Vesica-news
 
Vesica-news » SEMINÁŘE - KRUHY » UZDRAVENÉ TĚLO (sami si jej vytvoříme) - 2 volná místa

UZDRAVENÉ TĚLO (sami si jej vytvoříme) - 2 volná místa

17.1. - 19.1.2020

Žijeme v době rozpomínání na vlastní ohromné super schopnosti. V těle nám koluje léčivá energie. Když ji máme ve vědomí, dějí se změny, uzdravuje nás... přijďte se uzdravit

Nejhodnotnější je vlastní tělo. Možnost se podívat tímto způsobem jsme si dříve nedávali. Hodnotu jsme načítali ve věcech, zážitcích a tělo nám v tom celém "sloužilo" jako srovnávací tabulka. Věnovali jsme se cenám, posuzovali jsme výhodnost koupě, směny, prodeje. To, co pro nás mělo hodnotu, nacházelo se venku. Málokdo z nás uměl do hloubky ocenit své tělo. Mít za něj vděčnost, dávat mu pozornost, vést si ho v rytmu, který je mu přirozený.

Když bychom se uměli vrátit do doby, kdy jsme jako vědomí žádnou formu na sobě nenosili, vzpomněli bychom si, že pozemský příběh začínal následovně. V rámci dohody, díky které se má projevit neomezená síla lásky, si na své energetické tělo "oblékneme" formu. Onu formu zhustíme tak, že světlo uvnitř bude málokdy vyzařovat ven. I když velmi zhuštěná, bude ona forma poměrně křehká. Dokáže se i na dlouhou dobu zbortit v důsledku kritického vyjádření od jiné formy. Ve své podstatě ji dokáže složit už jen pouhé negativně působící slovo nebo pohled. 

Celé to bude trvat tak dlouho, dokud se ona forma nezačne zajímat co je uvnitř. Když si upřímně přizná, že hodnotu, kterou ji měly udělovat na základě uznání jiné formy, nebo kterou si ona sama dopřávala skrze pořizování "hodnotných" věcí, až tak naplňující není. Časem zjistí, že i medicínské prostředí pracuje pouze s formou a tudíž má velmi omezené možnosti. 

V čem tedy spočívá ono tajemství, díky kterému je možné tělo uzdravit - posílit? Nachází se uvnitř, za onou formou. Jakmile se v hloubce sebe potkáte zpět se svou energetickou podstatou, tak se rozpomenete i na to, že v podstatě stačí onu formu "pustit". Otevřít ji. Postupně naplno. Čím je otevřenější, tím více energií prozařuje ven. Síla onoho světla je tak mocná, že nám časem většina medicínských pomůcek přijde jako nedokonalá náhražka něčeho, co je neustále k dispozici.

Přijďte se rozpomínat, srdečně zvu, Gabriela

Obrázek je od - Allistar Center

PODROBNOSTI

TERMÍN - 17. - 19.ledna 2020 ( pátek ráno - neděle poledne) 

MÍSTO - Praha, TOULCŮV DVŮR, ul.Kubatova 1, Hostivař, místnost VELKÁ PŘEDNÁŠKOVÁ

PŘÍSPĚVEK - minimální stanovená částka je 2.770,-Kč. Spolu s přihláškou se hradí nevratná záloha 770,-Kč na účet 107-1226280257/0100. Doplatky budou vybírány v hotovosti před začátkem na místě.

ČASOVÝ HARMONOGRAM -

PÁTEK - 9,30 - 17,30 hod
SOBOTA - 9,30 - 17,30 hod
NEDĚLE - 9,00 - 13,00 hod

CO S SEBOU –
- VLASTNÍ POLŠTÁŘEK, nebo PODSEDÁK!! (na místě jsou v každém případě židličky, ale taburety se nám budou hodit)
- DEKU (tu určitě vezměte)
- POHODLNÉ OBLEČENÍ A OBUTÍ (PŘEZŮVKY NEBO SILNĚJŠÍ PONOŽKY), počítejte s tím, že budeme cvičit - Qigong (čchi-kung), důležité je, aby vás nikde nic netáhlo, neomezovalo. Možná spíše napíši, co se nehodí - rifle, upnutá sukně, silonky. Ženy určitě mohou mít volnější sukně, šaty.

PROGRAM -

Bude prožitkový. Informací je všude plno, dokud je však vědomě neintegrujeme v těle, posun se nekoná. Z toho důvodu se můžete těšit na Qigong (čchi-kung), vědomé dýchání, doteky, meditace, tanec a různé praxe pocházející z dávných tradic (mají návaznost na Školu rozpomínání, kterou jsem v roce 2011 spoluzakládala - ve spojení s Drunvalo Melchizedekem a Květem života)
I když nás naše "formy" omezovaly v možnostech, otevřeném, autentickém vyjádření, do čehož máme kolikrát obavy jít, můžete se spolehnout, že všechny posuny a proměny budou probíhat v bezpečném prostředí. V jemnosti (jinak bychom se ještě více uzavřeli). 

PARKOVÁNÍ V AREÁLU – pokud budete parkovat za bránou, tedy uvnitř areálu, tak prosím počítejte s tím, že brána se ZAVÍRÁ KAŽDÝ DEN V 18 HODIN. Doporučuji parkovat kolem Toulcova Dvora.

UBYTOVÁNÍ - v případě potřeby si ho každý zajišťuje sám. V areálu Toulcova Dvora je hostel, který je bezvadný, příjemný, čistý za výbornou cenu. Na každý víkendový termín mám tři pokoje rezervované pro účastníky. Pokud se Vám tato varianta hodí, zamluvte si místo co nejdříve, bývají rychle obsazená... a zmiňte u rezervace, že jste účastníky mého workshopu.
http://www.toulcuvdvur.cz/sluzby/ubytovani

INFORMACE K MÍSTU -

Toulcův Dvůr je báječným zázemím, které se nachází přímo v Praze a je ideální pro tento typ semináře, kruhu.  Jedná se o ekologické centrum města Prahy, kde se starají o stromy, mokřad, včely. Je zde zahradnictví, chovají tu koně. Mají vlastní mateřskou školku a vedou mnoho vzdělávacích seminářů v oblasti ekologie, řemesel, permakultury. Energeticky je to velmi příhodné místo.

INFORMACE O MNĚ -

V roce 2010 jsem vycestovala do americké Sedony na workshop "Propojení s Nebem a Zemí a jak žít ve stavu moudrosti vycházející ze srdce". Kruh vedl Drunvalo Melchizedek, autor Pradavného tajemství Květu Života, Světla Hada a dalších, podobných knih na téma mayských proroctví, mystiky, hlubokých kořenů, ale také moderních poznatků vědy. V roce 2011 jsem do Sedony cestovala ještě dvakrát. Poprvé na pokračování prvního semináře, který byl vedený z vyšších úrovní vědomí (z velké části channelovaný), druhým byl lektorký kurz. V rámci něho jsme zakládali Školu Rozpomínání. Workshop "Awakening of the Illuminated Heart" - "Probuzení Osvíceného Srdce" jsem pak mnohokrát vedla u nás i na Slovensku.

V roce 2012 se změnily energie. Nová vlna mě nesla dál, k vystoupení ze školy a předepsaných cvičení. Dodnes mám za tuto etapu velkou vděčnost, ale pokud bych pokračovala s opakováním stále téhož, zakonzervovalo by mne to. A tak jsem začala se studiem kvantové fyziky. V meditacích jsem procházela své tělo, abych poznávala, na kterých úrovních lze poznatky moderní vědy spatřit, prožít... chce to jít do velké hloubky, za výše popisovanou formu, pak se však začnou univerzální zákonitosti ukazovat.

Už dříve jsem praktikovala Qigong (čchi-kung), který jednoznačně dává na vědomí, že jsme primárně z energií. V roce 2013 jsme svépomocí postavili slaměno-hliněný dům na Vysočině, ve tvaru Vesicy (část Květu života). Už mnoho let jsem vegetariánka, protože se zvýšenou citlivostí nelze zvířata brát jako potravu (mají oči, stejně jako my... taktéž duši, stačí se podívat, chtít vidět). Díky zmiňovaným přístupům jsem se uzdravila z endometriózy, která je medicínou považovaná za nevyléčitelnou.

Během kruhu vás nebudu nic učit. Poznání, vědění má každý ve svém poli, srdci. Pomohu vám ono pole, srdce otevřít, když vy sami budete chtít. Za sebe vám jen mohu potvrdit, že se pak dějí zázraky.

Těším se na vás, Gabriela

 

 

 


Sdílení, odezvy

Vložit první příspěvek

 
 
Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
stránky vytvořilo Anything Studio