Vesica-news
 

FREKVENČNÍ PROMĚNY

VESICA HEALING – PROMĚNA

-         PŘINÁŠÍ A VKLÁDÁ VÍCE SVĚTLA DO OČÍ
-         UKAZUJE ŽIVOTNÍ OKOLNOSTI V JINÉ PERSPEKTIVĚ
 (skrze změněný úhel pohledu uvidíte dříve netušené souvislosti, které do konkrétních situací přinesou žádoucí obrat)
-         POSILUJE DŮVĚRU V ÚŽASNÉ SCHOPNOSTI VLASTNÍHO TĚLA
 (změna starého paradigmatu v nové, vyjadřující, že vše je možné a proměňující svět kolem nás)
-         PROPOJUJE NÁS S ČASOPROSTORY S VYŠŠÍMI FREKVENCEMI
, kterých jsme součástí, jen jsme na to zapomněli (v každé vteřině prokmitáváme mezi vícero dimenzemi, což už kvantová fyzika ví; na nás nyní je, abychom si dovolili přijmout tento vědecky ověřený a potvrzený fakt, a následně jej využili ve prospěch sebe-léčení)

VEDE DO VNITŘNÍ HLOUBKY, ABYCHOM SE ROZPOMNĚLI, ŽE NAŠE ÚŽASNÁ POZEMSKÁ "VOZÍTKA" NEJSOU PRIMÁRNĚ HMOTNÁ, ALE JEN A POUZE ENERGETICKÁ A OSCILUJÍCÍ 
(Hmotného z našeho těla není ani jedno procento)

Z toho důvodu nemůže nikdy platit, že jakákoliv nemoc je nevyléčitelná (to je starý vzorec přemýšlení a uvažování).  NAŠE TĚLO, TEN SUPER MOUDRÝ SYSTÉM, FASCINUJÍCÍ ENERGETICKÝ OBRAZ, JE ZRCADLEM NAŠICH MYŠLENEK A POCITŮ – UKAZUJE A ODRÁŽÍ PŘESNĚ TO, ČEMU VĚŘÍME. 

Stejně jako je člověk multidimenzionální bytost, tak i nemoc je svou povahou multidimenzionální.

 Co to pro nás znamená?
Prvním krokem k vyléčení je přijetí skutečnosti, že každý stav je fluidní, proměnlivý, zkrátka stále se měnící. Jediné, co tyto stavy „fixuje“, je způsob našeho uvažování. Záleží na tom, do jaké míry a čemu věříme. Pokud se přidržíme starých paradigmat, která nás budou udržovat na pomalejší frekvenční úrovni, tak posun k úlevě od bolesti nebo k úplnému vyléčení bude zdlouhavý. 

Dokážeme-li překročit práh starých vzorců, otevřou se nám nové obzory, které jsou častým předmětem zájmu moderní vědy (kvantové fyziky a moderní biologie), a stejně tak jsou zmiňovány v pradávných spisech (Védách). Rázem budeme mít širší škálu možností.

A přesně tato úroveň se ve Vesice během proměn otevírá.

Stačí být v přijetí, nemít očekávání (to patří ke „starým přístupům“). Zkrátka jen dovolit stav prostupnosti, rozšíření, prázdnoty a zároveň nekonečna. Stav, kdy na povrch vystupuje krása, harmonie a přirozenost. Tehdy začnou ustupovat a rozplývat se povrchní zmatky, které se dějí, když máme pocit, že něco musíme příliš kontrolovat, tlačit a manipulovat.

Místo na Vesice ukazuje, že nic z toho ke svobodnému, šťastnému a také smysluplnému žití není zapotřebí. Pokud Vás intuice na Vesicu posílá, poslechněte ji. Je čas na proměnu.

Každý jeden z nás je unikátní a jedinečný. Narodili jsme se na Zemi, abychom si v určité fázi svých životů vzpomněli, že tím zdaleka nejmocnějším, geniálním a super potentním systémem pro proměnu je naše vlastní tělo. A to má být zdravé a pulsující.

Je dobré vědět, že nemoci existují jen ve 3D Matrixu. Ve vyšších dimenzích se již nevyskytují (nemají se tam, jak udržet – naše myšlenkové formy se změnily a slabosti už nejsou na pořadu dne). To znamená, že nemusíme s ničím bojovat, nic nás neoslabí. Stačí navázat spojení se svým tělem a poslouchat zprávy, které vysílá radiová stanice ze srdce.

Ve Vesice si ukážeme možnosti, jak přijmout zpátky sílu a žít v rezonanci. 

Čím více lidí se znovu zapojí do vědomého vysílání z nitra směrem ven, tím dříve se okolní svět vyléčí z mnohogenerační nerovnováhy. Už je čas. „PRÁVĚ TADY A TEĎ”.

Místo proměny -

VESICA - léčivý slaměno-hliněný domek, který se nachází na nádherném místě v údolí řeky Oslavy, přibližně 10km od Velkého Meziříčí (nejbližší vesnicí jsou Dolní Heřmanice). Přesnou navigaci Vám zašlu během domlouvání termínu na email.


Délka - 4 hodiny, cena 3.700,-Kč

Aktualita - srpen 2016

PROMĚNA PRO PÁRY - délka trvání - 4 hodin, cena 4.300,-Kč

PROMĚNA - DALŠÍ POKRAČOVÁNÍ
Pokud už jste na ní někdy byli, snižuje se u každé další cena na 2.800,-Kč 

Nabízím dárkové poukazy na proměnu -


 

 

Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
stránky vytvořilo Anything Studio