Vesica-news
 
Vesica-news » SEMINÁŘE - KRUHY » HIEROS GAMOS - vnitřní soulad mezi mužskou a ženskou energií

HIEROS GAMOS - vnitřní soulad mezi mužskou a ženskou energií

28.2. - 1.3.2020

Tento workshop je o hluboké vnitřní proměně, rozpomenutí se na univerzální principy, o propojení dvou základních, vesmírných energií - mužské a ženské. Vytvořte si uvnitř sebe POSVÁTNÝ VZTAH

Workshop o hluboké vnitřní proměně. Společné rozpomínání na univerzální principy, kde soulad mezi dvěma základními energiemi - mužskou a ženskou, je tím primárním.

Tělo je nádherným instrumentem, vytvořeným Vědomím. To do něj ukrylo celý Vesmír, ale v závěru se rozhodlo, že nádhernou symfonii, kterou lidské tělo představuje, odladí. Zdánlivě odtrhne od celku. A bude po nějakou dobu pozorovat, co se v důsledku rozhození mužského a ženského principu, které jsou hlavními tvořivými energiemi, bude dít. Toho jsme svědky všichni. Přibývá chaosu, absurdit a destrukcí.

Na druhou stranu, se v současné době otevírají možnosti, jak své tělo zpátky do rovnováhy dovést. Mnoho z nás pátrá po návodech ve starodávných naukách nebo ve výstupech moderní vědy. Nejpodstatnější však je, uvádět poznatky do praxe.

Určitě tomu napomáhá naladění, zvýšená citlivost, vnímání, rozpoznávání svých kvalit v rámci společného kruhu. Tady je možné získat návody, způsoby, které fungují, jsou ověřené (ty nejsilnější spojují nauky Východu s poznatky z moderní vědy, na kterou se orientuje Západ). Nejcennější však je - AUTENTICKÁ ZKUŠENOST.

Téma kruhu se zaměřuje na vnitřní svatbu.

Hluboké zharmonizování dvou základních energií - muže a ženy - v těle. Jakmile takový "rituál" provedete uvnitř, pak Vám ve vnějším světě začnou přicházet reality zrcadlící vnitřní posvátné spojení. Začnete žít jiný život. I když na stejné planetě, ve stejné zemi, přesto hodně jiný.

Přijďte se rozpomínat.

Rok 2020 je rokem ROZPOUŠTĚNÍ ILUZÍ. Mnoha lidem se navrátí vesmírná paměť. V posvátných geometriích uvidí propojenost všeho se vším. Symbol VESICY, který představuje dokonalý soulad mezi ženskou a mužskou energií, začne být opět ve velké míře používaný. 

PODROBNOSTI

MÍSTO KONÁNÍ – Praha, Toulcův Dvůr, ul.Kubatova 1

ZAČÁTEK – v pátek 28.února 2020, od 9,30 hodin, s tím, že příchod na místo je nejpozději v 9,10 h. (DEJTE SI DOSTATEČNOU REZERVU NA PŘÍCHOD, PŘÍJEZD), abychom mohli včas začít. 

KONEC – v neděli 1.března 2020 ve 13 hodin

ČASOVÝ PROGRAM –
PÁTEK - od 9,30 hodin - 17,30 hodin 
SOBOTA - od 9,30 - 17,30 hodin
NEDĚLE - od 9,30 - 13 hodin

CO S SEBOU – 
- VLASTNÍ POLŠTÁŘEK, nebo PODSEDÁK!! (na místě jsou v každém případě židličky, ale taburety se nám budou hodit)
- DEKU (tu určitě vezměte)
- POHODLNÉ OBLEČENÍ A OBUTÍ (PŘEZŮVKY NEBO SILNĚJŠÍ PONOŽKY), ženám doporučuji sukně (kalhoty se z energetického hlediska nehodí)

PARKOVÁNÍ V AREÁLU – pokud budete parkovat za bránou, tedy uvnitř areálu, tak prosím počítejte s tím, že brána se ZAVÍRÁ KAŽDÝ DEN V 18 HODIN. Doporučuji parkovat kolem Toulcova Dvora.

UBYTOVÁNÍ - v případě potřeby si ho každý zajišťuje sám. V areálu Toulcova Dvora je hostel, který je bezvadný, příjemný, čistý za výbornou cenu. Na každý víkendový termín mám tři pokoje rezervované pro účastníky. Pokud se Vám tato varianta hodí, zamluvte si místo co nejdříve, bývají rychle obsazená... a zmiňte u rezervace, že jste účastníky mého workshopu.
http://www.toulcuvdvur.cz/sluzby/ubytovani

PROGRAM –
Energetická cvičení (QiGong zaměření na kultivaci životní energie)
Meditace, vizualizace 
Taoistické & Tantrické Praxe ve dvojicích a malých skupinách (energetické zákonitosti v těle ženy a muže - rozdílnosti,... v čem tkví podstata)
Tanec
Rituál (VNITŘNÍ SVATBA MEZI MUŽEM A ŽENOU)
Jemné léčivé doteky (těla jsou posvátnými instrumenty pozitivně reagujícími na dotýkání, vědomou pozornost v dotecích)
Sdílení, povídání, plynutí

Není třeba mít žádnou předchozí praxi, ani nic "načteného". Celý víkend spolutvoříme a rozpomínáme se na to, co už známe.

PŘÍSPĚVEK –

Je dobrovolný s nastavenou minimální částkou (2.770,-Kč na osobu) a úhradou nevratné zálohy předem ve výši 777,-Kč na účet 107-1226280257/0100

TOP 5

- příležitost k VNÍMÁNÍ ENERGETICKÉHO TĚLA (naslouchání, dotýkání se, rozpoznávání)
- VĚDOMÉ TVOŘENÍ BUDOUCÍCH REALIT
- NÁVRAT K SOULADU MEZI VNITŘNÍ VODOU A OHNĚM
- OBEJMUTÍ SEBE V CELÉ KRÁSE, JEDINEČNOSTI, HOJNOSTI

INFORMACE O MNĚ -

V roce 2010 jsem vycestovala do americké Sedony na workshop "Propojení s Nebem a Zemí a jak žít ve stavu moudrosti vycházející ze srdce". Kruh vedl Drunvalo Melchizedek, autor Pradávného tajemství Květu Života, Světla Hada a dalších, podobných knih na téma Mayských proroctví, mystiky, hlubokých kořenů, ale také moderních poznatků vědy. V roce 2011 jsem do Sedony cestovala ještě dvakrát. Poprvé na pokračování prvního semináře, který byl vedený z vyšších úrovní vědomí (z velké části channelovaný), druhým byl lektorský kurz. V rámci něho jsme zakládali Školu Rozpomínání. Workshop "Awakening of the Illuminated Heart" - "Probuzení Osvíceného Srdce" jsem pak mnohokrát vedla u nás i na Slovensku.

V roce 2012 se změnily energie. Nová vlna mě nesla dál, k vystoupení ze školy a předepsaných cvičení. Dodnes mám za tuto etapu velkou vděčnost. Začala jsem se studiem kvantové fyziky. V meditacích jsem procházela své tělo, abych poznávala, na kterých úrovních lze poznatky moderní vědy spatřit, prožít... chce to jít do velké hloubky, za výše popisovanou formu, pak se však začnou univerzální zákonitosti ukazovat.

Už dříve jsem praktikovala Qigong (čchi-kung), který jednoznačně dává na vědomí, že jsme primárně z energií. V roce 2013 jsme svépomocí postavili slaměno-hliněný dům na Vysočině, ve tvaru Vesicy (část Květu života). Už mnoho let jsem vegetariánka, protože se zvýšenou citlivostí nelze zvířata brát jako potravu (mají oči, stejně jako my... taktéž duši, stačí se podívat, chtít vidět). Díky zmiňovaným přístupům jsem se uzdravila z endometriózy, která je medicínou považovaná za nevyléčitelnou.

Během kruhu vás nebudu nic učit. Poznání, vědění má každý ve svém poli, srdci. Pomohu vám ono pole, srdce otevřít, když vy sami budete chtít. Za sebe vám jen mohu potvrdit, že se pak dějí zázraky.

Těším se na vás, Gabriela

 


Sdílení, odezvy

Vložit první příspěvek

 
 
Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
stránky vytvořilo Anything Studio