Vesica-news
 
Vesica-news » Vnitřní Slunce, The Inner Sun

Vnitřní Slunce, The Inner Sun


Tento článek popisuje proměnu, která souvisí se zvýšenou Sluneční aktivitou a magnetismem. Pojďme společně do magnetické rezonance v rámci Slunečních rytmů. V následujících řádcích se dozvíte, jak propojený rytmus ovlivňuje naši lidskou zkušenost.

 

Od minulého víkendu lze vnímat, že narůstá počet srážek, střetů, výpadků, napadení. Jsou buď vztahového původu, někdy souvisí s mobilní sítí, někdy s elektrickými rozvody nebo haváriemi. Z důvodu jejich četnosti jsem se ladila na intuici, abych „uviděla“, poznala, kde se nachází zdroj, který je spouští. Během jedné individuální terapie se mi obrázek, který osvětluje souvislosti těchto jevů, začal z různých střípků skládat.

Některé z nich jdou do minulosti, kdy jsem se účastnila seminářů v Sedoně nebo ve Vídni. Nejednou se tehdy zmiňovalo téma tzv. "solar flares", česky - slunečních erupcí, bouří. Informace se týkaly toho, jaké těžkosti nám magnetické bouře způsobí. Konkrétně se měly projevovat výčtem, který popisuji na začátku. Silné elektromagnetické sluneční vlny zastavují nebo ruší, v naší pozemské realitě, spojení.

A jaká spojení vlastně přestávají fungovat? Nejsou to především ty "digitální", umělé a anorganické? 

Je to dobře nebo špatně, že se tak děje?

Možná máme změnit přístup. Strachy a obavy z toho, co všechno se může stát,  lze otočit do přijetí. Jakmile „uvidíme“, autenticky procítíme, že magnetické bouře napomáhají "přerodu"na mnoha úrovních, tak se mnohé změní.

Proměna skrze vědomé sledování procesů na úrovni Vnitřního Slunce byla kdysi dávno předpovězena. V různých zpodobněních ji během věků zaznamenávaly domorodé národy, stejně jako vyspělé kultury. To, že je Slunce portálem, najdete v mnoha vyobrazeních. Poslední dobou na to přichází také NASA, která pak snímky z Internetu zase zpátky stahuje.

Zastavuje něco, co se ale zastavit nedá. Na kolektivní úrovni se probouzí silné uvědomění, že „jiný pohled“ na vnímání této reality je za dveřmi. Mnozí jej již manifestují přímo v každodenním životě.

Jaká síla přichází s tím, když se skrze záměr naladíte na „magnetickou rezonanci se sluneční aktivitou“?

V různých situacích si skrze čisté, autentické pocity prožijete otevření vnitřní brány. Autentická emoce je o tom, že „nepotřebuje příběh“. Není třeba nic popisovat, vysvětlovat, je to stav, kdy VÍTE.

Na úrovni třetí čakry (Solar Plexu) spočívá zdroj životní síly – naše Vnitřní Slunce. Je to stejné jako u Slunce externího. Bez něj by také nebylo života. Vnitřní Slunce bylo po mnoho generací zahalené do závojů, brána k vnitřní životní síle byla téměř uzavřená. Na fyzické úrovni jsme tento stav pociťovali nedostatkem energie, spíše pochmurných bytím v této realitě, nežli prozářeným.

A tak skrze tento článek zapisuji do pozemské reality proměnu. Slova jsou kódy. Kdo je v přijetí, pocítí změnu. Naše Slunce hraje primární roli v právě probíhajících změnách. Sluneční energie je svých charakterem mužská. Kdo se uvolní a otevře si vnitřní portál, tak tím zharmonizuje Vnitřního Muže a Vnitřní Ženu. To, že se tak stalo, poznáte ve vztazích s nejbližšími, i v interakci s každým jiným člověkem.

Je to jako když hodíte kamínek na vodní hladinu. Dotek začne tvořit vlny v podobě soustředných kružnic. A tak se dotýkám každé vlny.

Kdo si najdete chvilku, tak na stránkách Toma Kenyona je krátká hudební meditace přímo ke zmiňovanému – The Inner Sun na stránkách –

http://tomkenyon.com/the-inner-sun

Otevírá bránu,neboli „gate“, neboli „stargate“.

Kdo budete mít zájem, přijďte na některý z příštích seminářů (Praha, Fulnek, Bratislava, Brno - více informací pod záložkou Semináře). Popisované téma bude součástí. Těším se. Celé je to o spolutvoření. Každý do toho přináší své autentické vibrace, které v celku tvoří jedinečný obraz.

 

Diskuze

Vložit první příspěvek

 
 
Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
stránky vytvořilo Anything Studio