Vesica-news
 
Vesica-news » SEMINÁŘE - KRUHY » INTENZIVNÍ QIGONG & HEALING - 2 volná místa

INTENZIVNÍ QIGONG & HEALING - 2 volná místa

1.11. - 3.11.2019

Začínáme v energeticky, super silném dni - 1.11. To si nenechte ujít...

Zvu vás na NALADĚNÍ, ROZŠÍŘENÉ VNÍMÁNÍ, POBÝVÁNÍ VE STAVECH S VYSOKOU FREKVENCÍ. Qigong je spolu s meditacemi úžasným prostředkem, kterým k popisovanému vede. 

Žádné mechanické cvičení, sestavy, další mentální dovednost. Naopak. Přijďte si vypnout hlavu a zpřítomnit se. V letošním roce se mnohem intenzivněji, než kdy jindy, objevují zapomenuté možnosti, které nám dávají možnost ZCELA SE UZDRAVIT. Mít vyladěné emoce. Umět být v klidu, tichu, neutralitě. Pozorovat nádheru energetických toků, vnímat je, být s nimi, vést je, a tím stabilizovat instrument vědomí, kterým tělo je, na vibračně vyšších úrovních, kam už Matrix nedosahuje.

Komu je QIGONG INTENSIVE & HEALING určený -

- všem, kdo už Qigong, meditace praktikují, ale i každému, kdo teprve začíná

- všem, kdo mají odvahu vystoupit mimo známé situace a vztahy, aby prozkoumali jiné dimenze (tedy možnosti)... celý Vesmír je seskládaný z různých frekvenčních délek, včetně našeho těla. V momentě, kdy připustíte, že to tak je, otevře se vám škála nástrojů k uzdravení sebe i reality kolem

- všem, kdo tuší, že tělo má super léčivou schopnost, ale ještě se jim nedaří vystoupit z hlavy, která brání tělu "ODEVZDAT SE SOBĚ, SVÉ MOUDROSTI" namísto institucím

- všem, kdo mají zájem objevovat zapomenuté vědění

- všem, kdo ví a vnímají, že stará realita upadá, bortí se a na pořadu dne je POSUN VPŘED

Věřím, že vás víkend nesmírně obohatí. Na mnoha úrovních. My nejsme jen fyzickým tělem, to je jen naší částí, jinak jsme bytosti s přesahem do mnoha dimenzí, a jakmile si FREKVENCI ROZPOMÍNÁNÍ v těle naladíme, pak se rozpustí i všechny naše strachy.

PODROBNOSTI

TERMÍN - 1.11. - 3.11. ( pátek ráno - neděle poledne) 2019

MÍSTO - Praha, TOULCŮV DVŮR, ul.Kubatova 1, Hostivař, místnost VELKÁ PŘEDNÁŠKOVÁ

PŘÍSPĚVEK - minimální stanovená částka je 2.770,-Kč. Spolu s přihláškou se hradí nevratná záloha 770,-Kč na účet 107-1226280257/0100. Doplatky budou vybírány v hotovosti před začátkem na místě.

ČASOVÝ HARMONOGRAM -

PÁTEK - 9,30 - 17,30 hod
SOBOTA - 9,30 - 17,30 hod
NEDĚLE - 9,00 - 13,00 hod

CO S SEBOU –
- VLASTNÍ POLŠTÁŘEK, nebo PODSEDÁK!! (na místě jsou v každém případě židličky, ale taburety se nám budou hodit)
- DEKU (tu určitě vezměte)
- POHODLNÉ OBLEČENÍ A OBUTÍ (PŘEZŮVKY NEBO SILNĚJŠÍ PONOŽKY), ženám doporučuji sukně (kalhoty se z energetického hlediska nehodí)

PARKOVÁNÍ V AREÁLU – pokud budete parkovat za bránou, tedy uvnitř areálu, tak prosím počítejte s tím, že brána se ZAVÍRÁ KAŽDÝ DEN V 18 HODIN. Doporučuji parkovat kolem Toulcova Dvora.

UBYTOVÁNÍ - v případě potřeby si ho každý zajišťuje sám. V areálu Toulcova Dvora je hostel, který je bezvadný, příjemný, čistý za výbornou cenu. Na každý víkendový termín mám tři pokoje rezervované pro účastníky. Pokud se Vám tato varianta hodí, zamluvte si místo co nejdříve, bývají rychle obsazená... a zmiňte u rezervace, že jste účastníky mého workshopu.
http://www.toulcuvdvur.cz/sluzby/ubytovani

INFORMACE K MÍSTU -

Toulcův Dvůr je báječným zázemím, které se nachází přímo v Praze a je ideální pro tento typ semináře, kruhu. Pokud bude hezky, budeme cvičit venku v sadu, který je součástí areálu, a zároveň to budeme kombinovat s pobytem uvnitř v místnosti. Toulcův Dvůr je ekologickým centrem města Prahy, chovají zde zvířata, starají se o stromy, mokřad, včely. Je zde zahradnictví, chovají zde koně. Mají vlastní mateřskou školku a vedou mnoho vzdělávacích seminářů v oblasti ekologie, řemesel, permakultury. Energeticky je to velmi příhodné místo.

 

 


Sdílení, odezvy

Vložit první příspěvek

 
 
Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
stránky vytvořilo Anything Studio