Vesica-news
 
Vesica-news » SEMINÁŘE - KRUHY » KAKAOVÁ CEREMONIE VE ZNOJMĚ

KAKAOVÁ CEREMONIE VE ZNOJMĚ

30.8.2019

Krásné setkání, opět v Královském městě Znojmě, tentokrát s "NÁPOJEM BOHŮ", ceremoniální čokoládou, která jemně otevírá vědomí

Přijměte srdečné pozvání na Kakaovou ceremonii do Znojma, poslední srpnový pátek.

Kakao připravované s vědomím toho, že se bude užívat v kruhu, v naladění, je jiné, nežli čokolády, byť i vysokoprocentní, které jsou dnes běžně k dostání. V našem případě se jedná o "medicínu". Takovou, kterou po mnohá staletí připravují domorodé národy v Centrální Americe.

Kakaový nápoj je tam nazýván "nápojem Bohů",  a někdy i "nápojem Lásky". V naturální podobě obsahuje množství cenných látek, mezi které se řadí antioxidanty, proteiny, vitamíny, enzymy a další. Díky tomu je kakao jednou z nejznámějších superpotravin, záleží však na způsobu zpracování, aby byl co nejšetrnější a nedošlo k extrakci jednak uváděných hodnotných složek, ale také jemněhmotných energií, které napomáhají otevírat a aktivovat centra tělesného systému.

Bohyně kakaa (hojnosti a plodnosti) je mocná, ale zároveň působí citlivě. Během popíjení a i určitý čas poté, se dostavují vize, rozšiřuje se vnímání, z těla odchází strachy, které střídají pocity lehkosti a hlubokého spojení. Navrací se vesmírná paměť a probouzí se poznání, kým jsme ve skutečnosti.

To se děje vždy, když se tělem ladíme na vyšší frekvence. Kakaový nápoj používaný k ceremoniálním účelům k těmto stavům vede. Jednak je to díky přítomnosti theobrominu, který uvolňuje hormon štěstí, a nezanedbatelné jsou rovněž afrodiziakální účinky otevírající srdce, probouzející lásku, jakožto nejmocnější energii celého Vesmíru.

Benefitů, které s sebou vědomé spojení s kakaem nese, je celá řada. Mnohé další zmíníme během společného večera, který se ponese v duchu jemnosti, naladění a síly. Můžete se těšit na meditaci, stání v posvátné geometrii, tanec na krásnou hudbu, přítomnost vysokých frekvencí.

Pro naladění -

 

PODROBNOSTI

TERMÍN - pátek, 30.srpna, od 17 - 20,00 hodin, s tím, že příchod na místo je v rozmezí od 16,35 - 16,45 hodin.

MÍSTO - ZNOJMO, RC Maceška, ul.Pražská 80 (za Billou)

PŘÍSPĚVEK - minimální stanovený je 441 Kč, jinak je to směrem nahoru dobrovolné

SPOLU S PŘIHLÁŠKOU SE HRADÍ NEVRATNÁ ZÁLOHA VE VÝŠI 222 KČ NA ÚČET 107-1226280257/0100

S SEBOU - sebe v přítomnosti, pohodlný oděv (ať nikde nic netáhne, není příliš upnuté), ženám doporučuji šaty, nebo dlouhé sukně, šátky, něco slavnostnějšího, to stejné platí pro muže, třeba košile z přírodních materiálnů, nehodí se tepláky, ani sportovní verze oblečení

Pokud Vás to bude těšit, přineste něco zdravého a dobrého na společný stůl hojnosti, nejlépe domácí raw, veganské nebo vegetariánské pokrmy (ne ty ze supermarketu).


Sdílení, odezvy

Vložit první příspěvek

 
 
Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
stránky vytvořilo Anything Studio