Vesica-news
 

JSEM NIKDO

8.1.2020

Ve stavu prázdnoty se ukrývají naše zapomenuté, ztracené schopnosti. Co se stane, když se na takový stav naladíme? Přijďte objevit SEBE.

Už jste zažili ten blahodárný pocit, když jste své tělo vnímali jako univerzální systém? Bez osobnosti? Pokud ne, přijďte si jej tento večer vyzkoušet do Toulcova Dvora. Stavy prázdnoty jsou nám důvěrně známé. Jedná se o vesmírný mechanismus, na který jsme v přílišné hustotě zdejší dimenze zapomněli. Díky navyšování frekvencí na kolektivní úrovni mizí ochranné vrstvy, které nám bránily rozpoznat, kdo jsme ve skutečnosti.

Paměť se navrací díky uznání vakua. To, co je projevené, z něj vychází. 

Třetí dimenze posunům do prostorů za myšlenkami poměrně zdařile bránila. Nyní však už všichni minimálně tuší, že se zrozuje nový časoprostor. Tvoří se uvnitř nás díky jiným přístupům a pohledům. Kdo má blízký vztah k mystice a kvantové fyzice, tak již vědomě svět pevných tvarů, limitů, nutnosti zachraňovat sebe nebo jiné, stále hledání prostředků, kterými by se dalo tělo dovést k větší spokojenosti, opouští.

Co když naše tělo funguje jako multidimenzionální, kvantový "počítač"? Pokud bychom brali v potaz tento příměr, může z toho vyplývat, že je momentálně těžkopádný, protože zbytečně držíme v archivech soubory, které už nemají být aktivní. Jsou to zastaralé verze. 

K novým poznatkům, upgradům, k rozpomínání se na vlastní schopnosti vede, paradoxně, nula. Nulový bod. Nulové pásmo, na které je možné se naladit. Zvolený přístup "jsem nikdo" funguje jako antivir.

Přijďte objevit svou podstatu, přístupy k "multidimenzionální síti". Mít trochu toho "nadpozemského" v pozemském, přináší do života mnoho krásných kvalit. Harmonických energií. Bude se vám to líbit.

PODROBNOSTI 

MÍSTO KONÁNÍ – Praha, Toulcův Dvůr, ul.Kubatova 1, místnost SÁL S2

ZAČÁTEK – ve středu 8.ledna 2020 v 18 hodin, příchod na místo - 20 minut předem, ať začneme včas, nečekáme na sebe a využijeme veškerý prostor
KONEC – ve 21 hodin 

CO S SEBOU –
- VLASTNÍ POLŠTÁŘEK, nebo PODSEDÁK (na místě jsou v každém případě židličky, ale taburety se nám budou hodit)
- POHODLNÉ OBLEČENÍ, ohledně obutí - žádné vyšší podpatky, taktéž na sobě nemějte těsné nepohodlné boty (vezměte si pohodlné, vpředu široké, nízké boty). Ženám doporučuji volné sukně nebo šátky 

PARKOVÁNÍ V AREÁLU – parkujte za branou Toulcova Dvora, ta se nyní zavírá už v 18 hodin, neměli byste, jak vyjet. 

PROGRAM (přibližně :-)) –
- ENERGETICKÁ CVIČENÍ (vědomá pozornost na tělo, během pohybů, v zastavení, jednotném dýchání), QIGONG (čchi-kung)
- PRAXE "AKTIVUJÍCÍ CENTRA, ŽIVLY, DALŠÍ DIMENZE" V TĚLE - ve dvojicích nebo malých skupinách
- VĚDOMÉ DÝCHÁNÍ
- MEDITACE
- TANEC
- SDÍLENÍ 

Kruh vedu tak, aby to byla hra, protože život je hra. Během hry se tělo uvolní, otevře, čímž se celé vědomé rozpomínání stává silnějším a hlubším.
PŘIJĎTE SI HRÁT SE SVÝM TĚLEM A MOŽNOSTMI!
(Dokud se budeme brát příliš vážně, pak zůstanou vnitřní potenciály mimo naše zorné pole) 

PŘÍSPĚVEK - minimální stanovená částka je 377,-Kč a zbytek už je na Vás. Uhrady vybírám v hotovosti před začátkem. 

Fotka na pozvánce je ART SNOW od Simon Beck

 


Sdílení, odezvy

Vložit první příspěvek

 
 
Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
stránky vytvořilo Anything Studio