Vesica-news
 
Vesica-news » We are great - Ego jsme si stvořili sami

We are great - Ego jsme si stvořili sami


Jaký život žijeme, když nehodnotíme nic a nikoho kolem? Jaké to je, když na sebe prozradíme "svá tajemství"?

 

Kdo z nás má takovou zkušenost?

Přiznat pravdu. Otevřít pro druhé, co vnímáme uvnitř sebe jako Zdroj. Vím, že tím mým je alchymie. Možná už mám kapacitu sdělit to klidně a v síle i těm, kdo „hrají jen na hmotu“. Společensky stanovené normy – tedy hra na to, co je normální, mě nebaví. Asi proto, že je často „bezduchá“:-) 

A tak se přimlouvám za povolání jako je alchymista, vědma, porodní bába, bylinkářka, léčitel a jiné. Zkrátky ty, které mají „zelenou“ u finančních, správních a živnostenských úřadů.

V kontextu výše uvedeného mi minulou sobotu, kdy sedím na lavičce a ohřívám se na Slunci, přichází obraz, na kterém vidím, že jsme si ego stvořili sami. A skutečně mistrovsky. Jako mocné bytosti jsme si přáli poznat, jaké to je, být v nižších vibracích. Bylo nám zřejmé, že jestli nestvoříme něco, co nás do této reality „stáhne“ a bude v ní udržovat, tak to vysokými vibracemi prosvítíme příliš brzy, což nám nedovolí hmotnou realitu prožít.

Vidím, jak se pohybujeme prostorem Vesmíru směrem k planetě Zemi, blížíme se do 3D dimenze a víme, že po narození budeme muset většinu z toho, co známe, zapomenout. Stvořili jsme si „rušičku příjmu“. Funguje bezvadně. Do určité fáze ruší opravdu skvěle. Umístili jsme ji do hlavy, aby nám podávala falešnou zprávu, že centrální řízení našich životů je právě zde. Není. Je v srdci. Vždy bylo, je a bude.

A jak se nízké vibrace projevují?

Každý z nás jsme si vybrali, jakým způsobem je budeme v rámci osobních příběhů prožívat. Přáli jsme si na vlastní oči vidět a na vlastní kůži procítit, že když se hraje jen na hmotu, tak to vede k poměrně velkému strádání, trápení a destrukci.

Dohodli jsme se, že v momentě, kdy bude destrukce nabývat ohromných rozměrů, v době, kdy se na kolektivní úrovni budeme potýkat s otázkami, jak dlouho to prostředí kolem může vydržet, a také, jak dlouho to naše fyzická těla budou schopny vydržet (množství nekompatibilních chemikálií, vakcín, umělé přísady v jídle, uměle vytvořené stresy v práci, rozvibrované vztahy v rodinách,...), začneme se rozpomínat.

Nemusíme nic a nikoho litovat, za nic se stydět a přestat hrát hry na vinu. Jedná se přesně o ty emoce, které zaručují pobývání v nízkých vibracích.

Dokud se nerozpomeneme, kým jsme, tak nám falešná data ega budou donekonečna předkládat, že se v životě musíme snažit, kde co zachraňovat, stresovat se (bez obav to přeci nejde), musíme tady být pro „ty druhé“, bez ega bychom neměli osobnost atd.

Jenže co se stane, když to „prohlédnete“?:-)

Začnete „vidět“ podstatu a pravdu. Poznáte, že pohled z očí do očí Vás celou bytostí zpřítomní. A tak se začnete dívat všem do očí, dívat se za ně, dovnitř, spatřovat tu nádheru. V očích druhých uvidíte Vesmír, majestátnost, hloubku, barevnost. V očích dětí pak to, že čekají, až se „probereme“. Duše dětí jsou ty, které přišly zažít proměnu. Rozhodly se, že nezapomenou všechno. Jejich mise spočívá ve vytvoření mostu do nové reality. Svým rodičům ukazují dnes a denně velikost, možnost svobodné volby a otevřenost, ve stylu „co na srdci, to na jazyku“. Když se rodiče brání, tak jim celým tělem podávají zprávu, že je čas na změnu. Jsou mistři v tom, jak si z ničeho nic přivodit horečku, nechat rozbolet bříško a podobně.

Kdo si přizná svou velikost, své mistrovství, se kterým tak perfektně stvořil iluzi ega, programů slabostí, začne se dívat „jinak“. To je odrazový můstek k tomu, abychom se dostali za ego, nebo jej zpátky zrušili, rozpustili. Je čas překlenování, stavění mostů mezi různými světy. I v této realitě je jich několik miliard. Každý máme svou bublinu. Když se bubliny propojují, tak je z toho parádní multidimenzionální Květ Života. V této konstelaci všechny hmota baví. V tomto stavu nic nebrání tomu, abychom vyléčili své fyzické tělo, už jej nemusíme držet oslabené a nízko. S propojenými bublinami se manifestují posvátné vztahy.

Co to přesně znamená? Sami si volíme, s kým si přejeme být, v jaké chvíli, na jakém místě. Už tu nehrají roli staré konvence, že se něco má, nebo musí.

Je načase prozřít. Z dávných dob jsme si do současnosti poslali návody, jak ego opět uvolnit a nechat rozplynout. Mluví o tom všechna proroctví.

Rozpomenutí se na to, že jsem si ego stvořila sama, mi pasuje do modelu, že přebírám zodpovědnost za vše. Přeci se nebudu vymlouvat, že se tu o něco „snažím“, ale výsledky nejsou úměrné, protože tomu brání ego:-) A tak přebírám zodpovědnost i za své vlastní ego. Je to čistě moje volba, zda si přeji být, v té které chvíli, šťastná. A ta svoboda od nízkých emocí typu žárlivost, potřeby, strachy,...

Diskuze

Vložit první příspěvek

 
 
Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
stránky vytvořilo Anything Studio