Vesica-news
 
Vesica-news » SEMINÁŘE - KRUHY » UZDRAVENÉ TĚLO (sami si jej vytvoříme)

UZDRAVENÉ TĚLO (sami si jej vytvoříme)

3.4.2020

Příležitost ve Znojmě, rozpoznat a spojit se s mocnou regenerující sílou. Nejsme primárně tělem, které řídí vědomí... jsme vědomím, které si své tělo může dovést do stavu plného zdraví a štěstí

Nejhodnotnější je vlastní tělo. Možnost se podívat tímto způsobem jsme si dříve nedávali. Hodnotu jsme načítali ve věcech, zážitcích a tělo nám v tom celém "sloužilo" jako srovnávací tabulka. Věnovali jsme se cenám, posuzovali jsme výhodnost koupě, směny, prodeje. To, co pro nás mělo hodnotu, nacházelo se venku. Málokdo z nás uměl do hloubky ocenit své tělo. Mít za něj vděčnost, dávat mu pozornost, vést si ho v rytmu, který je mu přirozený.

Když bychom se uměli vrátit do doby, kdy jsme jako vědomí žádnou formu na sobě nenosili, vzpomněli bychom si, že pozemský příběh začínal následovně. V rámci dohody, díky které se má projevit neomezená síla lásky, si na své energetické tělo "oblékneme" formu. Onu formu zhustíme tak, že světlo uvnitř bude málokdy vyzařovat ven. I když velmi zhuštěná, bude ona forma poměrně křehká. Dokáže se i na dlouhou dobu zbortit v důsledku kritického vyjádření od jiné formy. Ve své podstatě ji dokáže složit už jen pouhé negativně působící slovo nebo pohled. 

Celé to bude trvat tak dlouho, dokud se ona forma nezačne zajímat co je uvnitř. Když si upřímně přizná, že hodnotu, kterou ji měly udělovat na základě uznání jiné formy, nebo kterou si ona sama dopřávala skrze pořizování "hodnotných" věcí, až tak naplňující není. Časem zjistí, že i medicínské prostředí pracuje pouze s formou a tudíž má velmi omezené možnosti. 

V čem tedy spočívá ono tajemství díky kterému je možné formu, tělo uzdravit - posílit? Nachází se uvnitř, za onou formou. Jakmile se v hloubce sebe potkáte zpět se svou energetickou podstatou, tak se rozpomenete i na to, že v podstatě stačí onu formu "pustit". Otevřít ji. Postupně naplno. Čím je otevřenější, tím více energií prozařuje ven. Síla onoho světla je tak mocná, že nám časem většina medicínských pomůcek přijde jako nedokonalá náhražka něčeho, co je neustále k dispozici.

Přijďte se rozpomínat, srdečně zvu, Gabriela

PODROBNOSTI 

TERMÍN - pátek, 03.dubna 2020 od 17,30 - 20,30 hodin, s tím, že příchod na místo je v rozmezí od 17,00 - 17,10 hodin.

MÍSTO - ZNOJMO, RC Maceška, ul.Pražská 80 (za Billou)

PŘÍSPĚVEK - minimální stanovený je 377 Kč, jinak je to směrem nahoru dobrovolné

SPOLU S PŘIHLÁŠKOU SE HRADÍ NEVRATNÁ ZÁLOHA VE VÝŠI 222 KČ NA ÚČET 107-1226280257/0100

PROGRAM  - od začátku až do konce prožitkový. Budeme se v co největší míře věnovat propojení s energetickým tělem, skrze meditaci, různorodé pradávné, ale i moderní praxe, přes tanec. Šíře bude nemalá, od stavu nula až po pohyb, kdy dovolíte tělu, ať se autenticky vyjádří. Je to velmi léčivé a uzdravující, obojí.

Vše se bude odehrávat v jemnosti, s citem, v naladění, bude to krása s nádherou v jednom.

S SEBOU - sebe v přítomnosti, pohodlný oděv (ať nikde nic netáhne, není příliš upnuté), ženám doporučuji šaty, nebo dlouhé sukně, šátky, něco slavnostnějšího, to stejné platí pro muže, třeba košile z přírodních materiálů, nehodí se tepláky, ani sportovní verze oblečení

Pokud Vás to bude těšit, přineste něco zdravého a dobrého na společný stůl hojnosti, nejlépe domácí raw, veganské nebo vegetariánské pokrmy (ne ty ze supermarketu).

Fotografie k pozvánce pochází od umělce Jona Foremana (SCULPT THE WORLD)

 


Sdílení, odezvy

Vložit první příspěvek

 
 
Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
stránky vytvořilo Anything Studio