Vesica-news
 

Nejnovější poznatky z kvantové fyziky

 

Ďalšou fascinujúcou vlastnosťou pyramídového komplexu v Gíze, okrem toho, že kóduje mnohé fyzikálne a matematické konštanty ako aj veľkosť Zeme, Mesiaca a je astronomicky orientovaný je aj fakt, že sa nachádza presne na priamke najdlhšej kontinuálnej masy zemského povrchu (t.j. masa zemského povrchu, kt., nie je predelená morom či oceánom) a "ku podivu" delí túto priamku v pomere zlatého rezo - Fí (1:1,1618)...
Text převzatý z FB ze stránek Komunity Nassima Harameina od Michala Višňovského

______________

Nassim na téma propojení
"Zdánlivá, vzájemná oddělenost věcí je dána lidským "načítáním" volného prostoru mezi jednotlivými předměty. Například v této místnosti se může jevit, že mezi mnou a stěnou nic není. Pravda je však jiná, neboť se zde nachází elektromagnetické pole, aurické pole člověka, rádiové vlny atd. Na přímo si toho nejsme vědomi, proto se nám daný prostor jeví jako prázdný. Taktéž nevnímáme vztahy mezi jednotlivými objekty, což nás vede k pocitům oddělenosti od ostatního. Ve skutečnosti však samotný prostor definuje hmotu, a ne naopak. Hmota vychází z vakua a pak se do něj navrací. Pokud si popisované zvědomíme, pocit (iluze) oddělenosti se začne vytrácet. Až jednou naplno prožijeme pocit propojení všeho se vším, ke kterému, jak se domnívám, docházejí osvícení mistři.

---

"There is a physical place inside your heart that has a singularity. Your heart has a little cavity between the two ventricular, and that little cavity has the highest electromagnetic field of your body, and can be measured up to eight feet away from you; and that's the battery of life that keeps your heart going. When you die, that singularity is no longer present, and I think that is why there is a bunch of weight that goes missing when people die. The weight is the result of that singularity curving space-time, creating a gravitational effect that we call weight."
- Nassim Haramein

Úžasný obrázek, který poukazuje na singularitu, přítomnou v našich sdrcích. Je středem černé díry, zdrojem, propojením, místem poznání. Není třeba být s pozorností tak často ve vnějším světě, pravé vědění, prastaré, hluboké, vesmírné - máme uvnitř sebe.

___________

K "Biologické interakci s energií vakua" Nassim poznamenává
- náš mozek funguje jako anténa
- uvnitř se nacházejí molekuly vody, které produkují vodní plasmu interagující s vakuem, s prostorovou strukturou
- v zásadě se tato plasma nalaďuje na specifickou dynamiku sítě vakua, aby stáhla konkrétní informace
- tyto procesy uvádějí do chodu tekutiny obsažené v šišince
- mozek je tvořen z 90% vodou, což se neustále ignoruje
- když si mozek na základě těchto skutečností představíme jako malou plasmovou anténu, pak můžeme celé tělo vnímat jako velký bio-oscilující krystal
- podobný jev známe u synchronních obvodů v rádiu, které mají stejné matematické vyjádření jako černá díra
- a tak je mozek spolu s tělem bio-oscilátorem, který se ladí na specifickou frekvenci
A co určuje výběr frekvence?
Náš emoční stav
Emoce, kterou prožíváme, je určujícím faktorem, který ovlivňuje, na jakou frekvenci se ladíme
 

Tady je video i českými vloženými titulky -


Doplnění - My sami si můžeme určit, jakou emoci prožíváme. Mozek-anténa zachytává frekvence srdce, kde danou emoci prožíváme, a posílá ji dál. Z toho je dobře patrné, který člověk je ve stavu vyšší vibrace, nebo naopak nízké. To, že já sama si rozhoduji, jak se v té které chvíli budu cítit, je vědomá cesta. Pokud si nepřeji, aby se mnou "cvičily" nízké emoce jiných, tak to zkrátka nedovolím. Nejsme obětí... naopak tvoříme:-)

 

Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
stránky vytvořilo Anything Studio