Vesica-news
 
Vesica-news » SEMINÁŘE - KRUHY » QIGONG INTENSIVE CAMP

QIGONG INTENSIVE CAMP

7.5. - 10.5.2020

Pozvánka na již tradiční kemp plný uvědomění, otevírání potenciálů, pobývání ve vyšších vibračních stavech

QIGONG JE O UMĚNÍ, JAK MOUDŘE SPRAVOVAT ENERGIE SVÉHO ORGANISMU. V dnešní době se již ví, že s "materiálním" přístupem není téměř možné docílit stavu rovnováhy a celkového zdraví. Na druhou stranu se otevíraji nové možnosti vycházející z dávných, východních filozofií (ty mimochodem potvrzuje moderní věda).

Každý, kdo se vědomě rozhodne vnímat své tělo jako komplexní, energetický systém, směřuje své tělo k posunu do harmonie. S rozšířeným vědomím a vnímáním budete čím dál častěji vyhledávat ticho, přítomnost, klid. Na to je kemp U kapličky ideálním zázemím. Nachází se v krásné přírodě jižních Čech, patří k němu louky, les. V blízkosti se nachází rybník a Hamerský potok.

PROGRAM -

Ve čtvrtek 7.května je příjezd na místo mezi 15-16 hod. Po příjezdu se ubytujeme, pak je do večeře volno na procházku po okolí. Večeře bude od 18 - 19 hodin. Od 20 hodin máme večerní program - ÚVOD, PRAXE, MEDITACE

V pátek 8.května (státní svátek) - ráno před snídaní - PROTAŽENÍ & RANNÍ QIGONG na louce. Snídaně je od 8,30 - 9,30 hodin. DOPOLEDNÍ QIGONG BLOK budeme mít od 10,30 - 12,30 hodin. Pak následuje lehký oběd a po obědě volno. ODPOLEDNÍ CVIČEBNÍ BLOK bude od 15,30 - 17,30 hodin. Poté je večeře. A po ní uvidíme, jak na tom budeme, zda se nám ještě bude chtít meditovat nebo tančit, anebo už jen odpočívat a spát:)

V sobotu 9.května - stejné jako předchozí den

V neděli 10.května - dopoledne jsou jako předchozí dny, končit budeme snídaní. V té době už budou naše těla báječně uvolněná, posílená. Baterky dobité. Což Vám vydrží několik dalších dní. Pokud po kempu budete každý den alespoň pár minut cvičit, udržíte si vyšší energetickou laťku napořád.

PŘIHLÁŠKY -

Přes webový formulář nebo na gabisoul77@gmail.com

ČÁSTKA -

3.430,-Kč na osobu (cvičení, ubytování, výborné jídlo, pronájem místností na společné akce & bonusy)
Nevratná záloha se hradí ve výši 999,-Kč na účet 107-1226280257/0100 (nejprve se však přihlašte, ať o Vás vím)

NAVIGACE, CO S SEBOU APOD. -
Účastníkům budu posílat podrobnosti před cestou cca 1-2 týdny před začátkem. Nic speciálního nepotřebujete, jen mít svoji KARIMATKU A TABURET NA SEZENÍ při meditaci (STAČÍ POLŠTÁŘ). Ostatní pošlu.

UBYTOVÁNÍ -

V rekonstruovaných dřevěných chatkách (uvnitř je 4-5lůžek) - kemp u Kapličky, Malý Ratmírov, www.ratmirov.cz
Ke každé chatce patří sociální zařízení (toaleta, sprcha), a malá kuchyňka (s sebou si vezměte, hadřík na umývání, houbičku, trochu ekologického prostředku na umývání, utěrku)

Místo se nachází asi 10km od Jindřichova Hradce (východně)

Ideální je, pokud se domluvíte známí a obsadíte pro sebe celou chatku. A neméně ideální je, když přijedete jednotlivě a ubytování budete sdílet s jinými:-)
V ceně není pronájem přímotopu (hodí se pro chladnější dny a noci), na celou chatu je výše výpůjčky 100,-Kč za noc.

 

Přihláška na seminář

Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
stránky vytvořilo Anything Studio