Vesica-news
 
Vesica-news » SEMINÁŘE - KRUHY » HIEROS GAMOS - vnitřní soulad mezi mužskou a ženskou energií

HIEROS GAMOS - vnitřní soulad mezi mužskou a ženskou energií

6.12. - 8.12.2019

HIEROS GAMOS - posvátná svatba, oslava mezi spojením muže a ženy (významový symbol - Davidova hvězda)

Přijměte pozvánku na TRANSFORMAČNÍ WORKSHOP - KRUH! 

Tělo je parádní instrument, který je vydařenou hříčkou Vědomí. To do něj ukrylo celý Vesmír, ale v závěru tvoření se rozhodlo, že nádhernou symfonii, kterou lidské tělo představuje, odladí. Zdánlivě odtrhne od celku. A bude po nějakou dobu pozorovat, co se v důsledku rozhození mužského a ženského principu, které jsou hlavními tvořivými energiemi, bude dít. Toho jsme svědky všichni. Přibývá chaosu, absurdit a destrukcí.

Na druhou stranu, se v současné době otevírají možnosti, jak své tělo zpátky do rovnováhy dovést. Mnoho z nás pátrá po návodech ve starodávných naukách nebo ve výstupech moderní vědy. Z pradávných filozofií se občas vybere jen něco málo a zbytek se přizpůsobí moderní době. V takové podobě se s tělem však nic podstatného, z hlediska proměny, nestane.

A kdy platí opak?
Tedy, že se tělo skutečně harmonizuje, stabilizuje, přestává stárnout, rozpomíná se na kontakt se svou životní sílou?

Určitě tomu napomáhá ladění do vyšších frekvencí ve společném kruhu. Tady je možné získat návody, způsoby, které fungují, jsou ověřené (ty nejsilnější spojují nauky Východu s poznatky z moderní vědy, na kterou se orientuje Západ). Rovněž účinné je vidět a zažít příklady vysoké vibrace u druhých, ale především pak u sebe. Prožít autentickou zkušenost.

Pak je ale nesmírně důležité pokračovat v uvolňování svého těla z reality chaosu i doma, během každodenní praxe. Motivací je, že Vám bude den ode dne líp.

Téma kruhu se zaměřuje na vnitřní svatbu.

Hluboké zharmonizování dvou základních energií - muže a ženy - v těle. Jakmile takový "rituál" provedete uvnitř, pak Vám ve vnějším světě začnou přicházet reality zrcadlící vnitřní posvátné spojení. Začnete žít jiný život. I když na stejné planetě, ve stejné zemi, přesto hodně jiný.

Přijďte se rozpomínat. 

Rok 2019 je rokem NÁVRATU MYSTIKY, ZVĚDOMĚNÍM VNITŘNÍHO MUDRCE, PŘELADĚNÍM NA VNÍMÁNÍ FREKVENCÍ, namísto primárního načítání hranic, limitů nebo nedostatků. 

PODROBNOSTI

MÍSTO KONÁNÍ – Praha, Toulcův Dvůr, ul.Kubatova 1

ZAČÁTEK – v pátek 6.prosince 2018, od 9,30 hodin, s tím, že příchod na místo je nejpozději v 9,10 h. (DEJTE SI DOSTATEČNOU REZERVU NA PŘÍCHOD, PŘÍJEZD), abychom mohli včas začít. 

KONEC – v neděli 8.prosince 2018 ve 13 hodin

ČASOVÝ PROGRAM –
PÁTEK - od 9,30 hodin - 17,30 hodin 
SOBOTA - od 9,30 - 17,30 hodin
NEDĚLE - od 9,30 - 13 hodin

CO S SEBOU – 
- VLASTNÍ POLŠTÁŘEK, nebo PODSEDÁK!! (na místě jsou v každém případě židličky, ale taburety se nám budou hodit)
- DEKU (tu určitě vezměte)
- POHODLNÉ OBLEČENÍ A OBUTÍ (PŘEZŮVKY NEBO SILNĚJŠÍ PONOŽKY), ženám doporučuji sukně (kalhoty se z energetického hlediska nehodí)

PARKOVÁNÍ V AREÁLU – pokud budete parkovat za bránou, tedy uvnitř areálu, tak prosím počítejte s tím, že brána se ZAVÍRÁ KAŽDÝ DEN V 18 HODIN. Doporučuji parkovat kolem Toulcova Dvora.

UBYTOVÁNÍ - v případě potřeby si ho každý zajišťuje sám. V areálu Toulcova Dvora je hostel, který je bezvadný, příjemný, čistý za výbornou cenu. Na každý víkendový termín mám tři pokoje rezervované pro účastníky. Pokud se Vám tato varianta hodí, zamluvte si místo co nejdříve, bývají rychle obsazená... a zmiňte u rezervace, že jste účastníky mého workshopu.
http://www.toulcuvdvur.cz/sluzby/ubytovani

PROGRAM –
Energetická cvičení (QiGong zaměření na kultivaci životní energie)
Meditace, vizualizace 
Taoistické & Tantrické Praxe ve dvojicích a malých skupinách (energetické zákonitosti v těle ženy a muže - rozdílnosti,... v čem tkví podstata)
Tanec
Rituál (VNITŘNÍ SVATBA MEZI MUŽEM A ŽENOU)
Jemné léčivé doteky (těla jsou posvátnými instrumenty pozitivně reagujícími na dotýkání, vědomou pozornost v dotecích)
Sdílení, povídání, plynutí

Není třeba mít žádnou předchozí praxi, ani nic "načteného". Celý víkend spolutvoříme a rozpomínáme se na to, co už známe.

PŘÍSPĚVEK –

Je dobrovolný s nastavenou minimální částkou (2.770,-Kč na osobu) a úhradou nevratné zálohy předem ve výši 777,-Kč na účet 107-1226280257/0100

TOP 5

- příležitost k ponoření se do brilantího, organického, multidimenzionálního systému, kterým tělo je
- vědomé tvoření budoucí reality svého těla, s harmonickým nastavením vztahu mezi mužským a ženským principem
- pro zájemce je možnost návštěvy společné sauny v pátek nebo sobotu navečer (Saunia Hostivař)
- kruh se koná v mimořádně vyladěných prostorách Toulcova Dvora (už jsme zde nespočet kruhů měli a je to znát)... samo o sobě je zdejší místo kouzelné, s veškerým potřebným zázemím
- předvánoční setkání v mimořádných, tranformačních časech na planetě Zemi (vědomé tvoření obrazů "souladu", které se následně zapisují do kolektivního vědomí)

 

 

 

 

 


Sdílení, odezvy

Vložit první příspěvek

 
 
Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
stránky vytvořilo Anything Studio