Vesica-news
 
Vesica-news » What kills me is offering a strong medicine - TRANSFORMACE LÍTOSTI A BOLESTI DO SÍLY A VÁŠNĚ

What kills me is offering a strong medicine - TRANSFORMACE LÍTOSTI A BOLESTI DO SÍLY A VÁŠNĚ


Pochopením mentálních vzorců, životních okolností se kousek posuneme, ale podstatný posun vedoucí ke klidu a vášni se nachází až v dotecích bezpodmínečné lásky

Krásné babí léto,

se Svatým Václavem, kterého jsme před třemi dny slavili. Také Vás to tak volá k návštěvě Vyšehradu? Pálavy, k místům, kde se nachází studánky, kaple a hřiby?:-) Je čas hojnosti, úrody. Kdo má zahrádku, tak se do ní noří.

Takové odevzdání se Zemi je blahodárné. Hrát si na záhonech, procházet se bosky po krajině, sklízet s poděkováním úrodu. Také se přimlouvám za koupání se v řece, lomu, v kteroukoliv roční dobu. Otužování zmíním později – dělá v těle zázraky.

Ráda bych Vás tímto článkem přenesla do obrazu „návratu domů“, který vídám čím dál častěji ve společných kruzích.

Asi každý z nás má zkušenost s tím, že někam přijde poprvé, mezi více lidí, a v podstatě moc netuší, co se bude dít. Když to vezmu konkrétně, tak si dost dobře dovedu představit mnoho otazníků u názvu „taoistická Tantra“:-) Proč píši o Tantře, a přitom je v názvu transformace lítosti, studu, viny? Úzce to spolu souvisí, uvidíte.

V západní civilizaci si Tantru kde kdo spojuje s možností častějšího sexu, větší praxe apod. Z neznalosti to mnozí pochopili jako prostředek pro uvolnění (přetlaku) nebo doplnění (prázdna). Také se tu nabízí možnost najít si partnera nebo partnerku. Užít si. Kdo se o Tantru začne zajímat hlouběji, tak mu je po čase zřejmé, že mnoho tisíc let stará nauka sice vedla od pradávna ke spojování mužského a ženského principu, ale jejím hlavním zaměřením byly energie (ne fyzično). Jinými slovy moudré vedení energií, vědomé uvolnění přetlaku v těle jinými způsoby než přes fyzický sex, dosáhnutí pocitu celistvosti, probuzení center síly, schopností a objevení vlastního přesahu. Tělo nekončí hranicemi fyzického povrchu. 

Každý jeden člověk ví, že nejsilnější energií v těle je energie sexuální. Měli jsme za to, že k tomu, abychom ji poznali, procítili tělem, je nutné mít partnera nebo partnerku (ve většině případů). Někde uvnitř nás byla zakořeněná představa, že sílu má pár a následně rodina. Tedy určitě větší sílu, nežli člověk, který žije jako single. Společensky byl tento model vnímán jako – „být sám nebo sama, není dobře“. Jenže – mnoho párů se nyní rozchází, rozvádí (nemají sílu). Statisticky polovina, což je hodně.

Co se děje, že lidé tak často od sebe odchází?

Důvodem je právě probíhající transformace (někdy přiznaná, občas taky ne). Příkladů by bylo hodně, ale otevřu tady jen jeden, asi nejčastější. Rodinný život nějak běží, a do toho se začne jeden z členů „probouzet“. Mít silnou potřebu změn. Často ve stravování, společných návycích, zažitých modelech. S měnící se frekvencí v těle nejsou „staré energie“ k vydržení. Neděje se to jen ženám, znám i muže, co by se rádi posunuli vpřed, ale manželce se nechce. Možná by se i chtělo, ale bojí se. Tak jako se bojí muži svých před očima měnících se žen. Narůstají nespokojenosti a hádky. Mnoho domácností to tak v této chvíli má. Jsou na pokraji „rozvodu“. 

Naše těla kopírují stav na kolektivní úrovni (nacházíme se v přechodové fáze).

Na tento svět jsme se rodili my, kdo jsme předem věděli, že přicházíme transformovat starou realitu. V dohodách bylo stanoveno, kdy se „spící mód“ začne v těle vypínat a nastane probouzení. Fáze je to zpočátku nelehká. Tělem víte, že vnímáte realitu, sebe i vztah jinak, jenže není zřejmé, jak ten odklon prakticky zrealizovat v míru. A tak se chvíli odkloňujeme, pak cítíme, že to asi sami nedáme, tak ustupujeme druhému, jdeme proti sobě, což nám však nedělá vůbec dobře. Hledáme podpůrné argumenty, které nám mají pomoci udržet se v dřívějších nastaveních, abychom něco „nerozbili“, moc dlouho však nefungují. Často se děje to, že probouzejícího člověka tak začne bolet tělo, že odejít musí, jinak by umřel. Přeháním? Ani ne. Taková je skutečnost. 

Tak co s tím, když se nám popisované děje?

Roky se intenzivně zabývám možnostmi, které by chaos změnily v soulad. Dívám se na poznatky z kvantové fyziky i mystiky, medituji s nimi, provádím každodenní praxi, aby se mi tělo otevřelo natolik, že z hloubky tajemství vyjde, bude spatřeno, prožito a realizováno. Poslední dobou vím, cítím, že už se tak děje. Jedná se o probuzení ženského principu. Intuice, jemnosti, síly. A především bezpodmínečné lásky.

Teď si v duchu promítnete popisované kvality u sebe a řeknete si: „tak ok, přijdu domů, začnu vibrovat v bezpodmínečné lásce, a to jsem zvědavá nebo zvědavý, co se asi tak bude dít?:-)“. To však není možné zjistit, dokud v ní nejste. Bezpodmínečnou lásku není možné vymyslet, naplánovat nebo objednat. 

Jak jí tedy v těle probudit?
Úzce s tím souvisí taoistická Tantra. V ní jsem odpověď našla, mám ji prožitou tělem. A taky vidím proměny kolem sebe, které se dějí v kruzích. Často u těch, kdo bývali dříve uzavření, rozbolavělí, nedůvěřiví. Někdy to trvá tři hodiny, někdy tři dny nebo delší období, kdy najednou to kouzlo, kdy se tělo otevře, povolí, dotkne se něčeho, co rozvibruje ve všech částech pocit „doma“, tam je. V kruhu, kde je více těch, kdo se rozpomínají, a kdy to má díky počtu velkou sílu, se dějí frekvenční proměny. Znát je to na očích, v obličeji, držení i řeči těla. Podstatné je, dovolit si jiný pohled. Více energetický, nežli fyzický. Když je člověk „v energiích“, pak má tělo prostupnější, vědoměji dýchá, snadněji se dotýká, otevírá hloubkám i blízkosti. Muži mají centrum bezpodmínečné lásky v srdci, ženy v lůně. V obou případech je zapotřebí uvolnit přemíru energie z hlavy. Nestane se tak mluvením, vysvětlováním, ani četbou nebo sledováním filmů. Uvolnění je třeba prožít. Mít za sebou autentický prožitek síly v srdci, lůně, a také vnímat sílu spojení se Zemí, tam je základ. S uzemněným tělem, plným energie (vášně), se už nebudeme obracet k „Bohu na obláčku“. Samo tělo nám řekne a ukáže, že to primární, božské, je uvnitř. A tady je počátek zrodu bezpodmínečné lásky. V nové realitě se rozpoznaná, svobodná ženská energie dotýká mužských srdcí, které dovolují transformovat bolest (z málo mateřského vztahu s maminkou, z nevydařeného vztahu se ženou,…) a nespokojenost (z práce, se stavem svého dosavadního života apod.). Zázraky se dějí i v opačném směru. Pohlazení lůna vědomým dotekem milujícího muže (mnoho mužů, co mají otevřené srdce, ví, že jejich ruce jsou plné léčivé síly). 

Kdekdo v nové (změněné) realitě tuší nebo šestým smyslem ví, že když přijme to, co ho děsí, zraňuje, ohrožuje, tak skrze objetí nepřijatelného se v těle rozprostře síla. Zkuste si představit, že všechny dřívější nedorozumění, znásilnění, zrady a křivdy jsou obrazem v mentální galerii. Obraz je živý jen potud, dokud mu dáváme energii. Vyvoláváme ho, mluvíme o něm nebo o osobách, které jsou na obrazu přítomné. Ve 3D realitě máme v hlavě takových obrazů plno. Když budeme na této úrovni držet energii, tak se tam budou držet i ony. Změna nastává a obrazy se mění, když necháte stéct energii tělem dolů. Což se však nedá učinit mentálně, ani vizuálně. Hodně pomáhá, když k srdci a spodním centrům vedeme pozornost. A nesmírně pomáhá „zážeh“. Někomu přijde přes tanec, jinému díváním se do očí, skrze dávnou praxi (taoistickou, tantrickou)… každý jsme unikátní bytostí, možností je hodně.

Jakmile přesměrujete energii, zjistíte, že galerie v hlavě byla plná kolikrát falešných výjevů. Některé nebyly pravdivé, jiné byly neúplné (chyběla jim část spojená s bezpodmínečnou láskou, pochopením pro necitlivé činy a konání druhých, vždy plynoucí z vlastního velkého zranění). Obrazy a návody, jak situace vnímat, tvořilo ego vysílající do těla impulzy, které měly za úkol neúplné nebo nepravdivé obrazy zachovávat, znovu a opět vytahovat do popředí, poukazovat na jejich důležitost. Kdo se však projde po galerii obrazů v srdci (muži) a ženském lůně (ženy), tak se jim z té nádhery nebude chtít. To je klíč k transformaci. Děje se uvnitř (jen a pouze uvnitř). Objevením posvátných prostorů, kde jedna zpráva vedle druhé (obraz) ukazuje, jaká je skutečná podstata Vesmíru a života. Čím častěji budete vstupovat za plného vědomí do těchto prostor, galerií, pak oslabíte ego natolik, až jednou zmizí i s tvrzením, že ho k životu potřebujeme. 

Zpátky k bezpodmínečné lásce. To, že se vám rozlila v těle poznáte tak, že se přestanete za cokoliv vinit. Už Vám nebude nic líto. Dostaví se pochopení, že jsme si celý osobní příběh, který prožíváme, sami zvolili, vytvořili, a tak se nikdy a nikde nemohla přihodit chyba. Bezpodmínečná láska vás dovede za programy a bariéry druhého člověka. Uvnitř něj načtete stejnou substanci, kterou nosíte v sobě. Od té chvíle budete schopni pohladit „nedokonalosti“. Když se tak stane v páru, pak vzájemných pohlazení přibude geometrickou řadou.
Bezpodmínečná láska vám otevře dveře ke svobodné volbě a do reality vyšší frekvence, protože ta je přítomná vždy, když lásku cítíme. V té chvíli nás to okamžitě přelaďuje ze 3D do 5D.

A to přeladění je hodně dobré. Proto to tu tak propaguji. Sdílím s Vámi transformaci, kterou mám prožitou tělem. A takový stav vyšší frekvence je náramný, úžasný… těší vás být tady, prožívat tělem vášeň, radost, klid, mít pocit vděčnosti za každý jeden den, za tolik možností, které nová realita nabízí. A těch zázraků, vědomých spojení, celkové jednoduchosti života!

Tím končí dnešní óda na taoistickou Tantru, která pravděpodobně mnohé láká, ale taky odrazuje. Souhlasím, že si otevření dveří k Tantře žádá odvahu, ale jsou to dveře k Životu. My kolikrát nemáme odvahu žít! Raději si jdeme posedět někam na přednášku, s vnitřním argumentem, že o změny máme zájem. V pasivní poloze sedíce na židličce se nestanou:-)

Pokud si však spojíte krok vedoucí za komfortní zónu s proměnou bolestí a lítostí na vášeň a klid, pak to bude stát hodně za to. Tělo je obraz (potvrzeno moderní vědou). Jak jej bereme moc vážně, pak hodně váží, je těžký a raději stojí, kde je. Když jej vnímáme s lehkostí, pak vibruje a je multidimenzionální. Je na naší volbě, kterou dimenzi přes něj do tohoto prostoru budeme promítat. 

A na závěr něco k otužování, které jsem slíbila na začátku. Minule, na středečním kruhu, jsem si všimla, že když jsem popisovala parádu ledové sprchy každé ráno, tak se někteří dost ošívali. Stejně se za to hodně přimlouvám. Ledová voda je také tím výše popisovaným „zážehem“. Je to mega zdravé, sílí tím imunita, prokrvuje se tělo, zlepšuje stav orgánů, kůže a zapojují se centra, která rozšiřují vědomí. Ledová sprcha nebo koupání ve studené vodě mění buněčnou strukturu (věřím, že i DNA). A hlavně se uvolňuje tělo. Pokud byste se sprchovali zatnutí, tak Vám bude kosa velikáJ Zázrak se koná v povolení (vždy). V přijetí (vždy). Je to skvělý tréning (skoro zadarmo). Přijímáte, co jste dříve nemuseli, až časem zjistíte, jak vás to ohromně posiluje.  

Kruhy vedoucí k reálným proměnám, stavům ve vyšší frekvenci, bezpodmínečné lásce, což je zázrak na zázrak –

V NEJBLIŽŠÍ DOBĚ

9.října – OSTRAVA, taneční studio Sundara, pondělí od 18 – 21,hodin, téma – TĚLO VE VYŠŠÍ FREKVENCI – kvantová fyzika & mystika, cena 321,-Kč,
                více informací na http://www.vesica-news.com/seminare/telo-ve-vyssi-frekvenci-kvantova-fyzika-mystika
 

13.-15.října – PRAHA, Toulcův Dvůr, pátek – neděle, téma – TAOISTICKÁ TANTRA – Naplno do vědomí!, cena je dobrovolná se stanovenou minim. částkou,
                více informací je tady - http://www.vesica-news.com/seminare/taoisticka-tantra-naplno-do-vedomi-705

 

Diskuze

Vložit první příspěvek

 
 
Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
stránky vytvořilo Anything Studio