Vesica-news
 
Vesica-news » "We are the shift - Alchymistická proměna uvnitř"

"We are the shift - Alchymistická proměna uvnitř"


Jaké soubory energetických dat a zápisů necháváte skrze své fyzické a světelné tělo proudit? Baví Vás alchymie? Pokud ano, můžete něco vyzkoušet.

V posledních dnech se do kolektivního vědomí navrací jeden obraz. Na něm je člověk, který tvoří. Obraz se mění. Tento člověk někdy navrhuje dům, jindy píše, vaří, maluje,  stará se o děti nebo o zvířata. Možností je nekonečné množství.

Kde se berou impulsy?

Řekněme, že inspirace a náměty pro kreativitu přicházejí z vnitřního Vesmíru. Tyto mají  formu energetických zápisů, kódů a geometrií.  Když má někdo naladěný svůj Vnitřní  Vesmír primárně na frekvence 3D reality, tak logicky nemůže v tom vnějším stvořit něco, co tuto realitu přesahuje. A je to v pořádku. Vědomí v takovém fyzickém těle se zkrátka rozhodlo, že se zaměří na Matrix 3D, a tak prověřuje pomalejší vibrace ve všech možných situacích a vztazích. Fyzické tělo v tomto Matrixu žije často úzkosti, nemoci, zklamání a z těchto nešťastných stavů pak někdy chodí do manifestování bojů, hádek, potrestání a podobně. Někde uvnitř ví, že to rozhodně není cesta k prožívání šťastného Života. Někde uvnitř sebe tuší, že existuje řád, struktura, krása, což občas také realizuje, ale povětšinou v menší míře.

A pak tu máme realizující Vědomí v jiných fyzických tělech, které nemá svůj Vnitřní Vesmír omezený jen na stávající časoprostor, ale vibruje na vyšších frekvencích, které mají dosah do dalších dimenzí. Tato fyzická těla manifestují skrze obrazy, filmy, vědecké práce, knihy apod. a je zřejmé, že obsah přesahuje doposud známe zkušenosti z této reality, tedy 3D.

Jaké „ingredience“ ze svého vnitřního prostoru mohu vybrat? Jak je spojit, a co z toho v tom vnějším vznikne?

A nyní se posuneme kousek dál.

Jaké ingredience namíchám uvnitř sebe, a skrze které proměním to uvnitř?

A tak si s tím už od rána hraji.

Jaké tekutiny, esence a supermoon látky namíchám ve své vnitřní alchymistické laboratoři, slovy 3D – v kuchyni?
Budu na to sama nebo přizvu partu?

A tak dnes zvu kolegy v jiných tělech – bytost Gaiu, Lunu, Slunce, Venuši…

Spolu s nesmírně potentní energií, kterou disponují (i ve své fyzické podobě jsou dost velicíJ), jsem si požádala od každého po jednom hrnku. Přidávám své esence – vděčnost, odvahu otevírat nové přístupy, sílu a dynamiku, zručnost. Až bude ten energetický koktejl hotový, tak pozvu všechny buňky na drink.

 Jak si s tím začnete takto hrát, tak se pravděpodobně stane, že podstatně změníte fyzický jídelníček. Neláska ke zvířatům, chemie, malá pozornost při přípravě pokrmů, to se Vám do toho Vašeho fajnového elixíru nebude hodit.

Dovede si představit – s popisovaným pohledem na věc – jaká je Gaia uvnitř, když na povrchu je to taková nádhera?

Kolektivně nás to velmi zajímá, a tak často vytahujeme (těžíme) ven, co má uvnitř. Víme, že v jejím vnitřním těle se nachází prameny, křišťály, drahé kameny, láva,…

A tak se dostáváme k meritu věci, jak říká Lenka Vychodilová v programu Na Stojáka – Leni, to je taková legrace! Pokud se budete chtít báječně pobavit, tak tady - https://www.youtube.com/watch?v=fsEZzjqiliA

Baví Vás také hra?

Tak si hrajte, pozorujte vnitřní geometrie, mandaly, naplňujte poháry, otevírejte cestu k pramenům, aktivujte vnitřní křišťály, pozvěte svého Mistra, rozšiřte si kapacitu vědomí z 3D na multidimenzionální a zažívejte zázraky.

Jakmile si takto začne hrát dostatečný počet lidí, nebudeme muset mechanicky pátrat po nalezištích na naší planetě.Jakmile vymícháme vnitřní elixír na frekvenci Vesmírnou, přestaneme se honit za vnějšími poklady, nebudeme zabíjet jiné životní formy, které Gaia ve své velikosti a nádheře stváří, přestaneme destruovat sami sebe. Vnitřní alchymie a proměna způsobí, že své tělo v pohodě vyživíme přírodně, komunikovat budeme telepaticky, přemisťovat věci silou záměru a realizovat to, na co se 3D programy dívají jako na „nemožné“.

Jakpak si myslíte, že naši předci (soudruzi zabalení v kožešině), přemístili, kupříkladu v Avebury, několika tunové kameny v počtu 800 kusů a vyskládali z nich obrazec o délce 5 kilometrů? To vše několik tisíc let nazpátek? Podle našich učebnic, které jsme podstrčili dětem ve školách – to byli barbaři. Barbaři, co stavěli obrovské pyramidy s přesností na milimetry po celé planetě.

Koho ještě tato hra baví? Na pokrčování ramen a sdělování, že nevíme, když  víme, že to byla vědomí realizující v této dimenzi s moudrostí propojených dimenzí.

t
ento obrazec se v těchto dnech u Avebury objevil

 Tak se na to Avebury pojeďte s námi podívat – za rok v květnu. Je to skvělé místo, stejně jako Glastonbury a celý Avalon. Tam jsou ty závojíčky mezi dimenzemi docela tenké.

Do té doby si můžeme hrát na Vesice, koho to bude bavit. Nachystané to tam je – i s kadibudkou, která má na dveřích srdce, sprchou na pozemku, zpěvem ptáků, zurčením řeky Oslavy a častou multidimenzionální přítomností. Nejbližší termín je od 10.-12.července a další pak od 14.-16.srpna (tam už je to zhruba z půlky obsazené, kdo máte zájem, dejte vědět brzy).

Více info na www.vesica-news.com

Od 4.-8.září tam přijedou nádherní bratři – Bear a Andrew. Na místě, kde se rozpomínáme na to, že jsme boží, to bude velká pohodička. Bear i Andrew mají multidimenzionalitu otevřenou, proto když hrají, tak některé zvuky do této reality nezařadíte, protože z této reality nejsouJ

Kdo víte už teď, že si to „dáte“, tak mi prosím napište, na který čas přijedete. Možnosti během každého dne budou tři, a to vždy v 11 hodin, ve 14 hodin a v 16 hodin od pátku tedy 4.září, do úterý 8.září včetně

                                                                                                         

Cena za jednu terapii v délce 55 minut – 555,-Kč (tradičně je v ceně špaldová káva a domácí koláč)

Záloha (nevratná) se hradí při přihlášení, a to na účet 107-1226280257/0100 v částce 255,-Kč

Ještě doplňující informace. S Andrewem a Bearem budeme některý večer/večery pořádat potní chýši. Počet je omezený, kdo máte zájem již nyní – napište mi. Cena bude stejná jako za terapii – 555,-Kč – a podrobnosti pak pošlu.

A kdo budete chtít nádherný dřevěný Květ života/Květy života, které jsou vyrobené z různých kusů dřeva, absolutně bez chemie, s vloženým záměrem, ať tento symbol znovuožívá na nádherné planetě Zemi, v tomto čase, vede nás k rozpomínání, tak jsou k mání za cenu 377,-Kč plus poštovné. Vyrobené jsou zlatýma rukama a otevřeným srdcem – Heart and Hand Made. Průměr 21 cm. Pod karafu s vodou, nebo klidně jako obrazec na zeď, pod mísu s těstem, pod talířky a podobně – jedinečný:-) Stejně jako my:-)

   

 

Přeji Vám skvělý začátek léta, objímám všechny své druhé já, v těch superiózních fyzických tělech, které na dálku hladím a miluji.

 

Diskuze

aqeepas 29.03.2018 16:43

ureine-a.anchor.com [URL=http://ureine-u.com/]ureine-u.anchor.com[/URL] http://ureine-t.com/ http://ureine-t.com/ http://ureine-t.com/ http://ureine-t.com/ http://ureine-t.com/ http://ureine-t.com/ http://ureine-t.com/ http://ureine-t.com/ iwofani

» Reagovat


Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
stránky vytvořilo Anything Studio