Vesica-news
 
Vesica-news » SEMINÁŘE - KRUHY » QIGONG, VĚDOMÉ DÝCHÁNÍ & MEDITACE - 1 volné místo

QIGONG, VĚDOMÉ DÝCHÁNÍ & MEDITACE - 1 volné místo

8.2.2020

Den léčení, zázraků, bez formy... návrat domů

Celodenní akce je určená každému, kdo má ochotu a touhu mít své tělo v kondici, harmonii a klidu.

Program je nastavený tak, že jej v pohodě může absolvovat i úplný začátečník, ale hodně dá i tomu, kdo třeba už roky cvičí nebo medituje. Jednoduché sestavy cviků vychází z Qigongu, které má 5.-tisíciletou tradici.

Určitě platí, že jednorázová akce nás do kondice neuvede, minimálně však získáte množství návodů a hlavně podpory a inspirace, abyste si následně mohli každý den, alespoň pár minut zacvičit doma.
Stonásobně se Vám to vrátí.

Přijďte i Vy, kdo si přejete vyzkoušet něco nového. Pokud jste nikdy nemeditovali, ale tušíte, že zastavení uvnitř v těle má blahodárné účinky, vypíná hlavu a rozšiřuje vědomí, tak moc dlouho neotálejte s přihlášením, praxe ze společné soboty se vám mnohokrát vrátí v dobrém zpět.

Cvičení, vědomé dýchání a meditace - to vše má hluboký základ ve východní filosofii, ale zároveň jejich nemalé benefity potvrzuje i moderní věda.
Koho oslovuje - Bruce Lipton, Dr.Joe Dispenza, Mantak Chia, Deepak Chopra, Nassim Haramein... tak to je přesně ono. Všechny principy, na které zmiňovaní muži přichází a vědeckými způsoby dokazují, se budou promítat během celého dne v naší praxi.

A co bude výsledkem? Věřím, že rozpomínání, jakým úžasným nástrojem tělo je, a že se vyplatí (miliónkrát) se o něj dobře starat, pečovat, dávat mu svou pozornost. 

PODROBNOSTI

Místo konání - ZNOJMO, základní škola speciální - TĚLOCVIČNA NA ULICI JEZUITSKÁ 1

Termín - SOBOTA, 10.února 2020 2019, od 9,30 - 16,00 hodin (příchod na místo je v 9,10 hodin nejpozději, abychom mohli včas začít)

Příspěvek je dobrovolný - minimální stanovená částka je 555,-Kč, a dále je to na Vás

Přihlášky - Gabriela Dušková, gabisoul77@gmail.com, tel. 737330250, nebo přímo přes webový formulář

Po přihlášení se hradí nevratná ZÁLOHA ve výši 277,-Kč na účet 107-1226280257/0100

Pár dní před akcí Vám budu zasílat podrobnosti - co s sebou, jaký bude časový harmonogram apod.

Něco o mě - Gabriela Dušková
QiGong cvičím  12 let. Když jsem s ním před lety začínala, měla jsem pocit, že pohyb, který reflektuje rytmus přírody už dávno znám. Přibližně 9 let organizuji a vedu akce zaměřené na rozšiřování vědomí. Z mého pohledu vnímání jsme na stávajíci úrovni příliš destrukční, což je patrné všude kolem. Ve vztazích bývá kolikrát více napětí, nežli harmonie a uvnitř v těle mnohdy slabá imunita, nežli cirkulující síla.

Spouštěčem změn byla pro mě nemoc, kterou klasická medicína neumí léčit. Už během stanovení diagnózy jsem věděla, že budu muset změnit návyky a životní styl, pokud se chci někdy vrátit do stavu plného zdraví. Dříve jsem podnikala, vlastnila a vedla penzion, rozbíhala firmu na prodej 3D karet s autentickými záběry z Vesmíru. Firmám se vedlo dobře, ale mně bylo zle. A tak jsem vystoupila z rozjetého vlaku, abych se podívala, kde se nacházím a začalo mi být jasné, že to bude chtít velkou změnu. Stalo se. Dnes jsem zdravá, s tělem, které funguje líp, než před deseti lety. 

Změnit úhly pohledů a přístupy je výzva, ale je to výzva báječná. A když ji přijmete... OTEVŘE SE  MNOHO NOVÝCH MOŽNOSTÍ .
Těším se. 

 


Sdílení, odezvy

Vložit první příspěvek

 
 
Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
stránky vytvořilo Anything Studio