Vesica-news
 
Vesica-news » SEMINÁŘE - KRUHY » TĚLO, JENŽ ZTRATILO HRANICE

TĚLO, JENŽ ZTRATILO HRANICE

12.2.2020

Co když stav, ve kterém lpíme na hranicích, máme potřebu je střežit, chránit, nás vede do nesvobodného bytí? Přijďte prohlédnout některé iluze 3D reality.

Spolu s frekvenční změnou, která se odehrává na naší planetě, přirozeně dochází k přenastavení úhlu pohledu, co se hranic a limitů týče. V dřívější realitě platila kolektivní dohoda o tom, že naše tělo je fyzické a má své hranice. Energetické pole, energetická centra, dráhy v těle, nebyly součástí dohod západní společnosti. 

Lpění na hranicích však vytváří tenze. Co když ono přesvědčení, v rámci kterého chráníme hranice všeho možného, souvisí s tím, že jen nemáme dostatek vnitřní síly? Důvěry. V nízkofrekvenční realitě je apel na vytváření ochrany přehnaný. Vzniká na základě vnitřních zranění. Aby nás něco nezranilo ještě víc, stavíme mantinely. Máme očekávání, že je ostatní budou respektovat, pokud však nemáme respekt sami k sobě a nevěříme si, tak nám druzí budou stále předkládat výzvy (narušovat hranice). V případě, že vědomě nezměníme frekvenci, tak se kolotoč s tématem střežení hranic, které nemají propustit nic, co působí negativně, nezastaví. V realitě zdí, vysokých plotů, pojistek, jako lidská bytost stagnujeme.

Z hlavy vymýšlíme, koho až kam pustíme. To, že nás vlastní nedůvěra omezuje a zavíráme si tak dvířka k hojnosti, zdraví a pohodě, nevidíme. Anebo už ano? 

Přijďte se tento večer naladit na stav blaženosti, plynutí, souladu, během něhož vystupují na povrch univerzální principy, které jasně ukazují, jak je vše spolu propojené, provázané, a když to tak v těle máme nastavené, tak nás to obohacuje. Přichází dary. Pak je zřejmé, že jsme v každé vteřině podporovaní Vesmírem. Jakmile začneme své tělo vnímat jako otevřený systém, komunikující, vyzařující vnitřní sílu, promění se od základu vnější realita. Již se tak děje.

PODROBNOSTI 

MÍSTO KONÁNÍ – Praha, Toulcův Dvůr, ul.Kubatova 1, místnost SÁL

ZAČÁTEK – ve středu 12.února 2020 v 18 hodin, příchod na místo - 20 minut předem, ať začneme včas, nečekáme na sebe a využijeme veškerý prostor
KONEC – ve 21 hodin 

CO S SEBOU –
- VLASTNÍ POLŠTÁŘEK, nebo PODSEDÁK (na místě jsou v každém případě židličky, ale taburety se nám budou hodit)
- POHODLNÉ OBLEČENÍ, ohledně obutí - žádné vyšší podpatky, taktéž na sobě nemějte těsné nepohodlné boty (vezměte si pohodlné, vpředu široké, nízké boty). Ženám doporučuji volné sukně nebo šátky 

PARKOVÁNÍ V AREÁLU – parkujte za branou Toulcova Dvora, ta se nyní zavírá už v 18 hodin, neměli byste, jak vyjet. 

PROGRAM (přibližně :-)) –
- ENERGETICKÁ CVIČENÍ (vědomá pozornost na tělo, během pohybů, v zastavení, jednotném dýchání), QIGONG (čchi-kung)
- PRAXE "AKTIVUJÍCÍ CENTRA, ŽIVLY, DALŠÍ DIMENZE" V TĚLE - ve dvojicích nebo malých skupinách
- VĚDOMÉ DÝCHÁNÍ
- MEDITACE
- TANEC
- SDÍLENÍ 

Kruh vedu tak, aby to byla hra, protože život je hra. Během hry se tělo uvolní, otevře, čímž se celé vědomé rozpomínání stává silnějším a hlubším.
PŘIJĎTE SI HRÁT SE SVÝM TĚLEM A MOŽNOSTMI!
(Dokud se budeme brát příliš vážně, pak zůstanou vnitřní potenciály mimo naše zorné pole) 

PŘÍSPĚVEK - minimální stanovená částka je 377,-Kč a zbytek už je na Vás. Úhrady vybírám v hotovosti před začátkem. 

Credit - foto - Jon Foreman SCULPT THE WORLD

 


Sdílení, odezvy

Vložit první příspěvek

 
 
Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
stránky vytvořilo Anything Studio