Vesica-news
 
Vesica-news » SEMINÁŘE - KRUHY » ČAROVNÝ RATMÍROV (pro rodiče, prarodiče a děti) - momentálně je kapacita zaplněná

ČAROVNÝ RATMÍROV (pro rodiče, prarodiče a děti) - momentálně je kapacita zaplněná

30.4. - 3.5.2020

Zveme vás na prodloužený víkend do přírody, užít si elementy, společný kruh, hry, meditace, tance...

Pobyt od čtvrtka do neděle pro dospělé a děti (rodiny, kamarády, páry, jednotlivce)

 

TERMÍN - 30.dubna - 3.května 2020 (čtvrtek odpoledne, pátek je státní svátek - do neděle dopoledne)

Příjezd na místo je ve čtvrtek v odpoledních hodinách, mezi 15,30 - 16,30 hodin, začíná se večeří v 18,00 h. Poslední den, v neděli 3.května končíme po snídani, odjezd je plánován na čas mezi 10 - 11 hod. 

CENA - 2.999,-Kč pro DOSPĚLÉHO / 2.555,-Kč pro DÍTĚ (5-12let),  1.999,-Kč pro DÍTĚ (3-4 roky), u menších dětí je cena snížená, individuálně se domluvíme podle věku dítěte

V ceně je zahrnuto UBYTOVÁNÍ, VEGETARIÁNSKÉ STRAVOVÁNÍ (plná penze), PROGRAM PRO DOSPĚLÉ I DĚTI, PRONÁJEM CVIČEBNÍ MÍSTNOSTI

INFORMACE O UBYTOVÁNÍ - v rekonstruovaných dřevěných chatkách (uvnitř je 4-5lůžek) - kemp u Kapličky, Malý Ratmírov, www.ratmirov.cz
Ke každé chatce patří sociální zařízení (toaleta, sprcha), a malá, vybavená kuchyňka uzpůsobená na vaření (ne na pečení). Varná konvice je součásti vybavení.

S sebou si vezměte hadřík na umývání, houbičku, trochu ekologického prostředku na umývání, utěrku.

Místo se nachází asi 10km od Jindřichova Hradce (východně)

Ideální je, pokud se domluvíte známí a obsadíte pro sebe celou chatku. A neméně ideální je, když přijedete jednotlivě a ubytování budete sdílet s jinými:-)
V ceně není pronájem přímotopu (hodí se pro chladnější dny a noci), na celou chatku je výše výpůjčky 100,-Kč za noc.

V areálu máme k dispozici cvičební místnost, kde budou probíhat dopolední a odpolední programy pro dospělé, děti budou převážně venku (lesní škola, hry na hřišti, stopovačky v lese)

      

STRAVOVÁNÍ - vegetariánské, připravované vědomě a s láskou
Začínáme ve čtvrtek večeří, končíme v neděli snídaní. Na snídani jsou v ceně - čaj, káva, džus, na obědy a večeře si doobjednávané nápoje hradíte v hotovosti sami. 

          

PROGRAM - ráno před snídaní cvičení - QiGong pro dospělé, v případě příznivého počasí cvičíme venku, na louce nad kempem, děti budou mít před snídaní dětskou jógu na karimatkách.

V dopoledním a odpoledním čase budou probíhat (v pátek a sobotu) vždy dvouhodinové společné programyPro dopělé to bude hlavně o poznávání vlastního těla z energetického úhlu pohledu. Čekají nás prožitkové praxe, které otevírají srdce, rozšiřují vědomí, přináší povědomí, kdo jsme ve skutečnosti.

Děti si budou hrát, tvořit, luštit záhady a poznávat krásy okolní přírody s Luckou a druhou vedoucí. Během společného programu budou často v lese. Těšit se mohou na zážitky a poznávání vycházející z konceptu lesních školek, svobodného učení, intuitivní pedagogiky. Do podrobností vám pak napíšeme, co dětem vzít s sebou.

Ve čtvrtek, první den příjezdu, kdy se slaví "čarovný večer", bude společný program u venkovního ohně, pokud počasí dovolí

Na závěr malé indície pro ty z vás, kdo jste s námi ještě nebyli a máte zájem -

1, PROGRAM JE DOBROVOLNÝ, I KDYŽ VÍTÁME PLNOU ÚČAST NA SPOLEČNÝCH PROGRAMECH. V PŘÍPADĚ, ŽE Z DOSPĚLÝCH ÚČASTNÍKŮ PŘIJÍŽDÍ NĚKDO BEZ ZKUŠENOSTÍ S MEDITACEMI, VĚDOMÝCH DÝCHÁNÍM, QIGONGEM, TAK TO NENÍ NA PŘEKÁŽKU. VYZKOUŠÍTE SI TAK NĚCO NOVÉHO. SVÝM ZPŮSOBEM SE DÁ ŘÍCT, ŽE SE TÍMTO SMĚREM BUDE ORIENTOVAT CELÝ SVĚT, VĚDOMÝCH LIDÍ PŘIBÝVÁ A TADY SE NABÍZÍ PŘÍLEŽITOST, JAK STARÉ ZVYKLOSTI OPUSTIT A POSTUPNĚ SI TVOŘIT NOVÉ, KTERÉ TĚLO UDRŽUJÍ VITÁLNÍ A ZDRAVÉ.

2, CVIČENÍ A PRAXE, KTERÉ VEDE GABRIELA PRO DOSPĚLÉ, VYCHÁZÍ Z POZNATKŮ MODERNÍ VĚDY (NOVÉ BIOLOGIE, KVANTOVÉ FYZIKY), JENŽ POTVRZUJÍ A DOPLŇUJÍ ZÁPISY POCHÁZEJÍCÍ ZE STAROVĚKÝCH KULTUR A VÝCHODNÍCH FILOZOFIÍ. TO, ŽE MAJÍ MEDITACE BLAHODÁRNÝCH VLIV NA LIDSKÝ ORGANISMUS, JE MNOHOKRÁT VĚDECKY ZDOKUMENTOVANÉ, V POSLEDNÍ DOBĚ SE OTEVÍRÁ ČÍM DÁL VĚTŠÍ POČET MOŽNOSTÍ, JAK SKRZE VĚDOMOU PRÁCI S TĚLEM VNÍMAT VLASTNÍ ENERGETIKU, A TÍM VYUŽÍVAT MNOHO ZAPOMENUTÝCH SCHOPNOSTÍ, KTERÉ KAŽDÝ UVNITŘ SEBE MÁME.

Přijeďte, posune vás to. My všichni věříme a máme mnohokrát zažité, že příznivým směrem. Gabi, Lucie a další

       

         

PŘIHLÁŠKY - Gabriela Dušková, gabisoul77@gmail.com, 737330250

Záloha se hradí v čase potvrzení rezervace, je nevratná ve výši 577,-Kč za osobu (platí i pro děti) na účet - 107-1226280257/0100 

Podrobnosti k celému pobytu budu zasílat pár dní předem

AKTUÁLNÍ OBSAZENOST -

Máme dohromady 11 chatek

CHATKA Č. 1 - OBSAZENÁ
CHATKA Č. 2 - OBSAZENÁ

CHATKA Č. 5 - OBSAZENÁ
CHATKA Č. 6 - OBSAZENÁ
CHATKA Č. 7 - OBSAZENÁ
CHATKA Č. 8 - OBSAZENÁ
CHATKA Č. 9 - OBSAZENÁ
CHATKA Č. 10 - OBSAZENÁ
CHATKA Č. 11 - OBSAZENÁ

5 TOPS -

- ranní Qigong na louce pro dospělé a jóga přizpůsobená dětem
- kemp u Kapličky s cvičebním prostorem, vlastní loukou, lesem a výborným zázemím
- sehraný tým Gabriela, Lucie a další vedoucí, které baví tvořit vědomé hry, soulad, krásné vztahy a přesah
- organické, vegetariánské, živé, superfood jídlo
- večerní táborák, zpěv, kytary, pohoda jaksepatří

O Gabriele -

Dříve pracovala v cestovním ruchu, hodně cestovala po světě, průvodcovala, pak podnikala, vedla svůj penzión, přeložila knihu "Žít v srdci", vydala "Kmen mnoha barev".
Nyní se přibližně 10 let věnuje organizování workshopů, které jsou zaměřené na rozpomínání, učení, ve kterém se prolíná pradávná moudrost Východu s poznatky moderní vědy Západu.

Přes 10 let praktikuje Qigong . V poslední době vede vícero pravidelných kurzů v Brně, kde žije.
Svépomocí postavila slaměno-hliněný dům ve tvaru Jádra (z posvátné geometrie je znám jako Vesica). Nachází se na nádherném místě u řeky Oslavy, na Vysočině. Tady vede během léta pránické víkendy.
Baví ji mít krásné vztahy s lidmi.

O Lucii -

Lucka si ráda hraje, ať už to znamená cokoli a v Ratmirově je k tomu prostor pro všechny . S dětmi, s míčem, v lese na stopovačce, s kytarou, bubnem nebo hrou na ukulele. Nejraději u ohně. Inspiraci čerpá jak z vedení hudebních táborů, praxe ze školek, tak třeba i z dobrovolničení v nízkopraháči plném dětí různého věku.

Děti kolem sebe vnímá jako "malé-velké učitele" a společně tak tvoří a užívá si bytí .


Sdílení, odezvy

Vložit první příspěvek

 
 
Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
stránky vytvořilo Anything Studio