Vesica-news
 
Vesica-news » SEMINÁŘE - KRUHY » KAKAOVÁ CEREMONIE VE ZNOJMĚ

KAKAOVÁ CEREMONIE VE ZNOJMĚ

22.11.2019

Krásné setkání, opět v Královském městě Znojmě, tentokrát s "NÁPOJEM BOHŮ", ceremoniální čokoládou, která jemně otevírá vědomí

Přijměte srdečné pozvání na Kakaovou ceremonii do Znojma, v "mistrovské" datum - 22.11.

Kakao připravované s vědomím toho, že se bude užívat v kruhu, v naladění, je jiné, nežli čokolády, byť i vysokoprocentní, které jsou dnes běžně k dostání. V našem případě se jedná o "medicínu". Takovou, kterou po mnohá staletí připravují domorodé národy v Centrální Americe.

Kakaový nápoj je tam nazýván "nápojem Bohů",  a někdy i "nápojem Lásky". V naturální podobě obsahuje množství cenných látek, mezi které se řadí antioxidanty, proteiny, vitamíny, enzymy a další. Díky tomu je kakao jednou z nejznámějších superpotravin, záleží však na způsobu zpracování, aby byl co nejšetrnější a nedošlo k extrakci jednak uváděných hodnotných složek, ale také jemněhmotných energií, které napomáhají otevírat a aktivovat centra tělesného systému.

Bohyně kakaa (hojnosti a plodnosti) je mocná, ale zároveň působí citlivě. Během popíjení a i určitý čas poté, se dostavují vize, rozšiřuje se vnímání, z těla odchází strachy, které střídají pocity lehkosti a hlubokého spojení. Navrací se vesmírná paměť a probouzí se poznání, kým jsme ve skutečnosti.

To se děje vždy, když se tělem ladíme na vyšší frekvence. Kakaový nápoj používaný k ceremoniálním účelům k těmto stavům vede. Jednak je to díky přítomnosti theobrominu, který uvolňuje hormon štěstí, a nezanedbatelné jsou rovněž afrodiziakální účinky otevírající srdce, probouzející lásku, jakožto nejmocnější energii celého Vesmíru.

Benefitů, které s sebou vědomé spojení s kakaem nese, je celá řada. Mnohé další zmíníme během společného večera, který se ponese v duchu jemnosti, naladění a síly. Můžete se těšit na meditaci, stání v posvátné geometrii, tanec na krásnou hudbu, přítomnost vysokých frekvencí.

Pro naladění -

 

PODROBNOSTI

TERMÍN - pátek, 22.11. od 18,00 - 21,00 hodin, s tím, že příchod na místo je v rozmezí od 17,30 - 17,40 hodin.

MÍSTO - ZNOJMO, RC Maceška, ul.Pražská 80 (za Billou)

PŘÍSPĚVEK - minimální stanovený je 441 Kč, jinak je to směrem nahoru dobrovolné

SPOLU S PŘIHLÁŠKOU SE HRADÍ NEVRATNÁ ZÁLOHA VE VÝŠI 222 KČ NA ÚČET 107-1226280257/0100

S SEBOU - sebe v přítomnosti, pohodlný oděv (ať nikde nic netáhne, není příliš upnuté), ženám doporučuji šaty, nebo dlouhé sukně, šátky, něco slavnostnějšího, to stejné platí pro muže, třeba košile z přírodních materiálů, nehodí se tepláky, ani sportovní verze oblečení

Pokud Vás to bude těšit, přineste něco zdravého a dobrého na společný stůl hojnosti, nejlépe domácí raw, veganské nebo vegetariánské pokrmy (ne ty ze supermarketu).

Přihláška na seminář

Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
stránky vytvořilo Anything Studio