Vesica-news
 
Vesica-news » SEMINÁŘE - KRUHY » UZDRAVENÉ TĚLO (sami si jej vytvoříme)

UZDRAVENÉ TĚLO (sami si jej vytvoříme)

10.1.2020

Na Úplněk a zároveň polostínové zatmění Měsíce jste srdečně zváni - k objevení sebe- uzdravovacích schopností. V každém přítomném okamžiku máme k dispozici veškerou "výbavu" pro vytvoření zdravé verze těla. Seznamte se - se sebou, v hloubce.

Nejhodnotnější je vlastní tělo. Možnost se podívat tímto způsobem jsme si dříve nedávali. Hodnotu jsme načítali ve věcech, zážitcích a tělo nám v tom celém "sloužilo" jako srovnávací tabulka. Věnovali jsme se cenám, posuzovali jsme výhodnost koupě, směny, prodeje. To, co pro nás mělo hodnotu, nacházelo se venku. Málokdo z nás uměl do hloubky ocenit své tělo. Mít za něj vděčnost, dávat mu pozornost, vést si ho v rytmu, který je mu přirozený.

Když bychom se uměli vrátit do doby, kdy jsme jako vědomí žádnou formu na sobě nenosili, vzpomněli bychom si, že pozemský příběh začínal následovně. V rámci dohody, díky které se má projevit neomezená síla lásky, si na své energetické tělo "oblékneme" formu. Onu formu zhustíme tak, že světlo uvnitř bude málokdy vyzařovat ven. I když velmi zhuštěná, bude ona forma poměrně křehká. Dokáže se i na dlouhou dobu zbortit v důsledku kritického vyjádření od jiné formy. Ve své podstatě ji dokáže složit už jen pouhé negativně působící slovo nebo pohled. 

Celé to bude trvat tak dlouho, dokud se ona forma nezačne zajímat co je uvnitř. Když si upřímně přizná, že hodnotu, kterou ji měly udělovat na základě uznání jiné formy, nebo kterou si ona sama dopřávala skrze pořizování "hodnotných" věcí, až tak naplňující není. Časem zjistí, že i medicínské prostředí pracuje pouze s formou a tudíž má velmi omezené možnosti. 

V čem tedy spočívá ono tajemství díky kterému je možné formu, tělo uzdravit - posílit? Nachází se uvnitř, za onou formou. Jakmile se v hloubce sebe potkáte zpět se svou energetickou podstatou, tak se rozpomenete i na to, že v podstatě stačí onu formu "pustit". Otevřít ji. Postupně naplno. Čím je otevřenější, tím více energií prozařuje ven. Síla onoho světla je tak mocná, že nám časem většina medicínských pomůcek přijde jako nedokonalá náhražka něčeho, co je neustále k dispozici.

Přijďte se rozpomínat, srdečně zvu, Gabriela

PODROBNOSTI 

MÍSTO KONÁNÍ – Heřmanův Městec, Rodičovské centrum Radovánek z.s., ul.Jonášova 726
TERMÍN – v pátek 10.ledna 2020, od 17,30 – 20,30 hodin (příchod v 17,15 hodin – ne později)

PROGRAM – vědomé dýchání, stav úplného zastavení – bod nula, meditace, tanec, prožitkové praxe, vědomé proměny programů strachů na důvěru a lásku (cvičení vychází z učení mnoha přírodních kultur a národů, východní filozofie, stejně jako z poznatků moderní vědy)

CENA – 400,-Kč. Spolu s přihláškou se hradí nevratná záloha ve výši 200,-Kč na účet 107-1226280257/0100. Případně ji můžete uhradit v hotovosti Gabi Jirouskové v Městci

PŘIHLÁŠKY – Gabriela Jirousková, tel. 725 372 998, rcradovanek@centrum.cz nebo Gabriela Dušková, tel. 737 330 250, gabisoul77@gmail.com

 


Sdílení, odezvy

Vložit první příspěvek

 
 
Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
stránky vytvořilo Anything Studio