rozpomínat s lehkostí. 

Až jednou celým svým tělem procítíte, že jakékoliv zatnutí uvnitř, stvoří sevření venku, tak se pak už budete jen a jen uvolňovat. Stojí to zato, když volně proudí energie. Životní síla. To vědomí, že pánbůh není stařeček na obláčku, ale všudypřítomné a vším prostupující vědomí. Každá nemoc je zatnutím. Je to otázka stavu vědomí. Biologickým problémem se jeví, když realitu načítáme ve hmotě. Hmota však neexistuje. 

Zkuste se někdy podívat na různé bohy, bohyně, pocházející z rozmanitých kultur, jako na aspekty. Jako na energetický zápis. Zápis, který se mění. Stejně jako příběh Yeshui a Máří Magdaleny. Takových verzí, které nabízí podobu jejich osobních příběhů. Možná je to stále ještě z úrovně ega. To má tendenci produkovat osobnosti. My jsme však energií. Tady nikdy žádná osobnost nebyla, vždy jen energie. 

Na závěr přijměte pozvánky na parádní příležitosti, během kterých můžete zažít nádherné pocity v těle, a tím zvýšit svou vibraci, která následně zabezpečí, že se celé tělo stabilizuje v dimenzi, kde se svobodně a nenásilně tvoří – 

1, GONGY & FLÉTNY, POTNÍ CHÝŠE
Na Vesice – Vysočině. Od 8.-13.září 2016. Aktuální informace – víkendové termíny jsou již zaplněné, kdo byste se chtěli přidat, tak se ozvěte co nejdříve. Poslední volná místa zůstávají i na potní chýše. Ty se konají po čtyři večery – nakonec i ve čtvrtek, a pak v pátek, sobotu a neděli (8.-11.září)

Více informací najdete na - http://www.vesica-news.com/seminare/nejvetsi-symfonicky-gong-sveta-navaho-fletny

2, SOBOTA V UHERSKÉM HRADIŠTI

17.září, v sobotu vedu celodenní workshop v Uherském Hradišti na téma Květ Života. Cena je 555,-Kč.

Více informací najdete tady - http://www.vesica-news.com/seminare/kvet-zivota-jeho-mysteria-a-kvantova-podstata 

3, TRADIČNÍ STŘEDA V PRAZE
21.září, ve středu, vedu podvečerní workshop v Praze, na téma ENERGY – ENERGIE. Cena je 321,Kč.
Více informací najdete tady - http://www.vesica-news.com/seminare/energy-energie-vse-je-z-ni-stvorene-205

4, INDIVIDUÁLNÍ PROMĚNY NA VESICE

Více informací najdete také na webu. Nádherné proměny běží – v nultém bodě, Jádru, přírodním domku, který se nachází v údolí řeky Oslavy.

Kdo proměnu, jinými slovy – přepnutí na vědomí zvažujete, tak nejbližší možné termíny jsou kolem 24.září.

Zdravím Vás z večerního Brna. 

Těším se na všechna setkání, zprávy, synchronicity, tvoření z nultého bodu. Gabi

 

 

Diskuze

Vložit první příspěvek

 
 
Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
stránky vytvořilo Anything Studio