Vesica-news
 
Vesica-news » SEMINÁŘE - KRUHY » SPIRÁLA - EVOLUCE (kvantové posuny)

SPIRÁLA - EVOLUCE (kvantové posuny)

11.9.2019

Večerní Praha, tentokrát v posvátných geometriích spirály

 Vše ve Vesmíru se pohybuje po spirále, šroubovitě posouvá, a pak navrací. Stejnou matrici máme uloženou ve svém těle v podobě DNA. Naše životní síla se po páteři vine v podobě dvou energetických toků vzhůru.

Předchozí výklady z oboru astronomie o tom, že něco ve Vesmíru stojí nehybně na místě (Slunce, Země), a kolem takového tělesa se pak otáčí ty okolní (planety, Měsíc), je mylná. Ať už jsou to hvězdy, planety nebo celé galaxie, vše se pohybuje vysokou rychlostí spolu, otáčí kolem sebe. V případě, že takový model dokážeme zakomponovat do našich pozemských životů, pak se mnohé, dříve nepřirozené přístupy, programy víry, navrátí do harmonických struktur, což se příznivě odrazí v našich vztazích. Vždy. Taková je fyzika.

Spirála znamená vývoj. Pokud se spolu, během večera, do takové geometrie postavíme, budou na to vzorce, které si neseme v podvědomí, reagovat. Stejně tak naše buňky, energetická centra, celý "systém", který není tvořen jen fyzickým tělem, ale má nemalý přesah. Z tohoto přesahu, a stejně tak z hloubky, se začnou uvolňovat zapomenuté části, které nám navrátí schopnosti, jimiž v přirozenosti a ve vyrovnaných stavech naše tělo oplývá.

Každému postavení do posvátné geometrie předchází uvolnění. Vytvoření prostoru pro jinovou energii, kterou máme prozatím málo aktivní. Většina z nás jede spíše na "jangu". Těšit se tedy můžete na praxe vedoucí k propojení a naladění (Qigong, meditace, tanec, energetická cvičení zaměřená na vnímání elektromagnetismu).

V aktuálním období se mění paradigma. Díky tomu, že vědomě volíme návrat k vyrovnanosti ženské a mužské síly.

Přijďte se setkat, propojit, něco nového vytvořit. Tato setkání nejsou nikdy náhodná. Těším se, Gabi 

  

PODROBNOSTI 

MÍSTO KONÁNÍ – Praha, Toulcův Dvůr, ul.Kubatova 1, místnost SÁL 

ZAČÁTEK – ve středu 11.září 2019 v 18 hodin, příchod na místo - 20 minut předem, ať začneme včas, nečekáme na sebe a využijeme veškerý prostor
KONEC – ve 21 hodin 

CO S SEBOU –
- VLASTNÍ POLŠTÁŘEK, nebo PODSEDÁK (na místě jsou v každém případě židličky, ale taburety se nám budou hodit)
- POHODLNÉ OBLEČENÍ, ohledně obutí - žádné vyšší podpadky, taktéž na sobě nemějte těsné nepohodlné boty (vezměte si pohodlné, vpředu široké, nízké boty). Ženám doporučuji volné sukně nebo šátky 

PARKOVÁNÍ V AREÁLU – parkujte za branou Toulcova Dvora, ta se nyní zavírá už v 18 hodin, neměli byste, jak vyjet. 

PROGRAM (přibližně :-)) –
- ENERGETICKÁ CVIČENÍ (vědomá pozornost na tělo, během pohybů, v zastavení, jednotném dýchání)
- PRAXE "AKTIVUJÍCÍ CENTRA, ŽIVLY, DALŠÍ DIMENZE" V TĚLE - ve dvojicích nebo malých skupinách
- VĚDOMÉ DÝCHÁNÍ
- TANEC
- SDÍLENÍ 

Kruh vedu tak, aby to byla hra, protože život je hra. Během hry se tělo uvolní, otevře, čímž se celé vědomé rozpomínání stává silnějším a hlubším.
PŘIJĎTE SI HRÁT SE SVÝM TĚLEM A MOŽNOSTMI!
(Dokud se budeme brát příliš vážně, pak zůstanou vnitřní potenciály mimo naše zorné pole) 

PŘÍSPĚVEK - minimální stanovená částka je 321,-Kč a zbytek už je na Vás. Uhrady vybírám v hotovosti před začátkem. 


Sdílení, odezvy

Vložit první příspěvek

 
 
Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
stránky vytvořilo Anything Studio