Vesica-news
 
Vesica-news » "The Value - Hodnota"

"The Value - Hodnota"


Jaký program nám jede v těle? Dáváním ztrácíme nebo nás obohacuje? Co znamená mít srovnané energie? Jaké to je, když vedete akci za dobrovolný příspěvek? Jaké dary s tím chodí...

Krásný den všem ve svátek jménem Imbolc,

před dvěma lety jsem jej trávila v Glastonbury a Avebury, dávném Avalonu. Nacházíme se přesně mezi zimním slunovratem a jarní rovnodenností. Svátek je spojený s ženským principem, se znovuzrozením, setbou. Co nyní zasejeme, budeme celý rok sklízet. Když si připomínám Avalon, vidím nás, jak se procházíme po místech, kde pár měsíců poté budeme s celou skupinou. Tehdy jsme pro ně zasévali mnoho okamžiků prozření. A stalo se. Když jsme v květnu roztáčeli u megalitů v Avebury obří Gong, tak se přímo nad námi rozestoupilo nebe a ve dni plném přeháněk a mraků zasvítilo slunce. Zázrak. A nebyl jediný. Cestou zpátky jsme jeli čtyři hodiny v doprovodu hromů a blesků, kdy se všichni shodli, že podobnou intenzitu ještě nikdy nezažili. Učinili jsme posun ve vědomí? Věřím, že ano. 

Žijeme v časech, kdy se probouzí pravá ženská síla, aby léčila stav těl, planety země a vztahů.

Jak se projevuje?

Do hloubky jsem si to měla možnost uvědomit s právě skončeným, víkendovým seminářem v Praze. Byl náročný a zázračný. Zaměřený na energie, vibrace, vztah k vlastnímu tělu, a především k tomu, co je pravé. K vědomému vnímání vlastní hodnoty. Popíši celé konkrétněji, třeba to někomu z Vás ukáže, co už je možné v životě opustit a kudy ven ze světa starých programů. 

Většina z Vás ví, že jsem v roce 2010 – 2011 byla vícekrát v Americe na workshopech u šamana a člověka, který do hloubky zná principy posvátných geometrií, mystiku hudby, tónů, symbolů a nejnovějších vědeckých poznatků. Ty byly pro mne důležité. Spíše než na spirituální workshopy, jsem jela na ty, které vede muž propojující svět zápisů ze starých svitků a véd spolu s moderními technologiemi. Věděla jsem, že je to velmi dopředné. Což mi pasovalo, protože jsem stejná. Horší bylo se vrátit a přivezené v podobě úžasného know-how začlenit do naší společnosti silně orientované na hmotné statky a konzum. 

Nebylo to však nemožné. Mnoho lidí knihy Drunvalo Melchizedeka znalo. Ne až tolik v mém okolí. Cítila jsem, jak se vzdaluji, aby to pro mě bylo jednoduší a nebyla jsem tak často vystavovaná tlaku nejbližších. Otevřela jsem nové směry. I když jsem s tím neměla žádnou zkušenost, přeložila jsem knížku a vydala jinou. Začala jsem organizovat semináře v rámci mezinárodní Školy Rozpomínání. Byly o tom, že máme uvnitř vědomí, kdy je možné s ním po těle cestovat, objevovat možnosti, jak se léčit skrze intuici, vynulováním starých programů. Mnoho lidí zajímala Merkaba, i když to z mého pohledu vnímání byl spíše marketingový tah. Dodnes nevím, z jakého důvodu popisuje Drunvalo v knihách tak náročný postup na aktivaci pole vědomí (Merkaby) a ještě navíc v obráceném, ne-univerzálním sledu, tedy zvenku směrem dovnitř. Všichni tady už víme, že tvoření a změny probíhají z vnitřního směrem ven. Také to, že energetické pole kolem těla máme každý a není možné manipulovat rychlost otáčení, protože pak tělo nestíhá a v podstatě moc netuší, co se skrze uměle urychlené energie děje. Upřímně – postup na rychlejší roztočení pole plyne z ega, které si chce něco usnadnit. 

Když jsem byla v Americe, tak jsme na jednom z workshopů celý postup změnili. Stal se univerzálním. Vycházel z vnitřního směrem ven. Vše se zjednodušilo. Díky tomu, že na začátku meditace probíhalo napojení na úroveň jednoty, nemohlo se u toho nikomu nic stát, což nebyla pravda, když se vedly meditace podle návodů v knihách, kde s tím lidé nebezpečně experimentovali v touze uspíšit vývoj. 

Drunvalovi jsem vděčná. Zároveň mám zkušenost a poznání v podobě toho, že není dobré si kohokoliv idealizovat. Neposuzuji jeho tendence dělat ze školy business i mnoho tlaků a bojů, které probíhaly v zákulisí a byly v rozporu s tím, co jsme tam tehdy před šesti lety ve skupině 100 lidí ze všech koutů planety země tvořili. Pro mě to bylo velké otevření dveří. A protože v předávaném učení byly obsažené nádherné postupy, meditace, pradávné rituály a mnoho know how z vědeckého světa, tak mám a vždy budu mít velkou rezonanci. 

Pohledem energetickým, ve vztahu k vlastnímu tělu, jsme volili přístup, kdy je možné zažít změnu v podobě posunu vědomí z hlavy do srdce. Tedy méně ega, více citlivosti. Celé to běželo do konce roku 2012, a poté ještě pár měsíců. Trvalo by to mnohem déle, kdybych ladila marketing, poskytovala rozhovory, natáčela interview. Byla jsem jediná, a stále jsem, kdo má v České republice certifikát školy. Stál nemalé peníze, přes  200.000,-Kč. Kdybych setrvávala v business nastavení, mohla jsem to „zpeněžit“. Zdánlivě by to bylo jednodušší pro fungování v materiálním světě. 

Pro mě však probuzené vědomí znamená, že spolu obchodovat nemáme.

Po roce 2012 jsem cítila, že už v poměrně striktně daném formátu, který vycházel ze Školy Rozpomínání, a na který se vztahovaly všelijaké copyrighty, fungovat nemůžu. Z vedení přišla nám, lektorům z celého světa, nová americká, mnohostránková smlouva s dovětkem, že pokud si přejeme pokračovat, nezbývá, než podepsat. Vlastní intuice na to říkala, ať nic nepodepisuji, že směr, kterým se toto všechno ubírá, už není můj. Opět se to dělo v dokonalosti. Byla to velká výhoda. Nemusela jsem se dlouho rozmýšlet nad tím, zda mám otevřít další workshopy za sebe samu. V jiném duchu. Bez skript, školy, pevně daného nastaveného programu. Zkrátka vyjít ven s tím, jak mě vede vlastní navigace. Sundat kabátky, zbavit se opěr, nedemonstrovat, že má hodnota je v certifikátech, ale přijít se zcela opačným přístupem, a to, že největší hodnotu máme ve vlastním, probuzeném těle, které je napojené na zdroj. 

Pro léčení sebe, blízkých, společnosti i planety, pro vystoupení ze světa starých forem a tvoření nových, harmonických realit, jsem opustila zázemí školy a jistot.

Do toho se mi povedl jeden parádní rozchod s mužem, který mi pomohl rozsypat zavedené představy o fungování partnerství. V těle mi proměna jela asi tři roky. Než jsem se osvobodila, uvolnila, přestala se chytat mentálních představ o tom, co to znamená být ženou v partnerství.

Pak přišel rok 2016. Na začátku roku ještě záchvěvy ohledně držení se starých jistot. Naposledy jsem v tomto životě přistoupila k tomu, že budu „obchodovat“, s čímž souviselo vydání tištěných novin, účast na veletrzích a konferencích. Na jaře se mi to rozpadlo jak domeček z karet. Nacházela jsem se ve stavu, kdy se mi šprajclo mé moudré tělo. Věděla jsem, že mám všechno zrušit. Vstoupit do vakua, prostoru prázdnoty a nevědět nic. Ani co bude, ani jaké to bude. Dovolit tu představu, kdy osvobodíte tělo, mysl i duši od všech závislých konceptů. Vnímala jsem sebe samu, jak mi spontánně přichází poznání, že nemám dělat, ale být. Být a stát se tou, která vědomí v těle žije, která věří, že v sobě máme síly daleko překračující iluzorní hry na moc vytvářené egem. 

Vakuum bylo úžasné. Den po dni jsem si to užívala . Opět přicházely tlaky ze stran nejbližších. Racionální otázky typu „co budu dělat, a jak se budu živit“. Jenže mě už se takové hry hrát nechtěly. Stálo mě to nemálo těžkostí dojít až do místa plného osvobození a ten pocit byl tak boží, že mi bylo jasné – „do starého už nejdu“.

Nemohla bych pokračovat.

Pokud bych nevěřila na sílu intuice, na to, že člověk s tělem ve vyšší vibraci má všeho dostatek, popírala bych sebe samu, i to, co jsem přinášela do kruhů a dopisů.

Pak přišlo léto a s ním moment, kdy jsem ležela v houpací síti na chatě a spontánně mě napadlo, že kruhy být mají, ale založené na důvěře, hodnotě, vzájemném nacítění. Otevřela jsem etapu, kdy vstupné na některé akce začalo být dobrovolné. Hned s prvním listopadovým termínem se ukázalo, že je to trefa do černého. Bylo to veliké. V místnosti se nacházelo plno lidí, kteří vnímali hodnotu vzájemného sdílení, podpory a otevírání si cest do světa vyšších vibrací. Od jedné manželské dvojice jsem dostala pětimístnou částku v podobě mnoha jedniček. Uvnitř mě se rozhostil mír. Hluboký klid. Jdeme správným směrem. Umíme si vážit jeden druhého. Peníze jsou energetickou záležitostí. Skrze ně vyjadřujeme přístupy, vnitřní nastavení. 

To stejné se opakovalo během večerního kruhu v Praze, během ledna, také ve dni plném jedniček. 

Byli jsme blízko víkendového workshopu. Předem jsem věděla, že tady bude něco jinak. A bylo.

Jednak se odhlásil nebývale vysoký počet lidí, což odpovídalo mým pocitům ohledně daného termínu. V lednovém víkendovém kruhu bylo přítomno mnoho lidí, kteří přišli poprvé. Mělo to tak být. Vždyť víme, že jsme na všem předem dohodnutí a známe se skrze své přesahy. To, co začalo haprovat, byla výše dobrovolného příspěvku. Když ke mně v pátek ráno přistoupila nejprve jedna žena s částkou 600,-Kč a druhá pak s dvoustovkou v dlani, tak jsem lapala po dechu. S otázkou „co se to tady děje?“. Mám to otevřít nebo nemám?

Důvěry jsem však stále měla na rozdávání. Nechala jsem to být, naplno se ponořila do programu. Energie se zvyšovaly, zázraky léčení běžely. Pravda však byla taková, že jsem v sobotu večer neměla zaplacené ani náklady. Bylo novoluní ve Vodnáři, těžké energie, jak blázen. Musela jsem si přiznat, že mi z toho není dobře. Že mě to stahuje dolů. Jak k tomu moudře přistoupit? Kde je ten ohromný dar, který tato situace ukrývá? Promluvila jsem si s ženou, která přispěla dvou stovkou. Ze všeho nejvíc jsem si přála, abych nebyla v egu. Šlo to, byla jsem v klidu. Věděla jsem, že k ní mluvím jako sestra. Sestra, která neposuzuje, jen si přeje léčit staré přístupy. Zanesení v tělech. Cizí návštěvníky, kteří nám tam dělají paseku, když nemáme v životě vyrovnané energie a vezeme se. 

Co se děje v situacích, kdy Vám druhý člověk řekne, že vaše konání není v pořádku?

Nejprve si přejeme utéct. Což byl i tento případ. Obě jsme se shodly, že už jsme dál. Utíkat ani jedna nebudeme. Dovolíme, aby se skrze nás staré formy léčily. Nic jiného to není. Jen program, který v těle neseme a má nízkou vibraci. Program, který nás nutí být závislými, nebo si skrze něj ulehčujeme životní okolnosti, když se necháváme dotovat. Pak jsme však v malé síle. Můžeme si kupovat bylinky, směsi, chodit na workshopy. Nikam se však neposuneme, protože nedáváme dohromady souvislosti.

Otevřu tady s Vámi nyní něco, co je velmi silné téma, ale z mého pohledu nesmírně důležité, abychom se uzdravili.

Týká se velkého zanesení, které souvisí s nezvanými návštěvníky v těle. Kolektivně je tam máme, v nemalém počtu. Taková je pravda, skutečnost. Jsou to mikroorganismy, jako mnoho jiných, jen se projevují tak, že devastují. Z jakého důvodu se to děje?

Bez toho, abych cokoliv nebo kohokoliv posuzovala, s věděním, že vše na planetě je programem, zápisem, který je možné změnit, otevírám téma příčin nízkých vibrací.

Virům a bakteriím se daří v nízkých vibracích. Ty nejsou o ničem jiném, než o NENAROVNANÝCH ENERGIÍCH. O tom, že si málo vážíme sebe samých. Neznáme vlastní hodnotu. Nemáme kontakt se svým tělem, jsme odpojení. Málo se milujeme. Jsme necitliví, málo pozorní a vědomí. 

V sobotu jsme se s celým kruhem dívali na záběry ve Standing Rocks. Také tam jsou nezvaní návštěvníci, kteří devastují. Konkrétně olejářské firmy hloubící pod řekou Mississippi ropovod, ze kterého dříve nebo později začne unikat ropa. Ta otráví vodu a milióny lidí nebudou mít přístup k té čisté. Domorodí lidé tam již několik měsíců v poměrně krutých mrazech stanují a braní, co je jim svaté. Znají hodnotu. Mají vztah k přírodě, zemi, ke svým tělům, budoucím generacím.

Přidávám odkaz od hudebníka Nahko Beara – Love Letters to God, s videem věnovaným strážcům vody a země ve Standing Rocks.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100005096054850 

Jak z těchto nastavení ven?

Budu mluvit především k ženám. My ženy máme opustit nevědomý business. Nepokračovat ve vztazích, kde nás muži dotují ze svých energií, peněz (nemluvím tady o mateřské dovolené, nebo když je více dětí v rodině). Je to ten případ, kdy si muži ženy kupují. Které jsou to případy si zodpoví každá z nás. Ženská, pravá síla se nemůže probudit v prostředí, kde je potlačována skrze obchod. Žena nemůže poznat svoji vlastní hodnotu, pokud se nechává sponzorovat, anebo v opačném případě, když dotuje ze svých energií široké okolí. V těchto situacích zůstanou vnitřní poklady pod zámky. 

Ženy jsou tady od toho, aby udržovaly rovnováhu. My ženy nemáme hrát s muži hru ohledně jejich velikosti a vlastní umenšenosti. Potlačujeme tím univerzální, tvořivou sílu. Ženy mají být nahé. Obnažené. Jinými slovy autentické. Žena, kdykoliv říkající ve svém životě „já nevím“, spí, není probuzená. Může si o sobě myslet, že je, protože čte mnoho knih o vědomí, pokud se však nechová způsobem, kdy VÍ, protože je v důvěrném kontaktu s intuicí, pak má tělo v neprobuzeném stavu, což ji budou stále připomínat emocionální stavy. 

Jsme v energiích Imbolcu. Souvisí s tím, jak je moudré sdělovat, co vnitřně cítíme. Pokud tady další roky budeme chodit a tutlat v sobě křivdy, tak budou naše těla otrávená, stejně jako příroda.

Jako vědomí v těle se vedu ke změně. Vím, že se to změní. Mám v to obrovskou důvěru.

Vím o své vlastní hodnotě. Je velká. Vážím si ji a miluji, což mi dává schopnost milovat lidi kolem.

Tím, že si ji vážím, tak už nedovolím, aby ji někdo znehodnocoval. Vím, že se nic neodehrávalo ve špatných úmyslech, jsou to všechno jen naučené programy z domu a ze školy, kdy nás tehdejší dospělí nevedli k tomu, abychom si vážili svých talentů, darů, svého těla, sebe sama. Je čas to změnit. 

Na druhou stranu se workshopu účastnila většina těch, kdo hodnotu znají. A to je nejdůležitější. Nesmírně pozitivní zpráva pro tento svět.

Pro takové zprávy a takové lidi jsem otevřela workshopy s dobrovolným vstupným. Abychom realizovali úctu, to, že se cítíme, a hlavně, že VÍME. Ne, že se budeme vymlouvat, že když je něco dobrovolného, tak přispěju kolik chci, třeba nic.

Tak uvidíme. Buď to, co tady popisuji, zafunguje, a z nás se stanou vědomí lidé, nebo nezafunguje, a také to bude dokonalé. Kruhy tvoříme společně. Pro to, abychom pak v rámci nich pobývali ve vysoké vibrace, což se děje, tak mi důvěra přijde jako nezbytná součást. 

My ženy už nemusíme hrát na nedostatek. Je to iluze. Iluze, kterou tady hrajeme spolu s muži. Někde uvnitř sebe máme program, že bez podpory, ochrany a dotací, ze stran mužů, to nedáme. Nemyslím si, že pro muže je přitažlivá žena, která je závislá. Stejně jako pro ženu není přitažlivý závislý muž. Nejsem přesvědčena o tom, že pro muže je magická ta, která se bojí vlastní síly. Co, když je právě tento program pro muže tím nejvíce znejisťujícím? I když se to navenek nepřiznává… Nepohneme s tím už? 

To, co tady popisuji, vidím online na svém synovi. Ví, že má maminku, která je přirozeně „velká“. Za mě mám pocit, že je v tom hodně šťastný. Mnohokrát za den si říkáme, že se máme rádi, blaží nás naše velikosti. To, že známe své hodnoty, máme k sobě úctu. Známe kouzlo přítomného okamžiku. Chvíle, kdy si věnujeme plnou přítomnost. Výsledkem je úžasný vztah. Tady se rodí začátky posvátných vztahů. Mám takový se svým synem, a vím, že je super reálné, aby takový vztah měli spolu i dospělí lidé. Staniž se. 

Skvělá zpráva na závěr, ještě než popíšu TANTRU & TAO. Právě jsem obdržela emailovou zprávu od sestry s dvě stě korunou – a zprávu nádhernou, s poděkováním, napsanou upřímně, v touze srovnat nesrovnané – JSEM VDĚČNÁ, stojí to za to!!! DĚKUJI. Zázraky se dějí, ego je na odchodu. Společně jsme otevřely téma hodnot v těle… boží.     


TANTRA & TAO

A nyní k workshopům, které rozbíhám a mají co do činění s Tantrou. Přináším zde popis toho, jak Tantru vnímám, protože mi k tomu chodí četné dotazy.

Tantra je o vztahu k tělu. O Univerzálním, a ne pouze sexuálním. Nemá smysl učit se praktiky a dovednosti, když nemáme se svým tělem kontakt. Ten základní kontakt, ne jen ten, kdy se ukazují techniky při milování. Tomu se nevěnuji. Jedná se pouze o úzkou část z toho, o čem Tantra & Tao je. K čemu nám slouží, když víme, jak si udržet co nejdéle orgasmus, pokud druhého partnera necítíme v momentech, kdy zrovna nejsme spolu v posteli?

Školou Rozpomínání se otevřelo téma o energiích v těle, o posunech vědomí z hlavy do srdce. Tušila jsem, že to není finále. Kdybych ze školy nevystoupila, tak by se mi posun ze srdce, po vertikalitě, směrem dolů, ke spodním energetickým centrům, neotevřel. V ženském těle vnímám, že tam je základ. Základna. Vidím a zažívám, co se mi děje v životě, když jsem s pozorností ne v hlavě, ale tam, kde se rodí životní síla. Znám mnoho lidí, a sama jsem to také tak měla, kdo mají otevřená centra nahoře, vnímají jemnohmotu, multidimenzionalitu Vesmíru, ale v těle jim není dobře a nejraději by se odtud odporoučeli jinam. Mají pocit, že tady nejsou správně nebo, že tu nejsou doma.

Na to všechno existuje medicína. Posunout centrum vědomí dolů. Rozpohybovat dlouhodobě stagnující energie v podbřišku, což je kolektivní téma. Jak jsme tam zúžení, přivření nebo zranění, tak nám v těle dobře nebude. Stále bude oslabené. Častý pocit bude souviset s nedostatkem, otupělostí, možná rezignováním.

Není možné mít přivřenou životní sílu a v životě tančit tango. To nejde.

Tango tančí ten, kdo zná mechanismus proudění energií v těle a spravuje je s moudrostí.

O tom jsou workshopy, které vedu. Nečekejte tedy, že se budeme svlékat donaha nebo polonaha. Budeme se však hodně dotýkat, masírovat, hladit, cvičit a tančit. Můžeme to nazvat tělesným restartem. S přepólováním energií v těle přichází stav, kdy víte celou bytostí, že jste tu dobře. A také vám bude dobře. Začnete si užívat probuzení, vědomí, a možná i to, co mi poslední dobou chodí, že vědomé tělo je nejvíce sexy. Vědomý člověk je nejvíce sexy. Pokud je skutečně vědomý a není chycený ve spirituálním egu. 

V červnu chystám první workshop pro páry. Baví mě posvátné vztahy mezi mužem a ženou, už není na co čekat. Přijďte, ať je tady můžeme realizovat.

Zároveň otevírám individuální párové proměny na Vesice. Někdy od března, dubna, až se trochu oteplí. 

Ještě k dobrovolným vstupným. Po zkušenosti z ledna je dobré, posunout se dál. Narovnávat. Vážit si svých energií.

Na víkendy budu vybírat přihlašovací, nevratnou zálohu, ve výši 555,-Kč. Minimální částka je za dospělého 1.555,- Kč, studentská pak 1.055,-Kč.

Kdo má úctu k sobě, někdy něco organizoval, zajišťoval administrativu kolem, bude mi rozumět. Věřím, že i všichni ostatní. Zkrátka znejme svou hodnotu:-) O tom je dnešní newsletter.

NEJBLIŽŠÍ AKCE –

10.-12.února –           „LÉČIVÁ VIBRAČNÍ ZMĚNA V TĚLE“, Praha, Toulcův Dvůr, v této chvíli obsazeno, postupně budu stav aktualizovat 

22.února –                 „ABSOLUTNÍ SPLYNUTÍ S INTUICÍ“, Praha, Toulcův Dvůr, odpoledně večerní workshop, od 18 – 21 hodin, mám důvěru, nechávám to na dobrovolném příspěvku, závazné přihlášky posílejte na email gabisoul77@gmail.com, děkuji:-) 

10.-12.březen –          „LÉČIVÁ VIBRAČNÍ ZMĚNA V TĚLE“, Praha, Toulcův Dvůr, nyní cca 3-4 místa volná

7.-9.dubna –              „TANTRA & TAO“, Praha, informace na webu

28.04. – 1.05. –          „ESENCE“, Ratmírov, jižní Čechy, informace na webu, pár míst je ještě volných

02. – 04.června –       „TANTRA & TAO PRO PÁRY“, Praha, Toulcův Dvůr, informace na stránky dopíši, brzy

Miluji muže, ženy a děti

Za čisté tvoření na Zemi, Gabi

Diskuze

Vložit první příspěvek

 
 
Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
stránky vytvořilo Anything Studio