Vesica-news
 
Vesica-news » SEMINÁŘE - KRUHY » OTEVŘENO DO NOVÉ DIMENZE

OTEVŘENO DO NOVÉ DIMENZE

29.10.2019

Stojíme na prahu zcela nových možností... welcome

Lidem, kteří se nezdráhali v minulých letech učinit první kroky směrem k objevování souvislostí, jenž se nacházely se hranicemi standardů definovaných společností, se nyní otevírá cesta k jiným možnostem. Dostavují se odměny. V podobě podpory. Mnohem větší podpory, než kdy dříve. Jiné přístupy, úhly pohledů byly ještě donedávna neakceptovatelné. Za všeobecnou pravdu se považovalo to, co přicházelo pouze z veřejnoprávních zdrojů.

Nedát na to, co se zprostředkovává jako společensky přijatelná norma, bylo dosti ošemetné. Mnoho jedinců tlaky zvenčí odradily. Zvolili si cestu potlačení sebe, aby měli klid, který však nepřicházel, protože se duše ozývala, čím dál silněji. 

Cítit se jako mimozemšťan mezi pozemšťany je velkou výzvou. Bylo. Nyní se nastavení zásadně mění. "Mimozemšťani" byli dříve divní, pro někoho nebezpeční, často nepřijímaní pro svoji jinakost. S tím korespondoval i všeobecný postoj k jiným civilizacím - raději je tu nemít, jsou nebezpečné.

V současné době se děje to, že oni "mimozemšťani", lidé, co to mají jinak - tedy, že jsou mnohem vnímavější, citlivější, někteří si již aktivovaly zapomenuté schopnosti, se ve velkém rozpomínají, kdo jsou ve skutečnosti a ví, že pro lidi kolem a planetu jsou darem. Začínají si nesmírně vážit svého těla, kvalit, které rozvíjeli na mnoha jiných planetách, přestávají se čehokoliv bát, a to z toho důvodu, že se už nebojí sebe.

Vztah k "mimozemšťanům" nabyde úcty. Od základu se promění. Už se tak děje. Právě tito lidé, kteří se vědomě rozhodli pro otevření poměrně pevné skořápky tvořené starými vzorci víry, mají veškerý potenciál k tomu, aby změnili destrukční realitu a vytvořili něco nového.

Díky mnoha vědomým volbám vědomých lidí, se uvolnila obrovská, kreativní energie, která je přístupná všem, kdo se naladí.

Přijďte se naladit, srdečně zvu, Gabriela

PODROBNOSTI 

MÍSTO KONÁNÍ – BRNO, studio, na ul.Vojanova 1 (v blízkosti Staré osady)

ZAČÁTEK – v úterý 29.října 2019 v 18 hodin, příchod na místo - 20 minut předem, ať začneme včas, nečekáme na sebe a využijeme veškerý prostor
KONEC – ve 21 hodin 

CO S SEBOU –
- VLASTNÍ POLŠTÁŘEK, nebo PODSEDÁK (na místě jsou v každém případě židličky, ale taburety se nám budou hodit)
- POHODLNÉ OBLEČENÍ, ohledně obutí - žádné vyšší podpadky, taktéž na sobě nemějte těsné nepohodlné boty (vezměte si pohodlné, vpředu široké, nízké boty). Ženám doporučuji volné sukně nebo šátky. Nehodí se tepláky, ani rifle

PARKOVÁNÍ - na ul.Vojanově většinou místo na zaparkování je, v této zóně se neplatí

PROGRAM (přibližně :-)) –
- ENERGETICKÁ CVIČENÍ (vědomá pozornost na tělo, během pohybů, v zastavení, jednotném dýchání)
- PRAXE "AKTIVUJÍCÍ CENTRA, ŽIVLY, DALŠÍ DIMENZE" V TĚLE - ve dvojicích nebo malých skupinách
- VĚDOMÉ DÝCHÁNÍ
- TANEC
- SDÍLENÍ 

Kruh vedu tak, aby to byla hra, protože život je hra. Během hry se tělo uvolní, otevře, čímž se celé vědomé rozpomínání stává silnějším a hlubším.
PŘIJĎTE SI HRÁT SE SVÝM TĚLEM A MOŽNOSTMI!
(Dokud se budeme brát příliš vážně, pak zůstanou vnitřní potenciály mimo naše zorné pole) 

PŘÍSPĚVEK - minimální stanovená částka je 321,-Kč a zbytek už je na Vás. Spolu s přihláškou se hradí záloha ve výši 222 Kč na účet 107-1226280257/0100. Doplatky vybírám v hotovosti před začátkem. 


Sdílení, odezvy

Vložit první příspěvek

 
 
Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
stránky vytvořilo Anything Studio