Vesica-news
 
Vesica-news » SEMINÁŘE - KRUHY » UZDRAVENÉ TĚLO (sami si jej vytvoříme)

UZDRAVENÉ TĚLO (sami si jej vytvoříme)

3.3.2020

Příležitost, jak se navrátit do stavu přirozenosti, vnímání toho, že jsme vědomím, které si energetické tělo může krásnými způsoby zcela vyladit

Nejhodnotnější je vlastní tělo. Možnost se podívat tímto způsobem jsme si dříve nedávali. Hodnotu jsme načítali ve věcech, zážitcích a tělo nám v tom celém "sloužilo" jako srovnávací tabulka. Věnovali jsme se cenám, posuzovali jsme výhodnost koupě, směny, prodeje. To, co pro nás mělo hodnotu, nacházelo se venku. Málokdo z nás uměl do hloubky ocenit své tělo. Mít za něj vděčnost, dávat mu pozornost, vést si ho v rytmu, který je mu přirozený.

Když bychom se uměli vrátit do doby, kdy jsme jako vědomí žádnou formu na sobě nenosili, vzpomněli bychom si, že pozemský příběh začínal následovně. V rámci dohody, díky které se má projevit neomezená síla lásky, si na své energetické tělo "oblékneme" formu. Onu formu zhustíme tak, že světlo uvnitř bude málokdy vyzařovat ven. I když velmi zhuštěná, bude ona forma poměrně křehká. Dokáže se i na dlouhou dobu zbortit v důsledku kritického vyjádření od jiné formy. Ve své podstatě ji dokáže složit už jen pouhé negativně působící slovo nebo pohled. 

Celé to bude trvat tak dlouho, dokud se ona forma nezačne zajímat co je uvnitř. Když si upřímně přizná, že hodnotu, kterou ji měly udělovat na základě uznání jiné formy, nebo kterou si ona sama dopřávala skrze pořizování "hodnotných" věcí, až tak naplňující není. Časem zjistí, že i medicínské prostředí pracuje pouze s formou a tudíž má velmi omezené možnosti. 

V čem tedy spočívá ono tajemství díky kterému je možné formu, tělo uzdravit - posílit? Nachází se uvnitř, za onou formou. Jakmile se v hloubce sebe potkáte zpět se svou energetickou podstatou, tak se rozpomenete i na to, že v podstatě stačí onu formu "pustit". Otevřít ji. Postupně naplno. Čím je otevřenější, tím více energií prozařuje ven. Síla onoho světla je tak mocná, že nám časem většina medicínských pomůcek přijde jako nedokonalá náhražka něčeho, co je neustále k dispozici.

Přijďte se rozpomínat, srdečně zvu, Gabriela

PODROBNOSTI 

MÍSTO KONÁNÍ – BRNO, studio, na ul.Vojanova 1 (v blízkosti Staré osady)

ZAČÁTEK – v úterý 3.března 2020 v 18 hodin, příchod na místo - 20 minut předem, ať začneme včas, nečekáme na sebe a využijeme veškerý prostor
KONEC – ve 21 hodin 

CO S SEBOU –
- VLASTNÍ POLŠTÁŘEK, nebo PODSEDÁK (na místě jsou v každém případě židličky, ale taburety se nám budou hodit)
- POHODLNÉ OBLEČENÍ, ohledně obutí - žádné vyšší podpadky, taktéž na sobě nemějte těsné nepohodlné boty (vezměte si pohodlné, vpředu široké, nízké boty). Ženám doporučuji volné sukně nebo šátky. Nehodí se tepláky, ani rifle

PARKOVÁNÍ - na ul.Vojanově většinou místo na zaparkování je, v této zóně se neplatí

PROGRAM (přibližně :-)) –
- ENERGETICKÁ CVIČENÍ (vědomá pozornost na tělo, během pohybů, v zastavení, jednotném dýchání)
- PRAXE "AKTIVUJÍCÍ CENTRA, ŽIVLY, DALŠÍ DIMENZE" V TĚLE - ve dvojicích nebo malých skupinách
- VĚDOMÉ DÝCHÁNÍ
- TANEC
- SDÍLENÍ 

Kruh vedu tak, aby to byla hra, protože život je hra. Během hry se tělo uvolní, otevře, čímž se celé vědomé rozpomínání stává silnějším a hlubším.
PŘIJĎTE SI HRÁT SE SVÝM TĚLEM A MOŽNOSTMI!
(Dokud se budeme brát příliš vážně, pak zůstanou vnitřní potenciály mimo naše zorné pole) 

PŘÍSPĚVEK - minimální stanovená částka je 377,-Kč a zbytek už je na Vás. Spolu s přihláškou se hradí záloha ve výši 222 Kč na účet 107-1226280257/0100. Doplatky vybírám v hotovosti před začátkem.

 


Sdílení, odezvy

Vložit první příspěvek

 
 
Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
stránky vytvořilo Anything Studio